چگونه در TikTok ویروسی شوید

چگونه در TikTok ویروسی شوید ؛ 5 نکته برتر

چگونه در TikTok ویروسی شوید ؛ TikTok یکی از داغ‌ترین پلتفرم‌های شبکه‌های اجتماعی در حال حاضر است. این حس مبتنی بر ویدئو، کاربران را در طیف وسیعی از جمعیت‌شناسی رسانه های اجتماعی جذب می‌کند – و همچنین موج جدیدی از سلبریتی‌های دیجیتال را ایجاد می‌کند.

دانستن اینکه چگونه در TikTok ویروسی شوید، چیزی است که تعداد بی‌شماری از سوپراستارهای ویدیویی تشنه‌ی شهرت هر روز از خود می‌پرسند.

انبوهی از مارک‌ها و بازاریابان آینده‌نگر نیز به دنبال تأثیرگذاری بر روی پلتفرم‌ها هستند تا به مخاطبان بومی‌تر و دیجیتالی‌تر دسترسی پیدا کنند.

انگیزه‌های دقیق شما هرچه که باشد، درست کردن تلاش‌های بازاریابی TikTok به محتوای شما کمک می‌کند تا سریع‌تر از آنچه که OOMF بگویید، به وضعیت تأثیرگذار (یا سلبریتی) تبدیل می‌شوید!

برای اینکه شما را به سمت موفقیت بی‌رقیب TikTok راهنمایی کنیم، در اینجا محتوای ویروسی را در این پلتفرم بررسی می‌کنیم و برخی نکات برتر را با الهام از روش‌های آزمایش شده و آزمایش‌شده بررسی می‌کنیم.

چگونه در TikTok ویروسی شوید
چگونه در TikTok ویروسی شوید – کالج نوین

چه چیزی در TikTok ویروسی در نظر گرفته می شود؟

چگونه در TikTok ویروسی شوید ؛ هنگامی که در حال بررسی چگونگی ویروسی شدن سریع در TikTok هستید، درک آنچه از نظر کاربران پلتفرم ویروسی تلقی می‌شود مفید است.

این مقاله را مطالعه کنید  تحول کسب و کار با یادگیری آنلاین ، 10 روش

یک نقطه شروع خوب جستجو برای پاسخ به این سوال است که چند بازدید در TikTok ویروسی است؟ در حالی که هیچ عدد دقیقی در مورد محتوای ویروسی وجود ندارد، به عنوان یک قاعده کلی، حدود 250000 بازدید محتوای شما را به قلمروهای ویروسی خفیف می برد.

اگر ویدیوی شما به یک میلیون بازدید برسد، به عنوان ویروسی متوسط ​​در نظر گرفته می‌شود (که مطمئنا جریان سالمی از فالوورهای جدید را برای شما به ارمغان می‌آورد و در عین حال وضعیت شما را در پلتفرم افزایش می‌دهد).

و اگر در یک بازه زمانی سه تا هفت روزه پنج میلیون بازدید داشته باشید، رسماً تبدیل به یک حس ویروسی TikTok خواهید شد.

اکنون می دانید چه چیزی در TikTok ویروسی است، می توانید به نوع محتوایی که می خواهید برای مخاطبان خود ایجاد کنید فکر کنید.

می توانید این مقاله را هم مطالعه بفرمایید. چه زمانی باید در TikTok پست بگذارید؟ ، 5 نکته برتر

 

چگونه ویدیوی خود را در TikTok ویروسی کنید

چگونه در TikTok ویروسی شوید ؛اکنون می‌دانید که چه چیزی یک محتوای محبوب را ایجاد می‌کند، می‌خواهیم با بررسی چند نکته برتر، نحوه ویروسی شدن در TikTok را بررسی کنیم.

سلب مسئولیت: به طور معمول، ویروسی شدن در این هیجان‌انگیزترین پلت‌فرم‌ها در یک لحظه اتفاق نمی‌افتد – به سطح مشخصی از پشتکار همراه با انجام مداوم کارهای درست نیاز دارد.

برای مثال @axelwebber، به سرعت به شهرت ویروسی TikTok رسید، اما رسیدن به وضعیت محبوبیت ویروسی، جریان ثابتی از محتوا را به همراه داشت که سرگرم کننده، جذاب، و با طرفداران او طنین انداز شد.

این مقاله را مطالعه کنید  تجزیه و تحلیل دیجیتال مارکتینگ چه اهمیتی دارد؟

اکسل با کمی شوخ طبعی و صداقت، میلیون ها میلیون دنبال کننده TikTok را با شرح زندگی خود در نیویورک در حالی که در یک آپارتمان کوچک زندگی می کرد، به دست آورده است. یک مفهوم ساده که به موقع و معتبر ارائه شده است.

با کمی الهام از Axel، بیایید به نکات برتر ویروسی TikTok خود بپردازیم.

1. یکی از اولین افرادی باشید که در TikTok از صدای پرطرفدار استفاده می‌کنند

چگونه در TikTok ویروسی شوید ؛این ممکن است عجیب به نظر برسد، اما وقتی به نحوه ویروسی شدن در TikTok نگاه می کنیم، کاوش در صداهای پرطرفدار یک استراتژی عالی است.

موسیقی های نوظهور، و همچنین لقمه های صوتی که در پلتفرم ترند هستند، اغلب درگیر شدن زیادی را به دست می آورند و با نگه داشتن گوش های خود در زمین مجازی، می توانید یکی از اولین افرادی باشید که به روند صوتی نوظهور TikTok می روید.

2. این کار را بهتر از بقیه انجام دهید

چگونه در TikTok ویروسی شوید ؛هنگامی که به گرایش های خاص در جایگاه خود می پردازید، همیشه مجبور نیستید همه را به شدت شکست دهید – الهام گرفتن از دیگران و انجام کاری که بهتر یا اصیل تر است می تواند به شما کمک کند تا ویروسی شوید.

یک مثال عالی از مطالعه موضوعات یا محتواهای پرطرفدار، کمی عقب نشستن، و افزودن یک چرخش اصلی که با مخاطبان گسترده طنین انداز می شود @benjikroll است.

بنجی با بیش از 27 میلیون دنبال‌کننده، با صحبت در مورد موضوعات پرطرفدار یا تکرار جوک‌های قدیمی روی پلتفرم با حالت‌های چهره، طنز عجیب و آهنگ‌ها یا صداهای پرطرفدار، خود را به شهرت TikTok رساند.

این مقاله را مطالعه کنید  5 دلیل دیجیتال مارکتینگ برای تجارت

او اولین کسی نبود که به این کار دست پیدا کرد، اما به سرعت یاد گرفت که چگونه به محتوای خود نزدیک شود که تعامل بیشتری نسبت به رقبا به دست آورد.

چگونه در TikTok ویروسی شوید
چگونه در TikTok ویروسی شوید – کالج نوین

3. یک جایگاه TikTok را انتخاب کنید و آن را از درون به بیرون درک کنید

چگونه در TikTok ویروسی شوید ؛وقتی در هر پلتفرمی در حال بازاریابی ویدیویی ویروسی هستید، رویکرد کلی یا کلی به محتوای خود به ندرت کارساز است. ویدیوهای شما احتمالاً در دریایی از محتوا غرق می‌شوند، اگر جایگاهی را انتخاب نکنید – و آن را از درون به بیرون بدانید.

برای اینکه ویدیوی خود را در TikTok ویروسی کنید، باید محتوای رقبای خود را مطالعه کنید و در عین حال مخاطبان هدف خود را در سطح عمیق و شخصی درک کنید.

انجام این سطح از تحقیقات خلاقانه به محتوای شما اصالت می بخشد و در عین حال توجه طرفداران بالقوه شما را به خود جلب می کند.

چگونه در TikTok ویروسی شوید ؛در اینجا دو منبع وجود دارد که به شما کمک می‌کند پایه‌های محکمی برای استراتژی محتوای ویدیویی TikTok خود ایجاد کنید و به شما کمک می‌کند در جایگاه خود برجسته شوید:

7 نکته برای شناخت بهتر مشتریان
درس مولفه های تحقیق رقابتی مجازی

4. از شراکت های مناسب استفاده کنید

چگونه در TikTok ویروسی شوید ؛اگر به دنبال موفقیت ویروسی TikTok هستید، یکی دیگر از عوامل کلیدی استفاده از مشارکت های مناسب است.

گاهی اوقات، دو سر بهتر از یک هستند – و با همکاری با TikTok-er قابل توجه دیگری، می توانید دسترسی خود را گسترش دهید و در عین حال تأثیر تلاش های خلاقانه خود را دو برابر کنید.

اگر می‌خواهید با یک سازنده دیگر TikTok همکاری کنید، ایجاد شراکتی با ارتباط یا متقاطع با جایگاه یا موضوع شما ضروری است.

برای مثال @tiktok10quiz با افرادی مانند @hankgreen1 که مهمان نسخه‌ای از آزمون 10 برتر معروف TikTok او شدند همکاری می‌کند تا دسترسی و تعامل ویدیوهای خود را به حداکثر برساند.

چگونه در TikTok ویروسی شوید ؛یکی دیگر از نمونه‌های عالی از مشارکت‌های تبلیغاتی در سطح ویروسی از افراد مشهور مشهوری است که در TikTok برای ایجاد ویدیوهای طرفداران و ایجاد صدایی واقعی در این پلتفرم با یکدیگر همکاری کردند (مانند این پیشنهاد از Ed Sheeran و Annemarie جعلی)

5. Duet responsibly

چگونه در TikTok ویروسی شوید ؛ TikTok Duet یک ویدیوی صفحه‌نمایش تقسیم‌شده است که در آن دو سازنده محتوا می‌توانند با یکدیگر همکاری کنند یا به یکدیگر واکنش نشان دهند، و این راه دیگری برای ایجاد سروصدای بزرگ در پلتفرم است.

اگر با تلاش‌های دوتایی خود خلاقیت به خرج دهید، ممکن است یک موفقیت ویروسی ایجاد کنید.

به عنوان مثال، مارکوس دی پائولا، روزنامه‌نگار، زمانی که دوست دخترش را روی پلتفرم معرفی کرد، به موزیک موجی از دوئت‌های کمدی TikTok تبدیل شد.

نگاه تا حدودی ناراحت کننده دوست دختر مارکوس در ویدیوی اصلی موجی از جعل های سرگرم کننده گروگان ها را برانگیخت که بسیاری از آنها در فضای مجازی پخش شدند.

این کاربر TikTok بود که به وب توصیه کرد که مسئولیت دو نفره داشته باشد و فقط از عملکرد برای افزودن ارزش به ویدیوهای موجود استفاده کند و در معرض زنجیره ای طعنه آمیز از جعل های دوتایی مجازی قرار گرفت.

چگونه در TikTok ویروسی شوید ؛ درسی که در اینجا وجود دارد این است که شما باید محتوای ویدیویی پرطرفدار را کاملاً دو نفره کنید، اما برای ایجاد یک تأثیر ویروسی مثبت، مطمئن شوید که به هیچ وجه مخاطبان خود را بیگانه نمی کنید و مطمئن شوید که تلاش شما یک نقطه یا جهت خلاقانه قطعی دارد.

اگر این کار را نکند، مشارکت اندکی به دست خواهد آورد یا اصلاً مشارکت نخواهد داشت.

چگونه در TikTok ویروسی شوید
چگونه در TikTok ویروسی شوید – کالج نوین

چه هشتگ هایی در TikTok ویروسی می شوند؟

چگونه در TikTok ویروسی شوید ؛ اکنون که می دانید چگونه یک buzz ایجاد کنید، بیایید ببینیم که از چه هشتگ هایی در TikTok برای ویروسی شدن استفاده کنیم.

می‌توانید با چک کردن با محبوب‌ترین هشتگ‌ها در Tik Tok و استفاده از آنها برای تبلیغ محتوای خود، با هشتگ‌های محبوب در Tik Tok ارتباط برقرار کنید.

اما، همچنین شایان ذکر است که بسیاری از محبوب‌ترین یا پردرآمدترین ستاره‌های TikTok گاهی اوقات از هشتگ‌های فیلم‌های پرطرفدار یا برنامه‌های تلویزیونی پرطرفدار برای گسترش دسترسی خود استفاده می‌کنند، حتی اگر مستقیماً به محتوای آنها مرتبط نباشد.

همچنین، اگر ویدیویی ایجاد کرده‌اید که مستقیماً به جایگاه شما مرتبط است و واقعاً مخاطبان شما را هدف قرار می‌دهد، احتمالاً الگوریتم TikTok آن را انتخاب کرده و به افراد مناسب تحویل می‌دهد.

به همین دلیل است که اغلب محتوای پرطرفدار با عباراتی مانند این ویدیو را می‌بینید که به دلایلی پیدا شده است. همانطور که می بینید، هیچ هشتگ و غیره در توضیحات آنها گنجانده نشده است.

چگونه در TikTok ویروسی شوید ؛نکته اصلی این است که استفاده از هشتگ‌های مرتبط مطمئناً به محتوای شما کمک می‌کند تا به افراد مناسب دسترسی پیدا کند و دامنه آن را گسترش دهد، اما هیچ جایگزینی برای پرش به روندها به روش اصلی یا شناخت مخاطبان شما وجود ندارد.

اگر بهترین زمان برای ارسال محتوا در TikTok را می‌شناسید، به افزایش تعامل نیز کمک می‌کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × پنج =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟