چگونه در دیجیتال مارکتینگ جلوتر بمانیم؟

چگونه در دیجیتال مارکتینگ جلوتر بمانیم؟

چگونه در دیجیتال مارکتینگ جلوتر بمانیم؟ ، چگونه متوجه می شوید که چگونه می توان پیشنهاد قیمت سرصفحه را بهتر از هر کس دیگری، قبل از هر کس دیگری بهینه کرد؟ یا موثرترین روش آزمایش A/B واحدهای تبلیغاتی – و همچنین شبکه های تبلیغاتی – را پیدا کنید تا بتوانید هزینه هر تبدیل را ماه به ماه کاهش دهید؟

همه باید در اکوسیستم دیجیتال مارکتینگ امروزی سوالاتی از این قبیل بپرسند، اما پاسخ آنها را نمی توان در هیچ کجا پیدا کرد. برای اینکه در صنعت بازاریابی دیجیتال جلوتر بمانید، باید به بهترین منابع دسترسی داشته باشید تا نگرشی عالی داشته باشید و با متحدان درست همسو شوید.

چگونه در دیجیتال مارکتینگ جلوتر بمانیم؟
چگونه در دیجیتال مارکتینگ جلوتر بمانیم؟ – کالج نوین

چگونه در دیجیتال مارکتینگ جلوتر بمانیم؟

کنجکاو باشید
تحقیقات نشان می‌دهد که ما نه تنها در یادگیری چیزهایی که به آن‌ها علاقه داریم بهتر هستیم، بلکه در واقع هنگام کار روی چیزی که کنجکاوی ما را برمی‌انگیزد، صرف نظر از موضوع، بیشتر پذیرای اطلاعات جدید هستیم. سعی کنید بخش‌های خاصی از پروژه‌های بازاریابی دیجیتال را بیابید که علاقه شما را برانگیخته و شما را وادار می‌کند تا عمیق‌تر بگردید.

با تمرین، می توانیم کنجکاوی را به عنوان یک عادت در خود پرورش دهیم. پرسیدن سؤالات بعدی – و سپس تلاش برای فکر کردن به مشکلات از چندین زوایای مختلف – حتی زمانی که این سؤالات برای کار مورد نظر کاملاً ضروری به نظر نمی رسند.

به یک گروه لینکدین بپیوندید
برای کارگردانی که به دنبال رسیدن به یک موقعیت سطح C است، لینکدین یکی از بهترین مکان ها برای ایجاد ارتباط است. تقریباً یک چهارم از مدیران سطح C فهرست شده در JSE دارای مشخصاتی هستند، و پیوستن به یک گروه یکی از سریع‌ترین راه‌ها برای انتخاب مربیان مجازی و همچنین الگوهای نقش در صنعت شما است.

این مقاله را مطالعه کنید  گیمیفیکیشن در دیجیتال مارکتینگ

روندهای بازاریابی دیجیتال را دنبال کنید
Trends بهترین دوست یک متخصص بازاریابی دیجیتال است. این روزها، بسیار مهم است که قبل از هر کس دیگری، یک پذیرنده اولیه باشید و همچنین از روندهای اهرمی استفاده کنید. خواه تبلیغات ویدیویی شش ثانیه‌ای و میان‌پولی، پخش خودکار در نمای و همچنین سایر محتوای بصری مخل و ​​مزاحم، بازاریابی شناختی و پلتفرم‌های رسانه‌ای متقابل. از طرف دیگر، می‌توانید به‌منظور آماده‌سازی برای محیطی فراگیرتر از فناوری، همه چیز را در داخل تغییر دهید، جلوتر ماندن از منحنی به معنای نوآوری و همچنین تطبیق سریع با روندهای نوظهور و ردیابی آنها در ابتدا است.

تقلید
هنرمندان خوب کپی می کنند در حالی که هنرمندان بزرگ دزدی می کنند – یا به قول معروف. وقتی چیزی را می بینیم که کار می کند، خواه یک کمپین بازاریابی دیجیتال تماشایی باشد یا یک گردش کار خلاقانه، تکرار به تنهایی چند نتیجه را به همراه خواهد داشت. هر پروژه منحصر به فرد است و ابزار یا تکنیک خاصی که یکی را عالی کرده است ممکن است رویکرد صحیحی برای دیگری نباشد.

به یک کنفرانس بازاریابی دیجیتال بروید
یک کنفرانس بازاریابی دیجیتال تقریباً برای هر مهارت و جایگاهی وجود دارد. این بدان معناست که شما باید موردی را انتخاب کنید که خلاقیت و همچنین اهداف شما را تغذیه کند.

وقتی با یک ارائه یا کمپین برنده مواجه می شویم، باید بپرسیم که چه چالشی حل شد یا چه چالشی را فتح کرد. با اعمال این کنجکاوی در راه حل‌های مؤثر، بهتر می‌توانیم بفهمیم کدام قطعات به کار خودمان مرتبط هستند.

این مقاله را مطالعه کنید  کسب و کار نیاز به دیجیتال مارکتینگ

هر روز درباره بازاریابی دیجیتال بخوانید و بیاموزید
بخشی از ردیابی روندها شامل وقف مداوم به یادگیری است. مطالعه و آموزش می تواند شما را به آنجا برساند. می‌توانید امسال برای شرکت در طیف گسترده‌ای از کنفرانس‌ها برنامه‌ریزی کنید، آنچه را که در زمینه دانشگاهی اتفاق می‌افتد خلاصه کنید، مطبوعات تجاری یا ترکیبی از همه این‌ها را بخوانید. استراتژی یادگیری شما هر چه باشد، سرعت صنعت بازاریابی دیجیتال به این معنی است که یادگیری روزانه در حال حاضر ضروری است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهارده − دوازده =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟