چگونه مقاله آنلاین بنویسیم

چگونه مقاله آنلاین بنویسیم ، 7 متد

چگونه مقاله آنلاین بنویسیم؟ ، چگونه یک انجام مقاله را منتشر می کنید؟ آیا شما یک نویسنده مشتاق هستید یا کسی که استعداد نوشتن دارد؟ نوشتن مقاله در فرآیند تسلط بر مهارت های نوشتاری ضروری است.

امروز فرصت های مختلفی وجود دارد که می توانید برای بیان دیدگاه ها و افکار خود از آن ها استفاده کنید. در عصر انتشارات دیجیتال، تعدادی پلتفرم آنلاین وجود دارند که به دنبال مشارکت شما هستند که بین مخاطبان گسترده ای ارتباط برقرار می کند. با این پلتفرم ها که به شما امکان می دهد نظرات خود را بیان کنید، می توانید هر چقدر که می خواهید بنویسید.

چگونه مقاله آنلاین بنویسیم، اگر فکر می کنید که برای رقابت با سایر نوشته های اینترنتی نیاز به سر و صدای زیادی دارید، در اشتباهید. به طور کلی، دو عنصر بسیار ساده که یک مقاله خوب را می سازد: سبک/تکنیک خوب و محتوای خوب.

هر کسی که این دو جزء را در مقاله خود همراه با اصالت داشته باشد می تواند بنویسد. هرکسی در مقطعی چیزهای جالبی برای گفتن دارد و می‌تواند محتوای نسبتاً خوبی ایجاد کند، اما کسب مهارت در تکنیک خوب سخت‌تر از آن چیزی است که به نظر می‌رسد. محتوا بیش از آنچه که شایسته است اعتبار می یابد، اما این سبک است که یک مقاله را می سازد یا می شکند.

این مقاله را مطالعه کنید  مثال های مقالات توصیفی
چگونه مقاله آنلاین بنویسیم
چگونه مقاله آنلاین بنویسیم – کالج نوین

چند نکته رایج برای نوشتن یک مقاله خوب- چگونه مقاله آنلاین بنویسیم؟

. سرقت ادبی جدا از ناعادلانه بودن نسبت به نویسندگان اصلی، در وهله اول غیرقانونی است. بهترین راه برای جلوگیری از سرقت ادبی این است که ایده های اصلی را با استفاده از کلمات خود بیان کنید و اگر به کمک کار دیگران نیاز دارید سعی کنید افکار نویسندگان دیگر را بازنویسی یا بازنویسی کنید.

. چندین منبع را بخوانید و از استفاده از یک منبع به عنوان مبنای کار خودداری کنید. با مطالعه از منابع مختلف، ایده ای جامع از موضوع به دست خواهید آورد و همچنین می توانید تمام اطلاعات را در محتوایی که می نویسید ترکیب کنید.
. استفاده از نقل قول ها و تعاریف سرقت ادبی تلقی نمی شود، اما پس از استفاده از آن در مقاله خود، به کار آن ها استناد کنید.

 

فرآیند نوشتن مقاله- چگونه مقاله آنلاین بنویسیم؟

مرحله 1: موضوع مورد علاقه خود را انتخاب کنید

چگونه مقاله آنلاین بنویسیم، موضوعی را انتخاب کنید که به اندازه کافی به آن علاقه دارید تا روی آن تمرکز کنید. پس از انتخاب موضوع، از معلم شما راهنمایی می‌خواهد که ممکن است به شما در تهیه مقاله به روشی بهتر کمک کند.

چگونه مقاله آنلاین بنویسیم، این وظیفه نویسنده است که در هنگام انتخاب موضوع برای مقاله خود به مخاطبان شما نیز فکر کند. پس از این، فهرستی از ایده ها تهیه کنید یا از هر چیزی که فکرش را می کنید، پیش نویس کلی بنویسید.

این به شما کمک می کند تا بفهمید چه چیزی مهم است و چه چیزی باید در مقاله شما مورد توجه قرار گیرد.

این مقاله را مطالعه کنید  توزیع عادی

مرحله 2: تحقیق – مبنای مقاله شما

چگونه مقاله آنلاین بنویسیم، قبل از تلاش برای اظهار نظر، بررسی یا قدردانی از آن، تحقیق دقیق در مورد موضوع مورد نیاز است و ممکن است چند موضوع به تحقیقات بیشتری نسبت به آنچه معمولاً انجام می شود نیاز داشته باشد.

این تحقیق شامل مطالعه مقالات و کتاب های قدیمی در مورد موضوع، ارجاع از رسانه ها، یادداشت برداری خوب و ثبت نقل قول از شخصیت های شناخته شده حوزه، حکایات، مصاحبه ها، نظرات کارشناسان، منبع به روز و معتبر آمار و تعاریف است.

یک طرح کلی زمانی از تمام اطلاعات جمع آوری شده تهیه کنید که دسترسی به آن را پس از شروع نوشتن برای شما آسان می کند.

مرحله 3: شروع به کار بر روی پیش نویس خام خود کنید

پس از جمع آوری تمام اطلاعات، شروع به کار بر روی مقاله خود کنید. برای جذب آسان مخاطبان خود، آن را تمیز، ساده و قابل فهم نگه دارید.

باز کردن مقاله خود با پاراگراف های طولانی، مانعی برای درک مخاطبان شما خواهد شد. با ایجاد یک یا دو جمله که حتی برای خوانندگان ابتدایی به راحتی قابل درک است، ورودی خود را کوتاه، خلاقانه و شدید نگه دارید. درک همه ایده ها تنها در یک مطالعه دشوار است، بنابراین ایده های خود را تجزیه کنید.

چند سطر اول در درجه اول باید مخاطب را درگیر خود نگه دارد و همچنین بتواند در همان زمان، اصل مقاله را ارائه دهد.

چگونه مقاله آنلاین بنویسیم
چگونه مقاله آنلاین بنویسیم – کالج نوین

مرحله 4: داستان سرایی – ارتباط بین مخاطبان خود را حفظ کنید

چگونه مقاله آنلاین بنویسیم، خود را برای خواننده مقاله تصور کنید و از دیدگاه های مختلف یک موضوع تغییر جهت دهید. ما به داستان ها بهتر از تئوری ساده پاسخ می دهیم.

هنر قصه گویی در نوع خود است و مردم فقط عاشق داستان هستند. تلاش برای متقاعد کردن مخاطبان با داستان‌ها می‌تواند آن ها را برای مدت طولانی نسبت به مقالاتی که از نمونه‌های انسانی استفاده نمی‌کنند به سمت کار شما جذب کند. داستان ها سریع تر از هر چیز دیگری توجه خواننده را به خود جلب می کنند. از نوشتن خشک خودداری کنید. این بهترین تکنیک برای نشان دادن ایده شماست.

مرحله 5: خواندن، بازنگری، تصحیح، بازنویسی

چگونه مقاله آنلاین بنویسیم، Grammarly، Ginger، ProWritingAid، و Hemingway برخی از ابزارهای محبوبی هستند که می توان از آن ها برای بررسی خودکار خطاهای خود استفاده کرد و همچنین می تواند هر چیزی را که می نویسید تصحیح کند.

این ابزارها به شما کمک می کنند تا گرامر را تصحیح کنید، اشتباهات املایی را تصحیح کنید و حتی به شما کمک می کند جملات خود را منحصر به فرد و خوانا کنید.

چگونه مقاله آنلاین بنویسیم، اما چگونه از این خطاها مطلع شویم؟ برای اصلاح ایرادات و اشتباهات مقاله را چندین بار بخوانید. با صدای بلند بخوانید، بازنویسی کنید، یک مصداق خوان پیدا کنید و برای این کار می توانید از یک دوست یا یکی از اعضای خانواده کمک بگیرید.

اگر بازخورد مثبتی از آن ها دریافت کنید، اعتماد به نفس شما را افزایش می دهد. پس از پایان یافتن بازخورد، قبل از انتشار مقاله، تغییرات لازم را اعمال کنید.

چگونه مقاله آنلاین بنویسیم
چگونه مقاله آنلاین بنویسیم – کالج نوین

چگونه می توان مقالات را منتشر کرد؟- چگونه مقاله آنلاین بنویسیم؟

چگونه مقاله آنلاین بنویسیم، همه مایلند اثر خود را منتشر کنند اما معیارهای خاصی وجود دارد که بر اساس آن مقاله پذیرفته یا رد می شود. برخی از دستورالعمل های کلی که برای کمک به تایید مقالات خود باید در نظر داشته باشید به شرح زیر است:

1. آثار ارسالی باید دارای محتوای اصلی باشند. برخی از وب سایت ها اصرار دارند که مقالات ارسال شده به آنها در سایت های شخص ثالث بازنشر نشود.

2. برای انتشار مقاله شما، محتوا باید دستورالعمل های تیم تحریریه را رعایت کند. فقط در صورتی که ارسال شما با دامنه موضوع آن ها مطابقت داشته باشد و مرتبط باشد منتشر می شود.

3. الزامات خاصی وجود دارد که هر سازنده یا ویرایشگر محتوا به جز نویسندگان آن ها. به عنوان مثال: ذکر عنوان‌های فرعی، استفاده از گلوله‌ها برای همدلی با نکات برای راحتی خواننده، طول مقاله (حداقل تعداد کلماتی که مورد نیاز است) و غیره.

این به طور مداوم از یک وب سایت یا وب سایت دیگر تغییر می کند.

4. از تعصب، مقایسه، مقالات خاص محصول/تبلیغات اجتناب کنید.

5. نقل‌قول‌هایی باید گنجانده شود که ممکن است به سردبیران وب‌سایت در توضیح بیشتر منبعی که برای نوشتن مقاله استفاده کرده‌اید کمک کند. وقتی نویسنده تصمیم می گیرد از تصاویر خود در محتوای خود استفاده کند، باید از هر منبع خارجی اجازه بگیرد.

6. هر وب سایتی بر اساس صلاحدید خود حق رد هر گونه ارسالی را دارد.

7. هنگامی که مقاله شما پذیرفته شد، از سردبیر/صاحب وب سایتی که کار شما را منتشر کرده است تشکر کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پانزده − 3 =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟