چگونه مقالاتی برای سئو بنویسیم؟ ، 3 نکته - کالج نوین

چگونه مقالاتی برای سئو بنویسیم؟ ، 3 نکته

چگونه مقالاتی برای سئو بنویسیم؟ ، هنگامی که صفحه شخصی خود را دارید، مهم است که به طور منظم وبلاگ خود را به روز کنید. با این حال، از آنجایی که محتوای شما نقش زیادی در سئوی شما دارد، مهم است که مقالات شما سئو پسند باشند.

اگر مقالات شما سئو پسند باشد، صفحه شما می تواند در موتورهای جستجو رتبه بالاتری داشته باشد و ترافیک صفحه شما را افزایش دهد.

به همین دلیل است که ما تصمیم گرفته‌ایم فهرستی از نحوه نوشتن مقالات سئو پسند جمع‌آوری کنیم تا به مبتدیان سئو در ایجاد مقاله‌هایی کمک کنیم که به صفحه شما کمک می‌کنند تا به ارتفاعات بیشتری برسد.

چگونه مقالاتی برای سئو بنویسیم؟ ، در این مقاله به مراحل نحوه نوشتن مقالات سئو دوستانه می پردازیم. ما همچنین نکاتی را برای بهبود مقاله نویسی ارائه خواهیم کرد که می تواند به رتبه بالاتر صفحه شما کمک کند. در نهایت، اگر قانع نشدید، در مورد اهمیت نوشتن مقالات سئو پسند نیز صحبت خواهیم کرد.

این مقاله را مطالعه کنید  معیارهای سئو ، 10 معیار مهم تر
چگونه مقالاتی برای سئو بنویسیم؟ ، 3 نکته
چگونه مقالاتی برای سئو بنویسیم؟ ، 3 نکته – کالج نوین

سئو چیست؟

چگونه مقالاتی برای سئو بنویسیم؟ ، سئو (SEO) یا بهینه سازی برای موتورهای جستجو، به منظور بهبود عملکرد سایت شما براساس استاندارهای موتورهای جستجو و جذب بازدیدکنندگان بیشتر از این طریق انجام می گیرد.

فاکتورهای زیادی در سئو سایت شما تاثیرگذارند، از کلمات بکار رفته در متن و محتوا تا لینک‌های ورودی به سایت شما از سایت‌های دیگر، گاهی اوقات حصول اطمینان از ساختار مناسب سایت شما برای موتورهای جستجو را سئو می نامیم.

چگونه مقالاتی برای سئو بنویسیم؟

چگونه مقالاتی برای سئو بنویسیم؟ ، قبل از شروع نوشتن، به یک برنامه بازی نیاز دارید. اگر مقالات شما ساختار خوبی دارند، می توانید افکار خود را به شیوه ای بهتر منتقل کنید.

علاوه بر این، رشته فکری شما یک جریان ثابت خواهد داشت. اگر مطمئن نیستید که از کجا شروع کنید، ما راهنمای نحوه نوشتن مقالات سئو پسند ارائه کرده ایم.

1. با یک موضوع جالب و یک عنوان جذاب شروع کنید

چگونه مقالاتی برای سئو بنویسیم؟ ، هر مقاله با موضوعی شروع می شود که می خواهید درباره آن بنویسید. مهم است که یک موضوع مشخص برای مقاله خود تعیین کنید. این به این دلیل است که شما نمی خواهید الگوریتم گوگل و خوانندگان خود را اشتباه بگیرید.

وقتی چندین موضوع دارید، گوگل نمی داند که شما را برای چه موضوعی رتبه بندی کند. علاوه بر این، خوانندگان شما آنچه را که می خوانند متوجه نمی شوند. این می تواند یکی از دلایل بالقوه افزایش نرخ پرش صفحه شما باشد.

اکنون که موضوعی دارید، اکنون می توانید شروع به نوشتن عنوانی برای مقاله خود کنید. مهم این است که عنوان شما بتواند توجه خوانندگان را به خود جلب کند.

این مقاله را مطالعه کنید  بهینه سازی محتوا ، 12 چک لیست

عنوان، در حالت ایده آل، باید حاوی کلمه کلیدی شما باشد. بهترین عناوین سئو معمولا به یک سوال پاسخ می دهند.

مانند روزنامه نگاری، بهترین مقالات حاوی 5W و 1H هستند. 5W ها Who، What، When، Where و Why هستند، در حالی که 1H چگونه است. به عنوان مثال، کلمه کلیدی شما مقالات SEO-Friendly است. برخی از عناوین ایده آل عبارتند از:

چه کسی به مقالات سئو دوستانه نیاز دارد؟

مقالات سئو دوستانه چیست؟

چرا باید مقالاتی برای سئو بنویسید؟

چگونه مقالاتی برای سئو بنویسیم؟

10 دلیل اصلی برای نوشتن مقاله سئو دوستانه

2. کلیدواژه های مرتبط با تحقیق

چگونه مقالاتی برای سئو بنویسیم؟ ، هنگامی که به موضوعی فکر کردید، گام بعدی باید یافتن کلمه کلیدی مورد استفاده برای مقاله باشد. این باید یک کلمه کلیدی باشد که اغلب استفاده نشده باشد اما همچنان یک کلمه کلیدی سودآور است. کلیدواژه ای که انتخاب می کنید باید رقابت کم و سود بالایی داشته باشد تا نتایج بهتری تضمین شود.

جدای از کلیدواژه اصلی خود، مهم است که در مورد سایر کلمات کلیدی مرتبط که می توانید استفاده کنید نیز بدانید. این همچنین می تواند به بهبود رتبه شما کمک کند زیرا استفاده از کلمات کلیدی یکی از عوامل اصلی رتبه بندی است. در حالی که کلمات کلیدی مرتبط کلیدواژه اصلی شما نیستند، اما به خوبی می توانند آنها را تکمیل کنند.

3. یک ساختار برای مقاله خود ایجاد کنید

چگونه مقالاتی برای سئو بنویسیم؟ ، قبل از شروع نوشتن، مهم است که بدانید درباره چه چیزی خواهید نوشت. وقتی ساختار تعریف شده ای برای مقاله خود داشته باشید، نوشتن محتوای خود آسان تر خواهد بود.

این مقاله را مطالعه کنید  سئو چگونه کار می کند؟ ، 3 رکن

علاوه بر این، مقاله شما وضوح بهتری خواهد داشت. با یک ساختار، مقاله شما جریان بهتری خواهد داشت زیرا افکار شما به هم متصل و منسجم هستند.

می توانید با نوشتن نکته اصلی یا عنوان هر بخش شروع کنید. پس از آن، می توانید تمام نقاط کوچکتری را که به نقطه اصلی شما متصل هستند، بنویسید.

در صورت امکان، برخی از سرفصل های شما باید حاوی کلمه کلیدی اصلی باشد. اگر کلمات کلیدی به طور طبیعی قرار داده شوند، عنوان شما امتیاز مهمی در رتبه بندی کسب می کند.

چگونه مقالاتی برای سئو بنویسیم؟ ، 3 نکته - کالج نوین
چگونه مقالاتی برای سئو بنویسیم؟ ، 3 نکته – کالج نوین

5. شروع به نوشتن مقاله خود کنید

معرفی

چگونه مقالاتی برای سئو بنویسیم؟ ، بخش اول یک مقاله مقدمه خواهد بود. اینجاست که سعی می کنید توجه خوانندگان خود را به خود جلب کنید. با یک مقدمه جالب، خوانندگان تشویق می شوند که در صفحه شما بمانند. در حالت ایده آل، مقدمه شما باید کوتاه باشد و حداکثر شامل 100 تا 150 کلمه باشد.

مقدمه شما باید ساده باشد، اما باید توجه خوانندگان شما را جلب کند. می توانید به خوانندگان خود بگویید که چه انتظاراتی از مقاله داشته باشند تا آنها را در صفحه خود نگه دارید. برای بهبود رتبه خود می توانید کلمه کلیدی خود را در قسمت مقدمه قرار دهید.

بدن

چگونه مقالاتی برای سئو بنویسیم؟ ، هر چیزی که می خواهید در مورد موضوع خود بگویید، در متن مقاله قرار می دهید. با این حال، مهم است که مقالات خود را در طول مشخصی نگه دارید.

در حالت ایده آل، مقاله شما نباید کمتر از 500 کلمه داشته باشد زیرا ممکن است برای انتقال پیامی که می خواهید به خوانندگان منتقل کنید بسیار کوتاه باشد.

برعکس، زمانی که مقاله شما بیش از حد طولانی باشد، خوانندگان ممکن است از مقاله خسته شوند. این می تواند منجر به نرخ پرش بالا شود.

برای اینکه توجه خوانندگان خود را حفظ کنید، می توانید افکار خود را به بخش هایی تقسیم کنید. می توانید از گلوله ها برای ارائه انواع ارائه استفاده کنید. علاوه بر این، می‌توانید برای تأکید بر نکات مهم در مقاله خود از پررنگ یا مورب استفاده کنید.

در متن مقاله خود می توانید از کلمات کلیدی خود استفاده کنید. با این حال، باید مراقب قرار دادن بیش از حد کلمات کلیدی باشید. این یک اشتباه رایج است که می توانید مرتکب آن شوید زیرا می تواند منجر به استفاده بیش از حد از کلمات کلیدی شود و می تواند منجر به طبقه بندی سایت شما به عنوان هرزنامه شود.

علاوه بر این، می توانید از کلمات کلیدی مرتبط به نفع خود استفاده کنید. این کلمات کلیدی مانند کلمه کلیدی اصلی شما بیان نمی شوند، اما می توانند ارزش سئوی شما را فراهم کنند.

نتیجه

چگونه مقالاتی برای سئو بنویسیم؟ ، با بخش پایانی مقاله خود، می توانید فرصتی برای جمع بندی افکار خود داشته باشید. علاوه بر این، می توانید خلاصه ای از تمام نکاتی را که در مقاله مطرح کرده اید ارائه دهید. نتیجه گیری به شما فرصتی می دهد تا کل مقاله را جمع آوری کنید و آنچه را که به تازگی آموخته است به خواننده یادآوری کنید.

6. سایر روش های SEO را اضافه کنید

چگونه مقالاتی برای سئو بنویسیم؟ ، از آنجایی که رتبه بندی صفحه شما صرفاً به محتوا متکی نیست، می توانید سایر روش های سئو را به آن اضافه کنید که مقاله شما را سئو دوستانه می کند. برای بهبود رتبه خود در موتورهای جستجوی اصلی می توانید پیوندهای مهمی را به مقاله خود اضافه کنید.

لینک های داخلی

چگونه مقالاتی برای سئو بنویسیم؟ ، ما چندین بار در این وبلاگ درباره اهمیت پیوندهای داخلی بحث کرده ایم. با این حال، باز هم تکرار اهمیت این عمل مهم است.

با یک لینک داخلی، می توانید به گوگل احساسی از با ارزش ترین صفحات سایت خود بدهید. می توانید یک پیوند به صفحه فرود خود قرار دهید تا کاربران بتوانند به صفحه شما هدایت شوند.

لینک های خروجی

چگونه مقالاتی برای سئو بنویسیم؟ ، هنگام نوشتن مقاله، معمولاً برای تحقیق به مقالات دیگر مراجعه می کنید. اگر عبارتی را در مقاله پیدا کردید، می توانید آن را در صفحه خود نقل قول کنید و یک لینک خروجی اضافه کنید.

هنگامی که از یک لینک خروجی استفاده می کنید، می تواند یک اکوسیستم بده و بستان را در دنیای سئو فراهم کند. اهمیت لینک های خروجی توسط SEO Clarity به این صورت توضیح داده شده است:

هر زمان که به سایت دیگری لینک می دهید، آن سایت می بیند که شما به آنها لینک می دهید. سپس، آنها احتمالاً با پیوند دادن به سایت شما در محتوای خود، لطف خود را برگردانند.

لینک‌های خارجی از سایر وب‌سایت‌ها که به سایت شما پیوند می‌دهند، اعتبار سایت شما را بیشتر می‌کنند، زیرا ثابت می‌کنند که محتوای شما ارزشمند است. پیوندهای خارجی راهی عالی برای دستیابی، ایجاد ارتباط، و ارائه محتوای شما به آن جا هستند.

این نوع پیوند خارجی منبع عالی برای ترافیک رایگان برای وب سایت شما است و همانطور که در بالا ذکر شد، یک عنصر حیاتی از الگوریتم موتور جستجوی گوگل است.

چگونه مقالاتی برای سئو بنویسیم؟ ، 3 نکته - کالج نوین
چگونه مقالاتی برای سئو بنویسیم؟ ، 3 نکته – کالج نوین

سه نکته در مورد نحوه نوشتن مقالات سئو دوستانه

چگونه مقالاتی برای سئو بنویسیم؟ ، در حالی که ما قبلاً نکاتی در مورد نحوه سئو دوستانه کردن مقالات خود ارائه کرده ایم، هنوز نکاتی وجود دارد که می توانیم با شما در میان بگذاریم. برای دریافت نکاتی که برای رتبه بالاتر مفید هستند می توانید به بخش زیر مراجعه کنید.

الف. محتوا را خوانا کنید

چگونه مقالاتی برای سئو بنویسیم؟ ، اصطلاحاتی که استفاده می کنید باید برای درک ساده باشند تا خوانندگان شما بتوانند آنها را درک کنند.

به یاد داشته باشید که این یک ترم یا پایان نامه نیست، بنابراین شما باید سرعت خود را در مورد اصطلاحات فنی و کلمات فالوتین کم کنید. باید به خاطر داشته باشید که خوانندگان شما اساتید شما نیستند، بلکه شاگردان شما هستند.

شما باید محتوایی ایجاد کنید که آنها بتوانند در مورد موضوعی که شما در حال بحث هستید یاد بگیرند. اگر درک مطالب شما سخت باشد، خوانندگان شما ممکن است نتوانند چیزی از شما بیاموزند. این می تواند باعث شود که آنها بلافاصله صفحه شما را ترک کنند و تصویر خوبی برای شما ارائه نمی کند.

ب. درباره موضوعات مفید بنویسید

چگونه مقالاتی برای سئو بنویسیم؟ ، وقتی به موضوعی فکر می کنید که در مورد آن بنویسید، باید طوری فکر کنید که انگار تازه وارد شغل خود شده اید.

به یاد داشته باشید زمانی که در کسب و کار جدید بودید و سوالات زیادی در ذهن داشتید. سعی کنید هنگام تنظیم یک موضوع، آن سوالات را به خاطر بسپارید.

اگر موضوع شما زمانی سوالی بود که داشتید، به این معنی است که افراد دیگری نیز با همین سوال وجود دارند. در نتیجه، این بدان معنی است که موضوعی که در ذهن دارید می تواند برای سایر کاربران ارزش ایجاد کند. وقتی در مورد موضوعات مفید می نویسید، به دلیل ارزشی که برای کاربر ایجاد می کند، می تواند خوانندگان بیشتری را جذب کند.

ج. وبلاگ را به طور منظم به روز کنید

چگونه مقالاتی برای سئو بنویسیم؟ ، وبلاگ ها می توانند انعطاف پذیری زیادی در مورد محتوا ارائه دهند، به همین دلیل مهم است که به طور منظم آن را به روز کنید.

ما اهمیت به روز رسانی منظم یک وبلاگ را در مقاله قبلی شرح داده ایم. به عنوان یک تجدید، در اینجا آنچه مورد بحث قرار گرفته است:

“داشتن یک وبلاگ کافی نیست، مهم است که وبلاگ شما حداقل یک بار در هفته به روز شود تا اطمینان حاصل شود که می تواند به استراتژی های بازاریابی SEO شما کمک کند. با یک وبلاگ که به طور منظم به روز می شود، می توانید به عنوان یک رهبر صنعت در نظر گرفته شوید زیرا اطلاعات ارزشمندی را برای مشتریان خود ارسال می کنید.

اگر وبلاگ خود را به طور منظم به روز می کنید، این می تواند به شیوه های محتوای SEO شما کمک کند زیرا می تواند این تصور را ایجاد کند که شما یک تجارت فعال هستید که برای محتوای شما ارزش قائل است. استفاده از محتوا برای بهبود سئو ممکن است در مقایسه با سایر روش‌های سئو مسیر طولانی‌تری باشد، اما ثبات کلید موفقیت شما خواهد بود.

اهمیت نوشتن مقالات سئو دوستانه

چگونه مقالاتی برای سئو بنویسیم؟ ، ممکن است فکر کنید که نوشتن مقالات SEO-Friendly بسیار خسته کننده است. با این حال، هنگام نوشتن مقالات SEO-Friendly دو مزیت مهم وجود دارد.

ابتدا می توانید بر اساس الگوریتم گوگل رتبه بالاتری داشته باشید. دوم، شما شانس خود را برای پیوند صفحات دیگر به سایت خود افزایش می دهید.

این دو مزیت به شما این امکان را می‌دهد که در رتبه‌بندی گوگل قرار بگیرید، که می‌تواند منجر به افزایش ترافیک صفحه شما شود.

هرچه تعداد بازدیدکنندگان صفحه شما بیشتر باشد، می توانید تعداد بازدیدکنندگان بیشتری را در صفحه خود داشته باشید. این به این معنی است که شانس بیشتری برای تبدیل برای شما وجود دارد.

علاوه بر این، بهترین نوع بک لینک لینکی است که به ارتباط محتوای شما مرتبط باشد. اگر صفحه شما محتوای عالی دارد، شانس خود را برای دریافت بک لینک نیز افزایش می دهید.

بهترین فرمول برای مقالات سئو پسند، نوشتن محتوای مفید و شیوه های خوب سئو است. اگر این دو را ترکیب کنید، می تواند به جذابیت صفحه شما برای الگوریتم SEO گوگل کمک کند.

در نهایت، ما اکنون آماده ایم تا رازهای نوشتن مقالات SEO-Friendly را فاش کنیم. راز نوشتن مقالات سئو پسند در ایجاد مقاله ای است که ارزش داشته باشد.

یک مقاله سئو پسند مقاله ای است که به سؤالات خوانندگان شما مرتبط باشد. وقتی محتوای شما سئو پسند باشد، یک قدم به برتری در جایگاه خود نزدیک می شوید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × 2 =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟