چگونه محتوای سئو بنویسیم؟ ، 4 نوع - کالج نوین

چگونه محتوای سئو بنویسیم؟ ، 4 نوع

چگونه محتوای سئو بنویسیم؟ ، بهینه سازی موتورهای جستجو تکنیکی است که در انتشار وب برای افزایش دید و بازدید صفحه وب برای رتبه بالاتر در موتورهای جستجو و خوانندگان بیشتر استفاده می شود.

نوشتن مقاله با استفاده از بهینه سازی موتورهای جستجو به مهارت های نوشتاری خوبی نیاز دارد تا مقاله جذاب و خوانا باشد. قرار دادن استراتژیک عبارات کلیدی و کلمات کلیدی در متن و درج لینک ها باعث افزایش خوانندگان صفحه شما می شود.

چگونه محتوای سئو بنویسیم؟ ، برای یادگیری نحوه نوشتن مقاله با استفاده از بهینه سازی موتور جستجو، مراحل زیر را بخوانید.

چگونه محتوای سئو بنویسیم؟ ، 4 نوع
چگونه محتوای سئو بنویسیم؟ ، 4 نوع – کالج نوین

محتوای سئو چیست؟

چگونه محتوای سئو بنویسیم؟ ، محتوای سئو شده به انواع مختلف محتوا گفته می‌شود که یک سری پارامترها،روش ها و اصول در مورد آنها در نظر گرفته شده و با توجه به این موارد تولید و تعریف می‌گردد.

چگونه محتوای سئو بنویسیم؟ ، این نوع محتوا به هیچ وجه حالت کپی و برداشت شده از منابع دیگر نبوده و با قلمی نوین ارائه می گردد که در نتیجه مطلب جدیدی تولید می شود.

انواع محتوای سئو شده کدامند؟

چگونه محتوای سئو بنویسیم؟ ، قبل از اینکه به چگونگی بهینه سازی محتوای سایت بپردازیم، ابتدا منظورمان از محتوا را روشن می کنیم. محتوا می تواند اشکال مختلفی داشته باشد. این اشکال شامل، متن، تصویر، ویدئو، صدا، اینفوگرافیک یا ترکیبی از اینهاست.

این مقاله را مطالعه کنید  18 ابزار سئو برای بهینه سازی وب سایت

چگونه محتوای سئو بنویسیم؟ ، در حالت کلی انواع مختلف محتوا عبارتند از:

. پست های وبلاگ سایت: این فرمت، رایجترین فرمت محتواست. یک پست می تواند ترکیبی از متن، تصاویر و ویدئو باشد. پست می تواند در انواع مطلب، لیست، آموزش، خبر با اطلاعات کلی نوشته شود.

. صفحات ثابت: محتوایی که در صفحات ثابت سایت مانند صفحه درباره ما وجود دارد.

. صفحات محصولات: محتوایی که شامل معرفی محصولات یا خدمات یک سایت می گردد.

. صفحات فرود: صفحاتی که به طور خاص برای استفاده در کمپین های تبلیغاتی PPC طراحی شده و یا اولین صفحه ای که کاربر در ورود به سایت با آن مواجه می شود.

چگونه محتوای سئو بنویسیم؟ ، 4 نوع - کالج نوین
چگونه محتوای سئو بنویسیم؟ ، 4 نوع – کالج نوین

چگونه محتوای سئو بنویسیم؟

1. مقاله خود را مشخص کنید.

. مقالات باید به خوبی نوشته شده، جذاب و آموزنده باشد. آنها باید زاویه جدیدی را در مورد یک موضوع خاص ارائه دهند.

یک قلاب خوب در ابتدا همراه با اطلاعات مفید باعث می شود افراد تمایل به ادامه خواندن آن داشته باشند. مقاله شما باید مفید، سرگرم کننده یا ارزشمند باشد.

. یک مقاله خوب و با محتوای خوب ترافیک بیشتری را جذب می کند، به این معنی که خوانندگان زیادی از سایت شما بازدید می کنند.

این باعث می شود مقاله شما برای لینک بازاریابان (افرادی که سایت های خود را به سایت شما پیوند می دهند) جذاب تر شود و احتمال اینکه تبلیغ کنندگان بخواهند از صفحه شما برای تبلیغات خود استفاده کنند افزایش می دهد.

. موتور جستجوی گوگل وزن زیادی را بر عنوان مقالات و وبلاگ ها ارائه می دهد. به همین دلیل بسیار مهم است که عبارت کلیدی روی عنوان به عنوان بخش مهمی از محتوای موثر سئو وجود داشته باشد.

2. فهرستی از عبارات کلیدی و کلمات کلیدی مقاله خود تهیه کنید.

چگونه محتوای سئو بنویسیم؟ ، این مهم است تا ناشر شما بتواند آن را در متادیتای صفحه که بخشی از کد HTML است قرار دهد.

. اگر مقاله با عنوان‌های فرعی تقسیم شود، برای خوانندگان و رتبه‌بندی گوگل بسیار مفید خواهد بود، زیرا خوانندگان وقتی می‌توانند مقاله‌ای را به راحتی بخوانند، بیشتر از آن استقبال می‌کنند.

چگونه محتوای سئو بنویسیم؟ ، به عنوان یک یادآوری مهم، اکثر افرادی که سایت ها را مرور می کنند، فقط در اینترنت مطالعه می کنند. به همین دلیل است که با یک عنوان فرعی احتمالاً مقاله را تمام می کنند و مدت طولانی تری در صفحه می مانند.

. کلمات کلیدی و عبارات کلیدی کلمات یا عباراتی هستند که افراد از آنها برای جستجوی اطلاعات در مورد موضوعی که می خواهید بنویسید استفاده می کنند.

به عنوان مثال، عبارات کلیدی برای یک مقاله در مورد جابجایی می تواند “بسته بندی و جابجایی” یا “بارگیری کامیون در حال حرکت” باشد، در حالی که کلمات کلیدی می توانند “حرکت”، “جابجایی” یا “تغییر مکان” باشند.

. عبارات کلیدی و کلمات کلیدی توسط “عنکبوت” ثبت می شوند، که اسکریپت هایی هستند که موتورهای جستجو به هر صفحه در اینترنت ارسال می کنند.

عنکبوت ها در صفحات وب و وب سایت ها “خزیده” می شوند و آنها را برای محتوا و کیفیت محتوا تجزیه و تحلیل می کنند. یکی از راه هایی که آنها این کار را انجام می دهند، ثبت کلمات کلیدی و عبارات کلیدی برای تعیین موضوع یک صفحه است.

چگونه محتوای سئو بنویسیم؟ ، اما آن ها همچنین تشخیص می دهند که هر یک از کلمات کلیدی یا عبارات چند بار استفاده می شود، آیا یک صفحه از نظر گرامری درست است یا خیر، و چه نوع پیوندهای ورودی و خروجی وجود دارد.

هایپرلینک ها پیوندهایی به صفحات دیگر هستند که به نوعی با موضوع شما مرتبط هستند.

 

3. مقاله خود را بنویسید.

. مطمئن شوید که از نظر گرامری درست است و هیچ غلط املایی ندارد.

. به مقاله خود عنوان بدهید

. آن را با سرفصل های فرعی به پاراگراف های کوتاه تقسیم کنید.

. از مهمترین کلمات کلیدی و عبارات کلیدی تا حد امکان در ابتدای مقاله استفاده کنید، ترجیحاً در جمله اول و در پاراگراف اول.

. از کلمات کلیدی یا عبارات کلیدی بیش از حد استفاده نکنید. آنها را به طور طبیعی در سراسر متن با ریتم خواندن طبیعی مقاله در هم آمیخته کنید. تراکم کلمه کلیدی توصیه شده 1-3٪ است.

. مهمترین کلمات کلیدی و عبارات کلیدی را در عناوین و زیر عنوان ها قرار دهید. مطمئن شوید که فقط یک H1 به متن اضافه می کنید (معمولا عنوان)، باید حاوی کلمه کلیدی اصلی باشد.

. از گلوله ها برای ارائه محتوای خود استفاده کنید زیرا پاراگراف طولانی جذاب به نظر نمی رسد و از فایل های رسانه ای برای درک بهتر مقاله توسط کاربران استفاده کنید.

. اگر در متن منطقی است، کلمات کلیدی و عبارات کلیدی را با حروف پررنگ یا مورب قرار دهید.

. اگر کلمات کلیدی زیادی روی محتوا وجود داشته باشد، موتور جستجوی گوگل فرض می کند که کلمات کلیدی پر شده اند. اشتباه مبتدی مرتکب نشوید و آن عبارات کلیدی را روی 155 تا 200 کلمه قرار دهید

. اگر عنوان شامل عبارت کلیدی باشد، اولین جمله مقاله باید کلمه کلیدی را نیز داشته باشد. برای شکستن افزونگی، سعی کنید مقاله را از طریق یک سوال شروع کنید.

از آنجایی که کلمه کلیدی قبلاً در جمله درج شده است، تنها کاری که باید انجام دهید این است که آن را BOLD کنید. این روی کلمه کلیدی تاکید می کند و تاثیر زیادی روی الگوریتم گوگل در اسکن مقاله خواهد داشت.

. همانند جمله اول، کلمه کلیدی باید در جمله آخر نیز وجود داشته باشد تا بر کلمات کلیدی بیشتر تاکید شود.

4. لینک ها را در مقاله قرار دهید.

. هایپرلینک ها پیوندهایی به صفحه وب دیگری هستند که با موضوع شما مرتبط است. می توانید یک کلمه یا عبارت را برجسته کنید و آدرس وب را که می خواهید به آن پیوند دهید اضافه کنید.

چگونه محتوای سئو بنویسیم؟ ، اطمینان حاصل کنید که هر پیوند یک وب سایت با کیفیت است که اطلاعات صوتی و ناوبری آسان را ارائه می دهد.

چگونه محتوای سئو بنویسیم؟ ، 4 نوع - کالج نوین
چگونه محتوای سئو بنویسیم؟ ، 4 نوع – کالج نوین

5. برای مقاله خود پیوند ایجاد کنید.

. حتی اگر یک مقاله عالی نوشته اید، باید جهان را از آن مطلع کنید. به سادگی، پیوندی به مقاله جدید خود در فیس بوک، توییتر یا تامبلر به اشتراک بگذارید و دوستان را تشویق کنید که آن را دوباره به اشتراک بگذارند.

. تبدیل کلمات کلیدی به یک لینک قابل کلیک به جستجوی گوگل اجازه می دهد تا بر کلمات کلیدی بیشتر تاکید کند و این کار باید در ابتدا و انتهای مقاله انجام شود که در آن کلمات کلیدی بیشتر قرار دارند.

6. اشتراک گذاری محتوا را آسان کنید

. اگر گوگل بتواند محتوای شما را در سایت های دیگر به اشتراک بگذارد، در کل رتبه بهتری خواهد داشت. به اشتراک گذاری آن مانند مرحله «پیوندهایی به مقاله خود بسازید» یک راه عالی برای شروع است، اما سهولت در اشتراک گذاری برای دیگران می تواند تبلیغات بیشتری برای شما ایجاد کند!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهارده + سیزده =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟