10 مزیت مهم دیجیتال مارکتینگ

10 مزیت مهم دیجیتال مارکتینگ

10 مزیت مهم دیجیتال مارکتینگ ، اگر فکر می کنید دیجیتال مارکتینگ چیز بزرگی نیست…. دوباره فکر کن!

سال گذشته، هزینه‌های AD در اینترنت از تبلیغات در تلویزیون و شبکه‌های کابلی پیشی گرفت. در دنیایی که بازاریابی دیجیتال چند کانالی تا 137 درصد افزایش می‌یابد، تبلیغات سنتی دیگر آنقدر قدرت ندارد که با حمایت حتی 500 درصد افزایش برندها در چندین کانال بازاریابی دیجیتال، حمایت می‌شود.

چه چیزی باعث افزایش استفاده از دیجیتال مارکتینگ شد؟ این خود مصرف کنندگان هستند.

طبق گزارش‌های Mashable، 72 درصد از مصرف‌کنندگان در حال حاضر از طریق کانال‌ها و فعالیت‌های مختلف بازاریابی دیجیتال با برندها در ارتباط هستند. اما آنچه عجیب است علیرغم این واقعیت که مصرف کنندگان و صاحبان مشاغل به طور یکسان به سمت مسیر دیجیتال روی می آورند، بسیاری از کسب و کارهای کوچک هنوز در انتخاب این روند کند هستند.

برخلاف آنچه بسیاری از صاحبان مشاغل کوچک و کارآفرینان فکر می کنند، بازاریابی دیجیتال آنقدرها هم که به نظر می رسد پیچیده نیست. این تلاش بسیار ارزشش را دارد زیرا بسیاری از مشاغل قبلاً تجربه کرده اند و از آن لذت برده اند. اگر همه اینها هنوز برای متقاعد کردن شما برای دیجیتالی شدن کافی نیست – این 10 مزیت برتر مطمئناً این کار را خواهد کرد.

10 مزیت مهم دیجیتال مارکتینگ
10 مزیت مهم دیجیتال مارکتینگ – کالج نوین

10 مزیت مهم دیجیتال مارکتینگ

1. بازاریابی دیجیتال شما را با مصرف کنندگان در اینترنت مرتبط می کند – روزهایی که مردم تعداد زیادی دایرکتوری تلفن را اسکن می کنند یا صفحات بر صفحات صفحات گسترده را مرور می کنند تا به دنبال اطلاعاتی در مورد یک محصول یا خدمات باشند، گذشته است. در حال حاضر، حداقل 80٪ از مصرف کنندگان از اینترنت استفاده می کنند تا جستجوی خود را برای اطلاعات بسیار آسان تر و راحت تر کنند.

این مقاله را مطالعه کنید  جذب مشتریان با دیجیتال مارکتینگ

2. بازاریابی دیجیتال نرخ تبدیل بالاتری ایجاد می‌کند – از طریق این کانال، می‌توانید با مخاطبان هدف ارتباط برقرار کنید، سرنخ ایجاد کنید و تا 24 درصد افزایش نرخ تبدیل به دست آورید.

3. بازاریابی دیجیتال باعث صرفه جویی در پول شما می شود – گزارش هزینه بازاریابی دیجیتال گارتنر توضیح می دهد که چگونه صاحبان مشاغل کوچک در حال حاضر چنین مزایایی را از بازاریابی دیجیتال دریافت می کنند، به طوری که 40٪ گزارش کرده اند که پس انداز قابل توجهی از تلاش های آنها ایجاد می شود.

4. بازاریابی دیجیتال خدمات بی‌درنگ مشتری را فعال می‌کند – طبق گزارشی از eMarketer، این مکانیسم پاسخ در زمان واقعی که توسط بازاریابی دیجیتال ارائه می‌شود، می‌تواند تاثیر زیادی بر موفقیت کسب‌وکار شما بگذارد.

5. بازاریابی دیجیتال شما را با مصرف کننده موبایل مرتبط می کند – بازاریابی دیجیتال می تواند به شما کمک کند تا از این بازار غول پیکر استفاده کنید، اکنون که بازاریابی تلفن همراه حداکثر 34 درصد از کل ترافیک ارگانیک را ایجاد می کند. به گفته eMarketer، فناوری تلفن همراه نیز بر رفتار خرید این مشتریان تأثیر می گذارد.

6. بازاریابی دیجیتال به ایجاد درآمدهای بالاتر کمک می کند – همانطور که قبلاً ذکر شد، مصرف کنندگان قبل از اینکه متقاعد شوند برای خرید به 6 نقطه تماس نیاز دارند، اما اگر این کار را انجام دهند به اندازه 4 برابر سایر انواع مشتریان خرج می کنند – و این واقعا برای تجارت خوب است!

7. بازاریابی دیجیتال بازدهی بالاتری را از کمپین‌های شما ارائه می‌کند – در گزارش HubSpot، تأیید شد که بازاریابی دیجیتال می‌تواند به کسب‌وکارها کمک کند هزینه به ازای سرنخ (CPL) بهتری در مقایسه با بازاریابی سنتی یا حتی بازاریابی تلفنی ایجاد کنند.

این مقاله را مطالعه کنید  7 فناوری دیجیتال مارکتینگ

8. بازاریابی دیجیتال شما را در سطح رقبا نگه می‌دارد – بسیاری از برندها و کسب‌وکارها با استفاده از کانال‌های مختلف موجود از جمله نمایشگر، PPC، موبایل و رسانه‌های اجتماعی، کمپین‌های بازاریابی دیجیتال خود را افزایش می‌دهند.

9. بازاریابی دیجیتال می تواند به شما در رقابت با شرکت های بزرگ کمک کند – بازاریابی دیجیتال نه تنها شما را در سطح رقبای خود نگه می دارد، بلکه می تواند شما را قادر سازد تا با برندهای بزرگ و شرکت های بزرگ رقابت کنید.

10. بازاریابی دیجیتال شما را برای اینترنت اشیاء آماده می کند – گارتنر گزارش داد که تا سال 2020، پیش بینی می شود که 26 میلیارد گجت – گوشی های هوشمند، تبلت ها، ساعت ها، عینک ها، لوازم خانگی، کفش ها و موارد دیگر – که همگی در یک اکوسیستم آنلاین جهانی به هم متصل هستند. “اینترنت اشیا” را تشکیل می دهد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهارده − سیزده =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟