بهبود بودجه دیجیتال مارکتینگ

بهبود بودجه دیجیتال مارکتینگ

بهبود بودجه دیجیتال مارکتینگ ، به نظر می رسد دیجیتال مارکتینگ هر سال گران تر می شود. با رشد رقابت، و در نتیجه نیاز به افزایش بودجه بازاریابی دیجیتال، کارشناسان بهینه سازی محتوا و موتور جستجو (SEO) می توانند احساس کنند که در حال نبردی دشوار هستند.

این واقعیت که بازاریابی دیجیتال می تواند به سرعت گران شود، برای کارآفرینانی که در تلاش برای کاهش هزینه ها در یک اقتصاد سخت هستند، ایده آل نیست. با این حال، برای دستیابی به مشتریان جدید، نیازی به تکیه بر روش‌های پولی ندارید. سئو – و همچنین سایر ابزارهای عالی – می تواند راهی عالی برای افزایش ترافیک سایت شما بدون صرف یک پنی باشد.

بهبود بودجه دیجیتال مارکتینگ
بهبود بودجه دیجیتال مارکتینگ – کالج نوین

چگونه بازاریابی دیجیتال خود را با بودجه بهبود بخشید؟

یک وبلاگ راه اندازی کنید
ساده ترین راه برای استفاده از بازاریابی دیجیتال با بودجه، روی آوردن به وبلاگ نویسی است. در واقع، این یکی از موثرترین گزینه های بازاریابی رایگانی است که در اختیار دارید. یک وبلاگ در سایت خود ایجاد کنید و به طور منظم مطالب را ارسال کنید.

با این حال، مطمئن شوید که محتوای طولانی مدت را برای یک مخاطب خاص ارسال می کنید. گوگل از شما می‌خواهد که به منظور تمرکز بر روی مخاطبان کوچک‌تر، در زمینه‌های مختلف اطلاعاتی را بررسی کنید. این هدف بهتری نسبت به تلاش برای ضربه زدن به افراد بیشتری است زیرا شانس خود را برای ایجاد یک تبدیل افزایش می دهید.

حضور خود را در رسانه های اجتماعی تقویت کنید- بهبود بودجه دیجیتال مارکتینگ
به احتمال زیاد، در حال حاضر، در فیس بوک و توییتر حضور خواهید داشت. علاوه بر این، حتی ممکن است در لینکدین و یوتیوب فعال باشید. استراتژی بازاریابی رسانه های اجتماعی شما در حال حاضر در هر مرحله ای باشد، چرا آن را گسترش ندهید؟ به پلتفرم های جدیدتر مانند اسنپ چت، اینستاگرام و حتی میکس نگاهی بیندازید. فقط مطمئن شوید که پهنای باند لازم برای پیگیری حساب های جدید را دارید – اگر ندارید، فقط وقت خود را تلف می کنید.

این مقاله را مطالعه کنید  6 کمک دیجیتال مارکتینگ به رشد کسب و کار

از PPC برای مزیت بازاریابی دیجیتال خود استفاده کنید
بازاریابی جستجوی پولی اغلب بلافاصله توسط بازاریابان رد می شود زیرا آنها معتقدند که برای کسانی که بودجه کمتری دارند، هدف خاصی را دنبال نمی کند. مانند تبلیغات رسانه های اجتماعی، خرج کردن پول زیادی در مدت زمان بسیار کوتاه – با PPC – آسان است. و مانند تبلیغات رسانه های اجتماعی، شما نیز باید تست تقسیم را انجام دهید. PPC منحنی یادگیری قوی دارد، به همین دلیل است که شما نباید فقط به آن بپرید. مراقب باشید که مطمئن شوید در این مرحله واقعاً چه کاری انجام می دهید.

اندازه گیری، اندازه گیری، اندازه گیری
از Google Analytics استفاده کنید تا از نزدیک نظارت کنید که بهترین ترافیک شما از کجا می آید. اگر همیشه استراتژی بازاریابی دیجیتال خود را ردیابی و تغییر نمی‌دهید، بدتان نمی‌آید که خود را خسته نکنید. تلاش‌های خود را بر روی پلتفرم‌هایی متمرکز کنید که بهترین امتیاز را برای شما به ارمغان می‌آورند و افراد کم‌کارآمد را از لیست خارج کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × 2 =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟