5 راه برای بهبود رتبه سئوی وب سایت شما

5 راه برای بهبود رتبه سئوی وب سایت شما

5 راه برای بهبود رتبه سئوی وب سایت شما ، بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) توسط صاحبان مشاغل به منظور بهبود دید سایت خود در گوگل و سایر موتورهای جستجو استفاده می شود.

این یک راه موثر برای افزایش قرار گرفتن در معرض نام تجاری است زیرا زمانی که شخصی هر چیزی را که مربوط به برند یا محصول باشد جستجو می کند، بلافاصله در صفحه نتایج موتور جستجو (SERP) ظاهر می شود.

در واقع، طبق آمار اینترنت زنده، روزانه حدود 13 میلیارد جستجو انجام می شود. در یک سال، این مقدار به 4.75 تریلیون جستجو می رسد. تصور کنید چند نفر می توانستند چیزی مشابه یا مرتبط با کسب و کار شما را جستجو کنند؟ که می توانست به فروش شما منجر شود!

5 راه برای بهبود رتبه سئوی وب سایت شما - کالج نوین
5 راه برای بهبود رتبه سئوی وب سایت شما – کالج نوین

سئو چیست؟- 5 راه برای بهبود رتبه سئوی وب سایت شما

سئو سایت که واژه فارسی عبارت Search Engine Optimization است و به صورت مخفف به آن SEO می گویند، به معنی انجام تمام فرآیندهایی است که باعث می شود سایت شما نتایج بهتری را در گوگل و سایر موتورهای جستجو کسب کند.

عواملی که در بهبود وضعیت سایت شما تاثیر می گذارند را به دو دسته می توان تقسیم کرد: عوامل داخلی و عوامل خارجی. بهینه سازی سایت بیشتر بر روی عوامل داخلی تکیه دارد و با بهبود ساختار وب سایت و همچنین قالب آن سعی می کند وضعیت سایت شما در گوگل را بهبود ببخشد.

5 راه برای بهبود رتبه سئوی وب سایت شما ، به این نکته توجه داشته باشید که عوامل مهم سئو عبارتند از: نحوه طراحی سایت (شامل کد نویسی، سرعت لود شدن، ساختار صفحات، نحوه طراحی قالب، نحوه قرار گرفتن محتوا در صفحه و…) و محتوای سایت.

بنابراین هیچ متخصص سئوی سایتی نمی تواند به تنهایی باعث بهبود وضعیت سایت شما شود و شما علاوه بر اینکه باید یک سایت مناسب و بهینه سازی شده برای گوگل داشته باشید نیاز دارید که محتوای مناسب نیز در سایت خود تولید کنید (مطابق با استانداردهای گوگل).

به طور خلاصه SEO یعنی از بین بردن مشکلات کدنویسی و قالب سایت شما و تعریف پارامترهای مناسب در آن برای بهبود وضعیت رتبه سایت شما در گوگل و بدست آوردن کلمات کلیدی مناسب در زمینه کاری شما (کلمات کلیدی که مخاطب شما آنها را جستجو می کند)، تولید محتوای مناسب و بهبود تجربه کاربری بر روی سایت شما که نهایتا منجر به امتیاز بیشتر صفحات سایت در گوگل می شود.

5 راه برای بهبود رتبه سئوی وب سایت شما ، بنابراین سئو سایت، فرآیندی است که به تمام اتفاقات روی سایت مرتبط است و باعث می شود سایت شما نتیجه بهتری در گوگل کسب کند، این موضوع تاثیر مستقیمی بر روی افزایش بازدید و درآمد سایت شما خواهد داشت.

این مقاله را مطالعه کنید  چگونه یک مقاله وبلاگ قدیمی را برای سئو احیا کنیم؟ ، 9 روش

قدرت سئو

5 راه برای بهبود رتبه سئوی وب سایت شما ، تنها در استرالیا، Semrush فاش کرد که حدود 2400 فرد و صاحب کسب و کار در هر ماه “خدمات SEO” را در گوگل تایپ می کنند.

در حالی که سئو می تواند یک دارایی عالی برای کسب و کار شما باشد، شما باید بدانید که چگونه آن را به درستی بهینه کنید تا به نتایجی که می خواهید برسید.

5 راه برای بهبود رتبه سئوی وب سایت شما ، RedSearch همچنین آمار سئوی زیر را در استرالیا نشان داد:

1. هر ماه حدود 1.5 میلیارد مقصد محلی توسط مردم محلی بازدید می شود. این مکان ها توسط جستجوی گوگل پیدا شده اند.

2. تقریباً 84٪ از تمام جستجوهای تلفن همراه حاوی کلمات کلیدی “نزدیک به من” هستند.

3. برآورد 28 درصد از جستجوهای محلی به خرید تبدیل می شود. این شامل آنلاین و آفلاین است.

4. سایت با رتبه برتر می تواند تا 24٪ ترافیک ارگانیک دریافت کند.

5. کاربران هر هفته فروشگاه های محلی خود را جستجو می کنند.

این داده ها نشان می دهد که سئو چقدر برای مشاغل مهم است. از آنجایی که بسیاری از مردم برای تصمیم‌گیری در مورد اینکه کجا بروند، چه بخورند یا چرا محصولی را بخرند، به اینترنت متکی هستند، کسب‌وکارها نیز باید استراتژی‌های خود را بهبود بخشند تا اطمینان حاصل کنند که کسب‌وکار یا محصولاتشان هنگام جستجوی مشتریان ظاهر می‌شوند.

5 راه برای بهبود رتبه سئوی وب سایت شما ،  اکنون سوال این است که به عنوان یک صاحب کسب و کار، چگونه می توانید سئوی خود را بهینه کنید؟

5 راه برای بهبود رتبه سئوی وب سایت شما - کالج نوین
5 راه برای بهبود رتبه سئوی وب سایت شما – کالج نوین

5 راه برای بهبود رتبه سایت شما

5 راه برای بهبود رتبه سئوی وب سایت شما ، داشتن یک وب سایت برای کسب و کار شما ضروری است. به شما حضور آنلاین می دهد، به شما امکان می دهد پشتیبانی 24/7 مشتری را ارائه دهید و اعتماد و اعتبار را ایجاد می کند.

با این حال، اگر مشتریان شما آن را پیدا نکنند، وب سایت شما باعث فروش نمی شود. در زیر چند راه برای بهبود رتبه وب سایت شما آورده شده است.

1. محتوای با کیفیت بالا ایجاد کنید

اولین قدم ایجاد محتوایی است که بتواند مشتریان بالقوه را به وب سایت شما جذب کند. از طریق بازاریابی سئو، می توانید بازدید سایت خود را با هدف قرار دادن مخاطبان مورد نظر خود افزایش دهید. سپس این موضوع ارتباط صفحه را افزایش می دهد.

مهارت های کپی رایتینگ چشمگیر همراه با کلمات کلیدی مناسب، محتوا را برای بازار شما عالی می کند. وقتی صحبت از کلمات کلیدی شد، اینها کلمات یا عباراتی هستند که خوانندگان شما به صورت آنلاین جستجو می کنند.

خود را به جای مشتری خود قرار دهید. چه چیزی را در موتور جستجو تایپ می کنید تا آنچه را که به دنبال آن هستید بیابید؟ از چه کلماتی برای دریافت پاسخ دقیق مورد نیاز خود استفاده خواهید کرد؟

این مقاله را مطالعه کنید  نحوه نوشتن محتوای وبلاگ مبتنی بر سئو ، 10 روش

Impactplus.com نشان داد که حدود 69.7٪ از جستجوهای جستجو دارای چهار کلمه یا بیشتر هستند. وقتی شروع به ایجاد عبارات کلیدی خود می کنید، این می تواند راهنمای خوبی باشد.

5 راه برای بهبود رتبه سئوی وب سایت شما ، آمارهای اضافی ارائه شده توسط Impactplus.com نشان داد که کلمات کلیدی دم بلند تا 5 درصد نرخ کلیک بالاتری نسبت به جستجوهای عمومی دارند.

هنگامی که عبارات مناسب را شناختید، آنها را به محتوای خود اضافه کنید. توجه به این نکته مهم است که این کار باید با احتیاط انجام شود و خوانایی محتوا در خط مقدم ذهن شما باشد.

5 راه برای بهبود رتبه سئوی وب سایت شما ، قرار دادن عبارات تصادفی اینجا و آنجا در سرتاسر وب سایت شما ممکن است در واقع باعث شود در صورتی که باعث شود محتوا منطقی نباشد، به جای پاداش از طریق رتبه های بالاتر، توسط گوگل جریمه شوید.

2. بک لینک های با کیفیت بالا ایجاد کنید

همچنین به عنوان لینک های یک طرفه یا لینک های ورودی شناخته می شود، بک لینک ها لینک هایی هستند که شما را به وب سایت دیگری هدایت می کنند.

این پیوندها به عنوان رأی هایی در نظر گرفته می شوند که به موتورهای جستجو اطلاع می دهند که محتوای موجود در پیوند مرتبط و معتبر است.

5 راه برای بهبود رتبه سئوی وب سایت شما ، یک مطالعه توسط Impactplus.com نشان داد که تقریباً 90٪ از صفحات بدون بک لینک هیچ ترافیک ارگانیکی دریافت نمی کنند.

به همین دلیل مهم است که وب سایت شما دارای مجموعه متنوعی از بک لینک ها باشد. این مطالعه همچنین نشان داد که سایت های با رتبه برتر در مقایسه با سایر وب سایت ها حدود 3.8 برابر بیشتر بک لینک دارند.

یک مطالعه توسط Impactplus.com نشان داد که تقریباً 90٪ از صفحات بدون بک لینک هیچ ترافیک ارگانیکی دریافت نمی کنند. به همین دلیل مهم است که وب سایت شما دارای مجموعه متنوعی از بک لینک ها باشد. این مطالعه همچنین نشان داد که سایت های با رتبه برتر در مقایسه با سایر وب سایت ها حدود 3.8 برابر بیشتر بک لینک دارند.

3. وب‌سایت خود را برای موبایل بهینه کنید تا بتواند نمایه‌سازی جدید Google Mobile-First را برآورده کند.

5 راه برای بهبود رتبه سئوی وب سایت شما ، نمایه سازی موبایل اول به این معنی است که گوگل از محتوا برای رتبه بندی و نمایه سازی از نسخه موبایل صفحه استفاده می کند.

از آنجایی که افراد بیشتری از Google از طریق تلفن های خود استفاده می کنند، Googlebot به گونه ای طراحی شده است که ابتدا صفحات فهرست بندی را که سازگار با موبایل هستند، اولویت بندی کند.

5 راه برای بهبود رتبه سئوی وب سایت شما ، برای استفاده از این مزیت، ابتدا باید سایت خود را تست کنید. می توانید این کار را با استفاده از ابزار سازگار با موبایل گوگل انجام دهید.

این مقاله را مطالعه کنید  چگونه مقالاتی برای سئو بنویسیم؟ ، 3 نکته

در صورتی که سایت سازگار با موبایل نباشد، این ابزار بهینه‌سازی‌هایی را در اختیار شما قرار می‌دهد که می‌توانید برای موبایل‌پسندتر کردن سایت خود انجام دهید.

گوگل فاش کرد که بیش از 51 درصد از کاربران تلفن همراه تنها با جستجو در گوشی های هوشمند خود قادر به کشف یک محصول یا تجارت جدید هستند. تصور کنید که اگر سایت خود را به کاربران تلفن همراه ارائه دهید، افزایش بالقوه در فروش یا سرنخ ها برای کسب و کار شما اتفاق می افتد.

4. محتوای خود را مرتبط کنید

با به روز رسانی مداوم محتوای خود، سایت شما تازه و مرتبط باقی می ماند. همچنین به مشتریان بالقوه دلیلی می دهد تا سایت شما را به طور منظم برای هر گونه به روز رسانی یا خبری بررسی کنند.

داشتن یک وبلاگ یا بخش خبری در وب سایت شما می تواند این مشکل را برای شما حل کند. در واقع، طبق گفته Semrush، شرکت‌ها یا کسب‌وکارهایی که پست‌های وبلاگ منظم را منتشر می‌کنند، هر ماه 67 درصد سرنخ بیشتری کسب می‌کنند.

شما می توانید در مورد موارد مرتبط با کسب و کار خود وبلاگ نویسی کنید. ارائه نکات و توصیه ها می تواند به عنوان محتوای مفیدی برای مشتریان شما باشد. هزاران نوع وبلاگ وجود دارد.

برخی از نمونه ها عبارتند از وبلاگ های غذایی، وبلاگ های سفر، وبلاگ های سلامت و غیره. نوع نزدیک به محصول یا خدمات شما را انتخاب کنید.

5 راه برای بهبود رتبه سئوی وب سایت شما - کالج نوین
5 راه برای بهبود رتبه سئوی وب سایت شما – کالج نوین

5. از ابرداده ها استفاده کنید

هدف از ابرداده اطلاع رسانی به الگوریتم گوگل در مورد محتوای وب سایت شما است. اگر وب سایت شما حاوی این موارد نباشد، موتور جستجو متوجه نمی شود که آیا محتوای شما مرتبط است یا نه، و باعث می شود رتبه شما پایین تر باشد.

5 راه برای بهبود رتبه سئوی وب سایت شما ، 3 نوع ابرداده مهم وجود دارد:

. عنوان
. شرح
. کلید واژه ها

سئو مسیرهای مختلفی را برای دسترسی مشتریان به شما باز می کند. اکنون که مردم در طول روز در زندگی روزمره خود بارها به گوگل و سایر موتورهای جستجو مراجعه می کنند، خوب است از این فرصت استفاده کنند. بهینه سازی موتورهای جستجو ابزاری موثر برای دستیابی به این هدف در صورت استفاده صحیح است.

اکثر کسب‌وکارها هنگام مدیریت سئوی خود با بهبود رتبه جستجوی سایت خود مشکل دارند، اما این جایی است که وارد می‌شویم. در Contevo، می‌توانیم با انجام این کار برای شما زندگی را برای شما بسیار آسان‌تر کنیم.

وقت خود را با تمرکز بر سایر زمینه های مهم کسب و کار خود صرف کنید و بهینه سازی ها را به ما حرفه ای ها بسپارید. از طریق بسیاری از روش های آزمایش شده و آزمایش شده، ما می توانیم رتبه سایت شما را افزایش دهیم، فروش را به شرکت شما هدایت کنیم و ترافیک ارگانیک شما را افزایش دهیم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × دو =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟