افزایش افزوده دیجیتال مارکتینگ

افزایش افزوده دیجیتال مارکتینگ

افزایش افزوده دیجیتال مارکتینگ ، دنیای تجارت به طور مداوم در حال نوآوری است. این بدان معناست که اگر می خواهید موفق باشید، باید تمایل داشته باشید که خود را با زمان وفق دهید. همچنین به این معنی است که شما باید هر از چند گاهی تلاش کنید تا کسب و کار خود را در سطح پیشرفته نگه دارید، به ویژه هنگامی که صحبت از افزایش تعامل مشتری با محصولات و خدمات شما می شود.

با وجود رقابت بسیار زیاد، شما و کسب و کارتان باید متمایز شوید. تحول و اختلال دیجیتال، نوآوری هایی مانند بازاریابی با استفاده از واقعیت مجازی و واقعیت افزوده را تسریع کرده است. شما باید برای مشتریان بالقوه فعلی و آینده خود قابل مشاهده باشید و به برند فناوری اطلاعات و فناوری پیشرفته خود اعتماد کنید. پس از تبدیل شدن، باید آنها را درگیر کنید تا آنها را حفظ کنید و همچنین حمایت را ترویج کنید.

افزایش افزوده دیجیتال مارکتینگ
افزایش افزوده دیجیتال مارکتینگ – کالج نوین

واقعیت افزوده چیست؟- افزایش افزوده دیجیتال مارکتینگ

در اساسی‌ترین سطح، قابلیت‌های واقعیت افزوده (AR) اطلاعات دیجیتالی را – در قالب‌های مختلف – در بالای دنیای آنالوگ که در آن زندگی می‌کنیم، لایه‌بندی می‌کنند.

در اینجا پنج تعریف ساده وجود دارد که ممکن است هنگام درگیر شدن در مکالمات پیرامون ارزش تجاری احتمالی AR مفید باشد:

1. AR فناوری است که تجربه شما را از دنیای اطرافتان افزایش می دهد یا افزایش می دهد.
2. واقعیت افزوده (AR) استفاده بی‌درنگ از اطلاعات در قالب متن، گرافیک، صدا و دیگر پیشرفت‌های مجازی است که با اشیاء دنیای واقعی یکپارچه شده‌اند.
3. واقعیت افزوده تفسیر تصاویر دیجیتال یا داده ها بر روی اشیاء در دنیای واقعی است.
4. واقعیت افزوده (AR) اطلاعات دیجیتالی است که بر روی دید کاربر از یک محیط فیزیکی پوشانده می شود.
5. واقعیت افزوده به هر نوع فناوری اشاره دارد که درک بصری (و در برخی موارد شنوایی) کاربر از محیط خود را «تقویت» می کند. معمولاً اطلاعات دیجیتال بر روی یک محیط طبیعی موجود قرار می گیرد و برای موقعیت فیزیکی کاربر و همچنین زمینه کار سفارشی می شود. این به کاربر کمک می کند تا مشکل را حل کند و کار را کامل کند.

این مقاله را مطالعه کنید  نمونه های هوش مصنوعی در بازاریابی ، 4 نمونه

چگونه بازاریابی دیجیتال از واقعیت افزوده استفاده می کند؟

بازاریابی با استفاده از واقعیت افزوده به برندها این فرصت را می دهد تا تجربیات خود را ایجاد کنند، مشتریان را درگیر کنند و همچنین به روش های جالب تبدیل را تشویق کنند.

بیش از هر زمان دیگری، بازاریابی دیجیتال بر اساس خواسته ها – و همچنین نیازهای – مشتری هدایت می شود. با در دسترس قرار گرفتن فناوری جدید، مشتریان مایلند که برندها تجربیاتی را ارائه دهند که از این فناوری استفاده می کنند. این بدان معناست که برای بازاریابان دیجیتال مهم است که با پیشرفت‌های جدید همگام باشند تا بتوانند انتظارات مشتری را برآورده کنند و همچنین بهترین تجربیات ممکن را ارائه دهند.

AR یک روند در حال ظهور در بازاریابی دیجیتال و استراتژی های فروش است. این به برندها این فرصت را می دهد تا با سهولت دسترسی به دستگاه های تلفن همراه خود، تجربیات سفارشی را به مشتریان ارائه دهند.

AR ابزار دیگری برای افزایش فروش و افزایش ارزش برند از طریق دستگاه‌های تلفن همراه در اختیار شما قرار می‌دهد. برندها می توانند از واقعیت افزوده استفاده کنند تا به مصرف کنندگان اجازه دهند محصولات را قبل از خرید امتحان کنند و تجربه خرید افزوده شده محبوبیت فزاینده ای پیدا کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 + هفت =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟