استراتژی های دیجیتال مارکتینگ یکپارچه

استراتژی های دیجیتال مارکتینگ یکپارچه

استراتژی های دیجیتال مارکتینگ یکپارچه ، ارتباطات دیجیتال مارکتینگ یکپارچه شامل تبلیغات دیجیتال، ارتقای فروش، روابط عمومی، بازاریابی مستقیم و رسانه های اجتماعی و همچنین پشتیبانی مشتری و مدیریت ارتباط با مشتری است. استراتژی دیجیتال مارکتینگ بر تمامی تاکتیک‌ها، روش‌ها، کانال‌ها، رسانه‌ها و ابزارها تکیه می‌کنند تا با یکدیگر در جهت یک هدف تعریف‌شده که بر نیازهای مشتری یا مشتری متمرکز است، کار کنند.

استراتژی های دیجیتال مارکتینگ یکپارچه
استراتژی های دیجیتال مارکتینگ یکپارچه – کالج نوین

بازاریابی یکپارچه چیست؟- استراتژی های دیجیتال مارکتینگ یکپارچه

بازاریابی دیجیتال یکپارچه روشی برای درگیر کردن مشتریان و مشتریان بالقوه با شرکت یا برند شما است که تمام بخش‌های ارتباطات بازاریابی را ترکیب می‌کند تا با هم کار کنند و به مشتری در طول سفر آگاهی به سمت وفاداری و حمایت کمک کنند.

 

توسعه استراتژی شرکت

نیروهای پنج‌گانه پورتر، مدلی برای ارزیابی چشم‌انداز رقابتی یک شرکت (شامل رقبا، خریداران، جایگزین‌ها، شرکت‌های جدید در بازار، و تامین‌کنندگان) چارچوبی برای توسعه استراتژی‌های تجاری است.

هدف از توسعه استراتژی یک شرکت، یافتن موقعیت بازار و موقعیت رقابتی در صنعت است که شرکت بتواند سهم خود را از بازار به دست آورد و از آن دفاع کند. اینترنت کار توسعه استراتژی یک شرکت را به طور جدی پیچیده کرده است.

سرعت تغییر، کم بودن مانع ورود و دموکراتیزه شدن ابزارها و دانش، بر همه صنایع تأثیر گذاشته است، برخی بیشتر از سایرین. بیشتر رهبران کسب‌وکار صنعت خود را می‌شناسند، اما درک تاکتیک‌های دیجیتالی رقبا، تغییر رفتار مشتریان و عدم آگاهی از جایگزین‌ها باعث می‌شود رهبران نتوانند یک استراتژی برنده ایجاد کنند.

این مقاله را مطالعه کنید  استراتژی دیجیتال مارکتینگ مفید برای کسب و کار
استراتژی های دیجیتال مارکتینگ یکپارچه
استراتژی های دیجیتال مارکتینگ یکپارچه – کالج نوین

استفاده از قدرت بازاریابی دیجیتال از طریق استراتژی

یک دیدگاه جامع و استراتژیک از کسب و کار شامل استراتژی های بازاریابی دیجیتال یکپارچه است که نحوه تلاقی فناوری با زندگی واقعی را در نظر می گیرد. استفاده از قدرت استراتژی بازاریابی دیجیتال شما یک اولویت برای هر کسب و کاری است. بیایید صادق باشیم: بازاریابی دیجیتال پیچیده است.

آژانس بازاریابی دیجیتال VIEWS، بخشی از بزرگترین شبکه آژانس بازاریابی دیجیتال در جهان، می تواند راهنمای دیجیتال مارکتینگ شما باشد. ما نه تنها پیچیدگی های بازاریابی دیجیتال را درک می کنیم، بلکه متوجه چالش هایی نیز هستیم که شرکت های سنتی در تلاش برای اجرای استراتژی های بازاریابی دیجیتال با آن مواجه هستند.

یافتن بهترین سفر مشتری در نقشه استراتژی بازاریابی دیجیتال

این نقشه پیچیدگی مسیرها و تاکتیک‌هایی را نشان می‌دهد که می‌توان برای رسیدن به نتیجه مطلوب با عناصر زیادی که همپوشانی دارند و به یکدیگر وابسته هستند، رفت. ما این نقشه را به همان روشی که هر نقشه ای را می خوانیم، با “شما اینجا هستید” شروع می کنیم. این به حضور آنلاین شما اشاره دارد و تنها چیزی که کاملاً کنترل می کنید وب سایت شما است. بنابراین، ما آن را به عنوان مرکز نقشه استراتژی دیجیتال خود قرار دادیم.

وب سایت شما باید از نظر گرافیکی جذاب، کاربرپسند، آماده موبایل، متمرکز بر تبدیل و بهینه سازی شده برای موتورهای جستجو باشد. آن لقمه است! اما نترسید، ما می توانیم شما را به آن نقطه برسانیم!

سپس ما باید تصمیم بگیریم که به کجا می روید و کدام مسیر شما را موثرتر و کارآمدترین راه برای ایجاد ارزش جدید برای کسب و کارتان می کند. آسان به نظر می رسد، اما استراتژی بازاریابی دیجیتال قبل از اقدام دشوار است و اغلب نادیده گرفته می شود. اما با اکثر تصمیمات مهم، کمی برنامه ریزی استراتژیک در حوزه بازاریابی دیجیتال بسیار پیشرفت می کند. این باعث صرفه جویی در دلارهای بازاریابی شما می شود، بازگشت سرمایه شما را افزایش می دهد و فرآیند بازاریابی دیجیتال شما را ساده می کند.

این مقاله را مطالعه کنید  لینکدین و ایجاد شغل و بازاریابی ، 5 ایده قاتل
استراتژی های دیجیتال مارکتینگ یکپارچه
استراتژی های دیجیتال مارکتینگ یکپارچه – کالج نوین

چگونه یک استراتژی بازاریابی دیجیتال ارزش ایجاد می کند؟- استراتژی های دیجیتال مارکتینگ یکپارچه

امروزه برای موفقیت، شرکت ها به استراتژی هایی نیاز دارند که برای ارتباط با رفتارهای جدید مشتری طراحی شده باشند. برخی از بهترین استراتژی های بازاریابی دیجیتال عبارتند از:

تبلیغات دیجیتال – تبلیغات دیجیتال شامل تبلیغات پرداخت به ازای کلیک در موتورهای جستجو و رسانه های اجتماعی، تبلیغات نمایشی در نشریات و سایر وب سایت ها، رول های تبلیغاتی ویدیویی، ویدیوها و وبلاگ های تبلیغاتی بومی، تبلیغات تأثیرگذار و تبلیغات متنی است.

بهینه سازی برای موتورهای جستجو – بهینه سازی محتوا و پیام وب سایت برای کمک به موتورهای جستجو در درک مشتریان، مکان، محصولات و خدمات شما به وب سایت شما کمک می کند تا در چند صفحه اول موتور جستجو قرار گیرد. بیش از 90٪ بازدیدهای جستجو از 2 صفحه اول نتایج جستجو انجام می شود.

رسانه‌های اجتماعی – رسانه‌های اجتماعی اگرچه نسبتاً جدید هستند، کاملاً در الگوهای ارتباطی ما ادغام شده‌اند و روشی حیاتی برای اشتراک‌گذاری و ترویج کسب‌وکارها هستند.

بازاریابی محتوا – محتوا پادشاه اینترنت است. بدون محتوا، بازدیدکنندگان محصولات و خدمات شما را درک نمی کنند. محتوای مداوم زمینه را فراهم می کند و ارزشی را که شرکت شما می تواند ارائه دهد گسترش می دهد.

بازاریابی ایمیلی – روشی آزمایش شده و واقعی برای برقراری ارتباط با بازار شما. اگر به درستی از بازاریابی ایمیلی استفاده شود، برند شما را در ذهن نگه می دارد و اطلاعات ارزشمندی را در اختیار بازار هدف شما قرار می دهد.

اتوماسیون بازاریابی – اتوماسیون بازاریابی روشی برای شخصی سازی محتوا، ایمیل و تمامی ارتباطات برای مخاطبان هدف شما است که پیام شما را مؤثرتر و مطلوب تر می کند.

این مقاله را مطالعه کنید  اهمیت بازاریابی دیجیتال برای دستیابی به مشتریان جوان

مدیریت شهرت – بررسی آنلاین و اثبات اجتماعی در نبرد برای مشتریان کلیدی شده است. ما به شرکت ها و محصولاتی که دوستان و همکارانمان توصیه می کنند اعتماد داریم. بدون داشتن شهرت خوب، کسب و کار شما غرق شده است.

بهینه سازی تبدیل – هدایت ترافیک به یک وب سایت اولین چالش است، اما دریافت تبدیل هدف است. استراتژی ها و تاکتیک های زیادی وجود دارد که می تواند برای افزایش تبدیل وب سایت و ویژگی های وب شما به کار رود.

بازاریابی درونگرا – استفاده از تمامی کانال های بازاریابی برای ایجاد تقاضا برای محصولات یا خدمات و سرنخ ها برای شرکت شما، هدف بازاریابی درونگرا است. بازاریابی درونگرا بر پرورش و توسعه سرنخ ها و ارائه محتوای مناسب در زمان مناسب برای آنها تمرکز دارد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 − پنج =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟