استراتژی دیجیتال مارکتینگ بین المللی

استراتژی دیجیتال مارکتینگ بین المللی

استراتژی دیجیتال مارکتینگ بین المللی ، برای هر سازمانی، بین المللی شدن یک دستاورد خارق العاده است. این به این دلیل است که بازارهای جدید و همچنین فرصت های جدیدی را به منظور افزایش درآمد باز می کند. با این حال، یک رویای شیرین می تواند حتی برای شرکت های بزرگ به یک کابوس تبدیل شود، اما اگر استراتژی دیجیتال مارکتینگ مناسبی برای هدف قرار دادن مخاطبان بین المللی خود نداشته باشند.

جهان به طور فزاینده ای دیجیتالی می شود و مصرف کنندگان تمام اخبار خود را پیدا می کنند، با برندها درگیر می شوند و محصولات را به صورت آنلاین خریداری می کنند. با تعداد زیادی از افراد که به صورت آنلاین خرید می کنند، به راحتی می توان ارزش توسعه یک استراتژی بازاریابی دیجیتال موثر را هنگام پرداختن به یک بازار جدید مشاهده کرد. شرکت‌ها می‌توانند با استفاده از کانال‌های مختلف رسانه‌های دیجیتال، خیلی سریع‌تر به مخاطبان بین‌المللی دست یابند. این شامل مواردی مانند:

. رسانه های اجتماعی،
. کمپین های روابط عمومی،
. بازاریابی محتوا،
. سئو، و
. بازاریابی ایمیلی.

داشتن یک استراتژی بازاریابی دیجیتال متنوع که از رسانه‌های مختلف استفاده می‌کند، احتمال اینکه یک شرکت پاسخ خوبی دریافت کند، افزایش می‌دهد. هنگامی که یک کانال با مخاطبان شما طنین انداز نمی شود، کانال دیگر این کار را خواهد کرد.

استراتژی دیجیتال مارکتینگ بین المللی
استراتژی دیجیتال مارکتینگ بین المللی – کالج نوین

چگونه یک استراتژی بازاریابی دیجیتال بین المللی ایجاد کنیم

مخاطبان هدف بین المللی خود را بسازید
یک استراتژی بازاریابی دیجیتال موثر برای مخاطبان بین المللی با تعریف دقیق شخصیت خریدار آغاز می شود. برای این کار، به تجزیه و تحلیل جامعی از بازار خارجی نیاز دارید تا جزئیات را جمع آوری کنید تا شخصیت مخاطب هدف خود را بسازید. بسیار مهم است که چندین کانال را برای استخراج اطلاعات در مورد افرادی که در کمپین بازاریابی دیجیتال خود هدف قرار خواهید داد، درگیر کنید.

این مقاله را مطالعه کنید  ابزارهای برتر اتوماسیون بازاریابی ایمیلی ، 4 نوع

تجزیه و تحلیل کامل رقبا را انجام دهید
به منظور ایجاد یک استراتژی بازاریابی دیجیتال برای مخاطبان بین المللی، به تمام اطلاعاتی نیاز دارید که به رقابت احتمالی در بازار خارجی مرتبط است.

شما می توانید این اطلاعات را از تجزیه و تحلیل رقبا جمع آوری کنید که در نهایت به شما کمک می کند:

. درک بهتری از بازار داشته باشید
. مخاطبان بین المللی را به شیوه ای موثرتر هدف قرار دهید
. پتانسیل بازار خارجی را پیش بینی کنید
. وضعیت اقتصادی را دنبال کنید
. محصولات مرتبط موجود در بازار و همچنین قیمت آنها را مطالعه کنید
. تاکتیک های موثر جذب مشتری را پیدا کنید که بر اساس تجربه رقبا باشد

چندین فاکتور مختلف وجود دارد که باید در تحلیل رقبا در نظر بگیرید. به همین ترتیب، برای اطمینان از اینکه از تکرار اشتباهات آنها و هدر دادن پول برای استراتژی های بازاریابی دیجیتال بی اثر جلوگیری می کنید، به جزئیاتی در مورد اینکه چه چیزی برای آنها مفید است و چه چیزی مفید نیست، نیاز دارید.

با سئوی بین المللی بر مخاطبان جدید خود تمرکز کنید
برای یک سازمان تجارت الکترونیک، بسیار مهم است که در دسترس و در دسترس باقی بماند، به ویژه هنگام ورود به بازارهای خارجی. بازاریابی دیجیتال ممکن است یک راه حل عالی در اینجا باشد، به ویژه اگر بهینه سازی موتورهای جستجو را برای مخاطبان بین المللی انجام دهید.

انجام سئوی بین‌المللی به شما کمک می‌کند تا تجارت الکترونیکی خود را برای مخاطبان بین‌المللی در دسترس‌تر کنید، زیرا شامل تعدادی تکنیک است که می‌توانید برای کمک به مخاطبان جدیدتان سریع‌تر شما را پیدا کنند.

این مقاله را مطالعه کنید  5 بلوک سازنده یک استراتژی دیجیتال مارکتینگ

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 − 1 =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟