ویژگی های کلیدی CMS ؛ 14 مورد

ویژگی های کلیدی CMS ؛ 14 مورد

ویژگی های کلیدی CMS ؛چه در حال ایجاد یک وب سایت شرکتی، یک فروشگاه تجارت الکترونیک یا یک وبلاگ باشید، یک سیستم مدیریت محتوا (CMS) به شما این امکان را می دهد که محتوا، طراحی و عملکرد سایت خود را بدون دست زدن به کدهای زیرین کنترل کنید.

ویژگی های کلیدی CMS ؛صدها سیستم مدیریت محتوا در بازار وجود دارد که هر کدام عملکرد منحصر به فردی را برای تحقق اهداف تجاری مختلف ارائه می دهند. برای انتخاب بهترین CMS برای کسب و کار خود، باید اطمینان حاصل کنید که ویژگی های آن با نیازها و اهداف شما همخوانی دارد.

به عنوان مثال، فرض کنید می خواهید محتوای خود را برای موتورهای جستجو بهینه کنید. سپس، ممکن است بخواهید از یک پلتفرم با ابزارهای سئو داخلی استفاده کنید.

برای مثال، با CMS Hub، در همان مکانی که در حال ایجاد پست‌های وبلاگ، صفحات فرود و سایر محتواها هستید، توصیه‌های سئوی درون صفحه را دریافت خواهید کرد.

این مقاله را مطالعه کنید  موارد ضروری برای وب سایت های تجاری
ویژگی های کلیدی CMS ؛ 14 مورد - کالج نوین
ویژگی های کلیدی CMS ؛ 14 مورد – کالج نوین

شروع به استفاده از وب‌سایت‌ساز Drag-and-Drop HubSpot کنید

ویژگی های کلیدی CMS ؛این تنها یک نمونه از ویژگی هایی است که ممکن است هنگام انتخاب پلتفرم برای کسب و کار خود در نظر بگیرید. در زیر، ۱۴ ویژگی کلیدی در یک CMS را بررسی می‌کنیم که می‌تواند به شما در ایجاد و اجرای یک سایت کمک کند.

ویژگی های کلیدی CMS

داشبورد بصری
تم های پاسخگو
ابزارهای قدرتمند ویرایش و انتشار محتوا
کنترل نسخه و پشتیبان گیری
تولید محتوای چند زبانه
کنترل های انتشار
ابزارهای سئو داخلی
ادغام های قوی
تجزیه و تحلیل دقیق
قالب های از پیش ساخته شده
مرحله بندی محتوا
امنیت
پشتیبانی
مهاجرت

1. داشبورد بصری

ویژگی های کلیدی CMS ؛در هسته هر CMS داشبورد مدیریت قرار دارد. هر CMS باید به شما امکان دهد تا تمام وظایف مربوط به تولید و توزیع محتوا را مستقیماً از داشبورد خود مدیریت کنید.

این وظایف شامل زمان‌بندی محتوا، نظارت بر تهدیدات، ردیابی فعالیت کاربر، نصب ماژول‌ها و پلاگین‌ها، و بررسی تجزیه و تحلیل عملکرد و سایر مسئولیت‌ها می‌شود.

ویژگی های کلیدی CMS ؛برای مثال CMS Hub را در نظر بگیرید. نه تنها می توانید پست های وبلاگ چندرسانه ای و صفحات فرود را در داشبورد خود ایجاد کنید، بلکه می توانید عملکرد آنها را مدیریت، بهینه سازی و پیگیری کنید.

و از آنجایی که با ابزارهای بازاریابی، فروش و خدمات HubSpot یکپارچه شده است، می‌توانید گزارش‌های ترافیک وب‌سایت را در همان مکانی که آزمایش‌های A/B را اجرا می‌کنید، مدیریت تبلیغات و ویرایش تغییر مسیرهای URL را تجزیه و تحلیل کنید.

این مقاله را مطالعه کنید  CMS چیست ؛ 8 نمونه پلتفرم CMS
ویژگی های کلیدی CMS ؛ 14 مورد - کالج نوین
ویژگی های کلیدی CMS ؛ 14 مورد – کالج نوین

2. تم های پاسخگو

ویژگی های کلیدی CMS ؛هنگام ارزیابی پلتفرم های مختلف CMS، مهم است که به انتخاب تم هایی که هر کدام ارائه می دهند نگاه کنید. تم ها برای ایجاد یک ظاهر و احساس ثابت در سراسر سایت شما مهم هستند.

به عنوان مثال، اگر یک سایت تجارت الکترونیکی دارید، ممکن است تمی بخواهید که شامل موارد زیر باشد:

پشتیبانی از ناوبری کشویی
یک منطقه نوار کناری چسبنده
بخش های محتوای قابل تنظیم
یک چیدمان شبکه ای
بسته به CMS خود، می توانید چنین تمی را دانلود یا خریداری کنید یا آن را بسازید.

ویژگی های کلیدی CMS ؛ باید مطمئن شوید که تم شما واکنش گرا است تا هر پست و صفحه منتشر شده در سایت شما برای همه دستگاه ها بهینه شود.

3. ابزارهای قدرتمند ویرایش و انتشار محتوا

ویژگی های کلیدی CMS ؛هر چه برای افزودن محتوا به وب سایت خود کار کمتری انجام دهید، می توانید کار بیشتری را برای ساخت آن محتوا با کیفیت بالا انجام دهید.

به این ترتیب، به یک ویرایشگر محتوای قدرتمند نیاز دارید تا اطمینان حاصل کنید که می‌توانید به راحتی انواع مختلف محتوا را ایجاد و منتشر کنید – از پست‌های وبلاگ با طرح‌بندی سفارشی گرفته تا صفحات فرود با منابع تعبیه‌شده.

ویژگی های کلیدی CMS ؛ در حالت ایده‌آل، باید بتوانید تصاویر، ویدئوها، CTAها، فرم‌ها و موارد دیگر را اضافه کنید و این عناصر را در واسط انتشارات مرتب کنید. همچنین باید بتوانید پیش نمایش صفحه را قبل از انتشار مشاهده کنید.

بسیاری از پلتفرم های CMS دارای ویرایشگر WYSIWYG (“آنچه می بینید همان چیزی است که به دست می آورید”) دارند که به شما امکان می دهد یک صفحه را بدون نوشتن کد HTML تغییر دهید و تغییرات را در حین ایجاد آنها مشاهده کنید.

این مقاله را مطالعه کنید  طراحی وب کسب و کارهای کوچک

ویژگی های کلیدی CMS ؛ همچنین باید مطمئن شوید که CMS برنامه ریزی، انتشار، به روز رسانی و مدیریت محتوا را به همان اندازه که نیاز دارید آسان می کند. این رابط باید بصری باشد تا از انتشار تصادفی محتوای ناتمام جلوگیری کند.

برای مثال ویژگی انقضای صفحه در CMS Hub را در نظر بگیرید. ایده‌آل برای معاملات با زمان محدود و صفحات ثبت رویداد، می‌توانید از این ویژگی برای تعیین تاریخ و زمانی سفارشی استفاده کنید که یک صفحه منقضی می‌شود و تصمیم بگیرید که صفحه پس از انقضا به کجا هدایت شود.

ویژگی های کلیدی CMS ؛در حالت ایده‌آل، هر CMS این سطح از کنترل را بر محتوای شما در اختیار شما قرار می‌دهد.

ویژگی های کلیدی CMS ؛ 14 مورد - کالج نوین
ویژگی های کلیدی CMS ؛ 14 مورد – کالج نوین

4. کنترل نسخه و پشتیبان گیری

ویژگی های کلیدی CMS ؛علاوه بر ویژگی های ویرایش و انتشار، سیستم های مدیریت محتوا را در نظر بگیرید که راهی برای ذخیره و ردیابی کار شما در حین حرکت دارند.

ممکن است در موقعیتی قرار بگیرید که نیاز به بازگشت به نسخه قدیمی محتوای خود داشته باشید – وقتی یک CMS این کار را آسان می‌کند، حس خوبی است.

همچنین، CMS چگونه پشتیبان‌گیری را مدیریت می‌کند؟ آیا آنها خودکار هستند یا باید آنها را به صورت دستی ایجاد کنید؟ آیا پشتیبان گیری یک ویژگی بومی است یا باید افزونه ای برای آنها نصب کنید؟

بهتر است اکنون این موضوع را کشف کنید تا اینکه منتظر یک مورد از دست دادن داده ها، یک وب سایت خراب یا هک باشید – در همه این موارد، شما می خواهید یک نسخه اضافی از سایت خود در دسترس داشته باشید.

ویژگی های کلیدی CMS ؛توجه داشته باشید که میزبان وب شما ممکن است خدمات پشتیبان گیری برای سایت شما نیز ارائه دهد. برنامه هاست خود را (اگر دارید) بررسی کنید تا ببینید آیا این خدمات شامل می شوند یا خیر.

5. ایجاد محتوای چند زبانه

ویژگی های کلیدی CMS ؛ برای گسترش دسترسی خود به مشتریان در کشورهای مختلف، به یک CMS با ویژگی های محتوای چند زبانه نیاز دارید. این کار باعث می‌شود تا بتوانید زبان‌های مختلف صفحات خود را سریع و آسان ایجاد کنید.

با CMS Hub، نه تنها می‌توانید انواع چند زبانه یک صفحه خاص را ایجاد کنید، بلکه می‌توانید آنها را آزمایش کنید. این گونه‌ها به‌طور خودکار در گروه‌ها مرتبط می‌شوند، بنابراین می‌توانید همچنان که مقیاس می‌کنید، محتوای چند زبانه خود را مدیریت کنید.

سپس می‌توانید یک ماژول تغییر زبان را به الگوی صفحه خود اضافه کنید، که به بازدیدکنندگان اجازه می‌دهد بین نسخه‌های ترجمه‌شده صفحات در همان گروه چند زبانه جابجا شوند.

6. کنترل های انتشار

ویژگی های کلیدی CMS ؛صرف نظر از اندازه کسب و کار شما، این احتمال وجود دارد که بیش از یک نفر محتوا را در سایت شما منتشر کنند. ممکن است نویسندگانی داشته باشید که فقط مسئول ایجاد پیش‌نویس‌ها، ویراستارانی برای بررسی آن پیش‌نویس‌ها و مدیران برای زمان‌بندی و انتشار آن‌ها هستند.

به همین دلیل است که کنترل‌های انتشار در هر CMS مهم هستند. تخصیص نقش‌ها و سطوح مختلف دسترسی در CMS به شما کمک می‌کند یک گردش کار برای ایجاد، تأیید و انتشار دارایی‌های خلاقانه مختلف ایجاد کنید.

آنها همچنین از انجام کارهایی که نباید در سایت شما انجام دهند توسط کاربران جلوگیری می کنند – برای مثال، احتمالاً نمی خواهید یک نویسنده مستقل برای اولین بار پست خود را بدون تأیید شما منتشر کند.

ویژگی های کلیدی CMS ؛ در وردپرس، می‌توانید یکی از پنج نقش را به کاربران اختصاص دهید: مدیر، ویرایشگر، نویسنده، مشارکت‌کننده و مشترک.

ویژگی های کلیدی CMS ؛ هر نقش مجموعه ای از قابلیت های متفاوتی دارد. برای مثال، مشارکت‌کنندگان فقط می‌توانند پست ایجاد کنند، نه اینکه آنها را منتشر کنند. در حالی که نویسندگان می توانند پست های خود را منتشر و مدیریت کنند، ویراستاران می توانند پست های دیگران را منتشر و مدیریت کنند.

7. ابزارهای سئو داخلی

ویژگی های کلیدی CMS ؛ یک CMS با ابزارهای سئو داخلی به شما کمک می کند تا محتوای خود را برای جستجو بهینه کنید و شانس خود را برای رتبه بندی در صفحات نتایج موتور جستجو افزایش دهید.

ویژگی های کلیدی CMS ؛ ابتدا، باید بررسی کنید که خود پلتفرم سئو دوستانه است: آیا از نشانه گذاری HTML مناسبی استفاده می کند؟ پیوندهای دائمی سئو پسند؟ عناصر طراحی واکنشگرا؟ اینها همه اقدامات اساسی هستند که همه صفحات شما باید از آنها پیروی کنند تا در موتورهای جستجو موقعیت خوبی داشته باشند.

پس از آن، ببینید که آیا CMS ویژگی های پیشرفته SEO را ارائه می دهد یا خیر. CMS Hub هنگام ایجاد محتوا، توصیه های سئو را ارائه می دهد. در زیر می توانید توصیه هایی برای گنجاندن عبارت کلیدی در عنوان، اضافه کردن توضیحات متا و استفاده از دو موضوع فرعی مشاهده کنید.

این پیشنهادها همگی برای کمک به بازدیدکنندگان و موتورهای جستجو برای درک بهتر صفحه درباره موضوع طراحی شده‌اند، که به نوبه خود، توانایی شما را برای رتبه‌بندی بهبود می‌بخشد.

ویژگی های کلیدی CMS ؛ در CMS Hub، همچنین می‌توانید دسته‌های موضوعی ایجاد کنید که به طور خودکار محتوای پشتیبانی را به صفحات اصلی «ستون» پیوند می‌دهند.

این استراتژی محتوا تضمین می کند که موتورهای جستجو به راحتی می توانند سایت شما را بخزند و تخصص شما را در یک موضوع مشخص تشخیص دهند.

8. یکپارچه سازی قوی

ویژگی های کلیدی CMS ؛ هیچ CMS واحدی نمی تواند تمام نیازهای وب سایت کسب و کار شما را در داخل انجام دهد. در عوض، CMS شما باید بر قابلیت‌های یکپارچه‌سازی خود تکیه کند تا نرم‌افزار شخص ثالث را وارد جریان کاری شما کند.

به این ترتیب، داده های CMS شما می توانند آزادانه بین برنامه ها جریان داشته باشند تا به شما در توزیع و تجزیه و تحلیل محتوای سایت کمک کنند.

در اینجا چند ادغام وجود دارد که می خواهید هنگام خرید CMS بررسی کنید:

رسانه های اجتماعی: برای هدایت ترافیک ارجاع به سایت شما، یک CMS باید قابلیت های اجتماعی یکپارچه داشته باشد. آیا به شما اجازه انتشار پست در شبکه های اجتماعی را می دهد؟ آیا می توانید دکمه های اشتراک گذاری رسانه های اجتماعی را به پست های خود اضافه کنید؟ آیا تجزیه و تحلیل رسانه های اجتماعی در داشبورد شما گنجانده شده است؟

اتوماسیون بازاریابی: برخی از سیستم‌های مدیریت محتوا ممکن است دارای برخی ویژگی‌های اتوماسیون بازاریابی داخلی باشند، اما ممکن است ترجیح دهید با یک ابزار اتوماسیون شخص ثالث ادغام شوید تا تبدیل‌های بیشتری را افزایش دهید.

CRM: یکپارچه سازی CRM به جذب سرنخ ها و سازماندهی آنها در یک سیستم قابل مدیریت کمک می کند – به عنوان مثال، می توانید وردپرس را از طریق افزونه وردپرس HubSpot به HubSpot متصل کنید.

به طور معمول، یکپارچه‌سازی‌ها به شکل «افزونه‌ها»  برای یک CRM معین، که از یک بازار در دسترس است، ارائه می‌شوند.

ویژگی های کلیدی CMS ؛ در حالی که وردپرس یکی از بزرگترین انتخاب های افزونه ها را دارد، با بیش از 50000 افزونه رایگان موجود در فهرست خود، جایگزین های وردپرس نیز انتخاب های چشمگیری را ارائه می دهند.

به عنوان مثال، دروپال بیش از 44000 ماژول قابل تنظیم در فهرست خود دارد.

این به صاحبان سایت با تجربه در توسعه وب سایت امکان می دهد تا کنترل دقیقی بر عملکرد سایت های خود داشته باشند. با استفاده از ماژول ها، می توانید منوهای کشویی واکنش گرا را به سایت دروپال خود اضافه کنید یا متا تگ ها را بسته به زبان مرورگر سفارشی کنید.

CMS Hub این ادغام ها را از طریق رابط های برنامه نویسی برنامه (API) با برنامه های شخص ثالث ارائه می دهد و به شما امکان می دهد به هر ابزاری که نیاز دارید دسترسی داشته باشید.

برای مثال، اگر به دنبال راه‌هایی برای پیشبرد استراتژی محتوا و تلاش‌های سئوی خود هستید، می‌توانید کنسول جستجوی Google را با HubSpot ادغام کنید تا داده‌های ارزشمندی درباره عملکرد وب‌سایت خود را مستقیماً در CMS خود بیاورید.

9. تجزیه و تحلیل دقیق

ویژگی های کلیدی CMS ؛ بینش‌هایی مانند اینکه شخصیت‌های هدف شما در کجا قرار دارند، از چه دستگاهی استفاده می‌کنند، چگونه با محتوا در دستگاه‌های مختلف تعامل دارند، و کدام قسمت‌های محتوا محبوب‌تر هستند، برای اصلاح استراتژی محتوای شما بسیار مهم هستند.

ویژگی های کلیدی CMS ؛ در حالت ایده آل، CMS شما دارای تجزیه و تحلیل داخلی برای اندازه گیری این شاخص های عملکرد درست در داشبورد شما خواهد بود. اگر اینطور نیست، باید با گوگل آنالیتیکس یا یکی دیگر از ابزارهای تحلیلی محبوب ادغام شود.

به عنوان مثال، با وردپرس، می توانید یک افزونه Google Analytics را نصب کنید. اگر از HubSpot با افزونه وردپرس ما استفاده می کنید، آن تجزیه و تحلیل ها مستقیماً در داشبورد شما قرار دارند.

10. قالب های از پیش ساخته شده

ویژگی های کلیدی CMS ؛ وقتی به مجموعه برنامه‌ها و ادغام‌های یک پلتفرم نگاه می‌کنید، بررسی کنید که چه قالب‌هایی را نیز ارائه می‌دهند. از آنجایی که می‌توانید هر بار که می‌خواهید محتوای جدید منتشر کنید، به جای ایجاد یک پست یا صفحه از ابتدا از یک الگو استفاده کنید، این موارد کلیدی برای ساده‌سازی فرآیند انتشار شما هستند.

توجه به این نکته مهم است که یک الگو با یک موضوع یکسان نیست، اگرچه اصطلاحات اغلب با هم ترکیب می شوند.

یک قالب یک طرح بندی تک صفحه ای است که در یک موضوع موجود است یا با یک موضوع سازگار است و می تواند به طور جداگانه دانلود شود.

ویژگی های کلیدی CMS ؛ برخی از پلتفرم‌ها صفحه فرود، صفحه وب‌سایت و قالب‌های ایمیل از پیش ساخته شده را ارائه می‌کنند تا به حداکثر رساندن تلاش‌های بازاریابی شما کمک کنند.

حالا فرض کنید الگویی را پیدا نمی کنید که تمام نیازهای شما را برآورده کند. در این صورت، شما یک CMS می‌خواهید که قالب‌های از پیش طراحی شده را ارائه دهد و به شما امکان ایجاد قالب‌ها و سبک‌های سفارشی را بدهد.

ویژگی های کلیدی CMS ؛ CMS Hub یک مثال است. HubSpot علاوه بر ارائه بیش از 6000 قالب در بازار دارایی خود، به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا دارایی های جاوا اسکریپت، HTML، HubL و CSS سفارشی را در همان مکانی که صفحات منتشر می شوند ایجاد کنند.

11. مرحله بندی محتوا

زمانی که سایت شما فعال شد، بعید است که برای مدت طولانی یکسان به نظر برسد. چه در حال راه‌اندازی یک محصول جدید باشید و چه طراحی سایت خود را به طور کامل بازسازی کنید، موقعیت‌های زیادی وجود دارد که در آن باید تغییرات اساسی در سایت خود ایجاد کنید.

به جای ایجاد این تغییرات در سایت زنده خود، در حالت ایده آل این تغییرات را آزمایش کنید و مطمئن شوید که تجربه بازدیدکنندگان را قبل از انتشار آنها بهبود می بخشند.

به همین دلیل است که شما به یک CMS نیاز دارید که به شما امکان می دهد محتوا را مرحله بندی و پیش نمایش کنید.

در حالی که برخی از پلتفرم‌ها از شما می‌خواهند با یک ارائه‌دهنده میزبانی خاص ثبت نام کنید یا یک ماژول را دانلود کنید، برخی دیگر مانند CMS Hub دارای یک محیط مرحله‌بندی داخلی هستند.

12. امنیت

ویژگی های کلیدی CMS ؛به حداکثر رساندن امنیت در سایت شما فقط از داده های شما محافظت نمی کند، بلکه از بازدیدکنندگان و شهرت برند شما محافظت می کند.

ویژگی های کلیدی CMS ؛ سرقت اطلاعات شخصی اولین نگرانی جرم و جنایت در ایالات متحده در سال 2020 بود، و این مسئولیت شماست که از تبدیل شدن این نگرانی ها به واقعیت برای مشتریان جلوگیری کنید.

هنگام ارزیابی سیستم‌های مدیریت محتوای مختلف، ویژگی‌های داخلی را در نظر بگیرید که پلتفرم چه ویژگی‌هایی را ارائه می‌دهد و چقدر کار برای تیم شما برای دستیابی به استانداردهای امنیتی شما انجام می‌شود.

در اینجا چند سوال وجود دارد که ممکن است هنگام ارزیابی امنیت یک پلت فرم بپرسید:

آیا یک شبکه تحویل محتوا (CDN) برای کمک به جلوگیری از حملات DDoS دارد؟

آیا SSL شامل می شود یا باید گواهی SSL را جداگانه خریداری کنید؟

آیا فایروال برنامه وب برای جلوگیری از دسترسی هکرها به سایت شما دارد؟

آیا تیم امنیتی دارد؟ اگر چنین است، آیا این تیم از اعضای جامعه تشکیل شده است یا کارمندان؟

تحلیل کدهای ایستا و اسکن آسیب‌پذیری‌ها هر چند وقت یک‌بار اجرا می‌شوند؟ آیا این ادغام ها می توانند این کار را برای شما انجام دهند؟

وقتی یک وصله امنیتی منتشر شده است، به روز رسانی نرم افزار چقدر دشوار است؟

13. پشتیبانی

ویژگی های کلیدی CMS ؛ اکثر پلتفرم‌های منبع باز بخش خدمات مشتری ندارند که بتوانید با سؤال تماس بگیرید. در عوض، آن‌ها اسناد گسترده‌ای را ارائه می‌کنند و سپس برای ایجاد و اجرای ویکی‌ها، انجمن‌ها، گروه‌های کاربری، و رویدادها برای پر کردن شکاف‌ها به جامعه‌ای متشکل از کاربران متکی هستند.

به عنوان مثال، جوملا دارای 700000 عضو انجمن است که به طور منظم در انجمن پشتیبانی جوملا با یکدیگر در ارتباط هستند تا در مورد نرم افزار بحث کنند.

ویژگی های کلیدی CMS ؛ جوامع منبع باز می توانند منبع قابل اعتمادی از اطلاعات باشند که به شما امکان می دهد مسائل را به تنهایی حل کنید. با این حال، ممکن است همیشه وقت نداشته باشید که این منابع را بررسی کنید یا منتظر پاسخ در یک انجمن پشتیبانی باشید.

مثلاً بگویید سایت شما خراب شد و نمی توانید دلیل آن را بفهمید. سپس در اسرع وقت کمک می خواهید. در آن صورت، یک CMS اختصاصی که پشتیبانی زنده را ارائه می دهد ایده آل خواهد بود.

هنگامی که پلتفرم‌ها را بر اساس پشتیبانی ارزیابی می‌کنید، انواع مختلفی از پشتیبانی را که برای موقعیت‌های غیر بحرانی و بحرانی ارائه می‌کنند در نظر بگیرید.

14. مهاجرت

ویژگی های کلیدی CMS ؛ ممکن است با CMS انتخابی خود وب سایت خود را از ابتدا راه اندازی کنید. یا ممکن است تعداد زیادی فایل وب سایت را وارد کنید. در این مورد، سیستم های مدیریت محتوا را با ویژگی هایی در نظر بگیرید تا به این فرآیند کمک کنند.

برخی حتی اگر از CMS دیگری نقل مکان می کنید، خدمات مهاجرت ایمن را ارائه می دهند.

برعکس، ارزش این را دارد که ببینید چگونه می‌توانید محتوای خود را از CMS مهاجرت کنید. ممکن است متوجه شوید که CMS بهترین گزینه برای شرکت شما نیست، یا ممکن است در حین رشد به یک راه حل مقیاس پذیرتر نیاز داشته باشید.

در هر صورت، بررسی کنید که چگونه می توانید با خیال راحت داده های خود را از پلت فرم خارج کنید. آیا شرکت به شما کمک می کند یا خروج را مسدود می کند؟

پیدا کردن یک CMS که نیازهای کسب و کار شما را برآورده می کند

ویژگی های کلیدی CMS ؛ در حالی که هر CMS منحصر به فرد است، برخی از ویژگی های اصلی وجود دارد که باید هنگام انتخاب یک پلتفرم برای کسب و کار خود به دنبال آن باشید.

پلتفرمی که یک داشبورد کاربرپسند را با ابزارهای سئو داخلی و تنظیمات امنیتی پیشرفته ترکیب می‌کند، از جمله دیگر ویژگی‌های کلیدی، به شما امکان می‌دهد سایتی بسازید و رشد دهید که بازدیدکنندگان خود را جذب، جذب و خوشحال می‌کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج + 1 =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟