ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی ؛ 9 ابزار برتر - کالج نوین

ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی ؛ 9 ابزار برتر

ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی ؛ بیایید مستقیماً به آن بپردازیم: کلید موفقیت SEO تمرکز بر کلمات کلیدی طولانی است.

اگرچه این کلمات کلیدی نسبت به اصطلاحات عمومی تر ترافیک کمتری دریافت می کنند، اما با ترافیک واجد شرایط و کاربرانی مرتبط هستند که معمولاً در مسیر هدف خود قرار دارند.

ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی ؛ خبر خوب این است که انتخاب کلمات کلیدی مناسب برای صفحات وب سایت شما در واقع یک فرآیند نسبتاً ساده است — فرآیندی که وقتی از ابزارهای مناسب برای انجام تحقیقات کلمات کلیدی خود استفاده می کنید، ساده تر و سریع تر می شود.

ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی ؛ در این پست، 9 ابزار برتر برای انجام تحقیقات کلمات کلیدی برای محتوای وب سایت شما را پوشش خواهیم داد. با این حال، قبل از شروع، اجازه دهید به طور خلاصه به دو نکته مهم در حین انجام تحقیقات خود بپردازیم: ارتباط و (در صورت وجود) مکان.

ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی ؛ 9 ابزار برتر
ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی ؛ 9 ابزار برتر – کالج نوین

ارتباط کلمه کلیدی

ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی ؛ ارتباط مهم ترین عاملی است که در انتخاب کلمات کلیدی مناسب برای سئو باید در نظر گرفته شود. چرا؟ زیرا هرچه دقیق تر باشید، بهتر است.

به عنوان مثال، اگر شما صاحب شرکتی هستید که استخرهای شنا را نصب می کند، احتمالاً با هدف قرار دادن کلمه کلیدی مانند “نصب استخرهای فایبرگلاس در زمین” به جای “استخرهای شنا”، افراد بالقوه بیشتری را جذب خواهید کرد.

این به این دلیل است که احتمال زیادی وجود دارد که شخصی که برای “نصب استخر فایبرگلاس در زمین” جستجو می کند به دنبال اطلاعاتی در مورد نصب باشد یا کسی که نصب را انجام دهد … و ممکن است شما باشید!

این مقاله را مطالعه کنید  کلمات کلیدی سئو ، 7 تحقیق

ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی ؛ مطمئناً بهینه سازی برای “استخرهای شنا” جای خود را دارد. اما شکی نیست که این کلمه کلیدی مخاطبان عمومی تری را جذب خواهد کرد که ممکن است به دنبال آنچه شما برای ارائه دارید نباشند. به جای آن به سراغ کلمات کلیدی مرتبط و بلند بروید.

کلمات کلیدی مبتنی بر مکان

ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی ؛ یکی دیگر از عوامل مهمی که هنگام بهینه سازی برای کلمات کلیدی مناسب باید در نظر گرفت، جستجوهای مبتنی بر مکان است.

ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی ؛ هنگامی که به دنبال پیمانکاران و خدمات در منطقه خاص خود هستند، کاربران موتورهای جستجو معمولا مکان خود را در جستجو درج می کنند. بنابراین، “نصب استخر در زمین فایبرگلاس” به “نصب استخر در زمین فایبرگلاس در بوستون، MA” تبدیل می شود.

ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی ؛ اگر در یک مکان جغرافیایی فعالیت می کنید، ممکن است بخواهید کلمات کلیدی مبتنی بر مکان را به همه صفحات خود اضافه کنید، زیرا ترافیک سایر مکان ها کمک چندانی به شما نخواهد کرد.

ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی ؛ اگر کسب‌وکار شما در چندین مکان جغرافیایی فعالیت می‌کند، ایجاد یک صفحه وب مجزا برای هر مکان نیز انتخاب عاقلانه‌ای است تا بتوانید هنگام جستجوی مکان‌های فردی از برند شما مطمئن شوید.

حال، چگونه کلمات کلیدی مناسب را برای کسب و کار خود انتخاب می کنید؟ ما مطمئناً به دلایل واضح حدس زدن را توصیه نمی کنیم. در عوض، راه‌های زیادی برای تحقیق و یافتن کلمات کلیدی طولانی که برای کسب و کار شما مناسب هستند وجود دارد.

ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی ؛ در اینجا 9 ابزار رایگان و پولی عالی برای تحقیق کلمات کلیدی وجود دارد که می توانید از آنها برای شناسایی سریع و آسان کلمات کلیدی قوی برای کمپین SEO خود استفاده کنید.

این مقاله را مطالعه کنید  نکات سئو برای راه اندازی وب سایت جدید ، 3 تاثیر
ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی ؛ 9 ابزار برتر - کالج نوین
ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی ؛ 9 ابزار برتر – کالج نوین

ابزارهای رایگان تحقیق کلمات کلیدی

Google Keyword Planner
Google Trends
کلیدواژه Tool.io

1. Google Keyword Planner

ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی ؛ گوگل چند ابزار دارد که انجام تحقیقات کلمات کلیدی را آسان می کند و ابزار رایگان AdWords آنها به نام Keyword Planner مکانی عالی برای شروع است — به خصوص اگر از AdWords برای برخی از کمپین های خود استفاده می کنید. (توجه: برای استفاده از Keyword Planner باید یک حساب AdWords ایجاد کنید، اما این بدان معنا نیست که باید یک تبلیغ ایجاد کنید.)

ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی ؛ هنگامی که یک کلمه کلیدی، چندین کلمه کلیدی یا حتی آدرس وب سایت خود را در Keyword Planner وارد می کنید، گوگل لیستی از کلمات کلیدی مرتبط را همراه با معیارهای ساده برای سنجش میزان رقابت شدید در اطراف هر یک و تعداد جستجوهایی که در هر دو صورت می گیرد، تهیه می کند.

ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی ؛ همچنین به شما آمار تاریخی و اطلاعاتی در مورد نحوه عملکرد لیستی از کلمات کلیدی نشان می دهد – و با ضرب چندین لیست از کلمات کلیدی در یکدیگر، یک لیست کلیدواژه جدید ایجاد می کند.

از آنجایی که این ابزار رایگان AdWords است، همچنین می‌تواند به شما در انتخاب پیشنهادات و بودجه رقابتی برای استفاده در کمپین‌های AdWords خود کمک کند.

google-keywords-planner.png

ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی ؛ متأسفانه، زمانی که گوگل از ابزار کلیدواژه به برنامه‌ریز کلمات کلیدی انتقال پیدا کرد، بسیاری از قابلیت‌های جالب‌تر را حذف کرد – اما اگر اطلاعاتی را که ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی ؛ از Keyword Planner یاد می‌گیرید استفاده کنید و از Google Trends برای پر کردن برخی موارد استفاده کنید، می‌توانید آن را تا حدودی جبران کنید.

این مقاله را مطالعه کنید  9 راز مقاله نویسان حرفه ای سئو

2. Google Trends

ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی ؛ Google Trends یکی دیگر از ابزارهای رایگان گوگل است. این به شما امکان می دهد چندین کلمه کلیدی را وارد کنید و بر اساس مکان، تاریخچه جستجو و دسته بندی فیلتر کنید.

ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی ؛ هنگامی که آن اطلاعات را وارد کردید، نتایجی به شما می دهد که نشان می دهد چقدر علاقه وب به یک کلمه کلیدی خاص وجود دارد، چه چیزی باعث علاقه (به عنوان مثال، پوشش مطبوعاتی) شده است، و ترافیک از کجا می آید – همراه با کلمات کلیدی مشابه. .

ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی ؛ بهترین بخش در مورد Google Trends این است که مانند اکثر ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی، فقط اعداد حجم کلمات کلیدی ثابت را به شما نمی دهد.

در عوض، نمودارهای رنگارنگ و تعاملی ایجاد می کند که می توانید با آنها بازی کنید، دانلود کنید و حتی در وب سایت خود جاسازی کنید. همچنین بینش پویا تری نسبت به یک کلمه کلیدی با اطلاعاتی مانند محبوبیت نسبی یک عبارت جستجو در طول زمان به شما می دهد.

ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی ؛ جالب اینجاست که داده‌های آن شامل درخواست‌های مکرر از یک کاربر در مدت زمان کوتاه نمی‌شود، که نتایج را تمیزتر می‌کند. همچنین جستجوهایی را که استنباط می‌کند به همان معنی است، مانند غلط املایی، گروه‌بندی می‌کند.

یکی از راه های استفاده از Google Trends؟ اگر می‌خواهید بین دو تغییر کلمه کلیدی برای عنوان آخرین پست وبلاگ خود تصمیم بگیرید. به سادگی یک جستجوی مقایسه سریع در Google Trends انجام دهید تا ببینید کدام یک بیشتر جستجو می شود.

ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی ؛ 9 ابزار برتر - کالج نوین
ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی ؛ 9 ابزار برتر – کالج نوین

3. کلیدواژه Tool.io

ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی ؛ ابزار کلیدواژه یک ابزار تحقیقاتی آنلاین کلمات کلیدی بسیار ابتدایی است، اما اگر فقط به دنبال لیستی از پیشنهادات کلیدواژه بلند مرتبط با یکی از مواردی هستید که قبلاً در ذهن دارید، می تواند مفید باشد. همچنین کاملا رایگان است — برای استفاده از ابتدایی ترین نسخه، حتی نیازی به ایجاد حساب کاربری ندارید.

ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی ؛ کاری که ابزار کلیدواژه انجام می دهد استفاده از تکمیل خودکار گوگل برای ایجاد لیستی از پیشنهادات کلیدواژه طولانی مرتبط است.

عبارات جستجوی پیشنهاد شده توسط Google Autocomplete بر اساس چند عامل مختلف است، مانند تعداد دفعاتی که کاربران در گذشته یک عبارت خاص را جستجو می کردند.

keyword-tool-change-car-tire.png

ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی ؛ این نوع ابزار می‌تواند به شما کمک کند تا بفهمید مردم در اطراف موضوعات شما به دنبال چه چیزی هستند. برای مثال، وبلاگ نویسان ممکن است از ابزاری مانند این استفاده کنند تا عناوین پست های وبلاگ را که در جستجو به خوبی عمل می کنند، طوفان فکری کنند.

مجدداً، تنها کاری که نسخه رایگان برای شما انجام می دهد این است که پیشنهادهای کلیدواژه دیگری را به ترتیب حروف الفبا ایجاد کند – چیزی در مورد حجم جستجو یا هزینه به ازای هر کلیک (CPC) به شما نمی گوید.

برای به دست آوردن این اطلاعات، باید به Keyword Tool Pro ارتقا دهید. نسخه Pro همچنین به شما امکان می دهد کلمات کلیدی را صادر کرده و از آنها برای ایجاد محتوا، بهینه سازی موتور جستجو، CPC/PPC یا سایر فعالیت های بازاریابی استفاده کنید.

بهترین ابزار تحقیق کلمات کلیدی

Term Explorer
Moz’s Keyword Difficulty Tool
SEMrush
Ahrefs
GrowthBar
Accuranker
HubSpot
Serpstat

ابزارهای تحقیق کلمه کلیدی پولی

4. Term Explorer
قیمت: 34 دلار در ماه برای پایه؛ 97 دلار در ماه برای Pro; 499 دلار در ماه برای آژانس

ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی ؛ Term Explorer احتمالاً عمیق‌ترین گزارش‌های تحقیقاتی را از هر ابزار تحقیق کلمه کلیدی موجود در بازار ارائه می‌کند. از یک عبارت واحد، می توانید بیش از 10000 تغییر کلمه کلیدی دریافت کنید.

بهتر از همه، این ابزار کار بسیار خوبی برای مرتبط نگه داشتن نتایج تا حد امکان انجام می دهد و معیارهای پشتیبانی زیادی را با آنها انجام می دهد.

ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی ؛ این اطلاعات برای تمام نتایج صفحه یک از صفحات نتایج موتورهای جستجو (SERPs)، از جمله تعداد نتایج، قدرت پیوند، امتیاز اعتماد و دشواری کلمه کلیدی به شما می دهد.

ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی ؛ برای کمک به کنترل رقبای خود، می‌توانید از این ابزار برای تحقیق در مورد سن دامنه، رتبه‌بندی صفحه و پیوندها، و همچنین تعداد کلمات، رتبه صفحه، پیوندها، پیوندهای خروجی و تعداد تکرار کلمات کلیدی در عنوان استفاده کنید.

URL و سرصفحه برای صفحات وب مجزا. شما همچنین می توانید تمام این داده ها را برای تجزیه و تحلیل خود به یک CSV صادر کنید.

توجه: اگر قصد دارید فقط چند بار در روز از آن استفاده کنید، در واقع یک نسخه رایگان از این ابزار وجود دارد که پنج کار کوچک کلیدواژه و پنج تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی را در روز انجام می دهد، بدون اولویت در صف.

5. Moz’s Keyword Difficulty Tool
قیمت: 99 دلار در ماه برای استاندارد؛ 149 دلار در ماه برای متوسط؛ 249 دلار در ماه برای بزرگ؛ 599 دلار در ماه برای حق بیمه

ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی ؛ ابزار دشواری کلمات کلیدی Moz یکی از مفیدترین اجزای مجموعه پولی آنهاست. این یک منبع فوق العاده برای تجزیه و تحلیل رقابت پذیری یک کلمه کلیدی و برای کشف میوه های کم آویزان است.

ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی ؛ هنگامی که یک کلمه کلیدی را در این ابزار وارد می کنید، 10 رتبه برتر برای آن کلمه کلیدی را پیدا می کند.

سپس، بر اساس صفحاتی که در حال حاضر برای آن کلمه رتبه‌بندی می‌شوند، به آن کلمه کلیدی «امتیاز دشواری» اختصاص می‌دهد. می توانید به داده های حجم جستجو برای کلمات کلیدی خود نگاه کنید، سپس SERP را بالا بکشید تا 10 نتیجه برتر برای هر عبارت را ببینید.

 آیا می خواهید تحلیل کلمات کلیدی رقابتی انجام دهید؟ می‌توانید از این ابزار برای مشاهده اینکه چه کسی برای کلمات کلیدی مورد نظر شما رتبه‌بندی می‌کند، همراه با اطلاعاتی مانند اعتبار صفحه هر سایت و تعداد دامنه‌های ریشه‌ای که به صفحه آن‌ها لینک می‌شوند، استفاده کنید.

شما همچنین می توانید تمام این داده ها را برای تجزیه و تحلیل خود به یک CSV صادر کنید.

6. SEMrush
قیمت: 69.95 دلار در ماه. برای Pro; 149.95 دلار در ماه. برای گورو؛ 549.95 دلار در ماه. برای کسب و کار

ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی ؛ SEMrush یک ابزار تحقیقاتی رقابتی است که به شما امکان می‌دهد کلمات کلیدی رقبای خود را زیر نظر داشته باشید تا فرصت‌هایی را برای کسب موقعیت برتر در نتایج جستجوی ارگانیک گوگل و بینگ پیدا کنید.

ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی ؛ برای ارزیابی فضای رقابتی، از جمله کلمات کلیدی رایج و موقعیت آنها در نتایج جستجوی ارگانیک، پولی و خرید گوگل، می توانید تعدادی دامنه را با یکدیگر مقایسه کنید.

ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی ؛ ردیابی موقعیت به نوعی مانند یک نسخه پیچیده از Google Trends است که به شما امکان می دهد موقعیت یک کلمه کلیدی را در SERP ها ببینید و تاریخچه افزایش و افت را تجزیه و تحلیل کنید.

نمودارهای رنگارنگ و بصری آنها نیز برای درک سریع تر روندها و تجزیه و تحلیل نتایج بسیار مفید است.

7. Ahrefs
قیمت: 99 دلار در ماه برای Lite. 179 دلار در ماه برای استاندارد؛ 399 دلار در ماه برای پیشرفته

 Ahrefs Keywords Explorer شبیه SEMrush است، اما با برخی امتیازات اضافی و طراحی بسیار بصری تر.

به عنوان مثال، می تواند تخمین بزند که چه تعداد از جستجوها به بازدید واقعی صفحه تبدیل می شوند. همه آنها این کار را نمی کنند، زیرا گوگل به برخی از سوالات پاسخ فوری می دهد.

ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی ؛ با معیارهای کلیک‌ها و کلیک‌ها در هر جستجو، کلمات کلیدی ایجادکننده ترافیک را کشف کرده و گزینه‌های بن‌بست را نادیده می‌گیرید.

وقتی نوبت به تعداد پیشنهادات کلیدواژه مرتبط می شود، Ahrefs مایل بیشتری را پیش می برد. این بزرگترین پایگاه داده – 5.1 میلیارد کلمه کلیدی برای بیش از 200 کشور – را اجرا می کند که به این معنی است که می تواند فرصت هایی را که ابزارهای دیگر ممکن است از دست داده اند را شناسایی کند.

ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی ؛ Ahrefs همچنین می تواند در تحقیقات رقابتی به شما کمک کند. ابزار Site Explorer آنها پرده را بر روی استراتژی های کلمات کلیدی رقبا برمی دارد، در حالی که Content Gap به شما امکان می دهد کلمات کلیدی رقبا را با کلمات کلیدی خود مقایسه کنید تا احتمالات خود را شناسایی کنید.

ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی ؛ Ahrefs حتی در مورد کوچکترین پیشرفت رتبه بندی رقبای شما نیز ایمیلی را برای شما ارسال می کند. بک لینک ها تاثیر مستقیمی بر رتبه بندی دارند و تحقیقات بک لینک یکی از قوی ترین عضلات Ahrefs است.

برایان دین، بنیانگذار Backlinko، می‌گوید که Ahrefs ابزار شماره 1 او برای تجزیه و تحلیل بک لینک است: “من بیش از 25 ابزار تجزیه و تحلیل لینک را آزمایش کرده‌ام و هیچ کدام از نظر اندازه شاخص، تازگی و قابلیت استفاده کلی به Ahref نزدیک نمی‌شوند. “

8. GrowthBar
قیمت: آزمایشی رایگان 5 روزه، 29 دلار در ماه. برای Pro; 79 دلار در ماه برای مقیاس

 GrowthBar یک ابزار نرم افزار SEO برای بازاریابان و وبلاگ نویسان است که به انجام تحقیقات کلمات کلیدی، تجزیه و تحلیل رقابتی، ردیابی رتبه و تولید محتوا کمک می کند.

ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی ؛ GrowthBar شما را قادر می سازد تا داده های بک لینک رقبای خود، تبلیغات پولی گوگل، رتبه بندی کلمات کلیدی ارگانیک و حتی تبلیغات فیس بوک آنها را بررسی کنید. همچنین نقاط داده های حیاتی را باز می کند و توصیه هایی را از طریق داشبورد ساده و با کاربری آسان ارائه می دهد.

چیزی که GrowhBar را متمایز می کند ابزار وبلاگ نویسی مبتنی بر هوش مصنوعی آنهاست.

ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی ؛ هنگامی که کلمه کلیدی را وارد می کنید که می خواهید برای آن رتبه بندی کنید، GrowthBar یک طرح کلی را برای شما ایجاد می کند تا بتوانید محتوای بهینه شده برای سئو بنویسید.

برای انجام این کار، GrowthBar از OpenAI GPT-3، بزرگترین مدل زبانی که تاکنون ساخته شده است، استفاده می کند.

9. Accuranker
قیمت: 19.95 دلار در ماه برای مبتدی؛ 29.95 دلار در ماه برای Pro 300; 44.95 دلار در ماه برای Pro 600; 74.95 دلار در ماه برای Pro 1K

ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی ؛ Accuranker یک ابزار ردیابی رتبه کلمات کلیدی با یک متمایز کننده کلیدی است: این ابزار بسیار سریع و در عین حال بسیار دقیق است. بنابراین، اگر عادت دارید ساعت‌ها را صرف نظارت بر پیشرفت رتبه کلمات کلیدی خود کنید، در نهایت در وقت شما صرفه‌جویی می‌شود.

مزایای دیگر این ابزار؟ دارای پروکسی های داخلی است تا نگاهی سریع به رتبه بندی افراد در SERP برای هر کلمه کلیدی داشته باشید.

 اگر قصد دارید معیارهای کلمه کلیدی را به مدیر یا تیم خود گزارش دهید، ویژگی گزارش های هفتگی برنامه ریزی شده آن را دوست خواهید داشت.

همچنین یکی از بهترین ردیاب‌های رتبه‌بندی موجود است که رتبه‌بندی موتورهای جستجوی بسیار محلی را برای کلمات کلیدی شما ارائه می‌دهد.

ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی ؛ بنابراین اگر کسب و کار خود را برای مخاطبان بین المللی بازاریابی می کنید، ابزاری عالی برای تجزیه و تحلیل صفحاتی است که در کشورهای مختلف رتبه بندی می شوند.

در نهایت، ادغام‌هایی با Google Analytics، کنسول جستجوی گوگل، نظارت اجتماعی و یوتیوب وجود دارد، بنابراین می‌توانید آمار و ترافیک تخمینی جستجو برای کلمات کلیدی خود را مستقیماً از داشبورد AccuRanker خود زیر نظر داشته باشید.

10. HubSpot
HubSpot همچنین ابزار استراتژی محتوا خود را در مرکز بازاریابی دارد. ابزار Content Strategy به شما کمک می کند موضوعات را شناسایی و تحقیق کنید، کلمات کلیدی یا موضوعات فرعی را پیدا کنید و در نهایت به رشد حضور محتوای خود برای ایجاد ترافیک ارگانیک بیشتر در طول زمان کمک می کند.

اگر مشتری HubSpot هستید، می توانید به ابزار Content Strategy دسترسی داشته باشید، روی Content > Strategy کلیک کنید.

11. Serpstat
قیمت: 69 دلار در ماه برای Lite، 149 دلار در ماه. برای استاندارد، 299 دلار در ماه. برای پیشرفته، 499 دلار در ماه. برای اینترپرایز

Serpstat لیستی از کلمات کلیدی سودآور تاریخی را در اختیار شما قرار می دهد که توسط رقبا استفاده می شود تا آنها را در نتایج جستجو قرار دهد. همچنین ارزش کلمات کلیدی شما را با استفاده از عوامل مختلف، مانند تعداد نتایج جستجو و هزینه به ازای هر کلیک، محاسبه می کند.

این نرم افزار پیشنهاداتی را برای کلمات کلیدی پیشنهادی بیشتر ارائه می دهد و همچنین کلمات کلیدی طولانی را ارائه می دهد که کلمات کلیدی کم حجم مرتبط با تجارت شما هستند. به علاوه، اگر تجارت شما بین المللی است، می توانید کلمات کلیدی را با کشورهای مختلف در پایگاه داده ابزار تطبیق دهید.

در نهایت، با Serpstat، می‌توانید ارتباط صفحات وب خود را بررسی کنید و روندهایی را که ممکن است برای مرورگرها جذاب باشد تجزیه و تحلیل کنید.

اگر می‌خواهید تحلیل‌های کاملی از کلمات کلیدی داشته باشید که برای رقبا خوب باشد، Serpstat برای شما بسیار مفید خواهد بود. همچنین یک ابزار عالی برای اطمینان از اینکه صفحه شما شانس کمتری برای از دست دادن رتبه مطلوب در SERP دارد.

اکنون که در مورد همه این ابزارهای عالی می دانید، به آنجا بروید و شروع به کشف بهترین کلمات کلیدی خود برای سئو کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × 4 =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟