اهمیت کلمات کلیدی برای دیجیتال مارکتینگ

اهمیت کلمات کلیدی برای دیجیتال مارکتینگ

اهمیت کلمات کلیدی برای دیجیتال مارکتینگ ، در دنیای دیجیتال معاصر امروز، هر کسب و کاری نیاز به حضور آنلاین قوی دارد. خواه رسانه های اجتماعی، کمپین های تبلیغاتی یا ویترین های دیجیتالی باشد – زمان آن رسیده که کمپین دیجیتال مارکتینگ خود را ساده کنید. از این گذشته، مردم به طور فعال به دنبال کالاها و خدمات آنلاین هستند.

شما فقط باید یک کلمه یا عبارت را در جعبه موتور جستجو وارد کنید و دکمه جستجو را فشار دهید. موتور جستجو میلیون ها صفحه وب را نمایش می دهد که محصولات و خدمات مشابهی را ارائه می دهند. در دنیای دیجیتال، کلمات و عباراتی که افراد برای جستجو استفاده می کنند، کلمات کلیدی نامیده می شوند. و اگر از علاقه‌مندان به ویدیو هستید، باید حتماً دانلود apk پیشرفته از یوتیوب را بررسی کنید. به گفته سئو سیدنی، انتخاب کلمه کلیدی مهم ترین عامل در ایجاد یک کمپین سئو موفق است. هدف کلمات کلیدی و رقابت کلمات کلیدی دو عامل کلیدی کلیدی هستند که کسب و کارها در جستجوی رتبه بندی کلمات کلیدی با توجه به بالاترین حجم جستجو از آنها چشم پوشی می کنند. بنابراین، ایده اصلی دیجیتال مارکتینگ، هدف قرار دادن مخاطب از طریق اصطلاحات و کلمات کلیدی خاص است. آنها مانند اتصال دهنده ها کار می کنند و برندها را به مخاطبان خود متصل می کنند.

قبل از افزودن کلمات کلیدی در محتوای صفحه وب خود، ضروری است که رایج ترین کلمات کلیدی در جایگاه خود را شناسایی کنید. در اینجا، تحقیق عمیق کلمات کلیدی می تواند مفید باشد. آیا می دانید چگونه کار می کند؟ نگاهی به زیر بیندازید

اهمیت کلمات کلیدی برای دیجیتال مارکتینگ
اهمیت کلمات کلیدی برای دیجیتال مارکتینگ – کالج نوین

تحقیق کلمات کلیدی چیست؟- اهمیت کلمات کلیدی برای دیجیتال مارکتینگ

از آنجایی که رقابت در بازارهای دیجیتال در حال تشدید است، باید از هر فرصتی برای جذب مخاطب استفاده کنید. به طور مشابه، هنگام انتخاب کلمات کلیدی، ببینید مردم از چه کلمات و عباراتی بیشتر استفاده می کنند. مخاطبین شما را ایجاد می کند و در عین حال راه را برای دسترسی مشتریان بالقوه به صفحه وب شما هموار می کند. علاوه بر حجم جستجو، دشواری رتبه بندی و رقابت کلمه کلیدی را بررسی کنید. از این گذشته، یک کلمه کلیدی با حجم جستجو و دشواری بالا هیچ ترافیکی به سایت شما وارد نمی کند.

این مقاله را مطالعه کنید  ارکان استراتژی کمپین دیجیتال مارکتینگ

علاوه بر این، کلیدواژه هایی را که رقبای شما استفاده می کنند بررسی کنید. می‌توانید این ابزار را برای تحقیقات رقابتی دانلود کنید تا تکنیک‌های هدف‌یابی کلمات کلیدی رقبای خود را کشف کنید. اگر از کلمات کلیدی دم کوتاه استفاده می کنند، کلمات کلیدی دم بلند را هدف قرار دهید. مهمتر از همه، تمرکز بر هدف جستجوی کاربر برای جذب افراد بیشتر. ممکن است کار طاقت فرسایی به نظر برسد، اما همه این تلاش‌ها به محض دیدن نتایج ارزشش را خواهند داشت.

 

در اینجا عواملی وجود دارد که اهمیت کلمات کلیدی را برای بازاریابی دیجیتال برجسته می کند.

1. یک استراتژی محتوای بی عیب و نقص ایجاد می کند

هنگامی که کلمات کلیدی مرتبط با نام تجاری خود را شناختید، یک استراتژی محتوای بی عیب و نقص پیرامون آن شرایط ایجاد کنید. اگر لوازم جانبی زنانه می فروشید، وبلاگ ها و مقالاتی در مورد مد و روندها بنویسید. می‌توانید موضوعاتی پیرامون «چگونه اکسسوری‌ها ظاهر شما را برجسته می‌کنند» یا «نکاتی برای تزیین لباس‌تان» ایجاد کنید. علاوه بر جذب مشتریان بالقوه، به شما امکان می‌دهد کلمه کلیدی را به طور طبیعی در متن قرار دهید و عنصر تبلیغاتی را حذف کنید.

باور کنید یا نه، اما یک استراتژی محتوای موثر می‌تواند به شما کمک کند تا جذب دیجیتال بیشتری داشته باشید و در عین حال توجه را به سمت برندتان منحرف کنید. اگر قبلاً وبلاگ ها و مقالاتی دارید، سعی کنید آنها را با کلمات کلیدی تراز کنید. می توانید از نقشه محتوا به کلمه کلیدی برای دریافت بینش در مورد پیوندهای ضعیف و شکاف در استراتژی محتوا استفاده کنید. این شامل حجم جستجوی کلمات کلیدی، اعتبار صفحه، ترافیک ارگانیک و سایر معیارهای ضروری است که به شما در ارتقای محتوا کمک می کند.

2. مخاطبان هدف شما را شناسایی می کند

جای تعجب نیست که کلمات کلیدی به همان اندازه که در مورد برند شما هستند در مورد مخاطبان شما نیز هستند. آنها بین آنچه مردم جستجو می کنند و محصول و خدماتی که برای برآورده کردن نیازهای آنها ارائه می دهید پیوند ایجاد می کنند. به عنوان مثال، اگر یک باشگاه بدنسازی داشته باشید، فردی که به دنبال «تمرینات تمرینی» می‌گردد، جزو مخاطبان هدف شما خواهد بود. بنابراین، شما باید به کلمات کلیدی مورد نظر خود توجه ویژه ای داشته باشید زیرا آنها ترافیک دریافتی شما را تعیین می کنند.

این مقاله را مطالعه کنید  11 مزیت برتر دیجیتال مارکتینگ

برای اطمینان از اینکه بازدیدکنندگان مناسب به سایت شما می آیند، نیازها و زبان مخاطبان هدف خود را درک کنید. به طور مشابه، نوع محتوای مورد نظر آنها را ببینید و شخصیت ایده آل مشتری خود را ایجاد کنید. به عنوان یک معیار عمل می کند و احتمال جذب مخاطبان مناسب را افزایش می دهد. در اینجا برخی از مزایای ایجاد پرسونای مشتری برای کمپین بازاریابی دیجیتال آورده شده است.

. با درک بهتر ترجیحات مخاطب، می توانید کمپین های بازاریابی شخصی ایجاد کنید.
. شما می توانید محصولاتی را طراحی و راه اندازی کنید که مطابق با نیازهای مشتری شما باشد.
. تخصیص بودجه را تسهیل می کند تا منابع و بودجه را در کانال های مناسب برای جذب مشتری ایده آل خود قرار دهید.

3. تبدیل و سود را افزایش می دهد- اهمیت کلمات کلیدی برای دیجیتال مارکتینگ

هدف اساسی هر کمپین بازاریابی افزایش تبدیل، افزایش فروش و افزایش سود است. و کلمات کلیدی مسیری را برای به دست آوردن سرنخ های با کیفیت بالا فراهم می کنند. انتخاب کلمات کلیدی شما ترافیک وب را هدف قرار می دهد که شانس بیشتری برای تبدیل به مشتریان پولی دارد. در عین حال، انتخاب اشتباه کلمات کلیدی می تواند ترافیکی را جذب کند که هر کسب و کاری را به همراه دارد. بنابراین، برای انتخاب کلمات کلیدی مرتبط، تحقیقات گسترده ای برای کلمات کلیدی انجام دهید.

بیشتر از بازدیدکنندگان، به سایت شما منجر می شود زیرا افرادی که روی صفحه وب کلیک می کنند علاقه واقعی به پیشنهادات شما دارند. به یاد داشته باشید، علایق و سلایق افراد به سرعت تغییر می کند، به این معنی که کلمات کلیدی قدیمی که تبدیل های خریداری شده را انجام می دهند، دیگر کار نمی کنند. از این رو، برای اطمینان از تبدیل و سود بالاتر، باید کلمات کلیدی را به طور مرتب بررسی کنید.

اهمیت کلمات کلیدی برای دیجیتال مارکتینگ
اهمیت کلمات کلیدی برای دیجیتال مارکتینگ – کالج نوین

4. تلاش های بازاریابی را ساده می کند

هر کسب‌وکاری می‌خواهد حرف خود را در دنیای دیجیتال بیان کند، اما نمی‌داند چگونه؟ خوشبختانه، کلمات کلیدی نشان دهنده محصولات و خدمات برند شما هستند. فرض کنید از «خدمات حقوقی» یا «وکیل تصادفات» به عنوان کلمات کلیدی استفاده می کنید. در این صورت، پیامی واضح به شما می دهد که شما یک شرکت حقوقی را اداره می کنید. بنابراین، فوراً آگاهی از برند ایجاد می شود.

این مقاله را مطالعه کنید  مراحل موفقیت در دیجیتال مارکتینگ

علاوه بر این، کمپین سئوی شما را ساده می کند. اگر کلمات کلیدی شما با کلمات و عبارات جستجوگر مطابقت داشته باشد، گوگل به طور خودکار صفحه وب شما را بالاتر می‌برد. در نتیجه، در نتایج برتر ظاهر خواهید شد. علاوه بر این، یک کلمه کلیدی اصلی منحصر به فرد را در هر صفحه هدف قرار دهید. صفحات دسته بندی می توانند کلمات کلیدی خاص تری داشته باشند، در حالی که صفحه فرود باید یک اصطلاح صنعتی گسترده را هدف قرار دهد. با کمال تعجب، این کلمات کلیدی متفاوت از موقعیت شما در موتور جستجو محافظت می کنند.

5. هدف جستجو را باز می کند- اهمیت کلمات کلیدی برای دیجیتال مارکتینگ

هر جست و جو در گوگل یک هدف دارد. برخی افراد به دنبال اطلاعات هستند، در حالی که برخی دیگر می خواهند چیزی بخرند. به طور همزمان، برخی از افراد قصد خود را نمی دانند. به عنوان مثال، فردی که در جستجوی «بهترین نظرات لازانیا» است، قصد خرید دارد، اما به مرحله تحقق نرسیده است. خوشبختانه، کلمات کلیدی به درک قصد کاربر کمک می کنند و به بازاریابان در ایجاد کمپین های بازاریابی هوشمند کمک می کنند.

اساساً، سه نوع هدف جستجو وجود دارد که به نام‌های ناوبری، تحول‌آفرین و تراکنشی شناخته می‌شوند. و هنگامی که هدف را درک کردید، به نمایش اطلاعات مرتبط تر به مخاطبان هدف کمک می کند. به عنوان مثال، شخصی که قصد معامله دارد از یک نام تجاری یا مکان در کلمه کلیدی استفاده می کند. بنابراین، شما باید آن کلمه کلیدی را در صفحه “دسته های محصول” خود هدف قرار دهید. کاربران را به سمت محصول هدایت می کند و دردسر گشت و گذار در کل وب سایت را از بین می برد.

افکار نهایی

امروزه مردم برای همه چیز به گوگل متکی هستند، به این معنی که از کلمات کلیدی برای جستجوی محصولات و خدمات استفاده می کنند. اگر آن کلمات کلیدی را در محتوای وب سایت خود وارد نکنید، مخاطبان آنلاین وب سایت شما را پیدا نمی کنند. از آنجایی که دیده شدن نام تجاری شما به این کلمات کلیدی بستگی دارد، تحقیقات جامعی را برای یافتن کلمات کلیدی هدف انجام دهید. این می تواند مخاطبان هدف شما را فاش کند، قصد جستجو و افزایش فروش و سود شما را افزایش دهد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × چهار =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟