لینکدین و ایجاد شغل و بازار یابی

لینکدین و ایجاد شغل و بازاریابی ، 5 ایده قاتل

لینکدین و ایجاد شغل و بازاریابی ؛ حتی در حالی که وارد شانزدهمین سال خود می شود، لینکدین یکی از محبوب ترین سایت ها نه تنها برای یافتن شغل و استخدام، بلکه برای شبکه های اجتماعی است.

هنگامی که در لینکدین هستید، دائماً در حال بازاریابی برای خود هستید و در هر مقطع زمانی، یک کارفرمای بالقوه می‌تواند رزومه دیجیتال شما را رها کند و شما را بررسی کند.

به همین دلیل بسیار مهم است که نمایه خود را به روز و جذاب نگه دارید. شما احتمالا فقط چند دقیقه فرصت دارید تا مشتری یا کارفرمای آینده خود را تحت تاثیر قرار دهید، بنابراین باید آن چند ثانیه اول را به حساب آورید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی استفاده حداکثری از جستجوی شغلی LinkedIn در حال حاضر، ادامه مطلب را بخوانید.

هک لینکدین

لینکدین و ایجاد شغل و بازاریابی ؛ آیا می خواهید در مورد نحوه یافتن شغل در لینکدین بیشتر بدانید؟ در اینجا چند نکته اساسی وجود دارد که می توانید از آنها برای اطمینان از جلب توجه شایسته خود استفاده کنید.

این مقاله را مطالعه کنید  برترین روندهای دیجیتال مارکتینگ در سال 2022

می توانید این مقاله را هم مطالعه کنید. راه های تقویت روابط با مشتری ، 4 روش

لینکدین و ایجاد شغل و بازاریابی
لینکدین و ایجاد شغل و بازاریابی – کالج نوین

خلاصه عنوان و مهارت های شما

لینکدین و ایجاد شغل و بازاریابی ؛داشتن عنوانی چشم نواز و منحصر به فرد بخشی از برندسازی شخصی شماست و چیزی نیست که نباید از آن غافل شوید. به جای «نویسنده» یا «خالق» به جای «هنرمند» از چیزی مانند «کلمه ساز» استفاده کنید، و آن را تا حد ممکن فراتر از آن مشخص کنید.

یکی دیگر از کارهایی که می توانید و باید با هر نوع خلاصه ای انجام دهید این است که فهرست کوتاهی از 4-8 مهارت یا شایستگی بسیار خاص را به صورت مختصر و نزدیک به بالای خلاصه خود بگنجانید – به عنوان مثال:

مهارت ها: ایجاد محتوای استراتژیک، ایجاد تبلیغات در فیس بوک، وردپرس، اتوماسیون لیست ایمیل

نکته اینجا فقط این است که چند خط اول نمایه خود را واقعاً به عنوان چیزی منحصر به فرد، واضح و دقیق بدون انباشته کردن آن‌قدر برجسته کنید که بازدیدکنندگان شما احساس ناراحتی کنند و برای گفتن سلام متوقف نشوند.

مشخصات خود را به وضوح فهرست کنید

لینکدین و ایجاد شغل و بازاریابی ؛این ممکن است بدیهی به نظر برسد، اما به روز نگه داشتن پروفایل لینکدین تا حد امکان، از جمله موقعیت فعلی شما، بخش مهمی از یک جستجوی شغلی موفق است.

داشتن مواردی مانند تحصیلات و موقعیت مکانی شما به وضوح در صفحه وب لینکدین شما فهرست شده است، یکی دیگر از جزئیات به ظاهر کوچک است که در واقع می تواند تصمیم استخدام کننده را برای تماس در عرض چند ثانیه ایجاد کند یا شکست دهد.

این البته به ویژه اگر به دنبال یافتن شغل در منطقه خود هستید، صادق است. پس زمینه تحصیلی شما نیز مهم است زیرا ارتباطات مختلف را از طریق مدارس مختلفی که در آن تحصیل کرده اید تقویت می کند.

از LinkedIn مانند رسانه های اجتماعی استفاده کنید

لینکدین و ایجاد شغل و بازاریابی ؛همچنین می‌توانید به راحتی چیزهایی مانند وبلاگ، ویدیو، نمایش اسلاید یا تصاویر را در بخش فید پست کنید، درست مانند فیسبوک.

اگر عادت به پست کردن روزانه یا هفتگی در اینجا دارید، درست مانند سایر سایت های اجتماعی، پتانسیل ایجاد ترافیک بسیار بیشتری را دارید.

و فراموش نکنید که هنگام ایجاد و اشتراک گذاری این پست ها از تصاویر و عناوین چشم نواز استفاده کنید.

جستجو بر اساس موضوع

لینکدین و ایجاد شغل و بازاریابی ؛آیا می دانستید که می توانید جستجوی خود را مانند سایر سایت ها بر اساس کلمات کلیدی و هشتگ طراحی کنید؟

دایرکتوری آنها را بررسی کنید و شروع به جستجو برای پست ها، آگهی های شغلی، افراد دوره ها و اطلاعات کلی در مورد موضوع انتخابی خود کنید.

لینکدین حرفه ای

لینکدین و ایجاد شغل و بازاریابی ؛LinkedIn Premium یک ابزار عالی برای کسانی است که در مورد شبکه سازی و جستجوی شغل خود جدی هستند.

یکی از کارهای کلیدی که به شما امکان می دهد انجام دهید این است که از طریق InMail به اتصالات خود برسید. و با توجه به افزایش دسترسی شما به انواع افراد، نرخ پایه جستجوی کار 30 دلار در ماه ارزش آن را دارد.

توصیه ها و تاییدیه ها

لینکدین و ایجاد شغل و بازاریابی ؛لینکدین درخواست توصیه از طریق یک پست شغلی فعلی را آسان می کند. تنها کاری که انجام می دهید این است که ببینید چگونه به مدیر استخدام متصل هستید و از شخص دیگری توصیه بخواهید.

تأییدها نیز چیزی است که شما می توانید به طور رایگان برای دیگران انجام دهید، به این امید که آنها متقابل شوند.

لینکدین و ایجاد شغل و بازاریابی ؛دریغ نکنید به افرادی که به آنها اعتماد دارید و مهارت های شما را می دانند پیام دهید و از آنها بخواهید که شما را برای مهارت های مختلف در لیست ما تأیید کنند.

لینکدین و ایجاد شغل و بازاریابی
لینکدین و ایجاد شغل و بازاریابی – کالج نوین

5 ایده قاتل برای خلاصه شما

لینکدین و ایجاد شغل و بازاریابی ؛در اینجا چند زاویه وجود دارد که می توانید در مورد خلاصه خود با آنها بازی کنید.

به یاد داشته باشید که در اینجا هیچ پاسخ درست یا غلطی وجود ندارد – راهی را انتخاب کنید که با شخصیت، تجربه و اهداف تجاری شما به روشی طبیعی مطابقت داشته باشد.

1. روی دستاوردها تمرکز کنید

لینکدین و ایجاد شغل و بازاریابی ؛بدون توجه به رشته، پیشینه یا علایق شما، تمرکز بر دستاوردهای کلیدی خود ایده خوبی است – چرا؟ زیرا کارفرمایان می خواهند شواهدی را ببینند که شما واقعاً می توانید انجام دهید، نه فقط آنچه را که می گویید.

اما همچنان باید سعی کنید آن را به روشی منحصر به فرد قاب کنید.

در اینجا نمونه ای از خلاصه داستان خسته کننده لینکدین آمده است:

لینکدین و ایجاد شغل و بازاریابی ؛ “من یک طراح گرافیک هستم که 20 وب سایت ساخته ام.”

یک بهتر چیزی شبیه به:

من یک گرافیست با تجربه گسترده در بازاریابی چاپی و دیجیتال هستم. من به برندهای (x) در کمپین‌های بزرگ مانند…”

سپس آنها را فوراً به نمونه کارها خود نشان می دهید.

این یک گزینه عالی است بدون توجه به نوع کاری که به دنبال آن هستید – چه به صورت مستقل یا داخلی.

دوران قدیم که مجبور بودید نمونه کارها را به صورت فیزیکی وارد مصاحبه کنید، گذشته است.

لینکدین و ایجاد شغل و بازاریابی ؛به وضوح نشان دادن کار گذشته خود به مردم این فرصت را می دهد تا به سرعت شما را ارزیابی کنند، که نه تنها رنگ شما را نشان می دهد، بلکه می تواند در دراز مدت زمان و انرژی زیادی را برای همه صرفه جویی کند.

2. شخصی شوید

لینکدین و ایجاد شغل و بازاریابی ؛اگر واقعاً به دنبال جلب توجه مردم در حوزه‌ای هستید که بر ایجاد رابطه یا داستان‌گویی متمرکز است (به عنوان مثال)، ممکن است بخواهید با یک بیانیه شخصی جالب شروع کنید که مهارت‌های داستان‌گویی یا نوشتن شما را نشان می‌دهد.

این نوع خلاصه احتمالاً در نهایت مهارت‌های نرم را به نمایش می‌گذارد، اگرچه شما همچنان می‌خواهید فهرست مختصری از شایستگی‌های اصلی خود را بدون توجه به آنچه در قسمت اول نمایه خود دارید، درج کنید.

اگر در صنعتی هستید که در آن مهارت‌های نرم اهمیت بیشتری دارند، یا در آن‌جا که تجربه کمتری دارید و می‌خواهید در آن قدم بردارید، رویکرد شخصی به خوبی کار می‌کند.

همچنین اگر بیشتر روی استفاده از LinkedIn برای شبکه های واقعی متمرکز شده باشید تا به طور خاص در جستجوی شغل، به خوبی کار می کند.

لینکدین و ایجاد شغل و بازاریابی ؛وقتی مردم چیز جالبی در مورد شما و داستان شخصی شما می دانند، طبیعتاً مجذوب می شوند.

3. آن را ساده نگه دارید

لینکدین و ایجاد شغل و بازاریابی ؛اگر مطمئن نیستید از کجا شروع کنید، از ابتدا شروع کنید و با اصول اولیه پیش بروید. شما می خواهید جمله بندی خود را با توجه به نوع حرفه ای که می خواهید جذب کنید، تنظیم کنید.

اگر در زمینه‌ای هستید که ممکن است افراد فنی بیشتری را جذب کند، اگر منطقی است که آن را ساده و دقیق نگه دارید، از جمله تعداد زیادی اعداد.

برای مثال:

“من پنج سال تجربه در بازاریابی دیجیتال دارم و در حال حاضر به عنوان استراتژیست محتوای اصلی در شرکت x کار می کنم.”

البته، شما می خواهید بیشتر از این بگویید و فهرستی از شایستگی های اصلی را در حدود 100 کلمه اول یا بیشتر بگنجانید.

4. یک رویکرد ترکیبی را امتحان کنید

لینکدین و ایجاد شغل و بازاریابی ؛مطمئن نیستید از کدام یک از موارد بالا استفاده کنید؟ چرا سعی نکنید از ترکیب دو استفاده کنید. به عنوان مثال، می توانید با برخی از دستاوردها باز کنید و سپس یک داستان شخصی را در زیر وارد کنید.

اگر می خواهید ترکیبی از دستاوردها و معیارها را به نمایش بگذارید، این یک استراتژی خوب است.

شما می خواهید آن را حرفه ای نگه دارید و در عین حال مطمئن شوید که چیزها را به روشی منحصربفرد می گویید – فقط باحال ترین رئیسی را که تا به حال داشته اید تصور کنید و اگر با هیجان در مورد یک چیز جدید وارد دفتر شوید چه می خواهید به او بگویید.

5. از LinkedIn Mobile استفاده کنید

لینکدین و ایجاد شغل و بازاریابی ؛اگر هزینه خدمات را پرداخت می کنید و به خصوص زمانی که بیرون هستید زیاد با تلفن همراه خود سر و کار دارید، ایده خوبی است که برنامه تلفن همراه را دریافت کنید تا بتوانید اولین کسی باشید که در صورت رسیدن یک کارفرما یا استخدام کننده بالقوه پاسخ می دهد.

بیرون همچنین ایده خوبی است که این را در تلفن خود داشته باشید تا بتوانید در زمانی که خارج از منزل هستید، نمایه خود را به روز رسانی کنید – احتمالاً استفاده بهتر از زمان نسبت به پیمایش فیس بوک است!

لینکدین و ایجاد شغل و بازاریابی
لینکدین و ایجاد شغل و بازاریابی – کالج نوین

نتیجه – لینکدین و بازار یابی

لینکدین و ایجاد شغل و بازاریابی ؛در نهایت، خلاصه شما چه کسی را جذب می کند، به عوامل مختلفی بستگی دارد، و برخی از آنها ممکن است فقط شانس باشد.

لینکدین و ایجاد شغل و بازاریابی ؛آنچه مهم است این است که کلمات کلیدی و عباراتی را وارد کنید که ممکن است توجه استخدام‌کنندگان و مدیران استخدام را جلب کند. کلید موفقیت بازاریابی لینکدین شما این است که آن را حرفه ای اما همچنان واقعی نگه دارید.

لینکدین و بازاریابی ؛اگر به جزئیات کوچک در نمایه خود توجه کنید، تجربه جستجوی شغل شما در لینکدین بسیار روان تر خواهد بود، و خلاصه شما واقعاً کلید جلب توجه افراد است.

اما سعی کنید زیاد در مورد آن استرس نداشته باشید – همه چیز یک آزمایش است، و این می تواند یک راه واقعا سرگرم کننده برای شناخت بهتر خودتان باشد.

و از درخواست بازخورد، تأیید یا پشتیبانی شبکه از دوستان و سایر متخصصان در حوزه کاری خود دریغ نکنید!

 

7 گام آسان برای موفقیت لینکدین

لینکدین و ایجاد شغل و بازاریابی ؛لینکدین نسبت به سایر شبکه های اجتماعی مزایای زیادی دارد. به عنوان پلتفرمی که بیشتر بر برقراری ارتباط با سایر متخصصان متمرکز شده است، مکان بسیار خوبی برای شرکت ها برای تبلیغ نام تجاری خود و همچنین ماموریت و چشم انداز خود است.

مردم تمایل دارند هنگام استفاده از آن تمرکز بیشتری داشته باشند، زیرا تمایل بیشتری به کسب و کار و حرفه دارد. خیلی ساده، از نظر ایجاد شبکه با کیفیت و هدف قرار دادن مخاطبانی که می‌خواهید به آنها دسترسی پیدا کنید، شکستن شبکه آسان‌تر است.

در اینجا لیست خود من از هفت اقدام سریع و آسان است که می توانید برای بهبود تجربه لینکدین و جریان ارتباطی خود انجام دهید.

1. “ده جادویی”

لینکدین و ایجاد شغل و بازار یابی ؛به انجام 10 تعامل در روز فکر کنید، نظر بدهید، لایک کنید و به اشتراک بگذارید. هر یک از اینها یک تعامل است.

2. شبکه

لینکدین و ایجاد شغل و بازاریابی ؛به یاد داشته باشید که شبکه خود را بسازید و رشد دهید. با 10 نفر به انتخاب خود ارتباط برقرار کنید که احساس می کنید در شبکه شما ارزشمند هستند.

3. نمایه

لینکدین و ایجاد شغل و بازاریابی ؛با نگاهی انتقادی به نمایه خود نگاه کنید و مطمئن شوید که واقعاً نشان می دهد که چه کسی هستید و برای چه چیزی ایستاده اید.

اگر می‌خواهید پیدا شوید، مطمئن شوید که از همه کلمات کلیدی مناسب استفاده می‌کنید: پس یک جستجوی سریع انجام دهید و ببینید به کجا می‌رسید و از آنجا کار می‌کنید.

4. روال

لینکدین و ایجاد شغل و بازاریابی ؛سعی کنید و به پست کردن عادت کنید. اگر اصلاً پست نمی گذارید، سالی یک بار بهتر از هیچ است! اما در حالت ایده‌آل، باید هفته‌ای یک، دو یا سه بار پست بگذارید.

به خاطر داشته باشید که اشتراک‌گذاری محتوا، مانند یک خبر یا به‌روزرسانی یک دوست، می‌تواند به عنوان یک پست حساب شود.

ترفند این است که علامت خود را بر روی آن قرار دهید با شیب خود از آنچه از مردم می خواهید انجام دهند> و سپس می توانید شکوه نظرات، لایک ها و اشتراک گذاری های پست خود را بگیرید.

5. صدا

لینکدین و ایجاد شغل و بازاریابی ؛با یک پیام صوتی به کسی پاسخ دهید. حتی با یک پیام صوتی اقدام کنید. اگر کسی با شما تماس گرفت، با یک پرس و جو یا سوال، یک پیام صوتی برای او در پاسخ بگذارید… و ببینید چقدر می تواند قدرتمند باشد. آن را امتحان کنید!

6. عمل

لینکدین و ایجاد شغل و بازاریابی ؛در پست های لینکدین خود، درخواست اقدام کنید. فقط از مردم انتظار نداشته باشید که نظر بدهند، لایک کنند و به اشتراک بگذارند.

اگر می خواهید کاری انجام دهند، از آنها بخواهید که به درستی نظر بدهند. می توانید از نظرسنجی ها و ابزارهای دیگر برای به دست آوردن تعامل استفاده کنید، اما از پرسیدن نترسید – مردم معمولاً پذیرا هستند و مایلند خودشان را در آنجا نشان دهند.

7. ذکر می کند

لینکدین و ایجاد شغل و بازاریابی ؛این آخرین نکته روش گستاخ من برای قرار گرفتن در مقابل دیگران و رسیدن به یک شبکه گسترده تر است. علاوه بر هشتگ ها، سعی کنید از @mentions استفاده کنید.

حتی وقتی محتوایی را که کسی پست کرده است به اشتراک می‌گذارم – مثلاً یک پست DMI – محتوای او را به اشتراک می‌گذارم و می‌گویم: “با تشکر @DigitalMarketingInstitute.” به این ترتیب (بی شرمانه) خودم و نمایه ام را در مقابل همه مخاطبان DMI قرار می دهم.

همه اینها راه های کاملاً قانونی برای برقراری ارتباط در لینکدین هستند. اما همین تاکتیک‌های کوچک هوشمندانه است که تفاوت را در دسترسی به افراد بیشتر و افشای بیشتر برند شما ایجاد می‌کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهارده − هشت =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟