راهنمای فروش لینکدین

راهنمای فروش لینکدین ، 6 تاکتیک

راهنمای فروش لینکدین ؛ چشم انداز دیجیتال فعلی دسترسی حرفه ای ها را به طیف گسترده ای از منابع جستجوی فروش فراهم کرده است.

یکی از ابزارهای کلیدی که توسط تیم های فروش و افراد برای تقویت روابط با مشتری و ایجاد ارتباطات معنی دار با مشتریان بالقوه استفاده می شود، LinkedIn Sales Navigator است.

اگر می‌خواهید با استفاده از این ابزار خلاقانه به روش‌های جستجوی فروش عمیق بپردازید، شش تاکتیک پیشرفته ناوبر فروش لینکدین را بخوانید.

راهنمای فروش لینکدین
راهنمای فروش لینکدین – کالج نوین

ناوبر فروش لینکدین چیست؟

راهنمای فروش لینکدین ؛به طور خلاصه، LinkedIn Sales Navigator به سازمان های فروش و متخصصان کمک می کند تا روابط بهتری با مشتریان خود ایجاد کنند.

LinkedIn Sales Navigator به عنوان ابزاری پیشرو برای افزایش عملکرد فروش و تقویت روش‌های جستجوی فروش، به کاربران این امکان را می‌دهد که بالقوه‌های بالقوه را جستجو کنند و نتایج را فیلتر کنند.

راهنمای فروش لینکدین ؛با داشتن یک شبکه عضو بیش از 500 میلیون کاربر، LinkedIn Sales Navigator به متخصصان فروش اجازه می دهد تا از فروش اجتماعی برای تقویت ارتباط با مشتریان و مشتریان احتمالی استفاده کنند.

علاوه بر این، این ابزار همچنین به شما امکان می‌دهد تا بینش‌های ارزشمندی را کشف کنید که به شما کمک می‌کند تا درک بهتری از مشتریان بالقوه و سرنخ‌ها در حین حرکت در قیف فروش آنلاین شما ایجاد کنید.

به دلیل توانایی آن در ارائه اطلاعات کاربردی، متخصصان فروش می توانند از LinkedIn Sales Navigator برای ارائه محتوای بهینه در زمان ایده آل در فرآیند قیف استفاده کنند.

این ابزار پیامدهای بسیار خوبی برای مشتریان B2C نیز دارد، زیرا برندهای شخصی و حرفه ای را از هم جدا می کند.

راهنمای فروش لینکدین ؛طبق اطلاعات LinkedIn، رهبران فروش اجتماعی با استفاده از LinkedIn Sales Navigator نتایجی مانند زیر را تجربه می کنند:

احتمال دستیابی به سهمیه 51 درصد بیشتر است
ایجاد 45 درصد فرصت بیشتر
80% بهره وری بیشتر
این اعداد نشان می دهد که ناوبر فروش لینکدین چقدر می تواند برای متخصصان فروش موثر باشد.

راهنمای فروش لینکدین ؛Inside Sales Box برخی از عملکردهای کلیدی LinkedIn Sales Navigator و نحوه کمک به متخصصان فروش را در ایجاد روابط با کیفیت بالا با سرنخ ها و مشتریان بالقوه خلاصه می کند.

برخی از یافته های آنها در مورد آنچه که این ابزار می تواند برای کسب و کار شما انجام دهد عبارتند از:

این مقاله را مطالعه کنید  6 مزایای دیجیتال مارکتینگ

به شما کمک می کند در قیف فروش آنلاین خود بر روی مشتریان بالقوه مناسب در زمان مناسب تمرکز کنید

دسترسی به به روز رسانی اطلاعات در زمان واقعی در مورد مشتریان و مشتریان بالقوه

توانایی ردیابی و اندازه گیری تلاش های فروش اجتماعی با استفاده از شاخص فروش اجتماعی

بالقوه های جدید را جستجو کرده و بیابید

به اطلاعات آماری در دستگاه تلفن همراه خود دسترسی داشته باشید

برای دسترسی به همه قابلیت‌های LinkedIn Sales Navigator، باید برای یک حساب پولی ثبت‌نام کنید.

با این حال، کاربران جدید می توانند برای یک دوره آزمایشی رایگان 30 روزه ثبت نام کنند و از آنجا می توانید تصمیم بگیرید که آیا این ابزار در تلاش های جستجوی فروش شما مفید است یا خیر.

راهنمای فروش لینکدین ؛مهم است که به خاطر داشته باشید که اگرچه LinkedIn Sales Navigator یک ابزار فروش آینده است که می تواند به ارتقای استراتژی فروش اجتماعی شما کمک کند، اما به عنوان تنها ابزار مورد استفاده برای توسعه استراتژی فروش اجتماعی کامل، موثر نخواهد بود.

بهترین روش های جستجوی فروش در کلاس از چندین نقطه تماس و ابزار برای تولید سرنخ ها و تبدیل مشتریان بالقوه به فروش کامل استفاده می کنند.

راهنمای فروش لینکدین
راهنمای فروش لینکدین – کالج نوین

اگر می‌خواهید با استفاده از این ابزار نوآورانه به روش‌های جستجوی فروش عمیق بپردازید، شش تاکتیک پیشرفته ناوبر فروش لینکدین را بخوانید:

1. با مشتریان سابق ارتباط برقرار کنید و سرنخ های جدید را کشف کنید

راهنمای فروش لینکدین ؛LinkedIn Sales Navigator بستر مناسبی برای متخصصان فروش است که به دنبال ایجاد طیف گسترده ای از ارتباطات با ارزش هستند.

با یکی از فیلترهای جستجوی ارائه شده توسط ابزار فروش – “گذشته نه فعلی” – می توانید نتایج گذشته را در مقابل فعلی فیلتر کنید تا با کارمندان سابق در حساب هایی که قبلاً به مشتریان پولی تبدیل شده اند ارتباط برقرار کنید.

راهنمای فروش لینکدین ؛وقتی از این فیلتر استفاده می‌کنید، می‌توانید با کارمندانی که ممکن است از یک سازمان به سازمان دیگر نقل مکان کرده‌اند با شانس بیشتری برای دستیابی به فروش جدید ارتباط برقرار کنید، زیرا این افراد از قبل با اثربخشی راه‌حل شما آشنا هستند.

2. از ویژگی های جستجو به نفع خود استفاده کنید

راهنمای فروش لینکدین ؛ویژگی‌های جستجوی توسعه‌یافته برای LinkedIn Sales Navigator برای تراز کردن تاکتیک‌های جستجوی شما ایده‌آل هستند.

سایر فیلترهای موجود به شما این امکان را می‌دهند تا افرادی را که با نمایه مشتری ایده‌آل شما (ICP) هماهنگ هستند، مشخص کنید.

هنگامی که ترکیب کاملی از فیلترها را پیدا کردید که به شما امکان می دهد نتایج جستجو و روش های جستجوی فروش خود را بهینه کنید، ذخیره و به اشتراک گذاری این ترکیب آسان است.

راهنمای فروش لینکدین ؛به سادگی با کپی کردن URL صفحه نتایج ایجاد شده از ترکیب فیلتر ایده آل خود، خود و سایر اعضای تیم می توانید نتایج کارآمد را بارها و بارها بازسازی کنید.

این مقاله را مطالعه کنید  اهمیت دیجیتال مارکتینگ در بخش آموزش

این تکنیک همچنین به شما امکان می دهد نتایج جستجوی خود را به سرعت و به راحتی با همکاران فروش به اشتراک بگذارید.

علاوه بر این، می توانید اتصالات هدفمند را با استفاده از فیلترها به نفع خود ضبط کنید. پیامدهای گسترده توانایی فیلتر کردن تجربیات قبلی، دانشگاه‌های مادر، و شهرهای زادگاه هر مشتری بالقوه را در قیف فروش خود در نظر بگیرید.

3. اعلان‌ها را برای زمان‌بندی بهینه جستجوی فروش روشن کنید

راهنمای فروش لینکدین ؛LinkedIn Sales Navigator را می توان طوری پیکربندی کرد که اعلان های فوری را به شما ارائه دهد.

به عنوان مثال، هنگامی که یکی دیگر از اعضای تیم با یک مشتری بالقوه بالا ارتباط برقرار می کند، می توانید به شما اطلاع داده شود، به این معنی که می توانید وارد شوید، به روشی معنادار مشارکت کنید و آنها را از طریق قیف فروش آنلاین بهینه خود راهنمایی کنید.

برای راه‌اندازی این ویژگی اعلان‌های ناوبر فروش لینکدین، می‌توانید از فیلتری به نام «TeamLink» در حین جستجوی مشتریان بالقوه و حساب‌های خود استفاده کنید.

پس از ذخیره این جستجو، زمانی که زمانی برسد که فردی در سازمان شما با یک بازیکن کلیدی از آن شرکت ارتباط برقرار کند، به شما اطلاع داده می شود.

4. راهنمای فروش لینکدین خود را برای نتایج بهینه سازماندهی کنید

راهنمای فروش لینکدین ؛LinkedIn Sales Navigator اخیراً قابلیتی را اضافه کرده است که به متخصصان فروش اجازه می دهد در حین استفاده از این ابزار سازماندهی شوند.

دیگر لازم نیست برای یافتن اهداف کلیدی، مشتریان بالقوه غیرفعال را فیلتر کنید.

راهنمای فروش لینکدین ؛یادداشت‌ها و برچسب‌ها به کاربران این امکان را می‌دهند که هر سرنخ تولید شده را برای فرآیندهای ساده سازماندهی کنند و در زمان شما برای بهینه‌سازی بخش‌های دیگر روش‌های جستجوی فروش صرفه‌جویی کنند.

5. افزایش ارتباط با محتوای شخصی و تعامل

راهنمای فروش لینکدین ؛مشکل عمده ای که متخصصان فروش با آن مواجه می شوند، ارسال نکردن محتوای شخصی یا واقعی به این مشتریان بالقوه است.

طبق گفته Accenture، 81٪ از مصرف کنندگان می خواهند که برندها زمان مناسب برای نزدیک شدن به آنها و درک نیازهای آنها را درک کنند.

هنگامی که با درک گذشته آنها با این افراد بالقوه رابطه شخصی تری برقرار می کنید، به احتمال زیاد یک ارتباط واقعی ایجاد می کنید.

علاوه بر این، Monetate دریافت که 68٪ از بازاریابان ایجاد یک دیدگاه “زمان واقعی” از مشتریان خود را چالش برانگیز می دانند.

راهنمای فروش لینکدین ؛برای ارائه راه‌حلی برای این مشکل صنعت، LinkedIn Sales Navigator فیلتری را ارائه می‌کند که به شما امکان می‌دهد با مشتریان بالقوه‌ای که در 30 روز گذشته محتوا ارسال کرده‌اند، ارتباط برقرار کنید.

این فیلتر – که “در 30 روز گذشته در لینکدین ارسال شده” نام دارد – بستری را فراهم می کند که بازاریابان و متخصصان فروش بر اساس آن یک نمایه مشتری فعلی ایجاد کرده و با محتوای ارسال شده خود به صورت شخصی تر درگیر شوند.

این مقاله را مطالعه کنید  دریافت نظرات از مشتریان ، 5 تاکتیک

6. فرآیندی را برای استفاده موثر از ناوبر فروش لینکدین تعریف کنید

راهنمای فروش لینکدین ؛اگر از LinkedIn Sales Navigator تا حد امکان استفاده نمی کنید، بهینه سازی روش های جستجوی فروش شما فایده ای ندارد.

همانطور که متخصصان فروش گام‌های خاصی در استراتژی‌های فروش اجتماعی خود دارند، استفاده از LinkedIn Sales Navigator به طور مؤثری نیازمند یک فرآیند بهینه‌سازی شده برای قیف کردن مشتریان بالقوه از طریق قیف فروش آنلاین است.

با انجام این کار، می توانید از این ابزار برای افزایش نرخ تبدیل و بستن فروش بیشتر استفاده کنید.

به عنوان مثال، ایجاد چندین سرنخ در یک سازمان هدف بخشی کلیدی از استراتژی فروش اجتماعی با تبدیل بالا است.

راهنمای فروش لینکدین ؛ایجاد آهنگ های مختلف و عمل بر روی این نقاط تماس متعدد با استفاده از LinkedIn Sales Navigator به شما این امکان را می دهد که به تصمیم گیرندگان مختلف در یک سازمان دسترسی داشته باشید، آگاهی از برند خود را افزایش دهید و روابط معنادار ایجاد کنید.

فروش اجتماعی در LinkedIn Sales Navigator یک جنبه مهم از یک استراتژی فروش اجتماعی جامع است.

راهنمای فروش لینکدین ؛همانطور که ما به سمت نیروی کار غنی از فناوری حرکت می کنیم، متخصصان فروش با فرصت های بیشتری برای تولید سرنخ های با کیفیت بالا و حفظ ارتباط با مشتریان بالقوه روبرو خواهند شد.

راهنمای فروش لینکدین
راهنمای فروش لینکدین – کالج نوین

نتیجه

راهنمای فروش لینکدین ؛بهترین متخصصان فروش در کلاس از ویژگی های با کیفیت بالای LinkedIn Sales Navigator برای ارتقای روش های جستجوی فروش خود و ایجاد نتایج بهینه استفاده می کنند.

استفاده موثر از LinkedIn Sales Navigator به تعهد زمانی زیادی نیاز ندارد، یا از آن به عنوان تنها ابزار جستجوی فروش خود استفاده کنید.

راهنمای فروش لینکدین ؛برای بهترین نتایج، از نکات جستجوی فروش بالا در لینکدین Sales Navigator استفاده کنید تا به سهمیه خود برسید و به اطلاعات لحظه ای در مورد مشتریان بالقوه خود برای افزایش فرآیندهای تحقیق و تعامل دسترسی داشته باشید.

به یاد داشته باشید که به طور منظم با مشتریان احتمالی درگیر شوید، خودتان حضور فعالی در لینکدین داشته باشید و روابط حرفه ای معناداری را در پلتفرم های مختلف رسانه های اجتماعی ایجاد کنید.

از این بهترین تاکتیک‌های جستجوی فروش در کلاس خود استفاده کنید تا کشف کنید که چگونه LinkedIn Sales Navigator می‌تواند شما و تیمتان را به نیروی فروش تبدیل کند و روش‌های جستجوی فروش شما را به سطح بعدی برساند.

در روش های فروش و جستجوی رسانه های اجتماعی عمیقاً غوطه ور شوید و به یک متخصص معتبر فروش دیجیتال و اجتماعی تبدیل شوید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 + 7 =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟