سئوی محلی برای مشاغل کوچک ، 5 نکته

سئوی محلی برای مشاغل کوچک ، 5 نکته

سئوی محلی برای مشاغل کوچک ، سئو محلی یک مفهوم نسبتا جدید در بهینه سازی سایت برای موتور جستجوی گوگل است. گوگل مکان جغرافیایی افراد و سوابق جستجوی آنها را در نظر گرفته و نتایج خود را براین اساس بازچینی می‌کند.

مکان جغرافیایی کاربران به راحتی از طریق آی پی قابل تشخیص است ولی مکان جغرافیایی تجارت یا سایت شما تنها با رعایت اصولی هرچند ساده ولی مشخص تعیین می گردد.

سئوی محلی برای مشاغل کوچک ، کلیه فعالیت های شما برای تعیین مکان جغرافیایی تحت پوشش خود و فهماندن آن به روبات های گوگل را سئو محلی می نامیم.

سئوی محلی برای مشاغل کوچک ، 5 نکته - کالج نوین
سئوی محلی برای مشاغل کوچک ، 5 نکته – کالج نوین

سئوی محلی چیست؟- سئوی محلی برای مشاغل کوچک

آیا کسب و کارهای کوچک شما به مشتریان محلی خدمت می کنند؟ اگر چنین است، وب سایت شما باید بازدیدکنندگان محلی را جذب کند. به هر حال، اگر در آستین، تگزاس یک تجارت آجر و ملات دارید، احتمالاً نیازی به جذب سیل بازدیدکنندگان وب سایتی که در کالیفرنیا زندگی می کنند ندارید.

بهینه سازی موتورهای جستجو برای وب سایتی که امیدوار است مشتریان محلی را جذب کند، اغلب به عنوان «سئوی محلی» نامیده می شود. شما می خواهید اقدامات خاصی را برای بهینه سازی اطلاعات مکان وب سایت خود انجام دهید. این فرآیند تضمین می کند که سایت شما در نتایج جستجو رتبه خوبی برای جامعه تعیین شده شما دارد.

سئوی محلی برای مشاغل کوچک ، برای برخی از صنایع، سئوی محلی می‌تواند فرآیندی پیچیده‌تر و مداوم باشد.

اما برای بسیاری از کسب‌وکارهای کوچک، گام‌های ساده‌ای وجود دارد که می‌توانید فوراً انجام دهید تا به موتورهای جستجو کمک کنید تا بفهمند شما چه کسی هستید، چه کاری انجام می‌دهید، و موقعیت مکانی شما. در زیر 5 نکته اساسی وجود دارد که ما به مشتریان محلی SEO توصیه می کنیم.

نکات سئوی محلی

1. نمایه کسب و کار Google خود را تأیید کنید

سئوی محلی برای مشاغل کوچک ، اولین گام تقریباً برای هر کمپین سئوی محلی، ادعای فهرست کسب و کار گوگل شماست. این یک سرویس رایگان است که به کسب و کار شما اجازه می دهد در جستجوهای Google Map نشان داده شود.

نمایه‌های کسب‌وکار Google یا GBP (که قبلاً «Google برای کسب‌وکار من» یا GMB نامیده می‌شد) هم برای مشاغل معمولی و هم برای مشاغل منطقه خدماتی در دسترس است.

نمایه کسب و کار Google به Google امکان می دهد مکان کسب و کار شما را بداند. همچنین یک لیست کسب و کار در نتایج جستجو ایجاد می کند که به مشتریان شما امکان می دهد به سرعت با شما تماس بگیرند و نظرات خود را ارسال کنند. توجه داشته باشید، فرآیند تأیید GBP ممکن است تا یک یا دو هفته طول بکشد.

سئوی محلی برای مشاغل کوچک ، سپس هنگام اجرای استراتژی های سئو فصلی یا تعطیلات، به یاد داشته باشید که GBP را با برنامه تعطیلات موقت خود به روز کنید. شاید مغازه شما در جمعه سیاه زود باز شود یا در دسامبر ساعات کاری طولانی‌تری داشته باشد.

Google از شما می‌خواهد تا ساعات تعطیلات ویژه را تأیید کنید. این جزئیات کوچک در جستجو ظاهر می شوند و به اطلاع مخاطبان شما کمک می کنند.

علاوه بر این، تشویق نظرات مشتریان برای سئوی محلی کلیدی است. این بررسی‌ها و رتبه‌بندی‌ها در بسته‌های محلی و حتی برای جستجوی برند برجسته هستند زیرا مشتریان تصمیم می‌گیرند بودجه تعطیلات خود را کجا خرج کنند.

2. وب سایت خود را بومی سازی کنید

سئوی محلی برای مشاغل کوچک ، آیا مکان فیزیکی شما فقط در صفحه تماس شما یافت می شود – یا به طور کامل گم شده است؟ این اغلب هنگام انجام DIY یک سایت نادیده گرفته می شود زیرا می دانید در کجا قرار دارید.

گوگل با توجه به اطلاعات GBP شما می داند که در کجا قرار دارید (به شماره 1 در بالا مراجعه کنید)، اما آیا بازدیدکنندگان سایت از موقعیت مکانی شما اطلاع دارند؟

سئوی محلی برای مشاغل کوچک ، نقاط متداول برای اطلاعات موقعیت مکانی عبارتند از: صفحه تماس، صفحه اصلی، صفحه درباره یا پاورقی.

در حالی که می توانید شهر خود را در کپی صفحات یا وبلاگ های خود ذکر کنید، مراقب باشید که با کلمات کلیدی زیاده روی نکنید. در نوشتن خود طبیعی رفتار کنید و فقط زمانی که واقعا مناسب است، شهر خود را ذکر کنید.

برخی از کسب و کارها ممکن است انتخاب کنند که اطلاعات مکان را در عناوین صفحه قرار دهند. توجه داشته باشید، اگر از بهترین شیوه های سئو محلی پیروی می کنید، این مورد برای گوگل لازم نیست. اما اگر زمانی که مشتریان بالقوه صفحه ای را در نتایج جستجو می بینند می تواند مفید باشد، پس این استراتژی را در نظر بگیرید.

سئوی محلی برای مشاغل کوچک ، 5 نکته - کالج نوین
سئوی محلی برای مشاغل کوچک ، 5 نکته – کالج نوین

3. صفحه تماس خود را بهینه کنید

سئوی محلی برای مشاغل کوچک ، سپس به صفحه تماس خود نگاه دقیق تری بیندازید، مطمئن شوید که شامل موارد زیر است:

. آدرس، شهر، ایالت و کد پستی شما

. نقشه گوگل که مکان شما را مشخص می کند

. اگر این اطلاعات به بازدیدکنندگان کمک می کند، مسیرهای رسیدن به مکان شما را راهنمایی می کند

. یک شماره تلفن محلی

4. ایجاد فهرست‌های تجاری دقیق (نقل‌ها)

سئوی محلی برای مشاغل کوچک ، ممکن است کسب و کار شما قبلاً در فهرست های محلی فهرست شده باشد. اما اگر مطمئن نیستید که در کجا لیست شده اید، آن لیست ها را پیدا کنید و ادعا کنید.

فهرست‌های از قبل موجود ممکن است بر اساس اطلاعات قدیمی باشد، که ادعا و تصحیح آنها را مهم می‌سازد. چه در حال ویرایش یک لیست موجود یا شروع از صفر، مطمئن شوید که با پر کردن کامل آن و پیوند دادن به وب سایت خود، از مزایای کامل لیست استفاده کنید.

مهم است که از اطلاعات تماس ثابت برای همه لیست های آنلاین خود استفاده کنید.

سئوی محلی برای مشاغل کوچک ، چند دایرکتوری محبوب برای شروع عبارتند از:

. YellowPages.com

. فریاد زدن

. CitySearch

. یاهو محلی

یک لیست دقیق با این سایت ها می تواند از دو جهت به کسب و کارهای کوچک کمک کند. اول اینکه کاربران آن سایت ها شانس بیشتری برای یافتن شما خواهند داشت. دوم، پیوندها در برخی از فهرست‌های وب‌سایت می‌توانند به سایت شما کمک کنند تا سایت شما قانونی‌تر در نظر گرفته شود.

اگر چندین مکان را مدیریت می‌کنید، در نظر گرفتن خدماتی مانند Moz Local می‌تواند به شما کمک کند تا اطمینان حاصل کنید که فهرست‌های کسب‌وکار آنلاین شما در سراسر وب سازگار هستند.

5. تشویق به بررسی

سئوی محلی برای مشاغل کوچک ، مشتریان ممکن است در حال حاضر کسب و کار کوچک شما را در سایت های بررسی مانند Yelp و Google بررسی کنند، و این مهم است که لیست های خود را ادعا کنید تا هم آگاه باشید و هم بتوانید به درستی پاسخ دهید. نه تنها این، شما می خواهید نظرات را تشویق کنید. به مشتریان خود بگویید که چقدر برای آنها ارزش قائل هستید و آنها را تشویق کنید تا تجربیات خود را با دیگران به اشتراک بگذارند.

به ویژه نظرات در گوگل بسیار ارزشمند است. به عنوان مثال، یک عبارت جستجوی محلی مانند “شهر شما، دندانپزشک” را در گوگل وارد کنید. به نتایج جستجوی محلی با نظرات ستاره‌دار توجه کنید؟ این بررسی ها از گوگل گرفته شده است.

سئوی محلی برای مشاغل کوچک ، 5 نکته - کالج نوین
سئوی محلی برای مشاغل کوچک ، 5 نکته – کالج نوین

مراحل بعدی

سئوی محلی برای مشاغل کوچک ، گوگل توصیه های ساده ای به مبتدیان در مورد چگونگی بهبود رتبه ارائه می دهد:

. سایت خود را سریع و سازگار با موبایل کنید.

. مطالب خود را مفید و به روز نگه دارید.

. دستورالعمل های گوگل وب مستر را دنبال کنید.

. در راهنمای شروع SEO گوگل بیشتر بیاموزید.

سئوی محلی ممکن است کمی طول بکشد، اما برای اکثر مشاغل کوچک ارزش تلاش را دارد. با کارهای بالا شروع کنید و از بسیاری از مشاغل کوچک جلوتر خواهید بود.

این مقاله را مطالعه کنید  کلمات کلیدی سئو ، 7 تحقیق

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × 5 =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟