کارشناسی ارشد در استراتژی دیجیتال مارکتینگ

کارشناسی ارشد در استراتژی دیجیتال مارکتینگ

کارشناسی ارشد در استراتژی دیجیتال مارکتینگ ، دیجیتال مارکتینگ به شرکت‌ها این امکان را می‌دهد تا با جدیدترین و هیجان‌انگیزترین روش‌ها با مشتریان خود ارتباط برقرار کنند و آنها را درک کنند. می‌توان آن را مجموعه‌ای از استراتژی‌ها و ابزارها در نظر گرفت که به دلیل دسترسی و اندازه‌گیری‌شان، مکملی پر جنب و جوش برای بازاریابی سنتی ارائه می‌کنند.

در چند سال گذشته، شرکت‌های بیشتری بودجه بازاریابی خود را به سمت بازاریابی دیجیتال تغییر داده‌اند. با ادامه این روند، و مجموعه ابزارهای در حال گسترش در دسترس، MTU یک کارشناسی ارشد خلاقانه در استراتژی دیجیتال مارکتینگ ارائه می دهد. MTU طی چند سال گذشته سابقه قوی در ارائه برنامه های بازاریابی دیجیتال کوتاه داشته است و سطح تخصص و بینش توسعه یافته از طریق چنین برنامه هایی را بی نظیر می داند.

هدف این برنامه کسانی است که در بازاریابی سنتی و دیجیتال کار می کنند یا کسانی که مشتاق به سمت یک موقعیت ارشد هستند که به یک پایه محکم در جنبه های مختلف بازاریابی دیجیتال نیاز دارد. پیشرفت از طریق این برنامه به گونه ای طراحی شده است که مهارت های اساسی را به دقت در زمینه یک چشم انداز استراتژیک کلی توسعه دهد تا به نقطه ای از تخصص برسد.

پانل مدرسان MTU دارای تجربه تجاری قابل توجهی است و از طیفی از شرکت های محلی، ملی و بین المللی که در بازاریابی دیجیتال پیشرو هستند، گرفته شده است. این برنامه کارشناسی ارشد خلاقانه دانشجویانی را ارائه می دهد که در خط مقدم دانش مربوط به استراتژی بازاریابی دیجیتال و رهبری دیجیتال هستند.

این مقاله را مطالعه کنید  8 گرایش دیجیتال مارکتینگ

تمام ارزیابی ها توسط کار پروژه، گزارش ها و مکانیسم های مشابه انجام می شود. هیچ امتحان پایانی وجود ندارد.

دانشجویان این گزینه را دارند که کارشناسی ارشد در استراتژی بازاریابی دیجیتال را به عنوان گزینه تمام وقت یا پاره وقت انجام دهند. دانشجویانی که از گزینه پاره وقت استفاده می کنند می توانند تحصیل در دانشگاه یا کاملاً آنلاین را انتخاب کنند.

کارشناسی ارشد در استراتژی دیجیتال مارکتینگ
کارشناسی ارشد در استراتژی دیجیتال مارکتینگ – کالج نوین

کارشناسی ارشد پاره وقت شما در استراتژی بازاریابی دیجیتال

این برنامه پاره وقت در 4 ترم برگزار می شود و شامل انعطاف پذیری مورد نیاز برای کسانی است که سبک زندگی پرمشغله ای دارند. ترم اول شامل 4 ماژول اجباری است (که شامل گواهی بازاریابی دیجیتال است).

این ترم به دانش آموزان زمینه ای عالی در مهارت های ضروری و دانش بازاریابی دیجیتال می دهد.

امکان خروج با این جایزه در آن نقطه وجود دارد، اما بسیاری از دانشجویان ما برنامه کامل کارشناسی ارشد را تکمیل می کنند که در آن شرکت کنندگان از دو ترم دیگر در دانشگاه بهره مند می شوند و پس از آن یک پروژه 6 ماهه (اغلب در محل کار شرکت کننده تکمیل می شود). ). این پروژه توسط دانشگاهیان CIT هدایت می شود اما تمرکز عملی بسیار قوی دارد.

این برنامه به هر دانش آموز اجازه می دهد تا ترکیبی از ماژول های انتخابی را انتخاب کند که مناسب آنها باشد، در حالی که ماژول توسعه حرفه ای خلاقانه در مراحل اولیه برنامه انعطاف پذیری یادگیری را ارائه می دهد. دانش آموزان می توانند انتخاب کنند که به طور کامل آنلاین یا در محوطه دانشگاه تحصیل کنند، اما بین این دو تبادل نکنند.

این مقاله را مطالعه کنید  مزایای دیجیتال مارکتینگ چیست؟

کارشناسی ارشد تمام وقت شما در استراتژی بازاریابی دیجیتال

استراتژی تمام وقت کارشناسی ارشد بازاریابی دیجیتال MTU در 3 ترم برگزار می شود. در طول ترم 3، دانشجویان روی پروژه بازاریابی دیجیتال کاربردی خود کار خواهند کرد. این پروژه توسط دانشگاهیان MTU هدایت می شود و تمرکز عملی بسیار قوی دارد.

این برنامه به دانش آموزان زمینه بسیار خوبی در مهارت ها و دانش اساسی بازاریابی دیجیتال می دهد و تمرکز زیادی بر توسعه استراتژی دیجیتال در سراسر آن دارد.

کارشناسی ارشد به هر دانش آموز اجازه می دهد تا ترکیبی از ماژول های انتخابی را انتخاب کند که مناسب آنها باشد، در حالی که ماژول توسعه حرفه ای خلاقانه انعطاف پذیری یادگیری را در برنامه ارائه می دهد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفت + هفت =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟