طراحی سایت پزشکی و همچنین طراحی وب سایت پزشکی علاوه بر زیبایی بصری، باید دارای کارایی لازم هم باشد، می بایست دارای قابلیتهای جستجو و راحتی در گردش بین صفحات و دسترسی راحت به مطالب و مقالات پزشکی باشد، همچنین دارای سرعت بارگذاری و عملکرد سریعی باشد. تلاش ما در روند طراحی سایت پزشکی به نحوی است که وب سایت طراحی شده برای شما به جز زیبایی و سرعت اجرا، اطلاعات بسیار کاملی را در خصوص خدمات و تحصص پزشکی شما ارائه کند. همچنین تمامی توجه ما هنگام طراحی سایت های مراکز پزشکی و دندانپزشکی به این بوده است که تمامی مباحث بهینه سازی برای موتورهای جستجو نیز به بهترین حالت ممکن رعایت شود تا زمانی که سایت شما وارد روند بهینه سازی و سئو پزشکی می شود بتواند بهترین نتایج را برای شما رقم بزند.

طراحی سایت پزشکان

طراحی سایت پزشکی یکی دیگر از خدمات شرکت پیام آوا است که در جهت بهبود خدمات پزشکی به شهروندان ارائه می شود. با توجه به خیل عظیم اطلاعات دارویی و درمانی و گسترش دانش پزشکی، طراحی سایت در این صنعت می تواند به اطلاع رسانی جمعی کمک شایانی داشته باشد. رشد و پیشرفت شاخه های مختلف پزشکی، دستاوردها و یافته های جدید و پیدایش تکنولوژی های نوین و تجهیزات پیشرفته در عرصه طبابت از یک سو و نیز افزایش تعداد بیماران به دلایل مختلف اعم از گسترش شهرنشینی، تغذیه نامناسب و … از سوی دیگر موجب شده است تا روند رسیدگی به بیماران شتاب بیشتری بگیرد. بنابراین  روش های سنتی پاسخگوی نیازهای پزشکی جامعه نیست و روش های نوین تحت وب و به کارگیری فضای مجازی و اینترنتی می تواند تحولی در خدمات رسانی پزشکان به جامعه ایجاد کند. در این میان طراحی سایت پزشکی یکی از راه های مهم برای شکوفای پتانسیل های ارائه خدمات پزشکی در فضای مجازی به حساب آید.

طراحی سایت پزشکی

نیازسنجی قبل از اقدام به طراحی سایت پزشکی

نیاز به یادآوری نیست که خدمات پزشکی در زمینه ها و رشته های گوناگونی ارائه می شوند. همچنین مجموعه های مختلف درمانی نیز با یکدیگر متفاوتند و هر کدام ظرفیت و ویژگی های خاص خود را دارند. بنابراین مهم است که وبسایت شما متناسب با ویژگی های مجموعه شما و نیازهای آن طراحی شود. به همین علت، در سورینت قبل از اقدام به طراحی، کارشناسان جلسات نیازسنجی برای مشتریان برگزار می کنند تا خروجی نهایی کار کاملا متناسب با نوع مجموعه آن ها و پاسخگوی همه نیازهایشان باشد.

مهمترین مزایای طراحی سایت پزشکی

مراجعات حضوری بیماران به مطب پزشک یا درمانگاه ها از یک طرف موجب اتلاف زمان و انرژی بیمار می گردد و از سوی دیگر پیامدهای دیگری همچون افزایش ترافیک شهری، بروز اثرات منفی روحی و روانی بیمار در اثر منتظر شدن در اتاق انتظار و …. نیز حادث می گردد. اغلب موارد فوق با دسترسی آسان و سریع به وب سایت پزشک مربوطه، از میان خواهد رفت و خدمات پزشکی مناسب تری برای شهروندان ایجاد می شود. پزشکانی که به این باور رسیده اند دیگر زمان آن فرا رسیده تا شعبه مطب خود را در عرصه اینترنت نیز دایر نمایند، به موفقیت های بیشتری دست یافته و چندین قدم از همکاران خود جلوترند. زیرا آنان از طریق خدمات و سرویس های مختلف طراحی وب سایت پزشکی خود از جمله: تشکیل پرونده پزشکی الکترونیکی، نوبت دهی آنلاین و … هم بیماران و هم خود را از ظهور اثرات نامطلوب مراجعات حضوری رهانیده اند.

طراحی سایت پزشکی آنلاین

در صفحه مربوط به هر پزشک، می‌توانید تصویر پزشک، آدرس و شماره تلفن مطب، شماره نظام پزشکی و دیدگاه‌های کاربران را درباره او ببینید. روزهای کاری پزشک هم کاملا مشخص شده است. همچنین می‌توانید به هر پزشک پس از انجام مشاوره امتیاز بدهید و دیدگاه‌تان را درج کنید این کار سبب می‌شود ارائه خدمات روز به ‌روز بهتر شود و این نشان از تعهد و همکاری متقابل بین پزشکان و کاربران دارد.

مزایای طراحی سایت پزشکی و طراحی وبسایت مراکز درمانی

بسیاری از موارد پزشکی هستند که: به حضور در مطب پزشک یا مراکز درمانی نیاز ندارند. از جمله این موارد می‌توان به بررسی جواب آزمایش‌ها،نشان‌دادن عکس‌های رادیولوژی، نوار قلب و نظایر آنها و نیز بیماری‌های غیراورژانسی و دردهای مزمن اشاره کرد. برای همه این موارد، مسلما باید از قبل با پزشک تماس بگیرید، به شما نوبت بدهند، به مطب مراجعه کنید و پس از صرف حداقل یکی دو ساعت حدود ۵۰ هزار تومان یا بیشتر هزینه بپردازید تا فقط جوابی ساده دریافت کنید. همه این کارها را می‌توان با چند کلیک و ارسال عکس یا تایپ متن از منزل هم انجام داد.

سایت شخصی پزشکان

بیماران دوست دارند شمارا به صورت آنلاین پیدا کنند. چه شما به عنوان یک پزشک این موضوع را دوست داشته باشید چه نه، این موضوع بسیار حائز اهمیت است مردم دوست دارند افراد را در حوزه کسب و کار مشخص شده به صورت آنلاین با یک اسم و یا سرچ یک تخصص به راحتی پیدا کنند.

اگر شما در بیمارستانی مشغول باشید شاید اطلاعات شما در این بیمارستان ثبت شده باشد اما این موضوع به تنهایی کافی نمی باشد بیماران نیاز دارند اطلاعات پزشک را داشته باشند و به او سریع و آسان دسترسی پیدا کنند. به همین جهت اگر شما یک سایت پزشکی داشته باشید دسترسی بیماران با شما راحتتر و به همین واسطه ویزیت و مراجعین شما نیز بیشتر می شود.

چرا طراحی وبسایت پزشکی مهم می باشد؟

امروزه علم پزشکی بسیار گسترده شده است. از سوی دیگر رقابت بین پزشکان نیز زیاد است. از دید مارکتینگ اگر به قضیه نگاه کنیم، طراحی وبسایت پزشکی منجر می شود تا یک قدم موثر در بازاریابی اینترنتی برداشته شود. اما این مفهوم به این معنا نمی باشد که با طراحی اینگونه از سایت ها، موضوع به اتمام رسید. طراحی سایت قالبا قدم اول است. پس از طراحی سایت به معرفی سایت به موتور های جستجو است.

در این مرحله سئوی سایت پزشکی و آشنایی با الگوریتم های عملکردی موتور های جستجو اهمیت می یابد. طراحی سایت واکنش گرای پزشکی که بتواند از یک سو تبلیغات پزشکی ارائه دهد و از سوی دیگر امکان ویزیت آنلاین پزشک را فراهم آورد، در کمتر از سه ثانیه لود شود و از طریق موبایل نیز کاربرپسند باشد؛ یک فعالیت تخصصی است. اما در صورتیکه به موفقیت ختم شود می تواند در برندینگ پزشک یا کلینیک یک تاثیر بسزایی داشته باشد.

طراحی سایت برای بیماران خارجی (توریست درمانی)

شاید با خودتان بگویید که مسافری که از عراق یا هر کشور دیگری به ایران آمده حتما یک لیدر راهنما دارد و آن لیدر بیمار را به هر جایی که بخواهد هدایت می کند. بنابراین چرا ما باید سایت داشته باشیم؟ کارشناسان بازاریابی دیجیتال سورینت در پاسخ به این سوال می گویند: بیمار خارجی به این دلیل لیدر را می شناسد که آن لیدر برای خدمات خود بازاریابی قوی انجام داده. بنابراین شما نیز باید بر روی بازاریابی خود کار کنید. از طرفی اگر شما در مبدا بر روی مسافر تاثیر مثبت گذاشته باشید و بیمار جهت استفاده از خدمات شما به ایران آمده باشد، لیدر نخواهد توانست او را به کلینیک یا پزشک دیگری ارجاع بدهد. بنابراین با داشتن یک سایت پزشکی با کیفیت می توانید بیماران بیشتری داشته باشید.

طراحی وب سایت پزشکی

نکاتی درباره محتوای یک وب سایت 

در کنار طراحی وب سایت پزشکان از نظر ظاهری و تکنولوژی‌های به کار رفته، این محتوای وب سایت پزشکی است که اهمیت بسیار بالایی دارد. چرا که در نهایت، مخاطب شما به دلیل وجود این اطلاعات است که به سایت شما مراجعه می‌کند. بنابراین هنگام طراحی سایت پزشکی و پزشکان نحوه چیدن اطلاعات، انتخاب عکس و دسته بندی موضوعات همه از جمله نکاتی هستند که می‌توانند در طراحی وب سایت پزشکان موثر باشند.

 • وب سایت پزشکی باید رفرنسی از خدمات و تخصص‌هایی که یک کلینیک یا پزشک خاص ارائه می‌دهد، باشد.
 • مقالات درباره بیماری‌های مختلف و علائمی که دارند، همراه با جدیدترین متدهای درمانی به کار گرفته شود.
 • از تصاویر و عکس‌های واقعی و توضیحات مرتبط برای تجهیزات پزشکی استفاده شود.
 • یک رزومه به روز شده از پزشک یا پزشکان با جزییات کامل ارائه شود. اگر وب سایت درباره یک ساختمان پزشکان است این موضوع برای پزشکان مختلف و تخصص‌هایی که دارند در نظر گرفته شود.
 • تصاویر از فضای خارجی و داخلی یک مطب یا کلینیک و تجهیزاتی که وجود دارد، در سایت استفاده شود.
 • برای جلب نظر مخاطب از تصاویر پزشکی و ویدیوهای مختلف استفاده شود و از این طریق برای بازدیدکننده یک وب سایت پزشکی، محیطی کاربر پسند ایجاد شود.
 • در طراحی سایت پزشکی حتما فضایی را برای نظردهی بیماران در نظر بگیرید. آنها باید فضایی برای پرسیدن سوالاتشان داشته باشند تا راحت‌تر بتوانند پزشک مورد نظرشان را پیدا کرده و با او ارتباط بگیرند.
 • یک بلاگ که به طور مداوم به روز می‌شود و اطلاعات مهم پزشکی، اخبار پزشکی و نکات بهداشتی را ارائه می‌دهد، لازم است.
 • لینک شبکه‌های اجتماعی در کنار اطلاعات تماس باید در دید مخاطب سایت قرار بگیرد، تا راحت بتواند با پزشک مورد نظرش در تعامل باشد.
 • نقشه و اطلاعاتی درباره اینکه چطور به این کلینیک، مطب یا داروخانه برسند، وجود داشته باشد.
 • در طراحی سایت پزشکی جدولی از روز و ساعتی که پزشکان در یک مطب یا بیمارستان حضور دارند، را در نظر بگیرید. این موضوع می‌تواند برای بیماران بسیار مفید باشد، از این طریق آنها می‌توانند به راحتی زمان مناسب برای مراجعه به پزشک را دریابند.

امکانات سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی طراحی شده توسط هانت برای پزشکان دارای ویژگی‌های زیر است:

 • طراحی کاملا ریسپانسیو (ریسپانسیو به معنای واکنش‌گرا است.
 • به این معنا که طراحی وب سایت به گونه ای است که در صفحات مختلف و ابزارهای متفاوت سایت به درستی نمایش داده خواهد شد، به عنوان مثال زمانی که شما از طریق گوشی یا تبلت سایت را تماشا می کنید ساختار ظاهری سایت به گونه ای تغییر پیدا می کند که قابلیت پیمایش سایت در این ابزارها به راحتی فراهم گردد.)
 • منوها و مطالب مهم به راحتی قابل دسترس هستند.
 • بخش مدیریت اخبار و مقالات
 • صفحه سوالات رایج
 • مدیریت دیدگاه‌ها
 • مدیریت بخش نظرات مشتریان (testimonial)
 • صفحه درباره ما
 • صفحه تماس با ما
 • صفحه معرفی بیمارستان، مطب و …
 • بخش روزرو وقت بیمار (appointment system)
 • بخش پرونده بیمار و ارائه مشاوره به بیمار
 • بخش مدیریت سوالات رایج پزشكی
 • بخش معرفی خدمات
 • بخش معرفی پزشکان و افتخارات آنها
 • صفحه تماس با ما
 • معرفی وب سایت به موتور جستجوی گوگل
 • نصب پلاگین سئو و آموزش استفاده از آن برای بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو
 • این سیستم می تواند امکانات بیشتری داشته باشد که با درخواست پزشک برنامه نویسی خواهد شد.


امکانات طراحی سایت

فضای هاست

سرعت سایت

بهینه سازی سایت

زمان تحویل

پشتیبانی

پایه

8 میلیون

برای کسب و کار نوپا

1 گیگابایت

**

ندارد

10 روز کاری

3 ماه

حرفه ای

13 میلیون

برای شروع اوج کسب و کار

5 گیگابایت

***

دارد

12 روز کاری

6 ماه

VIP

20 میلیون

رشد کسب و کار و توسعه آن

10 گیگابایت

*****

دارد

14 روز کاری

یک سال

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟