میم مارکتینگ بین دیجیتال مارکتینگ

میم مارکتینگ بین دیجیتال مارکتینگ

میم مارکتینگ بین دیجیتال مارکتینگ ، خود را در حال پیمایش در رسانه های اجتماعی تصور کنید، و تمام چیزی که می بینید کمپین های بازاریابی «یکنواخت» و تبلیغات برند است. میم‌ها که به‌خاطر شوخ طبعی‌شان شناخته می‌شوند، جهان را فرا گرفته‌اند. گربه بداخلاق به بتمن که به رابین سیلی می زند خنده دار، طنزآمیز، شوخ و جذاب است و تماشاگران را به خوبی می خنداند.

میم‌ها مانند یک ویروس هستند و به سرعت به صورت آنلاین پخش می‌شوند، که اغلب نرخ تعامل ارگانیک بالاتری را – برای بازاریابان دیجیتال – نسبت به سایر پست‌های رسانه‌های اجتماعی دارد. آنها یک واکنش فوری و همچنین یک درگیری عاطفی ایجاد می کنند زیرا برای مردم عادی بسیار قابل ارتباط هستند. از آنجایی که مفهوم اصلی آنها با دوستان، همکاران و خانواده شما به اشتراک گذاشته می‌شود، ایده یا محتوای ارسال شده اغلب در پلت‌فرم‌های اجتماعی بازنگری می‌شود و «از نو یاد می‌شود» و به مخاطبان گسترده‌ای می‌رسد.

ظهور میم ها از سوی برندهای دنیای دیجیتال مارکتینگ بی توجه نبوده است. بازاریابان دیجیتال از این مم های بسیار بصری و جذاب استفاده می کنند تا زندگی جدیدی به استراتژی های بازاریابی خود ببخشند. میم‌ها اکنون تجاری شده‌اند و برندها اکنون اهداف ارتباطی و کمپین خود را در قالب مم‌های هدف محور برای نمایش به مخاطبان خود بسته‌بندی می‌کنند.

میم مارکتینگ بین دیجیتال مارکتینگ
میم مارکتینگ بین دیجیتال مارکتینگ – کالج نوین

بازاریابان دیجیتال در حال ساخت مم ها- میم مارکتینگ بین دیجیتال مارکتینگ

آیا می دانید که هزاره ها هر روز بیش از 200 دقیقه را آنلاین می گذرانند؟ میم‌ها به قدری پرکار هستند که شانس بسیار زیادی وجود دارد که هزاره‌ها – و همچنین ژنرال Zers – وقتی آنلاین هستند به آن‌ها بخندند و میم‌ها را به اشتراک بگذارند. این به برندها تغییرات زیادی برای تعامل با مخاطبان خود می دهد.

این مقاله را مطالعه کنید  5 مزیت دیجیتال مارکتینگ کمک به کسب و کار

مشکل بازاریابی برند در رسانه‌های اجتماعی این است که اغلب تعامل پایینی دارد. بیایید صادق باشیم: هیچ کس واقعاً نمی خواهد محتوای مارک را در فید خود ببیند. آن‌ها می‌خواهند از محتوای ضعیف و تجاری‌شده عبور کنند و سپس به برنامه‌نویسی عادی خود برسند. ژنرال Z بسیار تبلیغاتی است. آنها می توانند از یک مایل دورتر بوی تبلیغات را حس کنند – هیچ کدام از آن را ندارند.

وقتی به درستی انجام شود، میم مارکتینگ می تواند بسیار موفق باشد. از محتوای مارک دار شوخی می گذرد و چیزی با ارزش را برای مخاطبین شما به اشتراک می گذارد. میم‌ها برای برندها کار می‌کنند، زیرا به‌طور خاص برای پلتفرم‌های اجتماعی طراحی شده‌اند و از طریق سرگرمی ارزش ارائه می‌دهند. میم‌ها بیش از حد تبلیغاتی نیستند – آنها افراد را با اشاره‌ای معمولی به برند شما می‌خندانند.

به دلیل ارزش سرگرمی میم، اشتراک گذاری میم ها برای مخاطبان شما بسیار آسان تر است. در مورد آن فکر کنید:

. آیا ترجیح نمی دهید یک میم خنده دار در مورد همبرگرهای مک دونالد یا یک وبلاگ 500 کلمه ای از مک دونالد به اشتراک بگذارید که جدیدترین منوی اضافه شده آنها را شرح دهد؟
شاید بیشتر از اطلاعات به دنبال سرگرمی باشید و همین امر در مورد اعضای مخاطبان شما نیز صادق است.

خبرهای خوبی برای برندهایی وجود دارد که انتخاب می‌کنند تبدیل به میم‌جکر شوند. آنها نباید نگران سرقت ادبی باشند. با تعداد زیادی وب‌سایت که تصاویر رایگان ارائه می‌دهند، برندها می‌توانند الگوی رفتاری رقیب را با کارایی بالا کپی کرده و آن را تغییر دهند تا پیام برند منحصر به فرد خود را در بر بگیرد. برعکس، برندهایی که انتخاب می‌کنند میم‌های خود را از ابتدا ایجاد کنند، باید آماده باشند که دائماً از آخرین پیشرفت‌ها مطلع باشند و درک خوبی از آنچه میم نشان می‌دهد، داشته باشند.

این مقاله را مطالعه کنید  10 مزیت برتر دیجیتال مارکتینگ

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج + 3 =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟