پلتفرم های جدید رسانه های اجتماعی

پلتفرم های جدید رسانه های اجتماعی ، 7 مورد

پلتفرم های جدید رسانه های اجتماعی ؛ بر اساس نظرسنجی بازاریابی رسانه های اجتماعی HubSpot ما در سال 2022، بیشتر بازاریابان به صورت هفتگی یا ماهانه به دنبال پلتفرم های رسانه های اجتماعی جدید یا در حال ظهور هستند.

هنگامی که از فروشگاه App یا Google Play بازدید می کنید و “رسانه های اجتماعی” را جستجو می کنید، صدها برنامه برای انتخاب وجود دارد. اما، با افزایش تعداد پلتفرم‌های اجتماعی، آیا هر کدام از آنها واقعاً امسال بازی را برای بازاریابان تغییر می‌دهد؟

حقیقت این است که احتمالا همینطور است. سال 2020 روش ما را تقریباً در همه چیز تغییر داد – از جمله معاشرت. فاصله گذاری اجتماعی به بخشی آشنا از زندگی ما تبدیل شد و خلاء را برای ارتباطات شخصی که قبلاً حضوری داشتیم، ایجاد کرد.

با این وجود، انسان ها سازگار هستند، و چندین سایت شبکه اجتماعی جدید در دوازده ماه گذشته پدید آمده اند تا جوامعی را که مجبور به ترک ناگهانی آن ها شده بودیم، بازسازی کنند.

پلتفرم های جدید رسانه های اجتماعی
پلتفرم های جدید رسانه های اجتماعی – کالج نوین

روندهای رسانه های اجتماعی 2022

پلتفرم های جدید رسانه های اجتماعی ؛ داغ ترین روند رسانه های اجتماعی تاکنون، شبکه های اجتماعی مبتنی بر صدا و پخش زنده است.

پخش زنده ویدیویی (32 درصد) پس از محتوای ویدیویی کوتاه، دومین روند پرطرفدار بازاریابان رسانه های اجتماعی بود که در این سال سرمایه گذاری کردند.

پلتفرم های جدید رسانه های اجتماعی ؛ این نظرسنجی همچنین نشان داد که پخش جریانی برای 52 درصد از بازاریابان رسانه های اجتماعی که مورد بررسی قرار گرفتند، بهتر از حد انتظار عمل کرد.

این در زمانی اتفاق می‌افتد که پلتفرم‌هایی مانند Twitch و Discord در حال افزایش و گسترش فراتر از بازی هستند.

پلتفرم های جدید رسانه های اجتماعی ؛ در مورد صدا، استفانی مورگان، کارشناس رسانه های اجتماعی و بنیانگذار آژانس بازاریابی Social Lock، آینده روشنی را برای این نوع جدید از جامعه می بیند.

او می‌گوید: «شبکه‌های اجتماعی مبتنی بر صدا یک مفهوم نسبتاً جدید است، اما به این زودی‌ها به جایی نمی‌رسد.

پلتفرم های جدید رسانه های اجتماعی ؛ تحقیقات وبلاگ HubSpot نشان داد که 65 درصد از بازاریابان رسانه های اجتماعی اتاق های گفتگوی صوتی زنده را در بین سه قالب برتر رسانه های اجتماعی موثر قرار داده اند.

تماشای رشد کانال‌های اجتماعی جوان و امیدوارکننده به شما کمک می‌کند تعیین کنید کدام یک ارزش پیوستن دارند و کدام ارزش وقت شما را ندارند.

و اگر زود به یک کانال اجتماعی جدید و داغ ملحق شوید، ممکن است زمان بیشتری برای اطلاع از محتوای تبلیغاتی که در آنجا کار می کند داشته باشید.

این شما را از رقبایی که بعداً حساب‌های خود را راه‌اندازی می‌کنند و ممکن است برای ارائه ایده‌های پست خلاقانه با مشکل مواجه شوند، جلوتر می‌اندازد.

برای کمک به شما در ماندن در لبه های رسانه های اجتماعی، فهرستی ازهفت پلتفرم اجتماعی جوان را که ممکن است بخواهید امسال در رادار خود قرار دهید، گردآوری کرده ایم.

این پلتفرم‌ها همگی در ماه‌های اخیر پایگاه کاربری بزرگ، علاقه سرمایه‌گذاران یا سر و صدای خبری را به دست آورده‌اند.

پلتفرم های جدید رسانه های اجتماعی ؛ برای هر پلتفرم، نحوه عملکرد آن، پایگاه کاربری آن، چرایی نویدبخش بودن آن به بازاریابان و نحوه برخورد امروز شما با آن را به شما توضیح خواهیم داد.

پلتفرم های جدید رسانه های اجتماعی که بازاریابان باید در سال 2022 تماشا کنند: 

  • Twitch
  • Discord
  • TikTok
  • Clubhouse
  • Twitter Spaces
  • Caffeine

2.Discord

چیزی که زمانی یک پلتفرم بازی بود، اکنون به یک برنامه چت گسترده تبدیل شده است.

پلتفرم های جدید رسانه های اجتماعی ؛ نحوه عملکرد آن به این صورت است که این پلتفرم روی سرورهایی کار می‌کند که گروه‌های اجتماعی هستند که امکان چت ویدیویی، صوتی و متنی را فراهم می‌کنند. هر کاربر می تواند سرور خود را بسازد یا به یکی از سرورهای ایجاد شده توسط یک عضو دیگر بپیوندد.

هنگامی که Discord برای اولین بار راه اندازی شد، در میان گیمرهایی که خواهان پلتفرمی برای پخش جریانی بازی ها و ارتباط با جامعه گیمینگ گسترده تر بودند، محبوب بود.

پس از جمع آوری 100 میلیون دلار بودجه در سال 2020، Discord برنامه های خود را برای گسترش فراتر از این جامعه اعلام کرد.

در یک پست وبلاگ، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل جیسون سیترون به اشتراک گذاشت که کاربران آن خواهان این تغییر هستند.

سیترون نوشت: «بازی‌ها چیزی هستند که بسیاری از شما را روی پلتفرم آورده‌اند، و ما همیشه قدردان آن خواهیم بود».

با گذشت زمان، بسیاری از شما متوجه شدید و با صدای بلند گفتید که به سادگی مکانی را می‌خواهید که برای نشستن و گفتگو در آسایش جوامع و دوستان خود طراحی شده باشد.

این برند تحت یک طراحی مجدد برند قرار گرفت و پیام های خود را مجدداً تنظیم کرد تا آن را به پلتفرمی برای همه تبدیل کند.

پلتفرم های جدید رسانه های اجتماعی ؛ Discord در حال حاضر روی پلتفرم تبلیغاتی انجام نمی دهد و آن را به یک بازی ارگانیک برای برندها تبدیل می کند. پلتفرم سرمایه گذاری استارت آپی Otis موفقیت زیادی در این عرصه داشته است.

در یک مقاله Digiday، رئیس بازاریابی Otis، Cam Lay، به اشتراک گذاشت که آنها با به اشتراک گذاشتن نکات و تعامل منظم با کاربران، یک جامعه قوی متشکل از 600+ عضو ایجاد کرده‌اند.

آنها همچنین از جامعه خود برای دریافت بازخورد و به دست آوردن بینشی در مورد احساس مخاطبان خود در مورد محصولات و خدماتشان استفاده می کنند.

پلتفرم های جدید رسانه های اجتماعی ؛ Discord به برندها فرصتی فوق العاده برای ایجاد وفاداری و اعتماد به برند ارائه می دهد. برای موفقیت در چنین پلتفرمی، برندها باید روی مخاطبان خود سرمایه گذاری کنند و مایل به انجام بازی طولانی باشند.

3. TikTok

پلتفرم های جدید رسانه های اجتماعی ؛ در سال 2018، برنامه همگام سازی لب، Musical.ly با یک برنامه مشابه یک ساله به نام TikTok ادغام شد.

امروزه در فروشگاه‌های اپلیکیشن محبوبیت بیشتری نسبت به دیگر پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی برجسته دارد و انتظار می‌رود در سال ۲۰۲۲ به ۱.۵ میلیارد برسد.

برای کسانی که Vine یا Musical.ly را به خاطر دارند، TikTok مانند ترکیبی از این دو است.

پلتفرم های جدید رسانه های اجتماعی ؛ این پلتفرم به شما امکان می‌دهد ویدیوهای کوتاهی را که مانند Vine در یک حلقه تکراری پخش می‌شوند، فیلم‌برداری کنید.

اما، مانند Musical.ly یا Snapchat، می‌توانید جلوه‌های سرگرم‌کننده، فیلترهای واقعیت افزوده، متن و پوشش‌های موسیقی را اضافه کنید. مانند پلتفرم های ویدیویی مشابه، عمدتاً توسط کاربران زیر 30 سال مورد استفاده قرار گرفته است.

پلتفرم های جدید رسانه های اجتماعی ؛ هنگامی که یک ویدیو می سازید، برنامه همچنین به شما امکان می دهد آن را با افزودن هشتگ بهینه سازی کنید تا پیدا کردن آن از طریق جستجو آسان تر شود.

یکی از راه‌هایی که هشتگ‌ها در TikTok پذیرفته شده‌اند، از طریق تب «Discover» آن است. این قسمت از پلتفرم به شما امکان می دهد هشتگ های پرطرفدار را بررسی کنید و به سرگرمی ها بپیوندید.

وقتی ویدیویی را پست می‌کنید که به چالش پاسخ می‌دهد، می‌توانید هشتگ مربوطه را اضافه کنید تا کسانی که چالش را دنبال می‌کنند بتوانند ویدیوهای شما را ببینند.

به گفته کریستال وو، مدیر سابق جامعه رسانه های اجتماعی HubSpot، این برنامه علاوه بر سرگرم کننده و تفریحی ، “به قلمرو برند نفوذ می کند.” او توضیح داد که برندهای بیشتری در این پلتفرم هستند و افزود: “واشنگتن پست در TikTok است و آنها نیز بسیار محبوب هستند.”

واشنگتن پست، همانطور که او اشاره کرد، در حال حاضر بیش از 1 میلیون دنبال کننده به دست آورده است.

انتظار دارید روزنامه مطالبی را با لحن جدی یا تحقیقی منتشر کند. با این حال، پست نگاهی سبک تر و پشت صحنه به اتاق خبر خود نشان می دهد.

در این مثال، یکی از روزنامه‌نگاران آن تلاش می‌کند تا از پله‌ها با صدای «احساس الکتریکی» MGMT بالا برود:

برندهایی مانند Guess نیز شروع به آزمایش با TikTok کرده اند.

Guess برای برجسته کردن خط جدید لباس‌های جین خود، چالش #inMyDenim را راه‌اندازی کرد و کاربران را تشویق کرد ویدیوهایی از پوشیدن لباس جین Guess با آهنگ Bebe Rexha، “I’m a Mess” منتشر کنند.

در حال حاضر، شرکت های مد، انتشارات و سرگرمی شروع به بازی با TikTok کرده اند. همانطور که پلتفرم رشد می کند، ممکن است شاهد گسترش آن به سایر صنایع باشیم که قادر به خلاقیت و بصری با تاکتیک های بازاریابی خود هستند.

پلتفرم های جدید رسانه های اجتماعی ؛ در سال 2021، 46 درصد از بازاریابان رسانه های اجتماعی که در یک مطالعه HubSpot Blog Research مورد نظرسنجی قرار گرفتند، نشان دادند که Tiktok با بازگشت سرمایه بالایی را ارائه می دهد و در رتبه سوم پس از اینستاگرام و یوتیوب قرار دارد.

به همین دلیل، 93 درصد از بازاریابان که از TikTok استفاده می کنند، قصد دارند سرمایه گذاری خود را افزایش دهند یا به همان میزان در سال 2022 سرمایه گذاری کنند.

می‌توانید چند چالش یا ایده‌های ویدیویی را که می‌توانند به خوبی با برند شما و مخاطبان جوان پلتفرم هماهنگی داشته باشند، طرح ریزی کنید. اگر برندهایی را می بینید که در فضایی مشابه شما هستند، آنها را دنبال کنید تا الهام بیشتری بگیرید.

4.Clubhouse

پلتفرم های جدید رسانه های اجتماعی ؛ برخلاف سایت‌های رسانه‌های اجتماعی سنتی فیس‌بوک یا توییتر که یک پلتفرم ناهمزمان برای برقراری ارتباط و اشتراک‌گذاری محتوا فراهم می‌کنند، Clubhouse از اتصال همزمان و فقط صوتی بین مخاطبان و سخنرانان استفاده می‌کند.

پلتفرم های جدید رسانه های اجتماعی ؛ ممکن است از خود بپرسید “در واقع در کلاب هاوس چه اتفاقی می افتد؟” و حقیقت این است: این کمی از همه چیز است.

موضوعاتی مانند راه‌اندازی یک کسب‌وکار از سرمایه‌گذاران خطرپذیر برتر، بحث‌های روابط که توسط افراد مشهور میزبانی می‌شود، و حتی کلوپ‌های کمدی توسط کمدین‌های تازه‌کار، همه راه خود را در مقابل تماشاگران زنده پیدا می‌کنند.

بخشی از غوغای ناگهانی در مورد این شبکه رسانه اجتماعی جدید ناشی از روشی بود که آن را با سایر پلتفرم‌های اجتماعی موجود امروز در تضاد قرار داد.

این فقط دعوت بود – نقطه مقابل نحوه درک و استفاده از رسانه های اجتماعی.

پلتفرم های جدید رسانه های اجتماعی ؛ توسعه دهندگان این برنامه گفتند که می‌خواهند Clubhouse را درست قبل از انتشار آن برای عموم دریافت کنند، اما کاربرانی که قبلاً بخشی از این برنامه بودند، به عنوان دروازه‌بان هزاران مکالمه روزانه عمل می‌کردند.

چگونه کلاب هاوس می تواند برای بازاریابان و برندها کار کند؟ این هنوز مشخص نشده است، اما متخصصان در حال حاضر در حال آزمایش هستند.

پلتفرم های جدید رسانه های اجتماعی ؛ رقابت برای شکستن کد در Clubhouse یک مسابقه سریع است زیرا سازندگان محتوا در حال ایجاد سریع مخاطبان خود هستند به این امید که فرصت‌های کسب درآمد را در زمان در دسترس قرار دهند.

5.Twitter Spaces

پلتفرم های جدید رسانه های اجتماعی ؛ مانند Clubhouse، Twitter Spaces یک نسخه بتا از جدیدترین ویژگی صوتی برنامه است.

این چت صوتی جایگزین توییت‌های 280 کاراکتری سنتی این پلت‌فرم اجتماعی برای هر کسی که دستگاه iOS دارد باز است، اما تنها گروه منتخبی از افراد که توسط توییتر انتخاب شده‌اند می‌توانند فضای خود را برای شروع مکالمه ایجاد کنند.

در حالی که این برنامه از نظر ماهیت شبیه به Clubhouse است، توییتر در حال ورود به این قلمرو جدید فقط صوتی است تا فرصت ها و تهدیدها را در این نوع جامعه کشف کند.

پلتفرم های جدید رسانه های اجتماعی ؛ کلاب هاوس با اجرای استانداردهای جامعه به چالش های خود پرداخته است – فرصتی که توییتر می خواهد آن را بیابد تا پلتفرم را برای همه ایمن کند.

مورگان بینش های امیدوارکننده ای را در مورد جدیدترین شبکه اجتماعی فقط صوتی توسط توییتر پیش بینی می کند.

او می‌گوید: «فضاها یک ویژگی عالی در توییتر خواهند بود، زیرا در حال حاضر یک پلتفرم دیالوگ پسند و اکثریت غیر بصری است.

او پیش‌بینی می‌کند که میزبانی بحث‌های زنده، جلسات آموزشی و پرسش و پاسخ مشتری می‌تواند چند مورد استفاده کسب‌وکارها برای استفاده از فضاهای توییتر پس از انتشار برای عموم باشد.

6. Caffeine

پلتفرم های جدید رسانه های اجتماعی ؛ Caffeine.tv، پلتفرمی که توسط طراحان سابق اپل ساخته شده است، به شما امکان می دهد پخش زنده برای دوستان و دنبال کنندگان ایجاد کنید.

پخش‌ها در فید نمایش داده می‌شوند که در آن می‌توانید یک واکنش شکلک نشان دهید یا با نظرات پاسخ دهید.

پلتفرم های جدید رسانه های اجتماعی ؛ همراه با پخش زنده ویدیویی، می‌توانید هنگام بازی‌های ویدیویی، صفحه نمایش رایانه یا تلویزیون خود را نیز پخش کنید. این باعث می شود کافئین رقیب احتمالی سرویس پخش بازی کمی قدیمی تر، Twitch.tv باشد.

مشابه Twitch که به شما پول برای بازدید یا اشتراک بالا ارائه می‌کند، Caffeine یک برنامه کسب درآمد راه‌اندازی کرده است که به پخش‌کنندگان جذاب پاداش می‌دهد.

این شرکت هنوز تعداد کاربران را مشخص نکرده است، اما نمایه Crunchbase آن نشان می دهد که تاکنون بیش از 290 میلیون دلار سرمایه گذاری کرده است.

جدای از علاقه سرمایه گذاران، این پلتفرم شروع به ایجاد موج کرده است. در سال 2019، این پلتفرم برای پخش بازی های X 2019 در آسپن مورد استفاده قرار گرفت. در سال 2021، لیگ رپ نهایی و دریک نوازنده از این برنامه برای پخش جریانی مراسم تولد رپر استفاده کردند.

پلتفرم های جدید رسانه های اجتماعی ؛ موفقیت کافئین تا کنون نشان می‌دهد که چگونه پلتفرم‌های ویدیویی و ویدیوی زنده به سرعت از سوی مخاطبان جوان‌تر، به‌ویژه در گروه سنی Gen-Z مورد پذیرش قرار می‌گیرند.

اگر برنامه همچنان به افزایش علاقه خود ادامه دهد، بازاریابان ممکن است استفاده از آن را برای نشان دادن نام تجاری خود از طریق استراتژی‌های مختلف، مانند محتوای پشت صحنه، پرسش و پاسخ یا سایر ویدیوهای زنده در نظر بگیرند.

این پلتفرم همچنین می تواند برای بازاریابان در صنایع مختلف از جمله اخبار، سرگرمی، بازی و ورزش مفید باشد.

پلتفرم های جدید رسانه های اجتماعی ؛ اگر پخش زنده می تواند به شرکت شما در گسترش آگاهی از یک محصول کمک کند، ممکن است زمان خوبی برای آشنایی با کافئین و توییچ باشد.

همانطور که در مورد پلتفرم ها بیشتر می آموزید، مطمئن شوید که آیا مخاطب شما واقعاً از هر یک از آنها استفاده می کند و برای چه چیزی از آنها استفاده می کند.

همچنین باید بررسی کنید که اگر برندهای مشابهی با حساب های فعال پیدا کردید، چه کاری انجام می دهند.

اگر ایده ای برای پخش زنده دارید که برای فیس بوک یا اینستاگرام خیلی غیرعادی به نظر می رسد، کافئین می تواند مکان جالبی برای آزمایش آن باشد.

از آنجایی که پلتفرم جدید است، ممکن است هنجارها یا قوانین زیادی در ارتباط با محتوایی که کار می کند یا کار نمی کند هنوز وجود نداشته باشد.

7. Instagram Reels

پلتفرم های جدید رسانه های اجتماعی ؛ ما نمی‌توانیم انکار کنیم که TikTok از اولین بازی خود در سال 2017، این بازی را برای رسانه‌های اجتماعی تغییر داده است.

همچنان در لیست امسال ما قرار دارد زیرا این پلتفرم همچنان به اختراع خود و گسترش به مخاطبان جدید ادامه می‌دهد.

در سال 2019، فیس بوک متوجه روند TikTok شد و با کمند پاسخ داد، اما به تلاش برای ایجاد فضا برای حلقه های اینستاگرام پایان داد.

پلتفرم های جدید رسانه های اجتماعی ؛ Reels اکنون در رقابت مستقیم با TikTok است و عملکرد مشابهی برای ایجاد ویدیو ارائه می دهد. کاربران اینستاگرام می‌توانند ویدیوهای مزین به جلوه‌های ویژه، موسیقی و ترانزیشن‌هایی بسازند که کاربران را در جریان نگه می‌دارند.

قرقره ها چگونه می توانند برای کسب و کار شما کار کنند؟ همه چیز، از اشتراک‌گذاری نسخه‌های محصول گرفته تا راهنماهای نحوه کار، Reels می‌تواند روشی جذاب برای برندها برای حضور در بین مخاطبان Gen Z باشد.

پلتفرم های جدید رسانه های اجتماعی ؛ نمی دانید چگونه از این ویژگی جدید اینستاگرام استفاده کنید؟ با نام تجاری خود شروع کنید. قرقره ها نوع سرگرم کننده ای از محتوا هستند که می توانند شخصیت برند شما را به نمایش بگذارند.

پلتفرم های جدید رسانه های اجتماعی ؛ برای انتشار محتوایی که فاکتور ویروسی دارد، به تجهیزات دوربین فانتزی یا کارگردان نیاز ندارید. اگر تیم شما هنوز ظرفیت تولید این محتوا را ندارد، از یک اینفلوئنسر صنعت برای ایجاد حلقه‌ها از طرف شما استفاده کنید.

پلتفرم های جدید رسانه های اجتماعی
پلتفرم های جدید رسانه های اجتماعی – کالج نوین

چگونه در چشم انداز رسانه های اجتماعی جدید حرکت کنیم

پلتفرم های جدید رسانه های اجتماعی ؛ یک بازاریاب که ابتدا یک کانال اجتماعی جدید و داغ را کشف می کند، می تواند قبل از ثبت نام رقبای خود، متخصص پست کردن محتوای جذاب شود.

اما، در حالی که برای بازاریابان مهم است که پلتفرم‌های جالب را در رادار خود نگه دارند، اولویت اول همچنان باید تمرکز زمان، تلاش و منابع بر روی پلتفرم‌هایی باشد که در حال حاضر پررونق هستند.

برای اطمینان از اینکه زمان خود را بین کانال‌های جدید و قدیمی بر این اساس متعادل می‌کنید، روی رشد و اصلاح استراتژی‌ها در پلتفرم‌های موفق تمرکز کنید، سپس یک ساعت یا بیشتر در ماه یک‌بار تایم باکس را برای بررسی پلت‌فرم‌های جدیدتر متمرکز کنید.

اگر پلتفرمی مانند TikTok پیدا کردید، هم نسبتاً جدید است و هم پایگاه کاربر به سرعت در حال رشدی دارد، طوفان فکری و برنامه‌ریزی چند پست آزمایشی دارد.

پلتفرم های جدید رسانه های اجتماعی ؛ مطمئن شوید که از زمان آزمایش عاقلانه و روی پلتفرم های مناسب استفاده کنید. در حالی که TikTok مکانی عالی برای آزمایش است و به نظر نمی‌رسد به این زودی‌ها راه بیفتد، همیشه این احتمال وجود دارد که یک پلتفرم بسیار پیشرفته، مانند Clubhouse، تحت الشعاع یک رقیب بزرگ‌تر – فضای مجازی توییتر قرار گیرد.

وقتی در حال تعیین پلتفرم‌هایی هستید که ارزش تماشا یا آزمایش کردن را دارند، در اینجا شش سؤال وجود دارد که تیم شما باید از خود بپرسد:

پلتفرم های جدید رسانه های اجتماعی ؛ شماره کاربری فعال آن چیست؟ اعداد بزرگ می تواند به این معنی باشد که پلتفرم در حال افزایش است و شما شانس بیشتری برای تعامل با تعداد زیادی از کاربران دارید.

پلتفرم های جدید رسانه های اجتماعی ؛ آیا نشریات یا رهبران فکری در مورد آن صحبت می کنند؟ اگر یک پلتفرم اعداد دقیق را مشخص نکرده باشد، اما افراد زیادی، چهره‌های برجسته یا نشریات خبری درباره آن بحث می‌کنند – ممکن است امیدوارکننده باشد.

پلتفرم های جدید رسانه های اجتماعی ؛ آیا پلتفرم های قدیمی ابزار مشابه و پایگاه کاربری بزرگتری دارند؟ اگر پلتفرم قدیمی‌تر همین کار را انجام دهد، ممکن است افراد در اتخاذ یک پلتفرم جدیدتر تردید کنند.

به عنوان مثال، بازاریابان در درجه اول از استوری در اینستاگرام به جای اسنپ چت استفاده می کنند. اگرچه اسنپ چت پیشگام داستان بود، رابط کاربری و تجربه اینستاگرام چیزهایی هستند که افراد بسیار بیشتری می دانند، درک می کنند و به آنها اعتماد دارند.

پلتفرم های جدید رسانه های اجتماعی ؛ آیا مخاطبان من نحوه استفاده از پلتفرم را خواهند فهمید؟ آیا مخاطبان من نحوه استفاده از پلتفرم را خواهند فهمید؟ ممکن است سخت باشد که فردی با فناوری کمتر آشنا شود تا به اسنپ چت یا تیک تاک بپیوندد، اما آنها ممکن است پلتفرمی مانند فیس بوک یا توییتر را دوست داشته باشند، زیرا درک رابط ها ممکن است آسان تر باشد.

پلتفرم هایی را انتخاب کنید که مخاطبان شما به راحتی می توانند از آنها استفاده کنند و از آنها لذت ببرند.

پلتفرم های جدید رسانه های اجتماعی ؛ آیا مخاطبان حتی به این پلتفرم علاقه مند خواهند شد؟ آیا مخاطبان حتی به این پلتفرم علاقه مند خواهند شد؟ در حالی که ممکن است یک مبتدی در فناوری از TikTok لذت نبرد، یک نوجوان ممکن است در پلتفرمی مانند فیس بوک خسته شود.

در واقع، جوانان برنامه های بصری مانند TikTok و Instagram را ترجیح می دهند. در حالی که می خواهید به سطح سازگاری توجه کنید، باید به نحوه مصرف رسانه ها توسط مخاطبان نیز توجه کنید.

از چه نوع محتوا یا پستی می توانیم برای تبلیغ برند خود در پلتفرم استفاده کنیم؟ هنگام در نظر گرفتن یا راه‌اندازی یک پلتفرم اجتماعی، همیشه باید یک برنامه اقدام داشته باشید. اگر نمی توانید راه های جالبی برای بازاریابی محصول خاص خود در یک پلتفرم خاص پیدا کنید، ممکن است بخواهید از ایجاد حساب خودداری کنید.

از سوی دیگر، آزمایش استراتژی‌های مختلف پست می‌تواند به برند شما اجازه دهد تا برای مخاطبان پلتفرم خلاقانه و جذاب به نظر برسد.

این مقاله را مطالعه کنید  در مورد مدیر بازاریابی دیجیتال بودن بیاموزید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هشت − پنج =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟