ارائه دوره های دیجیتال مارکتینگ

ارائه دوره های دیجیتال مارکتینگ

ارائه دوره های دیجیتال مارکتینگ ، اصول اولیه بازاریابی در طول سال‌ها تغییر چندانی نکرده است، با این حال کانال‌هایی که برای انتقال کمپین‌های بازاریابی استفاده می‌شوند تغییر زیادی کرده‌اند – اینجاست که دیجیتال مارکتینگ در صحنه منفجر شده است. صنعت بازاریابی دیجیتال به طور چشمگیری در حال گسترش است، بنابراین دستیابی به برتری بازاریابی دیجیتال برای هر استراتژی بازاریابی مدرن از اهمیت بالایی برخوردار است.

چه بخواهید به عنوان یک انتخاب شغلی به این صنعت پرشتاب بپیوندید یا بخواهید مهارت های بازاریابی دیجیتال فعلی خود را برای بازاریابی موثر کسب و کار خود تقویت کنید، DSM (مدرسه بازاریابی دیجیتال) دوره مناسب بازاریابی دیجیتال را برای شما دارد!

با دوره بازاریابی دیجیتال DSM، با استفاده از فناوری یادگیری آنلاین پیشرفته، به عنوان یک حرفه ای معتبر بازاریابی دیجیتال واجد شرایط خواهید شد. اکنون در دوره دیجیتال مارکتینگ DSM ثبت نام کنید تا پلتفرم یادگیری تعاملی آسان ناوبری را تجربه کنید و به زودی در راه تبدیل شدن به یک گورو بازاریابی دیجیتال خواهید بود.

ارائه دوره های دیجیتال مارکتینگ
ارائه دوره های دیجیتال مارکتینگ – کالج نوین

اصول دیجیتال مارکتینگ- ارائه دوره های دیجیتال مارکتینگ

بازاریابی دیجیتال به یک برند اجازه می دهد تا با ارائه برند شما در مقابل مخاطبان وسیع تری، بسیاری از امکانات بازاریابی در دنیای دیجیتال را کشف کند. این همچنین تبدیل به مقرون به صرفه ترین شکل تبلیغات موجود امروزی شده است. در گذشته، بازاریابی سنتی برای دستیابی به مشتریان بالقوه در هر کجا که باشند مورد استفاده قرار می‌گرفت، این رویکرد تغییر نکرده است – فقط در حال حاضر بازاریابان می‌توانند دامنه دسترسی خود را گسترش دهند، نتایج فوری دریافت کنند و اثربخشی کمپین‌های بازاریابی دیجیتال خود را اندازه‌گیری کنند.

منطقی است که اطمینان حاصل کنید که برند شما در فضای آنلاین حضوری قوی دارد، به عبارت دیگر، تلاش‌های بازاریابی دیجیتال شما باید درجه یک باشد.

هرگز قبل از این برای بازاریاب مسئول کمپین بازاریابی دیجیتال یک سازمان مهم نبود که یک دوره بازاریابی دیجیتال را تکمیل کند تا اطمینان حاصل کند که اصول بازاریابی دیجیتال را به طور کامل درک می کند و همچنین به درک کاملی از تکنیک ها و نکات بازاریابی دیجیتال دست می یابد.

چرا یک دوره مدرسه دیجیتال بازاریابی (DSM) را انتخاب کنید؟

با رشد بی سابقه بازاریابی دیجیتال، تقاضا برای متخصصان معتبر بازاریابی دیجیتال واجد شرایط در چند سال گذشته افزایش یافته است. هرگز زمان بهتری برای پیوستن به انقلاب دیجیتال مارکتینگ وجود نداشته است.

اما چگونه می توانید دوره مناسبی را برای خود پیدا کنید که بدون زحمت با برنامه، سرعت یادگیری و بودجه شما مطابقت داشته باشد؟ این اغلب می تواند به یک تصمیم دشوار تبدیل شود.

با تعداد بی‌شمار دوره‌های بازاریابی دیجیتال که اکنون در دسترس هستند، باید مطمئن شوید که دوره‌ای که انتخاب می‌کنید، بدون شک سفر یادگیری بازاریابی دیجیتال شما را آغاز می‌کند.

DSM تعداد زیادی ویدیوی سخنرانی آموزنده و جالب، اینفوگرافیک های قابل درک آسان، پشتیبانی آنلاین را ارائه می دهد و هنگامی که نسبت به آموخته های خود اطمینان پیدا کردید، DSM همچنین ارزیابی های منحصر به فردی را ارائه می دهد، بنابراین می توانید دانش بازاریابی دیجیتال خود را در طول دوره آزمایش کنید. دوره.

این مقاله را مطالعه کنید  دیجیتال مارکتینگ در کانون توجه

مدت زمان دوره دیجیتال مارکتینگ DSM 3 تا 4 ماه است، اما اگر به دنبال یک دوره آموزشی عمیق تر هستید، دوره بازاریابی دیجیتال پیشرفته DSM ممکن است مناسب تر باشد.

اعتبار و تاییدیه‌های مدرسه دیجیتال بازاریابی شامل MICT (SETA)، سازمان خدمات CPD بریتانیا، 60 امتیاز CPD با SABPP و DSM عضو IAB است.

ارائه دوره های دیجیتال مارکتینگ
ارائه دوره های دیجیتال مارکتینگ – کالج نوین

دوره های DSM – هر آنچه که باید بدانید- ارائه دوره های دیجیتال مارکتینگ

حوزه دیجیتال مارکتینگ به یک نیروی حیاتی چندوجهی تبدیل شده است که رشته های بازاریابی، تبلیغات و روابط عمومی را ترکیب می کند. اگر می‌خواهید موفق باشید، درک نحوه حرکت در این زمین بازی پیچیده حیاتی است.

خوشبختانه مدرسه دیجیتال مارکتینگ یک دوره آنلاین برای همه چیز در زمینه دیجیتال دارد.

هر دوره به طور جامع طراحی شده و کاملاً متناسب با نیازهای صنعت بازاریابی دیجیتال است. هر دوره تخصصی دارای برنامه درسی مدولار و نتایج یادگیری است. این دوره ها اصول اولیه و مفاهیم پیشرفته را ترکیب می کنند تا به فراگیران درک کاملی از موضوع ارائه دهند.

دوره های ارائه شده به شرح زیر است…

1. دوره دیجیتال مارکتینگ
دوره بازاریابی دیجیتال ما اصول اولیه و پیشرفته بازاریابی دیجیتال را پوشش می دهد که هر کسب و کاری برای تبدیل شدن به آن در دنیای فوق رقابتی بازاریابی دیجیتال به آن نیاز دارد. این دوره شما را قادر می سازد تا دانش بازاریابی خود را گسترش دهید، حرفه خود را ارتقا دهید و حضور خود را در کانال های دیجیتال بهبود بخشید. شما مهارت های مفیدی مانند بازاریابی ایمیلی، SEO، نحوه طراحی تبلیغات PPC و نحوه خواندن داده های تحلیلی را خواهید آموخت.

2. دوره دیجیتال مارکتینگ پیشرفته
دوره پیشرفته دیجیتال مارکتینگ شما را به تمام ابزارهایی که برای موفقیت در دنیای شرکتی بازاریابی و تبلیغات نیاز دارید مجهز می کند. پس از اتمام این دوره، توانایی توسعه و اجرای ماهرانه استراتژی های بازاریابی دیجیتال را خواهید داشت. این دوره مفاهیمی مانند تکنیک های پیشرفته سئو، کپی رایتینگ دیجیتال، استراتژی بازاریابی دیجیتال و موارد دیگر را به شما آموزش می دهد.

3. دوره بازاریابی رسانه های اجتماعی- ارائه دوره های دیجیتال مارکتینگ
برجستگی بازاریابی رسانه‌های اجتماعی در فضای دیجیتال به این معنی است که کسب‌وکارها در هر اندازه باید بهترین راه‌ها را برای بازاریابی برندهای خود در پلتفرم‌های اجتماعی بدانند. این نیاز به دانش مناسب از بازاریابی رسانه های اجتماعی و موارد دیگر دارد. در این دوره با بازاریابی محتوا برای رسانه های اجتماعی، نحوه هدایت بازاریابی در کانال های مختلف رسانه های اجتماعی و نحوه ایجاد کمپین های موثر برای پلتفرم های مختلف آشنا خواهید شد.

این مقاله را مطالعه کنید  پست مستقیم استراتژی دیجیتال مارکتینگ

4. دوره مدیریت برند
برند چیزی بیش از یک شعار یا لوگو است. مدیریت برند همچنین به این معنی است که مطمئن شوید محصولات یا خدمات شما در ذهن مشتریان شما آنقدر ارزشمند هستند که نیاز به داشتن آنها دارند! با دوره مدیریت برند ما، شما تکنیک های تخصصی را می آموزید تا مردم را برای همیشه عاشق برند شما کنند. این دوره شما را با مهارت های مدیریت برند آزموده شده و قابل اعتمادی که برای هر کسب و کاری ضروری است، مانند ارزش ویژه برند، هویت برند و مدیریت برند شرکتی مجهز می کند.

5. دوره سئو و تحلیل وب
قلمرو دیجیتال بسیار شلوغ است، بنابراین داشتن یک وب سایت کاملاً بهینه شده بسیار مهم است. این بدان معناست که سئو و تجزیه و تحلیل وب برای موفقیت آنلاین شما ضروری است. این دوره به شما یاد می دهد که چگونه برای هر وب سایتی رتبه SERPS بالایی کسب کنید.

6. دوره تبلیغات پولی و تحلیل وب
دنیای دیجیتال مارکتینگ بدون تبلیغات پولی چندان برجسته نخواهد بود. این چشم انداز دیجیتال را تغییر داده و نقش های شغلی را در زمینه بازاریابی بازتعریف کرده است. این دوره به شما کانال های مختلف تبلیغات پولی مانند تبلیغات موتورهای جستجو، تبلیغات نمایشی و تبلیغات رسانه های اجتماعی را آموزش می دهد. شما همچنین یاد خواهید گرفت که چگونه تبلیغات را برای کسب و کار و نیازهای بازار هدف خود بهینه سازی و تنظیم کنید.

7. گواهی ملی تبلیغات
گواهینامه ملی تبلیغات استاندارد طلایی در گواهینامه های تبلیغاتی معتبر است. با داشتن این صلاحیت بسیار مورد توجه، می توانید در دنیای هیجان انگیز تبلیغات پیشروی کنید.

با این دوره آموزشی یاد خواهید گرفت که چگونه مفاهیم و ایده های ارتباطات بازاریابی را توضیح داده و شناسایی کنید، مشخصات تبلیغاتی را توسعه دهید و بسازید، استراتژی هایی را مفهوم سازی کنید تا اطمینان حاصل کنید که تبلیغات و خلاصه های بازاریابی به اندازه کافی پوشش داده شده اند.

ارائه دوره های دیجیتال مارکتینگ
ارائه دوره های دیجیتال مارکتینگ – کالج نوین

8. گواهی ملی تبلیغات و بازاریابی دیجیتال- ارائه دوره های دیجیتال مارکتینگ
گواهینامه ملی تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ، کرم گواهینامه های تبلیغات و بازاریابی دیجیتال است. با حمایت این دوره آموزشی هیجان انگیز تبلیغات و بازاریابی، در دنیای هیجان انگیز تبلیغات و بازاریابی دیجیتال سر و صدا خواهید کرد. این دوره موضوعاتی مانند سئو، بازاریابی رسانه های اجتماعی، بازاریابی محتوا و موارد دیگر را پوشش می دهد.

9. دوره آنلاین کپی رایتینگ و بازاریابی محتوا
محتوا هسته اصلی هر استراتژی بازاریابی دیجیتال است. بنابراین اگر به ایده‌پردازی علاقه دارید و به تولید محتوا علاقه دارید، کپی‌رایتینگ فقط شغل شماست. دوره کپی رایتینگ ما به شما می آموزد که چگونه یک داستان را از طریق رسانه های خلاقانه و فریبنده بفروشید. همچنین خواهید آموخت که چگونه این موارد در زمینه بازاریابی و استراتژی ارتباطات برند قرار می گیرند. این دوره موضوعاتی مانند تأثیرگذاری بر بازار هدف شما، درک شخصیت ها، تعریف مخاطبان و موارد دیگر را پوشش می دهد.

این مقاله را مطالعه کنید  6 اشتباه بزرگ دیجیتال مارکتینگ مبتدی

10. دوره مدیریت بازاریابی
مدیران بازاریابی در قلب هر بخش بازاریابی قرار دارند. موفقیت استراتژی های بازاریابی یک شرکت به آنها بستگی دارد. بنابراین آنها باید یک بازاریاب در سطح جهانی باشند که می توانند ایده های جدید و هیجان انگیزی ایجاد کنند. آن‌ها همچنین به مهارت‌های مدیریت/رهبری برتر نیاز دارند تا تیمشان را تشویق کنند تا بهترین عملکرد را داشته باشند. این دوره به شما می آموزد که چگونه به یک مدیر ماهر در هر بخش بازاریابی تبدیل شوید، و شما را قادر می سازد تا تکنیک های بازاریابی جدیدی را که منحصر به شرکت و بازار هدف شما هستند، استراتژی و توسعه دهید.

11. دوره فروش و دیجیتال مارکتینگ
تحقیقات بیان می کند که بازاریابی دیجیتال و تکنیک های مدیریت فروش معاصر ترکیبی برنده هستند. به عنوان یک صاحب کسب و کار، این بدان معناست که باید یک فضای دیجیتال برای فرآیند فروش و بازاریابی خود ایجاد کنید تا بتوانید از روند محبوب خرید آنلاین استفاده کنید. این دوره به شما می آموزد که چگونه سرنخ ها را از تلاش های بازاریابی دیجیتال خود تبدیل کنید و آنها را به فروش ملموس برای تجارت خود تبدیل کنید. همچنین یاد خواهید گرفت که با استفاده از فناوری و تکنیک های پیشرفته بازاریابی دیجیتال، تیم فروش را با موفقیت مدیریت کنید.

12. دوره روابط عمومی دیجیتال
عصر دیجیتال رویکرد ما به روابط عمومی را به شدت تغییر داده است. مشتریان و ذینفعان به طور فعال در انواع کانال های دیجیتال حضور دارند و دائماً نیاز به توجه دارند. تیم روابط عمومی مسئول انجام این وظیفه برای مشتریان و سازمان ها است. این دوره آموزشی روابط عمومی به شما می آموزد که چگونه می توانید نیازهای بازار هدف خود را با ترکیب اصول روابط عمومی سنتی در دنیای دیجیتال برآورده کنید. شما همچنین هنر و علم تعامل با رسانه ها را در کانال های دیجیتال مختلف یاد خواهید گرفت تا بتوانید پیام برند خود را از طریق ارتباطات استراتژیک منتشر کنید.

13. دوره مدیریت فروش
تیم فروش بخش مهمی از هر سازمانی است. آنها باید توانایی اجرای فروش بر اساس ساختار سازمانی و شیوه های فروش مدرن را داشته باشند. برای انجام این کار، تیم فروش باید یک رهبر عالی داشته باشد. مدیر فروش این وظیفه را برعهده دارد و باید به تیم الهام بخشد و انگیزه دهد تا بهترین عملکرد خود را داشته باشد. دوره ما به شما کمک می کند تا اهداف فروش را درک کنید و نحوه توسعه استراتژی برای دستیابی به آنها را آموزش دهید. شما همچنین به ابزارهای مورد نیاز برای اطمینان از دستیابی تیم فروش به اهداف و اهداف سازمان مجهز خواهید شد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × 1 =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟