چگونه یک مقاله وبلاگ قدیمی را برای سئو احیا کنیم؟ ، 9 روش - کالج نوین

چگونه یک مقاله وبلاگ قدیمی را برای سئو احیا کنیم؟ ، 9 روش

چگونه یک مقاله وبلاگ قدیمی را برای سئو احیا کنیم؟ ، وبلاگ نویسی یک اثر هنری مهم مانند کلیسای سیستین نیست، اما هنر برای تبدیل وبلاگ شما به یک شاهکار وجود دارد. وبلاگ ها ترکیبی از محتوای به موقع و همیشه سبز هستند.

محتوای به موقع بر روندها، مقالات خبری و رویدادهای فرهنگ پاپ تمرکز دارد، در حالی که محتوای همیشه سبز مرتبط باقی می ماند و برای مدت طولانی ارزش ارائه می دهد.

چگونه یک مقاله وبلاگ قدیمی را برای سئو احیا کنیم؟ ، به ندرت به‌روزرسانی محتوای به‌موقع اتفاق می‌افتد، زیرا فقط اخبار قدیمی است. با این حال، به روز رسانی و احیای محتوای همیشه سبز قدیمی ارزش دارد.

چگونه یک مقاله وبلاگ قدیمی را برای سئو احیا کنیم؟ ، 9 روش
چگونه یک مقاله وبلاگ قدیمی را برای سئو احیا کنیم؟ ، 9 روش – کالج نوین

آیا به روز رسانی محتوای وبلاگ قدیمی مزایایی دارد؟

چگونه یک مقاله وبلاگ قدیمی را برای سئو احیا کنیم؟ ، مزایای به‌روزرسانی محتوای وبلاگ قدیمی، ارائه تجربه کاربری بهتر و افزایش فرصت‌های سئو است.

این مقاله را مطالعه کنید  استراتژی محتوا سئو ، 6 تنظیم

بازدیدکنندگان وب سایت انتظار محتوای با کیفیت را دارند. آنها می خواهند بدانند که محتوای شما تازه و به روز است.

به روز رسانی های مکرر باعث افزایش تجربه و کیفیت وب سایت شما می شود. این به روز رسانی ها همچنین فرصت های سئو را با هدایت ترافیک بیشتر به وبلاگ شما، افزایش رتبه شما و ایجاد بک لینک بیشتر افزایش می دهد.

استفاده از پست های وبلاگ قدیمی و مکان تثبیت شده آنها در وب می تواند عمر بهترین محتوای شما را افزایش دهد. به خصوص زمانی مفید است که محتوای شما به سطح ترافیکی رسیده باشد – دوره ای که نرخ رشد شما راکد است.

جان بونینی، مدیر بازاریابی در دیتاباکس، می‌گوید: «بهترین فرصت شما برای افزایش ترافیک ارگانیک در کوتاه‌مدت، به‌روزرسانی محتوایی است که قبلاً منتشر کرده‌اید، نه انتشار (انحصارا) مطالب جدید».

چگونه یک مقاله وبلاگ قدیمی را برای سئو احیا کنیم؟ ، به روز رسانی این محتوا می تواند رتبه شما را در نتایج صفحه موتورهای جستجو (SERP) افزایش دهد و ترافیک بیشتری را به پست شما برساند.

چگونه یک مقاله وبلاگ قدیمی را برای سئو احیا کنیم؟ ، ترافیک پست شما نیز از بک لینک ها می آید. به دست آوردن بک لینک به محتوای جدید زمان می برد. از طرف دیگر، محتوای قدیمی کمتر احتمال دارد که بک لینک های جدید دریافت کند زیرا اطلاعات قدیمی هستند.

به روز رسانی پست های وبلاگ قدیمی می تواند به شما کمک کند تا بک لینک هایی را که صفحه شما قبلا دریافت کرده است حفظ کنید و با تقویت ارزش و اعتبار محتوای خود با اطلاعات فعلی، بک لینک های جدیدی به دست آورید.

این مقاله را مطالعه کنید  3 نوع سئو

یک پست وبلاگ چند ساله را تصور کنید که “رستوران های متعلق به اقلیت ها در شارلوت، کارولینای شمالی” را فهرست می کند. نگاه کردن به این پست امروز ممکن است مفید باشد، اما در کل، این پست به شدت قدیمی است.

چگونه یک مقاله وبلاگ قدیمی را برای سئو احیا کنیم؟ ، در نظر بگیرید که کسب و کار رستوران چقدر می تواند بی ثبات باشد، به خصوص در مواجهه با همه گیری COVID-19. این احتمال وجود دارد که برخی از رستوران های این لیست دیگر باز نباشند.

سایر رستوران های متعلق به اقلیت ها می توانستند به جای آنها باز شوند. به روز رسانی این پست وبلاگ با اطلاعات فعلی بلافاصله ارزش آن را افزایش می دهد و جایگاه آن را نزد کاربران و موتورهای جستجو بهبود می بخشد.

چگونه یک مقاله وبلاگ قدیمی را برای سئو احیا کنیم؟ ، احیای یک پست وبلاگ قدیمی برای سئو یک فرآیند یکباره نیست. بیایید نگاهی بیندازیم که چگونه می توانید محتوای خود را با چند مرحله کلیدی به روز کنید.

چگونه یک مقاله وبلاگ قدیمی را برای سئو احیا کنیم؟ ، 9 روش - کالج نوین
چگونه یک مقاله وبلاگ قدیمی را برای سئو احیا کنیم؟ ، 9 روش – کالج نوین

چگونه یک پست وبلاگ قدیمی را احیا کنیم؟

چگونه یک مقاله وبلاگ قدیمی را برای سئو احیا کنیم؟ ، بیایید پست وبلاگ خود را به یک شاهکار تبدیل کنیم. قبل از احیای یک پست وبلاگ قدیمی، چگونه انتخاب می کنید که کدام پست ها ارزش بازگرداندن را دارند؟

چگونه یک مقاله وبلاگ قدیمی را برای سئو احیا کنیم؟ ،  برای دستیابی به اهداف رشد کوتاه مدت، جان بونینی به روز رسانی محتوای زیر را توصیه می کند:

. بزرگترین بازندگان: محتوایی که در 3 تا 6 ماه گذشته با حجم بالایی از بین رفته است (ترافیک ارگانیک از دست رفته).

. تقریباً معروف: محتوایی که در حال حاضر در صفحه 2 رتبه بندی شده است.

. The Nobodies: محتوایی که کلمات کلیدی با هدف و حجم بالا را هدف قرار می دهد که اصلاً رتبه بندی نمی شوند.

Bonini پیشنهاد می‌کند که به‌روزرسانی محتوای قدیمی می‌تواند ترافیک ارگانیک را به سمت پست‌هایی که قبلاً موفق اما رو به زوال بودند هدایت کند و رتبه‌بندی محتوایی را که در صفحه ۲ SERP قرار دارد، افزایش دهد.

برای پست‌های وبلاگی که به دلیل حجم بالای کلمات کلیدی و مشکل کلمات کلیدی اصلاً رتبه‌بندی نمی‌شوند، یک بازنگری کامل برای بازنویسی و ساختار مجدد محتوا در نظر بگیرید.

چگونه یک مقاله وبلاگ قدیمی را برای سئو احیا کنیم؟ ، برای احیای یک پست وبلاگ قدیمی، باید:

. کلمات کلیدی جدید را هدف قرار دهید.

. سئوی درون صفحه را به روز کنید.

. محتوای بدن را به روز کنید.

. لینک داخلی به محتوای جدید.

. افزودن و بهینه سازی تصاویر و ویدیوهای جدید.

. فرمت را درست کنید

. اشتباهات تایپی را تصحیح کنید و خوانایی را بهبود ببخشید.

. پست وبلاگ را با تاریخ جدید به روز کنید.

. پست وبلاگ خود را مجدداً با گوگل فهرست کنید.

1. کلمات کلیدی جدید را هدف قرار دهید.

چگونه یک مقاله وبلاگ قدیمی را برای سئو احیا کنیم؟ ، پست وبلاگ شما چند ساله است؟ بسته به تاریخ انتشار اولیه آن، یکی از دو مورد می تواند درست باشد.

اول، شما کلمات کلیدی را بر اساس سختی کلمات کلیدی و حجم جستجو در آن زمان هدف قرار می دادید. دوم، شما دانش SEO برای اجرای تحقیقات کلمات کلیدی را نداشتید.

حجم جستجو نشان می دهد که چند نفر یک کلمه کلیدی را در موتور جستجو وارد می کنند. این معیار که معمولا به عنوان حجم جستجوی ماهانه (MSV) شناخته می شود، میزان ترافیک موجود برای آن کلمه کلیدی را پیش بینی می کند.

حجم جستجو را با دشواری کلمه کلیدی ارزیابی کنید. دشواری کلمه کلیدی معیاری است که نشان می دهد رتبه بندی در صفحه اول یک SERP برای یک کلمه کلیدی خاص چقدر دشوار است. نه سختی کلمه کلیدی و نه حجم جستجو به تنهایی نمی توانند کلمات کلیدی هدف شما را تعیین کنند.

چگونه یک مقاله وبلاگ قدیمی را برای سئو احیا کنیم؟ ، اگر پست وبلاگ شما مربوط به سال‌ها پیش است و در مورد سئو و جستجوی کلمات کلیدی می‌دانید، احتمالاً دشواری کلمات کلیدی و حجم جستجو برای کلمات کلیدی مورد نظر شما تغییر کرده است.

اگر از اهمیت سئو بی اطلاع بودید، احتمالاً محتوای شما کلمات کلیدی را به کلی از دست داده است. به همین دلیل است که هدف قرار دادن کلمات کلیدی جدید بسیار مهم است.

چگونه یک مقاله وبلاگ قدیمی را برای سئو احیا کنیم؟ ، چگونه کلمات کلیدی جدید را پیدا می کنید؟ شما نیاز خواهید داشت:

. اصطلاحات مرتبط با صنعت را در جایگاه خود شناسایی کنید.

. از ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی برای تولید کلمات کلیدی بلند استفاده کنید.

. کلمات کلیدی را بر اساس حجم جستجو و دشواری کلمه کلیدی انتخاب کنید.

بیایید روند را طی کنیم. تصور کنید که یک وبلاگ نویس مد هستید که پستی را در مورد لباس های آندروژن به روز می کند. “Androgynous” یک اصطلاح صنعتی است که به عنوان پایه برای کلمات کلیدی هدف شما عمل می کند.

در مرحله بعد، از ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی استفاده کنید. Google Keyword Planner یک ابزار محبوب در بین وبلاگ نویسان و بازاریابان است. با این حال، منابع دیگر عبارتند از Ahrefs Keywords Explorer، SEMRush و Soovle.

پس از وارد کردن عبارت “آندروژن” در این ابزارها، کلمات کلیدی دم بلند تولید می کنند. به عنوان مثال، جستجوی Google Keyword Planner برای این عبارت، کلمات کلیدی دم بلندی مانند استایل آندروژن، لباس آندروژن، مد جایگزین آندروژن و حدود 50 گزینه دیگر به دست می‌دهد.

چگونه یک مقاله وبلاگ قدیمی را برای سئو احیا کنیم؟ ، هنگامی که فهرستی از کلمات کلیدی برای کار با آنها تهیه کردید، دشواری کلمات کلیدی و حجم جستجوی آنها را ارزیابی کنید.

حجم جستجو مستقیماً به تعداد افرادی که آن کلمه کلیدی مورد نظر را جستجو می کنند مرتبط است. در حالی که حجم جستجوی بالا می تواند به معنای بازدیدکنندگان بیشتر باشد، مستقیماً تحت تأثیر دشواری کلمه کلیدی است. به همین دلیل است که بهتر است هر دو را همزمان ارزیابی کنید.

بیایید کلمات کلیدی “استایل آندروژن” و “لباس آندروژن” را با هم مقایسه کنیم. Google Keyword Planner نتایج MSV را با جستجوهای 1000-1000 برای هر دو کلمه کلیدی نشان می دهد.

از آنجایی که حجم جستجو یکسان است، نفع تصمیم گیری از دشواری کلمه کلیدی هر عبارت ناشی می شود. با استفاده از کاوشگر کلمات کلیدی Ahrefs، “سبک آندروژن” دارای نمره دشواری 10 در مقابل نمره 34 برای “لباس آندروژن” است.

به یاد داشته باشید – دشواری کلمه کلیدی معیاری است برای اینکه رتبه بندی برای یک کلمه کلیدی خاص چقدر دشوار است. سبک Androgynous دارای نمره سختی کمتری است، به این معنی که رتبه بندی برای این اصطلاح آسان تر است.

چگونه یک مقاله وبلاگ قدیمی را برای سئو احیا کنیم؟ ، تحقیق کلمات کلیدی بخش مهمی از سئو است. با این حال، به‌روزرسانی سایر عوامل سئوی داخلی می‌تواند رتبه‌بندی محتوای شما را بهبود بخشد.

چگونه یک مقاله وبلاگ قدیمی را برای سئو احیا کنیم؟ ، 9 روش - کالج نوین
چگونه یک مقاله وبلاگ قدیمی را برای سئو احیا کنیم؟ ، 9 روش – کالج نوین

2. سئوی درون صفحه را به روز کنید.

چگونه یک مقاله وبلاگ قدیمی را برای سئو احیا کنیم؟ ، به روز رسانی و اجرای استراتژی سئوی خود در یک پست وبلاگ قدیمی در چند زمینه کلیدی انجام می شود. شما باید خود را به روز کنید و بهینه کنید:

. برچسب عنوان SEO

. توضیحات متا

. عنوان مقاله

. عناوین فرعی

برچسب عنوان SEO

چگونه یک مقاله وبلاگ قدیمی را برای سئو احیا کنیم؟ ، تگ عنوان SEO اغلب اولین چیزی است که در SERP مورد توجه قرار می گیرد. این نام قابل کلیک صفحه وب است که به پست منتهی می شود. این عنوان را به‌روزرسانی کنید تا هر کلمه کلیدی هدف جدیدی را منعکس کند.

توجه داشته باشید که در حالی که هیچ محدودیتی برای طول تگ عنوان SEO وجود ندارد، نتایج جستجوی گوگل فقط 70 کاراکتر اول را نشان می دهد. برای به حداکثر رساندن پست خود و ارتباط درک شده آن، کلمه کلیدی را در ابتدای عنوان قرار دهید.

توضیحات متا

چگونه یک مقاله وبلاگ قدیمی را برای سئو احیا کنیم؟ ، می توانید توضیحات متا را در یک SERP به عنوان متن برجسته در زیر برچسب عنوان SEO و URL پیدا کنید. این متن باید شامل کلیدواژه مورد نظر شما و خوانندگان سرنخ برای هدف محتوای شما باشد.

خوبش کن توضیحات متا چشم نواز می تواند چیزی باشد که باعث می شود خوانندگان روی محتوای شما کلیک کنند یا به نتایج دیگری پیمایش کنند.

عنوان مقاله

چگونه یک مقاله وبلاگ قدیمی را برای سئو احیا کنیم؟ ، برخی از وبلاگ نویسان متوجه نمی شوند که عنوان سئو و عنوان مقاله شما نباید یکسان باشد. در حالی که برچسب عنوان در صفحه نتایج موتور جستجو ظاهر می شود، عنوان مقاله در صفحه مقصد ظاهر می شود. این عنوان را با کلمات کلیدی جدید نیز به روز کنید.

عناوین فرعی

چگونه یک مقاله وبلاگ قدیمی را برای سئو احیا کنیم؟ ، عنوان های فرعی به عنوان یک طرح کلی از محتوای شما عمل می کنند. قبل از اینکه خوانندگان تصمیم بگیرند به پست وبلاگ شما متعهد شوند، بسیاری آن را مرور می کنند تا بفهمند آیا ارزش وقت گذاشتن را دارد یا خیر.

کلمه کلیدی خود را به عنوان اصلی محتوای خود اضافه کنید. این موضوع ارتباط درک شده محتوای شما را افزایش می دهد و به افزایش رتبه شما کمک می کند.

پس از ایجاد تغییرات در تگ عنوان، توضیحات متا، عنوان مقاله و عنوان‌های فرعی، زمان آن رسیده است که به جایی بروید که بیشترین تغییرات رخ می‌دهد – محتوای بدنه.

3. محتوا را به روز کنید.

چگونه یک مقاله وبلاگ قدیمی را برای سئو احیا کنیم؟ ، بیشتر به‌روزرسانی‌های شما در محتوای بدنه اتفاق می‌افتد. با بازنویسی مقدمه خود شروع کنید. با به روز رسانی بقیه مطالب در صورت نیاز ادامه دهید. این کار در دو مرحله انجام می شود – حذف محتوای قدیمی و اضافه کردن اطلاعات فعلی.

هنگام حذف محتوای قدیمی، با اطلاعاتی شروع کنید که دیگر کاربردی ندارند. بیایید دوباره کلمه کلیدی “سبک آندروژن” را از قبل مرور کنیم. تصور کنید یک وبلاگ نویس مد در حال نوشتن یک قطعه به سبک آندروژنیک و نمادهای سبک آن در ده سال گذشته است.

آنها ممکن است در مورد پرنس و دیوید بووی بنویسند. با توجه به اینکه هر دو نوازنده چند سال پیش فوت کرده اند، اطلاعات آنها دیگر برای به روز رسانی آینده این پست وبلاگ اعمال نمی شود.

حذف محتوای قدیمی شامل حذف منابع قدیمی از پست شما نیز می شود. چند سالش زیاده؟ دانشگاه نیوهمپشایر جنوبی (SNHU) استفاده از منابع منتشر شده در ده سال گذشته برای هنر، علوم انسانی، ادبیات و تاریخ را توصیه می کند.

چگونه یک مقاله وبلاگ قدیمی را برای سئو احیا کنیم؟ ، برای زمینه‌های پر سرعت، مانند بازاریابی آنلاین و فناوری، استفاده از منابع 2-3 سال گذشته را هدف قرار دهید.

هنگام حذف منابع و محتوای قدیمی، هدف شما باید جایگزینی آنها با اطلاعات جدید باشد. همانطور که محتوای خود را به روز می کنید، به یاد داشته باشید که پیوندهای داخلی خود را ایجاد کنید.

4. روی پیوندها تمرکز کنید.

چگونه یک مقاله وبلاگ قدیمی را برای سئو احیا کنیم؟ ، استفاده از پیوندها برای احیای یک پست وبلاگ قدیمی، راه مهمی برای افزایش سئو است.

پیوندها می توانند رتبه شما را در صفحه نتایج موتور جستجو افزایش دهند و اعتبار پست شما را افزایش دهند. لینک های خود را در دو مرحله به روز کنید.

ابتدا لینک های خراب را جستجو کنید. لینک های شکسته بن بست هایی هستند که بازدیدکنندگان را به صفحه خطای 404 می برند. اگر خواننده ای روی پیوندی کلیک می کند، به این دلیل است که اطلاعات بیشتری می خواهد.

چگونه یک مقاله وبلاگ قدیمی را برای سئو احیا کنیم؟ ، اگر لینک شکسته ای پیدا کنند، بلافاصله کیفیت و اعتبار محتوای شما را کاهش می دهد و ناامیدی آنها را افزایش می دهد. پیوندهای خراب را حذف، تعمیر یا تغییر مسیر دهید.

دوم، پیوندهای داخلی را به روز کنید. پیوند درونی زمانی است که به سایر پست های وبلاگ مرتبط در سایت خود پیوند می دهید.

این عمل باعث می شود تا کاربران برای مدت طولانی تری در سایت شما باقی بمانند، کیفیت محتوای شما را افزایش داده و سئو را بهبود ببخشند. همانطور که محتوای خود را به روز می کنید، پیوندهای جدیدی به محتوای موجود در وب سایت خود اضافه کنید.

5. اضافه کردن و بهینه سازی تصاویر و فیلم های جدید.

چگونه یک مقاله وبلاگ قدیمی را برای سئو احیا کنیم؟ ، وبلاگ های با کیفیت بالا دارای تصاویری با کیفیت هستند. افزودن تصاویر و ویدیوها ما را به دو مزیت احیای یک پست وبلاگ قدیمی بازمی گرداند – ارائه تجربه کاربری بهتر و افزایش فرصت برای سئو.

افزودن و بهینه سازی تصاویر و ویدیوهای جدید می تواند:

. زمان کاربر را در صفحه خود افزایش دهید.

. ترافیک بیشتری را به سمت پست خود هدایت کنید.

. متن جامد را جدا کنید

. به اشتراک گذاری رسانه های اجتماعی را تشویق کنید.

. درک مطلب خود را آسان تر کنید.

در مقایسه، خیلی بیشتر از سئوی ویدیو به سئوی تصویر می رود. در اینجا مراحلی وجود دارد که باید برای احیای پست وبلاگ قدیمی خود با تصاویر انجام دهید.

تصویر مناسب را پیدا کنید

چگونه یک مقاله وبلاگ قدیمی را برای سئو احیا کنیم؟ ، اولین کاری که می خواهید انجام دهید این است که تصاویر اصلی را در اولویت قرار دهید، اگر در حد توان شما باشد. گرفتن نسخه های اصلی اغلب با هزینه اضافی استخدام یک عکاس همراه است.

اگر این هزینه خارج از بودجه شماست، از ترکیب تصاویر سهام رایگان و پولی استفاده کنید. هنگام انتخاب تصویر مناسب برای پست خود، تصاویر صادقانه را در مقابل تصاویر صحنه دار انتخاب کنید.

بیایید از یک مثال با دو تصویر استفاده کنیم که از وب سایت سهام رایگان Pexels گرفته ایم. به طور کلی، اکثر عکاسی ها صحنه دار هستند، اما تفاوت واضحی در تصویر بالا وجود دارد.

چگونه یک مقاله وبلاگ قدیمی را برای سئو احیا کنیم؟ ، یک تصویر صادقانه زمانی است که سوژه نمی داند در حال عکاسی است. تصویر سمت چپ صریح نیست، اما به عنوان یک ظاهر می شود. آن را با تصویر سمت راست مقایسه کنید.

در حالی که این تصویر به طور قابل توجهی بهتر از بسیاری از تصاویر استوک پس‌زمینه سفید بیش از حد است، این تصویر هنوز طبیعی‌تر از تصویر سمت چپ است. هنگام انتخاب تصویر مناسب، می خواهید تا حد امکان طبیعی باشد.

پیدا کردن تصویر مناسب همچنین به معنای اطمینان از مرتبط بودن آنهاست. با مرور مجدد ایده وبلاگ مد ما در مورد سبک آندروژن، گنجاندن نمونه هایی از سبک های کاملاً «مردانه» یا «زنانه» منطقی نیست، مگر اینکه ابزاری برای مقایسه باشند. مطمئن شوید که تصاویر شما مرتبط هستند و با محتوای شما مطابقت دارند.

هنگامی که تصویر مناسب را در اختیار داشتید، وقت آن است که آن را نام ببرید.

نام فایل مناسب را انتخاب کنید

چگونه یک مقاله وبلاگ قدیمی را برای سئو احیا کنیم؟ ، نام فایل تصویر شما راه دیگری برای بهبود سئو است. گوگل تصاویر موجود در پست های وبلاگ را فهرست بندی می کند. برای اینکه آنها بفهمند تصویر در مورد چیست، نام فایل باید دو کار را انجام دهد. باید شامل کلمه کلیدی شما و توصیف تصویر باشد.

فرض کنید از تصویری از دیوید بووی در طول تور نمادین زیگی استارداست استفاده می‌کردید. نام فایل می تواند androgynous-style-ziggy-stardust-tour.jpg باشد. شاید تعجب کنید که چرا Ziggy Stardust به جای David Bowie استفاده شده است.

به طور خلاصه، به اندازه کافی توصیفی نیست. دیوید بووی چندین دهه را صرف تور کرد، بنابراین گنجاندن نام او در تصویر فایل بسیار گسترده است. از آنجایی که آلتر ایگو، زیگی استارداست، در هر گوشه ای از اینترنت با او مرتبط است، گوگل برای اتصال تصویر به او مشکلی نخواهد داشت.

بهبود تصاویر با متن جایگزین

چگونه یک مقاله وبلاگ قدیمی را برای سئو احیا کنیم؟ ، متن جایگزین دو هدف را دنبال می کند. یکی، این متن توصیفی برای یک تصویر است در صورتی که نتوان آن را نمایش داد. اگر کاربر مشکلات فنی را تجربه کند، ممکن است اتفاق بیفتد.

گنجاندن متن جایگزین برای تصاویر شما باعث می شود که خواننده هیچ اطلاعات مهمی را از دست ندهد.

دوم، متن جایگزین برای زمانی که تصویر شما قابل مشاهده نیست کمک می کند. و بله، تفاوت وجود دارد. دسترسی برای کسانی که نابینا هستند یا سایر ناتوانی های بینایی دارند ضروری است.

چگونه یک مقاله وبلاگ قدیمی را برای سئو احیا کنیم؟ ، حتی زمانی که تصاویر در پست وبلاگ شما ظاهر می شود، متن جایگزین تصویر را برای کسانی که نمی توانند آن را ببینند توصیف می کند.

از کلمه کلیدی خود در متن جایگزین خود استفاده کنید، اما تلاش خود را بر روی توصیف خوب تصویر متمرکز کنید.

6. اصلاح یا تغییر فرمت.

چگونه یک مقاله وبلاگ قدیمی را برای سئو احیا کنیم؟ ، قالب خود را برای مطابقت با بهترین شیوه های سئو اصلاح کنید. همانطور که قبلا ذکر شد، بازاریابی آنلاین یک صنعت سریع است، به این معنی که بهترین شیوه ها اغلب در طول زمان تغییر می کنند.

بهترین روش‌های فعلی سئو برای تغییرات قالب شامل اضافه کردن تعریف کلمه کلیدی هدف، افزودن لیست‌های شماره‌دار در بالای پست، و استفاده از سرفصل‌ها و زیرعنوان‌ها برای تقویت کلمه کلیدی است.

7. تصحیح غلط املایی و بهبود خوانایی.

چگونه یک مقاله وبلاگ قدیمی را برای سئو احیا کنیم؟ ، ابتدا بیایید اشتباهات تایپی را تصحیح کنیم. بگو کی و کی چه کسی پست اصلی وبلاگ را نوشته و چه زمانی نوشته شده است؟ پاسخ به این سوال می‌تواند تعیین کند که انتظار دارید چند اشتباه تایپی در پست اصلی پیدا کنید. بستگی به قدرت نویسنده در آن زمان دارد.

سال‌ها پیش، احساس می‌شد که با اصلاحاتی که مایکروسافت ورد ارائه می‌کند زندگی می‌کنیم و می‌میریم. اکنون، گزینه هایی وجود دارد. Grammarly و Ginger دو ابزار تصحیح محبوب هستند که فوراً خطاهای گرامری و نقطه گذاری را شناسایی می کنند. آنها همچنین به بهبود خوانایی کمک می کنند.

چرا خوانایی مهم است؟ خوانایی به طور مستقیم به تجربه کاربر متصل می شود. اگر خوانندگان به این نتیجه برسند که خواندن پست وبلاگ شما خیلی سخت است، “از صفحه خارج می شوند” یا از صفحه خارج می شوند.

نرخ پرش بالا بر سئو تاثیر منفی می گذارد. این پیام را به موتورهای جستجو ارسال می کند که محتوای شما برای کاربران بی ربط بوده است و بعید است که کاربران محتوا را بخوانند.

چگونه یک مقاله وبلاگ قدیمی را برای سئو احیا کنیم؟ ، خوانایی میزان آسان خواندن چیزی را اندازه گیری می کند. نمرات بالاتر به این معنی است که خواندن مطالب آسان تر است. کلمات و جملات استفاده شده در پست شما بر این امتیاز تاثیر می گذارد. خوانایی محتوای خود را با:

. نوشتن جملات کوتاه تر

. شکستن پاراگراف های طولانی

. اجتناب از صدای منفعل

. حذف کلمات پرکننده

نکات قبلی در مورد این لیست که خوانایی را بهبود می بخشد، از جمله استفاده از سرفصل ها و عنوان های فرعی، لیست های گلوله ای و تصاویر.

8. پست وبلاگ را با تاریخ جدید منتشر کنید.

چگونه یک مقاله وبلاگ قدیمی را برای سئو احیا کنیم؟ ، این یکی از ساده ترین راه ها برای احیای یک پست وبلاگ قدیمی برای سئو است. برای تأکید مجدد، مردم به محتوای قدیمی تمایل ندارند. مطمئن شوید که پست وبلاگ به روز شده شما منعکس کننده تاریخ فعلی باشد.

یکی دیگر از روش های رایج اضافه کردن سال جاری به برچسب عنوان SEO است. SearchPilot یک مطالعه موردی انجام داد که نشان داد 5٪ افزایش در ترافیک ارگانیک برای یک پست وبلاگ با برچسب عنوان SEO که شامل تاریخ در مقایسه با تاریخ بدون آن بود.

چگونه یک مقاله وبلاگ قدیمی را برای سئو احیا کنیم؟ ، افزودن تاریخ به تگ عنوان نشان می دهد که محتوای شما جدید است – که کاربران و SERP ها آن را در اولویت قرار می دهند.

9. پست وبلاگ خود را مجددا با گوگل فهرست کنید.

چگونه یک مقاله وبلاگ قدیمی را برای سئو احیا کنیم؟ ، تمام هدف به روز رسانی پست وبلاگ شما این است که متوجه آن شوید. مطمئن شوید که انجام می دهد. پس از اینکه پست وبلاگ خود را مجدداً منتشر کردید، آن را مجدداً با Google فهرست کنید.

اگر سایت شما در کنسول جستجوی گوگل راه اندازی شده است، آدرس پست وبلاگ خود را در ابزار بازرسی URL قرار دهید و درخواست نمایه سازی کنید.

چگونه یک مقاله وبلاگ قدیمی را برای سئو احیا کنیم؟ ريال در حالی که گوگل در نهایت محتوای شما را به تنهایی دوباره فهرست می کند، استفاده از این ابزار روند را تسریع می کند و به کاربران امکان می دهد پست وبلاگ به روز شده شما را در اسرع وقت پیدا کنند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شش + هشت =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟