سازماندهی رسانه های اجتماعی

سازماندهی رسانه های اجتماعی ، 10 نکته

سازماندهی رسانه های اجتماعی ؛ مدیریت حساب های رسانه های اجتماعی برای یک برند آسان نیست – و یکی از بزرگترین چالش ها سازماندهی محتوای رسانه های اجتماعی شما است.

سازماندهی رسانه های اجتماعی ؛ بین مدیریت اهداف ارتقای اجتماعی از بخش‌های مختلف، به‌روز ماندن در مورد اشاره‌ها و گرایش‌های اجتماعی، و پست کردن محتوای مرتبط و جذاب به طور منظم، مدیر رسانه‌های اجتماعی بودن گاهی اوقات می‌تواند شبیه به گله‌دار شدن گربه‌ها باشد.

با کمک این قالب تقویم رایگان، پست های رسانه های اجتماعی خود را مدیریت و برنامه ریزی کنید.

سازماندهی رسانه های اجتماعی ؛ بنابراین، چگونه مدیران پرمشغله رسانه های اجتماعی خود را پشت سر هم نگه می دارند؟ ما از افرادی که رسانه‌های اجتماعی را برای برندهای خود در سراسر ایالات متحده اداره می‌کنند، خواستیم بهترین راهنمایی‌هایشان را برای سازماندهی ماندن ارائه دهند.

این مقاله را مطالعه کنید  6 هدف برای کمپین دیجیتال مارکتینگ شما
سازماندهی رسانه های اجتماعی
سازماندهی رسانه های اجتماعی – کالج نوین

در اینجا چیزی است که آنها با ما به اشتراک گذاشتند:

نکات سازمان رسانه های اجتماعی

یک تقویم محتوای به روز نگه دارید.

پست های اجتماعی را زودتر از موعد و به صورت انبوه برنامه ریزی کنید.

از یک برنامه لیست کارها استفاده کنید.

بدانید کجا موضوعات پرطرفدار را پیدا کنید.

ذهنیت «صفر صندوق ورودی» را حفظ کنید.

یک پوشه اختصاصی «محتوای اجتماعی» در ایمیل خود داشته باشید.

یک فرم برای درخواست های تبلیغات اجتماعی ایجاد کنید.

از Canva برای ایجاد دسته هایی از تصاویر مشابه استفاده کنید.

هر روز پنجره ها و برگه های خود را به ترتیب خاصی سازماندهی کنید.

برای هر کار محدودیت زمانی تعیین کنید.

می توانید این مقاله را هم مطالعه بفرمایید. تأثیر رسانه‌های اجتماعی در مقابل دسترسی ، 3 مورد

1. یک تقویم محتوای به روز نگه دارید.

سازماندهی رسانه های اجتماعی ؛ برنامه ریزی پست های رسانه های اجتماعی زمان بر است، بنابراین پیگیری همه آن ها با یک تقویم محتوا می تواند به کاهش زمان کمک کند.

سازماندهی رسانه های اجتماعی ؛ جورج مورلی، مدیر انجمن بای، می‌گوید: «من یک تقویم محتوای به‌روز نگه می‌دارم که شامل تمام شبکه‌های اجتماعی ما و انواع محتوایی است که در هر کدام پست می‌کنیم.

سپس فهرستی از کارهای روزانه و هفتگی را بر اساس تقویم ایجاد می کند.

“من مطمئن هستم که انعطاف پذیری وجود دارد، زیرا همیشه چیزی پیش می آید – شما باید برای مبارزه با برخی آتش سوزی ها آماده باشید.”

2. پست های اجتماعی را زودتر از موعد و به صورت انبوه برنامه ریزی کنید

سازماندهی رسانه های اجتماعی ؛ زمان‌بندی پست‌ها در زمان زیادی صرفه‌جویی می‌کند، و به شما این امکان را می‌دهد که به جای اینکه دائماً به دلیل نیاز به انتشار در ساعات خاصی از روز منحرف شوید، روی سایر بخش‌های شغل خود تمرکز کنید.

این مقاله را مطالعه کنید  راهنمای فرمت های ویدیویی اینستاگرام ، 4 نوع

Robyn Showers، مدیر سابق رسانه اجتماعی HubSpot، در روز 24 بار یا بیشتر از حساب HubSpot@ توییت می‌کرد، بدون اینکه پاسخ‌هایی به دیگر کاربران توییتر داده شود.

سازماندهی رسانه های اجتماعی ؛ برای صرفه جویی در زمان، او از صندوق ورودی اجتماعی برای برنامه ریزی توئیت ها به صورت انبوه با آپلود آنها از صفحه گسترده استفاده کرد.

شورز می‌گوید: «من تمایل دارم پست‌های فیس‌بوک، لینکدین و +Google را چند روز زودتر از موعد مقرر برنامه‌ریزی کنم.

3. از یک برنامه لیست کارها استفاده کنید

سازماندهی رسانه های اجتماعی ؛ مدیران رسانه های اجتماعی بدون لیست کارهایشان از دست خواهند رفت. اغلب اوقات، این سوال پیش می‌آید: بهترین برنامه فهرست کارها چیست؟

گزینه های زیادی برای انتخاب وجود دارد – Todoist، TickTick، Any.do .

سازماندهی رسانه های اجتماعی ؛ برای محدود کردن گزینه های خود، در اینجا چند ویژگی کلیدی وجود دارد که باید به دنبال آنها باشید:

گزینه همگام سازی بین دستگاه ها

تاریخ های سررسید تکراری و یادآوری

سطوح اولویت

دسته بندی ها

به اشتراک گذاری وظایف و تفویض اختیار

فیدهای تقویم

سازماندهی رسانه های اجتماعی
سازماندهی رسانه های اجتماعی – کالج نوین

4. بدانید که در آن موضوعات پرطرفدار را پیدا کنید.

سازماندهی رسانه های اجتماعی ؛ چه چیزی در حال حاضر ترند است؟ جدول زمانی توییتر چیست؟ مردم در مورد کدام اخبار صحبت می کنند؟

همه اینها سؤالاتی است که مدیران رسانه های اجتماعی باید به آنها فکر کنند – نه فقط وقتی صبح به محل کار می رسند، بلکه در تمام طول روز.

با ماندن در صدر روندهای رو به رشد، مدیران رسانه های اجتماعی می توانند به درستی اخبار را دریافت کنند، که می تواند جهش فوق العاده ای در ترافیک وب سایت شما ایجاد کند.

سازماندهی رسانه های اجتماعی ؛ وقتی همه چیز به سرعت در حال تغییر است، چگونه می‌توانید از همه چیز آگاه باشید؟ ابتدا برای یک RSS Reader مانند Feedly ثبت نام کنید و در سایت های خبری صنعت و وبلاگ هایی که در مورد گرایش ها و موضوعات صنعت پست می کنند مشترک شوید.

5. ذهنیت «صفر صندوق ورودی» را حفظ کنید.

سازماندهی رسانه های اجتماعی ؛ برای اکثر مردم، بهره وری بالا از بسته شدن ایمیل برای چندین ساعت در یک زمان ناشی می شود. این نمی تواند برای مدیران رسانه های اجتماعی که باید نسبت به درخواست های دریافتی هوشیار باشند، صادق باشد.

زمانی که Laurie Meacham تیم رسانه‌های اجتماعی را در JetBlue رهبری می‌کرد، آنها باید علاوه بر درخواست‌های پست اجتماعی از تیم‌های بازاریابی، روابط عمومی، عملیات و تعهد مشتری خود، در صدر موارد ذکر شده در توییتر باقی بمانند. چگونه این کار را انجام می دهند؟

او گفت: “من ذهنیت “Inbox Zero” را حفظ می کنم تا بدانم چه چیز جدیدی است و چه چیزی به اقدام من نیاز دارد.” “به این ترتیب، در کوه های ایمیل های بی اهمیت یا تکالیف گم نمی شود.”

سازماندهی رسانه های اجتماعی ؛ از دست دادن ایمیل‌های مهم در زیر صفحه می‌تواند آسان باشد، بنابراین ایمیل‌هایی را که می‌خواهید به آنها مراجعه کنید ستاره‌دار (یا پرچم‌گذاری کنید) و اعلان‌های هشدار را برای مهم‌ترین فرستنده‌هایتان تنظیم کنید.

6. یک پوشه اختصاصی «محتوای اجتماعی» در ایمیل خود داشته باشید.

سازماندهی رسانه های اجتماعی ؛ به عنوان یک مدیر رسانه‌های اجتماعی، یکی از کارهای متعدد شما جمع‌آوری تمام محتوایی است که شرکت شما ایجاد می‌کند، آن‌ها را غربال می‌کند و پست‌های اجتماعی در اندازه‌ای ایجاد می‌کند که مخاطبان شما می‌توانند به سرعت هضم کنند.

اما با وجود این همه محتوای ورودی و درخواست‌های تبلیغاتی، چگونه مطمئن می‌شوید که موارد مهم را نادیده نگیرید یا فراموش نکنید؟

سازماندهی رسانه های اجتماعی ؛ وقتی صحبت از غربال کردن محتوا و نشانک‌گذاری به میان می‌آید، مدیر سابق رسانه‌های اجتماعی HubSpot Brittany Leaning ایجاد یک پوشه اختصاصی به محتوای اجتماعی را توصیه می‌کند.

برای Leaning، بسیاری از این ایمیل‌ها شامل وبینارهای آتی، راه‌اندازی محصول، یا وثیقه بازاریابی از شرکت‌های دیگر بود که او فکر می‌کرد مخاطبان HubSpot از آن‌ها استقبال می‌کنند.

او گفت: «روال من شامل مرور تک تک پست‌های وبلاگ HubSpot بود که در هفته گذشته منتشر شد و زمان‌بندی پست‌های همیشه سبز برای هفته بعد.»

«من همین کار را با تمام تلاش‌های نسبتاً جدید همیشه سبزمان انجام می‌دهم. در حالی که من به دنبال فرصت‌هایی برای اخبار یا سایر محتوای حساس به زمان می‌گشتم، این کار باعث می‌شود دستگاه انتشار اجتماعی کار کند.”

پس از ایجاد پوشه، برنامه‌ای داشته باشید که در آن زمانی که برای محتوای جدید الهام می‌گیرید، آن را غربال می‌کنید و پس از گذشت زمان معینی، محتوای قدیمی را حذف می‌کنید.

7. یک فرم برای درخواست های ارتقاء اجتماعی ایجاد کنید.

سازماندهی رسانه های اجتماعی ؛ برای به حداقل رساندن تعداد درخواست‌های تبلیغات رسانه‌های اجتماعی که از طریق ایمیل و پیام‌رسانی فوری دریافت می‌کنید، این درخواست‌ها را از طریق یک فرم وارد کنید.

به این ترتیب، ایمیل و IM خود را آزاد می کنید و اکنون یک مکان اختصاصی برای بررسی درخواست ها دارید.

سازماندهی رسانه های اجتماعی ؛ اگر نگران درخواست‌های حساس به زمان هستید، می‌توانید یادداشتی اضافه کنید که بهترین راه تماس با شما یا تیمتان را برای درخواست‌های فوری مشخص می‌کند.

سازماندهی رسانه های اجتماعی
سازماندهی رسانه های اجتماعی – کالج نوین

8. از Canva برای ایجاد دسته هایی از تصاویر مشابه استفاده کنید.

سازماندهی رسانه های اجتماعی ؛ Canva یک پلت فرم طراحی گرافیکی فوق العاده ساده (و رایگان) است که مدیران رسانه های اجتماعی می توانند از آن برای ایجاد قالب های رسانه های اجتماعی استفاده کنند.

حفظ زیبایی شناسی ثابت در رسانه های اجتماعی بسیار مهم است. با Canva، می‌توانید قالب‌هایی ایجاد کنید، در صورت لزوم توسط تیم برندینگ خود تأیید کنید و هر زمان که در رسانه‌های اجتماعی پست می‌کنید از آن‌ها استفاده کنید.

شما می توانید چندین پوشه را بر اساس دسته پست، پلتفرم یا قالب بصری ایجاد کنید – نحوه سازماندهی آن به شما بستگی دارد.

دوش ها از Canva برای ایجاد تصاویر به صورت انبوه برای کمپین های HubSpot در شبکه های اجتماعی استفاده می کنند.

او گفت: «هر زمان که ما کمپینی را برای تبلیغ یک کتاب الکترونیکی، وبینار یا محتوای ارزشمند دیگری اجرا می کنیم، می خواهم حداقل پنج خلاق برای آزمایش در توییتر داشته باشم.

سازماندهی رسانه های اجتماعی ؛ برای ایجاد این خلاقیت ها، او فقط باید یک تصویر را روی Canva طراحی کند، سپس از ابزار “کپی” برای کپی کردن تصویر و ایجاد چندین نسخه در حالی که عناصر اصلی طراحی را حفظ می کند، استفاده می کند.

9. هر روز پنجره ها و برگه های خود را به ترتیب خاصی سازماندهی کنید.

سازماندهی رسانه های اجتماعی ؛ وقتی ایمیل، تقویم، جریان‌های اجتماعی، درخواست‌های پست، لینک‌ها، و غیره را ترتیب می‌دهید، می‌توانید به راحتی متوجه شوید که کدام برگه کجاست.

یکی از اعضای تیم اجتماعی JetBlue پیشنهاد می‌کند که پنجره‌ها و برگه‌ها را به ترتیبی باز نگه دارید که به سرعت به آن عادت کرده و به خاطر بسپارید.

تیم JetBlue همچنین پیشنهاد می‌کند که به محض اتمام کار با آن‌ها، عادت کنید که برگه‌ها را ببندید.

لینک‌های زیادی برای ما ارسال می‌شود که اگر مراقب نباشم، 30 مقاله و همچنین سلفی‌های Fly-Fi و عکس‌هایی از چمدان‌هایی که چرخ‌ها و زیپ‌هایشان وجود ندارد را باز خواهم داشت.

اگر کسی لینکی را در نام تجاری شما توییت کرد، پس از اینکه به آن توییت پرداختید، لینک را ببندید. این همچنین کمک می‌کند تا اطمینان حاصل شود که نوارهای کلید شما هرگز آنقدر شلوغ نمی‌شوند که نتوانید به‌راحتی به‌روزرسانی‌ها را هنگام وقوع مشاهده کنید.

10. برای هر کار محدودیت زمانی تعیین کنید.

مدیران رسانه های اجتماعی معمولاً برنامه های فشرده ای دارند که به آنها اجازه نمی دهد یک کار را برای مدت طولانی انجام دهند.

ییپ می‌گوید: «گم شدن در جریان‌های بی‌پایان کارها، تحقیقات و جلسات آسان است، بنابراین مهم است که برای هر کار محدودیت‌های زمانی برنامه‌ریزی کنید تا بتوانید متمرکز بمانید و زمان زیادی را صرف آن نکنید.»

و در نهایت، تیم اجتماعی JetBlue می‌گوید: «پلک زدن را فراموش نکنید!»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو + 1 =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟