10 کمپین دیجیتال مارکتینگ برجسته

10 کمپین دیجیتال مارکتینگ برجسته

10 کمپین دیجیتال مارکتینگ برجسته ، بررسی بهترین کمپین های بازاریابی دیجیتال سال از برندهای معتبر می تواند به ایجاد ایده هایی برای تلاش های دیجیتال مارکتینگ خود کمک کند.

در اینجا لیستی از کمپین های بازاریابی دیجیتال برجسته از سال 2018 آمده است. این کمپین ها شامل محتوای تولید شده توسط کاربر، تبلیغات جعلی، ویدیوهای تخصصی، داستان های شخصی، تأثیرگذاران، قطعنامه ها و جمع بندی است.

10 کمپین دیجیتال مارکتینگ برجسته
10 کمپین دیجیتال مارکتینگ برجسته – کالج نوین

کمپین دیجیتال مارکتینگ چیست؟- 10 کمپین دیجیتال مارکتینگ برجسته

کمپین دیجیتال مارکتینگ مجموعه اقدامات بازاریابی در فضای آنلاین است که با یک هدف و برنامه مشخص و در راستای انتقال یک پیام واحد و جذب ترافیک، افزایش تعامل کاربران با برند، ایجاد سرنخ‌های فروش و در نتیجه فروش بیشتر انجام می‌شود. برای پیاده‌سازی کمپین‌های دیجیتال مارکتینگ از انواع رسانه‌های دیجیتال مثل وب سایت، تبلیغات بنری، شبکه‌های اجتماعی و مورادی از این دست استفاده می‌شود.

مزیت کمپین‌های دیجیتال مارکتینگ به کمپین‌های غیر دیجیتالی شفافیت جریان اطلاعات در این کمپین‌ها و اقبلیت اندازه‌گیری تمام جنبه‌های این نوع کمپین‌هاست. با استفاده از ابزارهای دیجیتال به سادگی می‌توانید میزان اثرگذاری کمپین و میزان تعامل مخاطبین با محتوای مورد نظر را محاسبه و برای بهبود آن اقدام کنید.

 

10 کمپین بازاریابی دیجیتال برجسته

لینکدین – #InItTogether

کمپین #ItInTogether از لینکدین به بررسی چرایی کار مردم می پردازد. حرفه ای هایی که با کلیشه های یقه سفید تناسب ندارند – از جمله یک دامدار، یک فیزیکدان و یک انیماتور – به اشتراک می گذارند که چه چیزی آنها را هدایت می کند و چرا آنها “در آن” هستند. این کمپین یکپارچه ۱۲ هفته‌ای با یک اسپات تلویزیونی در طول گلدن گلوب راه‌اندازی شد، پس از آن رسانه‌های اجتماعی پولی، ویدئو، رادیو، پادکست‌ها، بهینه‌سازی موتورهای جستجو، و شراکت‌های دیگر، و همچنین یک میکروسایت که در آن کارمندان می‌توانستند توضیح دهند چرا هستند. در آن نیز

این مقاله را مطالعه کنید  اهمیت کلمات کلیدی برای دیجیتال مارکتینگ

IKEA – “Ikea عجیب”

پاسخ نصف النهار حسی خودمختار – ASMR – احساس سوزن سوزن شدنی است که برخی افراد هنگام شنیدن صداهای خاص تجربه می کنند. ویدیوهای ASMR از آنجایی که بینندگان به دنبال آرامش مراقبه هستند، محبوب شده اند. (از سال 2011، ویدیوهای Gentle Whispering ASMR بیش از 550 میلیون بازدید داشته است.) در ویدیوی Ikea “Oddly Ikea”، زنی یک تخت خواب درست می کند و بالش ها را پر می کند و در حالی که در مورد راه حل های اتاق خوابگاه IKEA زمزمه می کند صداهای آرامش بخشی ایجاد می کند. این ویدیوی 25 دقیقه ای ترکیبی متقاعد کننده از تبلیغات و محتوای کاربردی است.

10 کمپین دیجیتال مارکتینگ برجسته
10 کمپین دیجیتال مارکتینگ برجسته – کالج نوین

نایک – “رویای دیوانه”

ویدیوی «Dream Crazy» نایک که توسط کالین کپرنیک روایت می‌شود، می‌پرسد: «آیا رویاهای شما به اندازه کافی دیوانه هستند؟» این ویدیو مملو از داستان های الهام بخش ورزشکارانی است که همه موانع را به چالش کشیدند و انتظارات را از بین بردند. استفاده از کالین کپرنیک، مدافع سابق NFL که در هنگام سرود ملی زانو زد، انتقادات زیادی را برانگیخت. اما نتایج به وضوح موفقیت آمیز است. این شرکت 170000 فالوور اینستاگرام به دست آورد و سایت یوتیوب بیش از 27.4 میلیون بازدید دارد.

Levi’s – “این رای شماست”

پیش از روز ملی ثبت نام رای دهندگان در 25 سپتامبر، Levi’s کمپین “این رای شماست” را راه اندازی کرد که دارای یک ویدئو، غرفه های ثبت نام رای دهندگان در فروشگاه و یک میکروسایت بود. با نزدیک شدن به انتخابات، این برند فیدهای توییتر و اینستاگرام خود را با استوری ها و تصاویری قدرتمند از افراد مشهوری که تی شرت Levi’s “رای” به تن داشتند پر کرد.

این مقاله را مطالعه کنید  ضروری ترین بخش دیجیتال مارکتینگ

اوبر – #BeyondFiveStars

اوبر سال 2018 را با کمپین #BeyondFiveStars برای تشکر از رانندگان خود آغاز کرد. ویدئوها و میکروسایت اولیه برخی از تحسین‌برانگیزترین رانندگان خود در سال 2017 را معرفی کردند و مشتریان را تشویق کردند تا تجربیات مثبت خود را در توییتر، فیس‌بوک و اینستاگرام ارسال کنند و همچنین در برنامه Uber تعریف‌هایی را ارائه کردند.

ASOS – #AsSeenOnMe

کمپین #AsSeenOnMe ASOS نمونه خوبی از برندی است که محتوای تولید شده توسط کاربر را تحریک می کند. دنبال کنندگان می توانند از هشتگ #AsSeenOnMe برای هر لباسی از خرده فروش استفاده کنند. در صورت انتخاب، در فید اینستاگرام ASOS نمایش داده می شوند.

10 کمپین دیجیتال مارکتینگ برجسته
10 کمپین دیجیتال مارکتینگ برجسته – کالج نوین

Spotify – #2018 Wrapped

Spotify سال 2018 را با یک کمپین “اهداف 2018” آغاز کرد و با انتشار قطعنامه های خنده دار و عجیب و غریب از طریق تبلیغات اجتماعی مکان هر کاربر را علاوه بر بیلبوردهای محلی هدف قرار داد. در ماه دسامبر، Spotify کمپین #2018Wrapped خود را آغاز کرد و شنوندگان را تشویق کرد تا آمار گوش دادن در پایان سال خود را در Spotifywrapped.com بررسی کنند. کمپین #2018 Wrapped شامل بیش از 350 آگهی منحصربفرد است که بسیاری از آنها مختص منطقه هستند و نزدیک به 50 هنرمند و خالق را در آن حضور دارند. کمپین بررسی سالیانه با لحنی عجیب و غریب به عنوان کمپین “اهداف” ارائه می شود.

Olay – #Face Anything

سال 2018 سال توانمندسازی زنان بود. علاوه بر این، کمپین Olay #FaceAnything از Fearless 9، نه تأثیرگذار در طیف گسترده‌ای از حرفه‌ها و پیشینه‌ها، از جمله یک کمدین، یک مدال طلا، و یک نجات‌یافته از سرطان استفاده کرد. در این کمپین، هر یک از 9 زن داستان شخصی خود را در مورد غلبه بر موانع و دستیابی به اهداف خود به اشتراک می گذارند. این کمپین در کانال های رسانه های اجتماعی و همچنین یک میکروسایت اجرا شد.

این مقاله را مطالعه کنید  4 ابزار برای یک کمپین سوپر دیجیتال مارکتینگ

مراقبان وزن – #WWFreestyle

در 1 ژانویه، دی جی خالد، تهیه کننده موسیقی و تأثیرگذار قدرت، پست کرد که به Weight Watchers پیوسته است و زندگی #WWFreestyle را دارد. خالد به عنوان سفیر رسانه های اجتماعی برای تماشاگران وزن، تجربه و پیشرفت خود را در کانال های رسانه های اجتماعی در حالی که برنامه جدید WW Freestyle را دنبال می کرد، به اشتراک گذاشت. به طور سنتی سخنگویان مشهور Weight Watchers زنان بوده اند. مشارکت DJ Khaled پیام برند را به مردان جوان گسترش می دهد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست + ده =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟