5 مزایای مشارکت در دیجیتال مارکتینگ

5 مزایای مشارکت در دیجیتال مارکتینگ

5 مزایای مشارکت در دیجیتال مارکتینگ ، دلیلی وجود دارد که شرکت ها برای استخدام شرکت های دیجیتال مارکتینگ مردد هستند. ما آن را دریافت می کنیم. اگر بخواهید به جای برون سپاری به یک آژانس، یک بازاریاب داخلی را استخدام کنید، احتمالاً احساس می کنید که کنترل بیشتری بر استراتژی و اجرا دارید. مسئله این است که همه آژانس ها یکسان نیستند.

وقتی بهترین آژانس دیجیتال مارکتینگ را برای کسب و کار خود پیدا کنید، فقط چیزهای خوبی از آن حاصل می شود:

 

5 مزایای مشارکت در دیجیتال مارکتینگ

1. اسرار صنعت داخلی
آژانس های دیجیتال بزرگ هرگز از یادگیری دست نمی کشند. این اولویت ماست که مطمئن شویم کارآمدترین ابزارها و دانش خودی را در اختیار داریم. بخشی از اولویت بندی موفقیت مشتریان به معنای اولویت دادن به آموزش صنعت کارمندان است. ما به طور مداوم در حال یادگیری راه های جدیدی برای بهینه سازی سیستم عامل داخلی خود هستیم تا به کارمندان خود کمک کنیم تا مشتریان خود را برای موفقیت آماده کنند.

تخصص در صنعت ضروری است. کل تیم ما به صورت هفتگی دور هم جمع می‌شوند تا درباره اخبار بازاریابی دیجیتال و اینکه چگونه می‌توانیم آخرین روندها را در استراتژی دیجیتالی مشتریان خود اعمال کنیم، بحث کنیم. هنگامی که یک به روز رسانی الگوریتم گوگل وجود دارد، ما در مورد آن می دانیم. وقتی ابزار جدیدی در بازار وجود دارد، آن را بررسی کرده‌ایم تا ببینیم آیا برای ما مناسب است یا خیر. بازاریابان داخلی و آژانس های بودجه منابع مورد نیاز برای انجام این بررسی عمیق در آخرین روندها را ندارند.

این مقاله را مطالعه کنید  دیجیتال مارکتینگ در کانون توجه
5 مزایای مشارکت در دیجیتال مارکتینگ
5 مزایای مشارکت در دیجیتال مارکتینگ – کالج نوین

2. کارایی در میان تیم بازاریابی داخلی شما
آیا از قبل یک بخش بازاریابی دارید؟ کامل. بسیاری از مشتریان ما نیز همین کار را می کنند! این تصور غلط وجود دارد که داشتن یک تیم بازاریابی داخلی کافی است. “بازاریابی” صنعت گسترده ای است که انواع بی شماری از رسانه ها را پوشش می دهد. روشی که شما در چاپ برای مشتریان بازاریابی می کنید کاملاً با دیجیتال متفاوت است و انواع پلتفرم های دیجیتال باید حتی بیشتر از این متمایز شوند.

به جای اینکه از تیم خود بخواهید آنقدر کلاه بپوشند که نتوانند در هیچ رسانه خاصی متخصص باشند، به یک آژانس بازاریابی جستجوی متمرکز برون سپاری کنید تا عملکرد را در کل افزایش دهد.

3. بیشتر برای پول شما
وقتی یک بازاریاب داخلی را استخدام می کنید، تنها به یک نفر دستمزد کامل می پردازید، در حالی که می توانید همان مبلغ را برای یک تیم کامل از کارشناسان مجرب بپردازید. هنگامی که مسیر آژانس را انتخاب می کنید، مطمئن شوید که با آژانسی همراه می شوید که به طور صادقانه و شفاف به بودجه شما احترام می گذارد.

وقتی با یک شریک معتبر کار می کنید، آنها از تمام منابعی که در اختیار دارند در چارچوب بودجه مورد توافق شما استفاده خواهند کرد. شرکا فقط وقتی تمام می شوند پول بیشتری نمی خواهند. آنها رویکرد خود را به استراتژی کسب و کار شما سفارشی می کنند تا بیشترین سود را با کمترین هزینه ممکن برای شما تضمین کنند.

4. دیدگاه تازه
شما در کاری که انجام می دهید متخصص هستید. مشتریان شما، با این حال، نیستند. و نکته جالب این است که آژانس بازاریابی شما هم اینطور نیست! یکی از منحصر به فردترین مزایای همکاری با یک آژانس این است که ما بیشتر به مشتریان احتمالی شما شبیه هستیم تا افراد تیم داخلی شما. ما می دانیم که مردم چگونه جستجو می کنند و می دانیم که افراد خارج از صنعت شما وقتی خدمات شما را جستجو می کنند به دنبال چه چیزی خواهند بود.

این مقاله را مطالعه کنید  استفاده از ابزارهای دیجیتال مارکتینگ

گاهی اوقات بهترین کاری که می توانید انجام دهید وقتی خیلی به پروژه نزدیک هستید این است که از کسی خارج از حباب مشاوره بگیرید. اگر آن افراد به طور ویژه در مورد چگونگی تبدیل این دیدگاه به سود آموزش دیده باشند، حتی جالب تر خواهد بود، نه؟

5. فضای بیشتر برای رشد کسب و کار
وقتی استراتژی دیجیتال خود را به یک شریک قابل اعتماد برون سپاری می کنید، زمان بسیار بیشتری برای انجام کاری که به بهترین شکل انجام می دهید خواهید داشت: رشد کسب و کار خود از درون. شریک بازاریابی شما باید مانند یک توسعه دهنده تیم داخلی شما احساس کند. اگر این کار را نکنند، چیزی کم است. از خودت بپرس:

. آیا به توانایی آنها در درک اهداف خود اطمینان دارید؟
. آیا اطلاعاتی که در گزارش ها ارائه می کنند ارزش دارد؟
. آیا آنها بازخورد باز و صادقانه ارائه می دهند؟

اگر پاسخ هر یک از اینها “نه” است، آژانس بازاریابی شما شما را برای رشد مداوم آماده نمی کند. اگر می خواهید در مورد اینکه شراکت مناسب برای کسب و کار شما چگونه است، با ما تماس بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یازده + پنج =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟