انجام مقاله دکتری - کالج نوین

انجام مقاله دکتری

انجام مقاله دکتری و استخراج آن از رساله یکی از الزامات دانشگاه در پذیرش رساله دانشجویان دکتری و صدور مجوز دفاع برای آن ها می باشد. لذا دانشجویان به هنگام نوشتن رساله خود باید به فکر استخراج مقاله از آن نیز باشند. . [شماره تماس: 09112405438 و همچنین شماره واتساپ : 09022486492]. می توانید ثبت درخواست را انجام دهید.

آیا در مورد دوره دکترا و نیاز به انجام مقاله دکتری توسط دانشجویان این دوره برای دفاع از پایان نامه در دانشگاه های داخلی و نحوه اکسپت آن ها آگاهی کافی دارید؟ آیا در صورت نیاز می دانید از خدمات کدام یک از موسسات علمی برای آماده سازی و ارسال مقالات خود برای ژورنال های علمی در داخل و یا خارج از کشور استفاده کنید؟

انجام مقاله دکتری
انجام مقاله دکتری – کالج نوین

سفارش انجام مقاله علمی پژوهشی

هنگامی که تصمیم می گیرید برای مجلات دانشگاهی بنویسید ، با یک وظیفه کاملاً رقابتی و چالش برانگیز روبرو هستید زیرا باید تمام قوانین و اصول را در نظر بگیرید تا مقاله ای کامل بنویسید که از رد مصون باشد.

تمام مقالات علمی و پژوهشی روشی را برای ارتباط دانشمندان با سایر دانشمندان در مورد نتایج تحقیقات خود ارائه می دهند. آنها قالب کلی یکسانی دارند و قسمتهای متمایزی دارند که نوع خاصی از اطلاعات را نشان می دهد. تعداد و عناوین بخشها ممکن است در بین مجلات متفاوت باشد ، اما در بیشتر موارد ، شما باید یک ساختار اساسی را حفظ کنید.

نوشتار کارآمد و متقاعد کننده به طور فوری با ساختار واژگان پیچیده و جمله مرتبط است. در کل مقاله از رعایت اصطلاحات یا کلمات کلیدی مشابه دور شوید. با این کار ، شما فقط یک قطعه خسته کننده در آسیاب ایجاد خواهید کرد. در واقع ، این بدان معنا نیست که شما باید برای هر کلمه از مقاله خود از یک اصطلاح نامه استفاده کنید ، اما تنوع می تواند ایده های شما را درخشان کرده و لذت نوشتن مقاله شما را بیشتر کند.

انجام مقاله دکتری مدیریت
انجام مقاله دکتری مدیریت – کالج نوین

هنگامی که وقت یا توانایی نوشتن پروژه را ندارید ، خدمات ما به شما امکان می دهد مقاله را بصورت آنلاین خریداری کنید. ما به دانشجویان مقاطع مختلف و موسسات آموزشی مقالات دانشگاهی ارزان ارائه می دهیم. تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که از طریق فرم آنلاین ما سفارش دهید یا با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید. به همین راحتی!

مقاله نویسی

گر چه مجلات علمی مختلف الگو و قالبی خاص برای مقاله نویسی دارند ، اما قالب نوشتاری مشترک که برای بیشتر ژورنال ها قابل استفاده است را می توان به شرح زیر تعریف کرد:
• موضوع • چکیده • مقدمه • روش تحقیق • نتایج • بحث و تحلیل • نتیجه گیری • منابع

انجام مقاله

هر مقاله آموزشی نیاز به چکیده ندارد. با این حال ، برای مدت طولانی تر ، خلاصه مقالات پیچیده تر به ویژه مفید است. چکیده اغلب فقط ۱۰۰ تا ۳۰۰ کلمه است ، به طور کلی یک نمای کلی ارائه می دهد و هرگز بیش از یک صفحه نیست.

این ماهیت ، موضوع اصلی مقاله را توصیف می کند. این شامل سوال تحقیق مطرح شده ، اهمیت آن ، روش شناسی و نتایج یا یافته های اصلی است. پاورقی ها یا آثار ذکر شده هرگز در چکیده ذکر نشده اند. به یاد داشته باشید که در نوشتن چکیده مقاله بسیار دقت کنید.

این قسمت اول مقاله ای است که مدرس می خواند. این باید با محتوای قوی ، سبک خوب و جذابیت زیبایی شناسی عمومی تحت تأثیر قرار بگیرد. هرگز آن را با عجله و بی دقتی ننویسید.

انجام مقاله های دانشجویی

برای بسیاری از دانشجویان،نوشتن مقاله های دانشجویی بسیار سخت و چالش برانگیز است و حتی نمی دانند برای نوشتن مقاله های دانشجویی شان از کجا باید شروع کنند.

کالج نوین با داشتن تجربه بسیار در زمینه نگارش مقاله های دانشجویی و همچنین با دارا بودن متخصصان و اساتید برتر کشور،به شما در انتخاب موضوع،جمع آوری اطلاعات ،نوشتن متن مقاله و…یاری می رساند.

قالب نوشتن مقاله

برای نوشتن انجام مقاله دکتری عالی، باید دانش عمیقی در مورد موضوع داشته باشید تا 100٪ اطلاعات مربوط به محصول، خدمات، مارک ها و غیره را ارائه دهید.

خوب، شما باید قبل از نوشتن مقاله تحقیق کنید و همچنین برنامه ریزی کنید. برای اینکه مقاله شما در بین جمع قرار نگیرد و حداکثر بازدید مخاطب را بدست آورید. برخی از قالب های اساسی برای نوشتن مقاله لازم است.

انجام مقاله دکتری مدیریت - کالج نوین
انجام مقاله دکتری مدیریت – کالج نوین

چند دستورالعمل کلی برای انجام مقاله ژورنالی

عنوان: کوتاه و آموزنده
چکیده: 1 پاراگراف (<250 کلمه)
مقدمه: 1.5-2 صفحه
روش ها: 2-3 صفحه
نتایج: 6-8 صفحه
بحث: 4-6 صفحه
نتیجه گیری: 1 پاراگراف
ارقام: 6-8 (یک در هر صفحه)
جداول: 1-3 (یک صفحه در هر صفحه)
منابع: 20-50 مقاله (2-4 صفحه)

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟