برنامه ریزی برای طراحی مجدد وب سایت؟

برنامه ریزی برای طراحی مجدد وب سایت؟

برنامه ریزی برای طراحی مجدد وب سایت؟ ، مانند هر سرمایه گذاری خوب، وب سایت شما نیاز به مدیریت فعال دارد. این فقط به روز نگه داشتن محتوا نیست، بلکه به روز کردن فناوری و طراحی برای پاسخگویی به نیازهای کسب و کار و مشتریان شما نیز مربوط می شود. چه زمانی به طراحی مجدد وب سایت نیاز است؟ به طور کلی اکثر شرکت ها هر 2 سال یک بار وب سایت خود را دوباره طراحی می کنند و هر 5 سال یک بار وب سایت خود را بازسازی می کنند.

برنامه ریزی برای طراحی مجدد وب سایت؟

محرک های کلیدی برای طراحی مجدد وب سایت:
وب سایت قدیمی و قدیمی به نظر می رسد
جهت کسب و کار را منعکس نمی کند
در دستگاه های تلفن همراه وحشتناک به نظر می رسد
هیچ فروش یا سرنخ را تبدیل نمی کند
پیمایش و یافتن سریع اطلاعات دشوار است
بارگذاری آن خیلی طول می کشد
به روز رسانی محتوا کار آسانی نیست
کاربر پسند نیست

برنامه ریزی برای طراحی مجدد وب سایت؟
برنامه ریزی برای طراحی مجدد وب سایت؟ – کالج نوین

داده های Google Analytics خود را برای نشانه هایی که نشان می دهد وب سایت شما به کمک نیاز دارد بررسی کنید. اگر بازدیدهای تکراری کم، نرخ پرش بالا و میانگین زمان پایین سایت دارید – پس چیزی کار نمی کند. داده های فناوری را بررسی کنید تا ببینید وب سایت شما در مرورگرهای مختلف و انواع تلفن همراه چگونه کار می کند. همچنین توصیه می‌شود از یک متخصص بخواهید تا تحلیل وب‌سایت را انجام دهد و توصیه‌هایی در مورد اینکه چگونه وب‌سایت شما برای شما بهتر کار کند، ارائه دهد.

این مقاله را مطالعه کنید  بودجه بندی برای طراحی مجدد وب سایت

مزایای طراحی مجدد وب سایت
طراحی جدید این تصور را ایجاد می کند که کسب و کار شما پویا و در حال رشد است
شما با زمان حرکت می کنید و وب سایت شما جذاب و آسان برای استفاده در دستگاه های تلفن همراه است
وب سایت شما با قابلیت های جدیدی مانند یکپارچه سازی رسانه های اجتماعی، وبلاگ، انجمن ها، تجارت الکترونیک، فرم های تماس و موارد دیگر، برای شما سخت تر کار می کند.
کاربران شما زمانی خوشحال تر می شوند که بتوانند آنچه را که می خواهند به سرعت و به راحتی پیدا کنند
شما در هزینه صرفه جویی می کنید، زیرا می توانید به راحتی محتوای وب سایت را خودتان نگهداری و به روز کنید
وب سایت شما بیشتر برای موتورهای جستجو سازگار خواهد بود
شما می توانید با جذب بازار آنلاین نسبت به رقبای خود مزیت رقابتی کسب کنید

نکات منفی طراحی مجدد وب سایت و نحوه غلبه بر آنها
کاربران معمولی وب سایت شما سایتی با ظاهر متفاوت را می بینند و ممکن است مدتی طول بکشد تا به آن عادت کنند. برای غلبه بر این مسئله، مهم است که تجربه کاربر در طراحی را در نظر بگیریم – آنها به چه اطلاعاتی نیاز دارند؟ چه اقدامی باید انجام دهند؟ یافتن آنچه را که می خواهند با 3 کلیک یا کمتر برای افراد آسان کنید. همچنین می توانید با طراح خود کار کنید تا طرح جدیدی را بیابید که به مرور زمان پیاده سازی شود تا کاربران شما را تا این حد سردرگم نکند. هنگامی که یک وب سایت را دوباره طراحی می کنید، URL صفحه وب سایت شما اغلب تغییر می کند و این بر قدرت SEO شما تأثیر می گذارد. برای مبارزه با این موضوع، یک متخصص سئو می‌تواند به موتورهای جستجو اطلاع دهد که آدرس‌های اینترنتی قدیمی شما به کجا منتقل شده‌اند و با حفظ بالاترین کارایی صفحات شما، از دست دادن رتبه و ترافیک را به حداقل برساند. با ارسال نقشه سایت به موتورهای جستجوگر اصلی، یافتن صفحات جدید خود را برای موتورهای جستجو آسان کنید. بازسازی وب سایت به منابعی مانند زمان و هزینه نیاز دارد. مهم است که هر 2 تا 5 سال یکبار نگهداری و طراحی مجدد وب سایت را در نظر بگیرید و وب سایت خود را به عنوان بخشی رو به رشد از تجارت خود در نظر بگیرید. برای امکان پذیر نگه داشتن هزینه ها، مهم است که توسعه دهنده مناسبی را انتخاب کنید که چشم انداز کسب و کار شما را درک کند و مهارت و تخصص لازم را داشته باشد تا طراحی مجدد وب سایت را بدون هزینه ها و تاخیرهای پیش بینی نشده انجام دهد. به طور کلی، حفظ عملکرد طراحی وب سایت شما بخش مهمی از اطمینان از برآورده شدن اهداف کسب و کار شما به صورت آنلاین است. مزایای قدرتمندی در رابطه با مشتریان راضی تر، عملکرد بهتر و مزیت رقابتی نسبت به رقبای شما وجود دارد. برخی از زمینه های اصلی وجود دارد که باید به آنها توجه کرد، اما با برنامه ریزی مناسب و تیم طراحی وب مناسب، می توان این نکات منفی را به نکات مثبت تبدیل کرد.

این مقاله را مطالعه کنید  5 دلیل برای طراحی مجدد وب سایت شما

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 − 2 =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟