PPC در کمپین دیجیتال مارکتینگ

PPC در کمپین دیجیتال مارکتینگ

PPC در کمپین دیجیتال مارکتینگ ، این ممکن است یک سوال احمقانه به نظر برسد، اما آخرین بار کی چیزی را در گوگل جستجو کردید؟ آیا به سه پیوند اولی که روی صفحه آمد توجه کردید؟ اونایی که کنارشون AD نوشته شده؟ در فیس بوک چطور؟ آیا علامت کوچک “حمایت مالی” را در زیر پست های مارک خاص دیده اید؟ تبلیغات پرداخت به ازای کلیک مدتی است که وجود داشته است، اما پس از معرفی به پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی افزایش یافته است.

مکاتب فکری برای هر دو طرف بحث PPC وجود دارد. برخی معتقدند که PPC روشی غیرطبیعی برای جذب کسب و کار است، در حالی که برخی دیگر معتقدند که این تنها راهی است که برندها می توانند در محیط بازار بسیار رقابتی به رقابت بپردازند. بیایید نگاهی بیندازیم به چیستی PPC، نحوه تبدیل آن به صورت آنلاین و سه دلیل محکم برای گنجاندن PPC در ترکیب بازاریابی:

 

PPC چیست؟- PPC در کمپین دیجیتال مارکتینگ

PPC مخفف pay-per-click است و درست همانطور که عنوان نشان می دهد کار می کند. برندها می توانند با پرداخت هزینه تبلیغات آنلاین که تنها زمانی که شخصی روی تبلیغ کلیک فیزیکی کند، ترافیک را به وب سایت یا صفحات رسانه های اجتماعی خود هدایت کنند. در گوگل، PPC مانند یک سیستم مناقصه کار می کند. کسانی که بیشترین هزینه را برای پیشنهادات در مورد کلمات کلیدی خاصی که کاربران اینترنت ممکن است جستجو کنند، پرداخت می کنند، به احتمال زیاد آگهی پولی خود را در بالای صفحه 1 گوگل دریافت می کنند. اگر یک نام تجاری پایین تر از یک تبلیغ کننده دیگر پیشنهاد دهد، آن آگهی ممکن است در موقعیت 2 یا 3 ظاهر شود، یا در پایین صفحه به جای بالا.

این مقاله را مطالعه کنید  اصطلاحات دیجیتال مارکتینگ
PPC در کمپین دیجیتال مارکتینگ
PPC در کمپین دیجیتال مارکتینگ – کالج نوین

چگونه PPC باعث ایجاد تبدیل می شود؟

PPC ممکن است یک پیشرفت فوق‌العاده در بازاریابی دیجیتال باشد که می‌تواند تقریباً فوراً منجر به جذب سرنخ شود، اما به تنهایی کار نمی‌کند. تبلیغات پرداخت به ازای هر کلیک یک پیوند در زنجیره ای از الزامات محتوایی هستند تا اطمینان حاصل شود که تبلیغات به روشی که باید کار می کنند. بنابراین، برای اینکه PPC تا حد امکان مؤثر باشد، یک برند باید موارد زیر را انجام دهد:

. کلمات کلیدی پربازدید مرتبط با محصول/خدمات در حال تبلیغ را تحقیق کنید.
. این کلمات کلیدی پربازدید را در عناوین و توضیحات خود تبلیغات قرار دهید.
. اطمینان حاصل کنید که صفحه وب سایتی وجود دارد که آگهی به آن پیوند دارد.
. این صفحه مقصد باید کلمات کلیدی پربازدید را نیز در خود داشته باشد.
. اطمینان حاصل کنید که بازدیدکنندگان می توانند اقداماتی را در صفحه مقصد انجام دهند (اکنون تماس بگیرید، بیشتر بدانید).

 

سه دلیل برای اینکه PPC را در بازاریابی خود بگنجانید

به بالای صفحه 1 بروید
اگر وب‌سایت شما در چند صفحه اول موتور جستجو ظاهر نمی‌شود، ممکن است حتی وجود نداشته باشد. با تبلیغات PPC، وب سایتی که در صفحه 5 قرار دارد می تواند در صفحه 1 قرار گیرد، در صورتی که تبلیغات PPC برند از کیفیت خوبی برخوردار باشد و نیازهای کاربر اینترنت را به اندازه کافی برآورده کند.

نتایج آنی هستند
تبلیغات PPC ممکن است مدتی طول بکشد تا درست تنظیم شوند، اما می توانند بلافاصله ترافیک را به وب سایت یک برند هدایت کنند. هنگامی که تبلیغات توسط پلتفرم از نظر توهین، ادعاهای بی اساس، و سایر عبارات محدود بررسی شد – و بودجه ای برای کمپین تبلیغاتی تعیین شده است – صفحه وب سایتی که تبلیغ می شود شروع به ایجاد بازدید آنلاین و سرنخ می کند. به زودی پس از آن

این مقاله را مطالعه کنید  اهمیت بازاریابی دیجیتال برای دستیابی به مشتریان جوان

قابل اجرا در سراسر کانال
تبلیغات پرداخت به ازای کلیک از در دسترس بودن در موتورهای جستجو مانند گوگل منشعب شده است. اکنون، برندها می توانند کمپین های تبلیغاتی PPC را در کانال های رسانه های اجتماعی نیز اجرا کنند. همچنین، گوگل تبلیغات PPC را در شبکه نمایش خود ارائه می دهد. این به برندها اجازه می دهد تا تبلیغات بنری و تبلیغات جانبی خیره کننده ای را طراحی کنند که می تواند در وب سایت های مرتبط با صنعت آنها ظاهر شود.

واضح است که PPC می تواند به سرعت هر آمیخته بازاریابی تجاری را بهبود بخشد، و آنچه از بازاریابی خود به دست می آورید واقعاً به آنچه وارد می کنید بستگی دارد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 − یازده =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟