انجام چاپ مقاله

انجام چاپ مقاله

انجام چاپ مقاله در رشته مدیریت همواره با توجه به نیازهای دانشجویان دکتری و ارشد مدیریت مهم است. چاپ مقاله بهترین نتیجه بعد از انجام مقاله است. نوشتن و چاپ مقاله یکی از مراحلی می باشد که هر دانشجویی در مراحل تحصیل به آن نیاز دارد. همانگونه که قبلا گفته شد افراد با اهداف مختلفی اقدام به تهیه و انتشار مقاله می کنند. گاهی اوقات جهت ارتقاء رزومه تحصیلی و شغلی می باشد. به هر حال با هر هدفی که قصد نوشتن و چاپ مقاله آی اس آی را دارید بهتر است تمامی مراحل را توسط موسسه نوشتن و چاپ مقاله انجام دهید.

توانایی های اکسپت و چاپ تضمینی مقاله ISI

 • دارا بودن تخصص و دانش کافی در موضوع مورد مطالعه
 • داشتن مهارت های نوشتن و شناخت تمامی چارچوب مقالات علمی که بصورت تضمینی اقدام به چاپ مقاله می کنند.
 • شناخت مجلات معتبر و پیدا کردن مجله متناسب با موضوع مقاله
 • ترجمه و نوشتن cover letter
 • مهارت ارسال مقاله به مجلات تضمینی
 • نحوه برقراری ارتباط با سردبیر مجلات تضمینی
 • پاسخگویی سریع و مناسب به نظرات داوران مجله
انجام چاپ مقاله - کالج نوین
انجام چاپ مقاله – کالج نوین

چاپ مقاله isi رابطه ی مستقیمی با نحوه ی نوشتن مقاله دارد. درواقع مقالات می توانند بصورت اخبار، آموزشی، علمی و یا هر مورد دیگری باشند و با توجه به اینکه هر کدام در نوعی که در آن قرار دارند بهترین می باشد. اصولا تمام مقالات در هر زمینه ای وجه اشتراکی از نحوه ی که ایجاد شده اند و همینطور تفحصی که برای پیدا کردن ایده صورت می گیرد تا در نهایت یک مقاله نوشته و نگارش شود ، با یکدیگر دارند . نوشتن هر نوع مقاله ای این فرصت را برای نویسنده آن فراهم می کند تا بتواند اطلاعاتی که هر خواننده ای را قانع می کند را با افراد دیگر به اشتراک بگذارد.

توضیحات انجام مقاله

 1. در صورت عدم تحویل سفارش در موعد مقرر کل هزینه پرداختی عودت خواهد شد.
 2. در صورت پرداخت نقدی (پرداخت کل هزینه سفارش در ابتدای پروژه) ۱۰% تخفیف منظور خواهد شد.
 3. ترجمه تمامی مقالات به صورت رایگان به همراه اصل مقاله ارائه می شود.
 4. نگارش تمامی مقالات توسط کارشناسان متخصص و بومی (native) انجام می شود.
 5. در نگارش تمامی مقالات از اصطلاحات علمی و تخصصی استاندارد استفاده می شود.
 6. برای تمامی مقالات گزارش عدم سرقت علمی (non-plagiarism report) به صورت رایگان ارائه می شود.
 7. رفرنس های مورد استفاده برای تهیه مقالات از نشریات برتر هر رشته می باشد.

زمان نوشتن و چاپ مقاله isi چقدر می باشد؟

فاکتورهای مختلفی در مدت زمان نوشتن مقاله دخیل می باشد. یعنی گاهی اوقات ممکن است موضوعی بسیار پیچیده و جامع انتخاب نمایید که انجام مقاله نیازمند تحقیقات میدانی باشد. طبیعتا چنین مقاله ای چند ماه به طول خواهد انجامید. البته در کالج نوین مدت زمان نوشتن مقاله isi تقریبا 10 الی 14 روز می باشد.

مشاوره همیشه رایگان نگارش و چاپ مقاله

چه دانشجوی دکتری باشید چه یک پژوهشگر، زمان برایتان ارزشمند است. نگارش و چاپ مقاله گاها ماه‌ها و حتی سال‌ها طول می‌کشد. با استفاده از خدمات مشاوره رایگان ایرانیان ریسرچر می‌توانید برای راهنمایی در همه مراحل فرآیند انتشار با کارشناسان ما مشورت کنید. متخصصین ما مقاله شمارا مرور می‌کنند و نظرات سازنده‌ای را ارائه می‌دهند تا بتوانید مقاله خود را قبل از ارسال به مجله موردنظر بهبود ببخشید. متخصصان کالج نوین برای تعیین مناسب‌ترین ژورنال‌ها، ویرایش مقاله قبل از ارسال و پشتیبانی پس از ارسال به مجله با شما همکاری خواهند کرد.

چاپ مقاله علمی پژوهشی و ISI تضمینی و فوری

ما با طراحی ساده‌ترین پروسه‌های ارائه خدمات، به شما خدمات قانونی چاپ مقاله علمی پژوهشی تضمینی و فوری ارائه می‌دهیم. برای حصول چنین شرایطی سال‌ها زحمت کشیده‌ایم و اکنون شما عزیزان می‌توانید از ثمره تجربه غنی ما در زمینه اخذ پذیرش و چاپ انواع مقالات علمی پژوهشی نظیر مقالات ISI، اسکوپوس و یا مقالات علمی پژوهشی داخلی در مجلات معتبر با رتبه بالا، بهره ببرید. طیف گسترده و جامعی از خدمات را برای شما تأمین کرده‌ایم به طوری که اگر عضو هیئت علمی دانشگاه، دانشجوی مقطع ارشد یا دکتری، پژوهشگر و یا استاد دانشگاه باشید می‌توانید نیازهای مختلف خود را از ما بخواهید.

مجلات ISI

مجلاتی که توسط پایگاه اطلاعات علمی تامسون رویترز نمایه می‌شوند را مجلات ISI می‌نامند. سطح کیفی مجلات ISI متفاوت از هم می‌باشد. به همین دلیل برای دسته‌بندی مجلات و حفظ ارزش و اعتبار هرکدام از آن‌ها، مجلات ISI را در قالب دو دسته مجلات ایمپکت فاکتوردار و بدون ایمپکت فاکتور تقسیم‌بندی کرده‌اند. با توجه به دسته‌بندی انجام گرفته مشخص است که ضریب تأثیر (Impact factor) اساس طبقه‌بندی مجلات را تشکیل می‌دهد. بر این اساس مجلاتی را که ایمپکت فاکتور دارند را مجلات JCR و مجلات فاقد ایمپکت فاکتور را مجلات ISI Listed می‌نامند.

مجلات ISI رایگان به چه مجلاتی گفته می‌شود؟

مؤسسات منتشرکننده مجله‌های ISI پولی بیشتر هدف درآمدزایی دارند تا ارتقاء سطح علوم. این مؤسسات و پژوهشگاه‌ها با انتشار این نوع مجلات تلاش می‌کنند تا فضایی برای آن دسته از پژوهشگرانی باز کنند که به هر دلیلی توان نگارش مقالاتی در سطح مجلات دارای ضریب تأثیرگذاری را ندارند. اما مجلات رایگانISI که به مجلات JCR شهرت دارند مجلاتی هستند که فقط مقالات و تحقیقات با کیفیت بالا را منتشر می‌سازند و ازاین‌رو تأثیرگذاری آن‌ها به صورتی ملموس قابل اندازه‌گیری است و به همین دلیل دارای ضریب تأثیرگذاری هستند. دریافتی‌های این نوع مجلات عموماً از افراد حقیقی یا مؤسسات حقوقی‌ای است که تمایل به استفاده از مطالب منتشر شده در این مجلات را دارند. افرادی که در حوزه‌های تحقیقاتی مختلف فعالیت می‌کنند با استفاده از سرچ های اینترنتی می‌توانند به فهرست‌های معتبر ژورنال‌های isi دسترسی پیدا کنند.

شرایط پذیرش رایگان مقاله در مجلات ISI

برای اینکه یک مقاله قابلیت چاپ در مجلات معتبر jcr را داشته باشد اولا باید در سطح علمی بسیار بالایی تدوین و نگارش شده باشد، ثانیا تمام قواعد و اصول مقاله‌نویسی در تنظیم محتوای آن رعایت شده و تناقضی با ساختار استاندارد مقالات جی سی آر نداشته باشد. درصورتی‌که مقاله حائز این شرایط اولیه است می‌توانید با در نظر گرفتن نکات زیر برای ارسال آن به مجله موردنظر خود اقدام کنید:

 1. ترجمه تخصصی و کاملاً نیتیو مقاله
 2. ویرایش فنی و ادبی مقاله رفع هرگونه تشابه و یا سرقت ادبی موجود در مقالات.
 3. انتخاب ژورنال معتبر برای مقاله متناسب با زمینه نگارشی مقاله و سطح علمی مقاله.
 4. ویرایش و فرمت بندی مقاله و تبدیل ساختار مقاله به ساختار و فرمت تعیین‌شده از طرف مجله.
 5. سابمیت مقاله به مجله موردنظر.

مراحل انجام و نشر مقاله آی اس آی به چه نحو می باشد؟

مراحل نوشتن و انجام چاپ مقاله آی اس آی در موسسه نوشتن مقاله کالج نوین 4 مرحله می باشد. یعنی مقاله شما طی چهار مرحله انجام می شود. خوبی این روش این است که خود شما از صفر تا صد مراحل انجام مقاله دخیل هستید. هرگونه اطلاح و یا تغییری را می توانید در مقاله ایجاد نمایید. در موسسه سفیر به عنوان موسسه نوشتن مقاله در صورت صلاح دید مشتری مقاله به زبان لاتین نوشته می شود. خوبی این روش این است که شما نیازی به ترجمه ندارید. بنابراین در هزینه ای سرسام آور ترجمه صرفه جویی می شود.

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟