9 راز مقاله نویسان حرفه ای سئو - کالج نوین

9 راز مقاله نویسان حرفه ای سئو

9 راز مقاله نویسان حرفه ای سئو ، وبلاگ ها و مقالات سئو بخش واقعاً بسیار مهمی از خدمات روابط عمومی آنلاین و مدیریت رسانه های اجتماعی ما هستند.

در The Content Factory، ما حدود 40 وبلاگ و مقاله SEO در هفته برای مشتریان خود می نویسیم – بدون احتساب صفحات فرود – و هر کدام به افزایش ترافیک به وب سایت هایشان کمک می کند.

9 راز مقاله نویسان حرفه ای سئو ، ارسال منظم محتوای تازه در سایت شما یکی از ساده ترین راه ها برای معرفی مشتریان یا مشتریان بالقوه به برند شماست.

البته، شما نمی توانید فقط یک دسته از کلمات را در یک صفحه پرتاب کنید و انتظار داشته باشید که مردم دوان دوان بیایند. خدمات مقاله نویسی حرفه ای سئو می دانند که اگر آن را بسازید، می آیند … اما به شرطی که آن را درست بسازید.

9 راز مقاله نویسان حرفه ای سئو
9 راز مقاله نویسان حرفه ای سئو – کالج نوین

در اینجا 9 راز مقاله نویسان حرفه ای سئو ارائه شده است

1. تحقیق در مورد کلمات کلیدی خود را انجام دهید.

9 راز مقاله نویسان حرفه ای سئو ، اگر به هر حال قصد دارید محتوا را در سایت خود پست کنید، ممکن است زمانی را صرف کنید تا مطمئن شوید که گوگل متوجه تلاش شما می شود.

دریابید که افراد به دنبال چه کلمات و عباراتی هستند (و همچنین در چه مواردی می توانید رقابت کنید) و از خود یک صفحه گسترده کلمه کلیدی بسازید.

تعداد دفعات استفاده از کلمات کلیدی را در محتوای خود پیگیری کنید و از ابزارهای مناسب برای ردیابی رتبه خود برای کلمات کلیدی مورد نظر خود استفاده کنید.

2. کلمات کلیدی را وارد کار کنید.

9 راز مقاله نویسان حرفه ای سئو ، روزی روزگاری، نویسنده محتوای SEO بودن فقط به این معنی بود که کلمات کلیدی را در کپی خود بیاندازید – اما بازی دیگر اینگونه نیست.

در حالی که هنوز ایده خوبی است که کلمه کلیدی مورد نظر خود را در سرتاسر مقاله خود بگنجانید، استفاده از کلمات کلیدی اجباری در کپی شما واقعاً صفحه را تغییر نمی دهد (و اغلب به آن آسیب می رساند). همانطور که در مورد هر بخش از استراتژی سئو وجود دارد، شما باید تاکتیکی باشید.

کلمه کلیدی خود را در عنوان، در 300 کلمه اول و در اولین H1 یا H2 قرار دهید (البته، باید توجه داشت که لازم نیست هر دو را بزنید – فقط مطمئن شوید که آن را در یکی از آنها دارید). پس از آن، باید سعی کنید از تغییرات کلمه کلیدی خود استفاده کنید.

به عنوان یک نکته اضافه، هرگز نباید برای جا دادن کلمه کلیدی خود در کپی خود مشکلی ایجاد کنید. در حالت ایده‌آل، کلمه کلیدی شما باید در نوشتن شما طبیعی به نظر برسد – اگر احساس می‌کنید که شروع به نوشتن جعلی کرده‌اید، خیلی فراتر رفته‌اید.

به یاد داشته باشید، افرادی که از موتورهای جستجو استفاده می کنند، آن عبارت خاص را جستجو می کنند، زیرا می خواهند در مورد آن بیشتر بدانند/آن را بخرند، بنابراین منطقی است که آنچه را که به دنبال آن هستند به آنها ارائه دهیم. اگر این کار را انجام دهید، کلیک های بیشتری دریافت خواهید کرد – این یکی از ترفندهای تجارت برای مقاله نویسان حرفه ای SEO است.

9 راز مقاله نویسان حرفه ای سئو - کالج نوین
9 راز مقاله نویسان حرفه ای سئو – کالج نوین

3. در مورد چیزی بنویسید که مردم به آن اهمیت می دهند.

9 راز مقاله نویسان حرفه ای سئو ، قبل از شروع هر نوع نوشتن سئو، از خود بپرسید: چه کسی اهمیت می دهد؟

ما در اینجا حیله گر نیستیم – اغلب، نویسندگان مقاله فقط بدون دلیل واقعی، بدون هیچ استراتژی واقعی، محتوا را منتشر می کنند. آنها فراموش می کنند که انسان های واقعی باید بخواهند این مطالب را بخوانند – شما واقعاً برای الگوریتم های گوگل نمی نویسید، بلکه برای مردم می نویسید!

وقتی در حال نوشتن هستید، همیشه باید به دنبال ارائه نوعی ارزش به خوانندگان خود باشید. چه چیزی می توانید به آنها بگویید که هیچ کس دیگری نمی تواند؟ چه خدماتی می توانید ارائه دهید که منحصر به فرد باشد؟ چه دانشی را می توانید به اشتراک بگذارید که در هیچ جای دیگری یافت نمی شود؟

9 راز مقاله نویسان حرفه ای سئو ، هیچ کس مانند شما تجارت شما را نمی شناسد – پس از آن به نفع سئوی خود استفاده کنید.

اگر نه، حداقل می توانید درباره اخبار مربوط به کسب و کار خود بحث کنید. در صورت شک، به لیست کلمات کلیدی SEO خود نگاه کنید و ببینید که چه نوع لیست، طعمه پیوند یا پست های عمیقی را می توانید با آن کلمات کلیدی کار کنید.

از مصاحبه با برخی کارشناسان نیز نترسید (اگر از آنها نقل قول کنید و تخصص آنها را در پست خود نشان دهید، احتمالاً محتوای شما را از طریق کانال های اجتماعی خود به اشتراک خواهند گذاشت – به این ترتیب، می توانید از شبکه های بزرگتر برای افزایش اندازه استفاده کنید. از خود شما).

4. اصول سئو فنی را بدانید

9 راز مقاله نویسان حرفه ای سئو ، اگر سایت شما حتی ایندکس نشده باشد، تمام بهینه سازی کلمات کلیدی در جهان به شما کمکی نخواهد کرد.

به عنوان یک نویسنده، از شما انتظار نمی رود که بدانید چگونه یک سایت را مهاجرت کنید، یا HTTPS را در کل دامنه فعال کنید.

شما واقعاً لازم نیست در مورد چگونگی به حداکثر رساندن بودجه خزیدن بدانید، و لازم نیست در مورد کوچک کردن جاوا اسکریپت بدانید. با این حال، دانستن چند نکته در مورد سئو فنی می تواند شما را به سئونویس بهتری تبدیل کند.

اول از همه، درک اینکه گوگل چگونه صفحات را می خزد و اعتبار پیوند را در اختیار شما قرار می دهد می تواند به شما در ایجاد یک استراتژی کمک کند. از این گذشته، نوشتن محتوا فقط نوشتن یک پست وبلاگ منحصر به فرد نیست – نوشتن (و پیوند دادن) دسته ای از آنهاست.

9 راز مقاله نویسان حرفه ای سئو ، اگر درک خوبی از ساختار وبلاگ خود دارید، می توانید کمک کنید تا همه چیز کمی کارآمدتر شود – به این معنی که یک بک لینک به یکی از پست های شما به سایت شما بیشترین سود را می دهد.

همچنین به درک چگونگی بهینه سازی وب سایت برای مواردی بیش از کلمات کلیدی کمک می کند.

کوچک نگه داشتن تصاویر، اطمینان از اینکه تعداد زیادی پاپ آپ در یک صفحه خاص وجود ندارد، یا به سادگی می توانید مطمئن شوید که پست های وبلاگ شما ایندکس شده اند، همه مهارت هایی هستند که به عنوان یک نویسنده سئو باید داشته باشید.

9 راز مقاله نویسان حرفه ای سئو - کالج نوین
9 راز مقاله نویسان حرفه ای سئو – کالج نوین

5. آنقدر طولانی کنید تا بشمارید.

9 راز مقاله نویسان حرفه ای سئو ، مطمئنا، 100 کلمه محتوای تازه بهتر از عدم وجود محتوای جدید است – اما واقعاً چقدر می توانید در یک توییت ارزش ارائه دهید؟

موتورهای جستجو تمایل دارند وبلاگ ها و مقالات طولانی تر را ترجیح دهند و دلیل خوبی هم دارد. سعی کنید حداقل 600 کلمه شلیک کنید، اما اگر می توانید به 1000 کلمه یا بیشتر برسید، آن را دنبال کنید.

تحقیقات زیادی انجام شده است که نشان می دهد موتورهای جستجو تمایل دارند محتوای “عمیق” حداقل 2000 کلمه را ترجیح دهند – ما این کار را برای خود و مشتریانمان دیده ایم، و بسیاری از محبوب ترین پست های وبلاگ TCF حداقل هستند.

9 راز مقاله نویسان حرفه ای سئو ، 1500 کلمه. هر چه محتوای شما طولانی تر باشد، ارزش بیشتری برای خوانندگان خود خواهید داشت و شانس بیشتری برای کاهش نرخ پرش خود خواهید داشت.

6. مراقب تجزیه و تحلیل خود باشید.

سئو نویسی فراموش نشدنی نیست – شما نباید فقط محتوای خود را پست کنید و کنار بروید.

در واقع، شما باید به طور منظم محتوای خود را با استفاده از Google Analytics نظارت کنید. با توجه به داده‌های جمع‌آوری‌شده توسط افراد در SEMrush، زمان در سایت، نرخ پرش و صفحات در هر جلسه همگی به اندازه تراکم کلمات کلیدی مهم هستند (اگر نه مهم‌تر).

وقتی به آن فکر می کنید، چندان تعجب آور نیست. اگر سایت شما دارای نرخ پرش بالایی است، به این معنی است که بازدیدکنندگان سایت شما برای مدت طولانی نمی مانند، احتمالاً به این دلیل که صفحه شما اطلاعاتی را که به دنبال آن هستند در اختیار آنها قرار نمی دهد. اگر نرخ پرش شما بالا باشد، این احتمال وجود دارد که صفحه شما برای کلمات کلیدی مناسب بهینه نشده باشد.

 باید به شما هشدار داده شود که چیزهای غیرمحتوای زیادی وجود دارد که می تواند باعث افزایش سرسام آور نرخ پرش شما شود.

پاپ آپ های تهاجمی، زمان بارگذاری کند، تبلیغات یا تصاویر مضر و هر عنصر طراحی زشت دیگری می تواند بازدیدکنندگان را از خود دور کند. نوشتن محتوای خوب مبتنی بر سئو فقط به کلمات روی صفحه شما مربوط نمی شود – بلکه به نحوه دیدن آنها نیز بستگی دارد. اگر طراحی بد آنها را پنهان کند، هیچ کس برای خواندن آنها کنار نمی آید.

9 راز مقاله نویسان حرفه ای سئو ، بهینه سازی نوشتن محتوای وب خود را بهینه کنید.

اگر از وردپرس به عنوان پلتفرم وبلاگ نویسی خود استفاده می کنید، ابزارهای رایگان روابط عمومی آنلاین (در قالب پلاگین) وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید.

7. کار خود را ویرایش کنید.

تفاوت اصلی بین مقاله نویسان حرفه ای سئو و افراد معمولی، توجه به ویرایش خود است.

برنامه‌هایی مانند OpenOffice، Google Docs و Microsoft Word این کار را آسان می‌کنند – squiggley‌های قرمز و سبز بیشتر آن را از بین می‌برند. توجه به قالب بندی زیبایی شناختی نیز مهم است. از پاراگراف ها و جملات فوق العاده طولانی که کیلومترها ادامه دارند دوری کنید.

اگر می‌توانید، همیشه ایده خوبی است که قبل از انتشار، از شخص دیگری بخواهید کار شما را ببیند. حتی اگر آنها یک نویسنده (یا ویرایشگر SEO) نباشند، یک سری دوم از چشم ها می توانند بسیاری از اشتباهات را به راحتی از دست بدهند.

8. آژانس روابط عمومی آنلاین خود شوید.

9 راز مقاله نویسان حرفه ای سئو ، وقتی محتوای تازه را نوشتید و پست کردید، کار سئو فقط نیمه تمام است.

آخرین مرحله نوشتن محتوای وب این است که به‌عنوان آژانس روابط عمومی آنلاین خود عمل کنید – به محتوای خود در همه جا پیوند دهید. در وبلاگ ها نظر دهید و به سایت خود لینک دهید.

محتوای خود را به Reddit و StumbleUpon ارسال کنید. مدیریت رسانه های اجتماعی و نوشتن محتوای وب دست به دست هم می دهند و به محض اینکه دکمه «انتشار» را در مقاله یا وبلاگ تازه خود فشار دادید، باید قلب خود را توییت کنید. مشاوره روابط عمومی بیشتری می خواهید؟ 5 نکته DIY روابط عمومی اینترنت ما را بررسی کنید.

9. بدانید که تبدیل شدن به یک متخصص سئو نویسی زمان می برد.

9 راز مقاله نویسان حرفه ای سئو ، نوشتن سئو یک مهارت است – و مانند هر مهارت دیگری، نمی‌توانید یک شبه بر آن مسلط شوید.

اما موضوع اینجاست – این کاملاً اشکالی ندارد. ببینید، زمانی که محتوای سئو می نویسید، همیشه می خواهید به عقب برگردید و محتوای خود را ویرایش کنید، زیرا تجزیه و تحلیل شما شروع به ارائه بینش خاصی به شما می کند.

حتی اگر در اولین تلاش خود موفق به کسب طلا نشدید، می‌توانید محتوای خود را تا زمانی که شروع به رتبه‌بندی کند به کمال خود ادامه دهید.

9 راز مقاله نویسان حرفه ای سئو ، به همین ترتیب، هر محتوایی که می نویسید، نقطه دیگری در کمربند شماست.

با این اوصاف، همه با نوشتن سئو موفق نمی شوند.

همه نویسنده ای متخصص نیستند و اگر پیشینه نویسندگی نداشته باشید، ممکن است دچار مشکل شوید. توصیه ما این است که آن را امتحان کنید.

9 راز مقاله نویسان حرفه ای سئو ، تمام تلاش خود را بکنید و ببینید چه کاری می توانید انجام دهید. بعد از چند ماه، اگر درست نشد، می‌توانید آموزش‌های اضافی، یک سرویس نوشتن محتوا یا یک شرکت بازاریابی محتوا پیدا کنید تا این کار را برای شما انجام دهد.

این مقاله را مطالعه کنید  چگونه سئو سایت را بالا ببریم

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفده + 10 =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟