درستی کار استراتژی دیجیتال مارکتینگ

درستی کار استراتژی دیجیتال مارکتینگ

درستی کار استراتژی دیجیتال مارکتینگ ، توسعه یک کمپین بازاریابی رسانه‌های اجتماعی قوی برای اکثر شرکت‌ها به میز تبدیل شده است. با این حال، چالش این است که چگونه می توان آن را با سایر اولویت های دیجیتال مارکتینگ متعادل کرد. و اگرچه به نظر می رسد که تعیین یک بیست و چند ساله در دفتر به این کار بسیار آسان به نظر برسد، اما از ارسال عکس های عابر بانک یا گروهی از کارمندان که زباله ها را در کنار یک بزرگراه محلی جمع می کنند، پیچیده تر شده است.

شن‌های متحرک رسانه‌های اجتماعی پیچیده‌تر از آن چیزی است که به نظر می‌رسد. و صرفاً پست کردن در پلتفرم های اصلی – فیس بوک، اینستاگرام، لینکدین، توییتر – یک استراتژی نیست. واقعیت این است که استراتژی بازاریابی رسانه‌های اجتماعی با عرض مایل و اینچ دیگر موثر نیست – اگر تا به حال بوده است.

درستی کار استراتژی دیجیتال مارکتینگ
درستی کار استراتژی دیجیتال مارکتینگ – کالج نوین

واقعاً دیجیتال مارکتینگ چیست؟- درستی کار استراتژی دیجیتال مارکتینگ

بازاریابی دیجیتال به یک اصطلاح فراگیر تبدیل شده است که روش های مختلفی را برای ارائه محصول شما در مقابل مشتریان ترکیب می کند. این کانال ها عبارتند از:

. وب،
. اجتماعی،
. پست الکترونیک،
. مدیریت منابع مشتری (CRM)
. نامزدی طرف اول،
. تعامل اینفلوئنسر و همچنین
. رسانه پولی

تصمیم گیری در مورد محل صرف زمان – و پول – به منظور افزایش آگاهی در مورد پیشنهاد بعدی شما می تواند یک تلاش دشوار باشد، به ویژه با توجه به اینکه هر کانال به سطح تخصص و دانش خود از بهترین شیوه های صنعت برای به حداکثر رساندن بازده سرمایه شما نیاز دارد (ROI) ).

این مقاله را مطالعه کنید  استراتژی دیجیتال مارکتینگ برای کسب و کار

چگونه یک استراتژی بازاریابی دیجیتال را ساختار دهیم؟

استراتژی دیجیتال مارکتینگ سندی است که جزئیات مربوط به همه مقدمات کمپین های بازاریابی دیجیتال یا اقداماتی که باید انجام شود را به اشتراک می گذارد. این جزئیات از جمله موارد زیر است:

. اهداف کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت کسب و کار.
. استراتژی هایی که برای دستیابی به اهداف در سطح دیجیتال باید دنبال شود.
. کانال های مورد استفاده
. برنامه های اقدام و توسعه
. سرمایه گذاری و بودجه.
. زمان بندی و نقشه راه

درستی کار استراتژی دیجیتال مارکتینگ
درستی کار استراتژی دیجیتال مارکتینگ – کالج نوین

شما به استراتژی بازاریابی دیجیتال خود نیاز دارید تا:

. جذب، متقاعد، تبدیل و همچنین مشتریان خود را عاشق محصول یا خدمات خود کنید.
. برای دستیابی به مشتری هدف خود، علاوه بر اقدامات، تمام استراتژی ها را نیز برنامه ریزی کنید.
. کمپین های بازاریابی دیجیتال خود را به گونه ای تقسیم کنید که در هر مرحله ارزش ارائه کنند.

یک استراتژی بازاریابی دیجیتال مفید به شما کمک می کند تا تصمیمات درستی بگیرید تا یک شرکت را به صورت آنلاین مؤثر کنید. یک مدل فرآیند استراتژی چارچوبی را ارائه می‌کند که دنباله‌ای منطقی برای دنبال کردن به منظور اطمینان از ادغام تمام فعالیت‌های کلیدی توسعه و اجرای استراتژی ارائه می‌دهد.

یک استراتژی بازاریابی دیجیتال باید شامل یک بازبینی باشد تا بررسی شود که آیا تمام منابع شما برای کمک به سازمان شما در مدیریت تمام نقاط تماس دیجیتالی وجود دارد یا خیر. یک استراتژی بازاریابی دیجیتال موفق باید بر اساس بررسی هفت قابلیت اصلی ایجاد شود. اینها هستند:

. رویکرد استراتژیک،
. فرآیند بهبود عملکرد،
. خرید مدیریت،
. منابع و ساختار،
. داده ها و زیرساخت ها،
. ارتباطات یکپارچه با مشتری، و همچنین
. تجربه ی مشتری.

این مقاله را مطالعه کنید  عمده بازاریابی دیجیتال در مقابل بازاریابی سنتی

اگرچه ممکن است فقط شیرجه زدن و شروع بر روی سکوهای مختلف مانند یک بار جذاب به نظر برسد، با گفتن اینکه بعداً جزئیات را بررسی خواهید کرد، واقعاً فقط به پای خود شلیک می کنید. اجرای هر نوع کمپین دیجیتال مارکتینگ (حتی صرفاً بهینه سازی موتورهای جستجو) بدون در نظر گرفتن اهداف خاص مانند دویدن در پاریس بدون GPS نیست – بیشتر شبیه سوار شدن به یک قایق بادبانی بدون نقشه است که احتمالاً در آن به دام می افتید. و شناور در دریا بدون هیچ استراتژی دیجیتال مارکتینگ، شما نتایجی را نخواهید دید زیرا محتوای صحیحی برای به دست آوردن نتایج ندارید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یازده + نوزده =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟