نحوه نوشتن محتوای وبلاگ مبتنی بر سئو ، 10 روش

نحوه نوشتن محتوای وبلاگ مبتنی بر سئو ، 10 روش

نحوه نوشتن محتوای وبلاگ مبتنی بر سئو ، احتمالا می دانید که وبلاگ نویسی یکی از بهترین راه ها برای بهبود سئو و افزایش ترافیک وب سایت شماست. من حدس می‌زنم که شما نیز ساعت‌های زیادی را صرف خیره شدن به یک مکان‌نمای چشمک‌زن کرده‌اید.

من درد تو را احساس میکنم. من بیش از یک دهه است که وبلاگ نویسی می کنم. در واقع، این استراتژی بازاریابی اولیه ای است که من از آن استفاده کردم و در کمتر از دو سال پس از شروع کسب و کار، به پنج رقمی رسیدم. اما همیشه برای من آسان نبود: بدون یک فرآیند استراتژیک و مجموعه ای عالی از ابزارها، وبلاگ نویسی سخت است.

نحوه نوشتن محتوای وبلاگ مبتنی بر سئو ، من یک فرآیند آزمون و خطا را طی کردم تا به جایی که هستم برسم. در اینجا، من روند وبلاگ نویسی خود را به اشتراک می گذارم – از جمله ابزارهایی که برای آسان کردن هر مرحله استفاده می کنم.

نحوه نوشتن محتوای وبلاگ مبتنی بر سئو ، 10 روش - کالج نوین
نحوه نوشتن محتوای وبلاگ مبتنی بر سئو ، 10 روش – کالج نوین

سئو چیست؟

نحوه نوشتن محتوای وبلاگ مبتنی بر سئو ، سئو (SEO) یا بهینه سازی برای موتورهای جستجو، به منظور بهبود عملکرد سایت شما براساس استاندارهای موتورهای جستجو و جذب بازدیدکنندگان بیشتر از این طریق انجام می گیرد.

فاکتورهای زیادی در سئو سایت شما تاثیرگذارند، از کلمات بکار رفته در متن و محتوا تا لینک‌های ورودی به سایت شما از سایت‌های دیگر، گاهی اوقات حصول اطمینان از ساختار مناسب سایت شما برای موتورهای جستجو را سئو می نامیم.

نحوه نوشتن محتوای وبلاگ مبتنی بر سئو

1. ایده های محتوایی را طوفان فکری کنید

نحوه نوشتن محتوای وبلاگ مبتنی بر سئو ، برای نوشتن یک پست وبلاگ عالی، به یک ایده عالی نیاز دارید. این کمک می کند تا حد امکان ایده های زیادی را جمع آوری کنید، بنابراین لازم نیست هر بار که نیاز به نوشتن چیزی دارید به ماهیگیری بروید. مکان مورد علاقه من برای شروع یک جلسه طوفان فکری سازنده AnswerThePublic است.

نتایج مستقیماً از Google دریافت می‌شوند و به من بینشی فوری از آنچه افراد واقعی هر روز جستجو می‌کنند، می‌دهد. اول، من به دنبال الگوها هستم. در اینجا چند ایده وجود دارد که برای من برجسته است.

. چرا Squarespace برای سئو مضر است؟

. فضای مربع محل قرار دادن متادیتا

. مربع محل قرار دادن متن جایگزین

2. یک تقویم تحریریه ایجاد کنید

نحوه نوشتن محتوای وبلاگ مبتنی بر سئو ، هنگامی که مجموعه ای از ایده های محتوای شگفت انگیز دارید، به مکانی برای ضبط و مرتب سازی آنها بر اساس موضوع نیاز دارید. (اگرچه وسوسه انگیز است، اما یک تکه کاغذ تصادفی کافی نخواهد بود.)

3. تحقیق در مورد کلمات کلیدی انجام دهید

نحوه نوشتن محتوای وبلاگ مبتنی بر سئو ، اگر می خواهید محتوای شما در گوگل رتبه بندی شود، تحقیق در مورد کلمات کلیدی بسیار مهم است. شما باید یک کلمه کلیدی فوکوس را برای استفاده در عنوان، سرصفحه، متن اصلی، URL، نام فایل تصویر و متن جایگزین تصویر شناسایی کنید.

بسیاری از ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی گران هستند و برای متخصصان طراحی شده اند تا صاحبان کسب و کار معمولی. Ubersuggest این شکاف را با ابزاری پر می‌کند که استفاده از آن آسان است، بینش‌های قدرتمندی ارائه می‌دهد و هزینه‌ای برای یک دست و پا ندارد—برای حداکثر سه جستجوی کلمه کلیدی در روز رایگان است.

با وارد کردن یک کلمه کلیدی مرتبط شروع کنید. Ubersuggest اطلاعات زیادی را به شما نشان می دهد، اما دو چیز اصلی وجود دارد که باید به آنها توجه کنید: حجم جستجو و سختی SEO.

نحوه نوشتن محتوای وبلاگ مبتنی بر سئو ، 10 روش - کالج نوین
نحوه نوشتن محتوای وبلاگ مبتنی بر سئو ، 10 روش – کالج نوین

4. تیتر خود را بنویسید

نحوه نوشتن محتوای وبلاگ مبتنی بر سئو ، مهم نیست که چقدر در گوگل رتبه بالایی داشته باشید، یک تیتر خسته کننده باعث می شود افراد به سمت محتوای شما حرکت کنند.

من از CoSchedule’s Headline Studio برای کمک به این موضوع استفاده می کنم – تقریباً نوشتن سرفصل ها را به یک علم تبدیل می کند. آنها عناوین بی شماری را تجزیه و تحلیل کرده اند تا فرمول هایی را پیدا کنند که باعث کلیک افراد می شود.

با ایجاد یک عنوان پست وبلاگ شروع کنید و آن را وارد استودیو Headline کنید. شما یک امتیاز و تجزیه و تحلیل دقیق دریافت خواهید کرد که می تواند به شما در بهبود کمک کند. در اینجا یک عکس فوری از تجزیه و تحلیل یک عنوان احتمالی برای این پست وبلاگ است.

5. پست خود را بهینه کنید

اگر یک وبلاگ وردپرس خود میزبانی دارید، به احتمال زیاد از Yoast استفاده می کنید. و Yoast عالی است، اما کمی بر فرکانس کلمات کلیدی تمرکز دارد. این در عصر پر کردن کلمات کلیدی مفید بود، اما دیگر سال 2010 نیست. اکنون بسیار موثرتر است که کلمات کلیدی مرتبط را در پست خود بگنجانید.

6. پست خود را تصحیح کنید

نحوه نوشتن محتوای وبلاگ مبتنی بر سئو ، متأسفانه، غلط‌گیری املا مربوط به دوران تاریک و تصحیح خودکار است… خب، همه ما داستان‌های شرم‌آوری در مورد آن داریم.

به همین دلیل است که من از Grammarly برای کشف هر گونه خطا استفاده می کنم. این فراتر از غلط‌گیری املا و تصحیح خودکار است تا پیشنهادات پیشرفته‌ای در مورد چگونگی بهبود املا، دستور زبان، لحن و خوانایی خود ارائه دهد.

7. تصاویری را برای پست خود پیدا کنید

نحوه نوشتن محتوای وبلاگ مبتنی بر سئو ، تصاویر راهی عالی برای شکستن متن شما و جلب توجه کوتاه خوانندگان غرق در دریایی از اطلاعات است.

اگر اسکرین شات یا سایر تصاویر مرتبط و اصلی ندارید، می‌توانید از عکس‌های استوک رایگان استفاده کنید. فقط مطمئن شوید که از یک سایت عکس استوک معتبر استفاده می کنید.

8. طراحی گرافیک رسانه های اجتماعی

نحوه نوشتن محتوای وبلاگ مبتنی بر سئو ، من یک طراح هستم من تمام برنامه های طراحی را امتحان کردم. و در حالی که ابزارهای طراحی رسانه های اجتماعی زیادی برای غیر طراحان وجود دارد، من Adobe XD را بیش از بقیه توصیه می کنم.

اکنون می دانم که به چه چیزی فکر می کنید: البته یک طراح یک برنامه پیچیده و مضحک گران قیمت Adobe را توصیه می کند.

اما XD هیچ کدام از این چیزها نیست. این قدرتمند است (همانطور که از Adobe انتظار دارید)، اما استفاده از آن نیز آسان است و دارای یک رابط کاربری بسیار تمیز است که بتوانید از آن لذت ببرید. به علاوه، شما به تمام ویژگی های اصلی به صورت رایگان دسترسی دارید.

چیز مورد علاقه من در مورد XD این است که می توانید یک فایل واحد با چندین تابلوی هنری برای همه قالب های رسانه های اجتماعی خود ایجاد کنید.

و شما می توانید آنها را برای جدا کردن فایل های JPG یا PNG به یکباره با یک کلیک ذخیره کنید. مقدار زمانی که صرفه جویی می کنید دلیل کافی برای تغییر است.

نحوه نوشتن محتوای وبلاگ مبتنی بر سئو ، 10 روش - کالج نوین
نحوه نوشتن محتوای وبلاگ مبتنی بر سئو ، 10 روش – کالج نوین

9. محتوای خود را تبلیغ کنید

بعد از اینکه انتشار را فشار دادید و نفس راحتی کشیدید، وقت آن است که پست وبلاگ خود را در رسانه های اجتماعی تبلیغ کنید.

می‌توانید این فرآیند را با استفاده از Zapier خودکار کنید، که می‌تواند کارهایی مانند ارسال خودکار تمام مقالات جدید وردپرس در محتوای اجتماعی یا پست متقابل از یک پلت فرم رسانه اجتماعی به پلتفرم دیگر را انجام دهد.

10. تبلیغ محتوای خود را برای خوانندگان آسان کنید

اگر این کار را آسان کنید، خوانندگان شما می‌توانند بهترین تبلیغات شما باشند. متأسفانه، بیشتر افزونه های اشتراک گذاری اجتماعی کند، زشت هستند و به شما امکان کنترل ظاهر محتوای خود را نمی دهند (و من بسیاری از آنها را آزمایش کرده ام). به همین دلیل است که من عاشق جنگ اجتماعی هستم.

این سبک وزن است، کاملاً قابل تنظیم است و به شما کنترل کامل بر نحوه اشتراک گذاری محتوای شما توسط افراد می دهد. آیا می خواهید مطمئن شوید که هر کسی که پست شما را پین می کند از گرافیک عمودی Pinterest شما استفاده می کند؟

شما می توانید یکی را به طور خاص برای اشتراک گذاری Pinterest آپلود کنید. دیگر نگران این نباشید که محتوای شما در صورت اشتراک‌گذاری توسط افراد دیگر چگونه به نظر می‌رسد.

این مقاله را مطالعه کنید  سئو چیست ؟ 9 فصل آن

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 + چهارده =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟