کپی رایتینگ سئو ، 4 مرحله - کالج نوین

کپی رایتینگ سئو ، 4 مرحله

فهرست مطالب

کپی رایتینگ سئو ، کپی رایتینگ سئو هم یک عنصر کلیدی و هم یک چالش بزرگ در هر استراتژی سئو است. همانطور که موتورهای جستجو صفحات وب را می خزند، محتوای وب سایت شما باید با الگوریتم های – همیشه در حال تغییر – موتورهای جستجو تنظیم شود.

علاوه بر آن، باید واضح بنویسید تا مخاطبان شما هم از وب سایت شما لذت ببرند و هم درک کنند. پس از همه، ما می دانیم که خوانایی رتبه بندی می شود.

کپی رایتینگ سئو ، این راهنمای کامل برای کپی‌رایتینگ سئو شما را در فرآیند تحقیق کلمات کلیدی و همچنین 3 مرحله فرآیند نوشتن راهنمایی می‌کند.

همچنین به شما کمک می کند تا مقالات خوانا و سئو پسند مورد نیاز وب سایت خود را بنویسید! و در آخر، ما به شما اطلاعاتی در مورد نوشتن محتوا برای سایت‌های بین‌المللی و چالش‌های همراه با آن می‌دهیم.

کپی رایتینگ سئو ، می توانید این مقاله را هم مطالعه کنید. راهنمای ووکامرس سئو ، 21 نکته

کپی رایتینگ سئو ، 4 مرحله
کپی رایتینگ سئو ، 4 مرحله – کالج نوین

کپی رایتینگ سئو و سئوی جامع

کپی رایتینگ سئو ، در Yoast، ما چیزی را که «سئوی جامع» می نامیم، تمرین می کنیم. این بدان معناست که هدف اصلی ما باید ساخت و نگهداری بهترین وب سایت ممکن باشد. اگر وب سایت شما از کیفیت بسیار بالایی برخوردار باشد، رتبه در گوگل به طور خودکار انجام می شود.

دلیل آن: گوگل می خواهد به مشتریان خود خدماتی را ارائه دهد که آنها می خواهند. ماموریت آنها این است: فهرست کردن تمام اطلاعات جهان و قابل دسترسی جهانی.

علاوه بر این، گوگل، البته، می‌خواهد پول دربیاورد، اما باید نتایجی را که به دنبال آن هستند به مردم نشان دهد – در غیر این صورت، افراد دیگر از گوگل استفاده نمی‌کنند.

بنابراین، می توانیم توافق کنیم که گوگل می خواهد بهترین نتایج را به مردم نشان دهد. اگر وب سایت شما در بازار تخصصی شما بهترین است، گوگل می خواهد آن را در نتایج بالاتر قرار دهد.

سئو جامع نگر

کپی رایتینگ سئو ، سئو جامع یک استراتژی بازاریابی بین رشته ای است که هدف آن ایجاد بهترین وب سایت در یک بازار خاص است. برای انجام این کار، طراحی فنی وب سایت شما باید عالی باشد، UX وب سایت شما بدون عیب باشد و تمام جنبه های امنیتی پوشش داده شود.

با این حال، مهم‌تر از همه، این است که محتوای وب‌سایت شما باید به خوبی نوشته شده باشد و مخاطبانی را که وب‌سایت شما به آنها خدمت می‌کند هدف قرار دهد. این رویکرد به مهارت های نوشتاری نسبتاً پیشرفته SEO نیاز دارد.

بهترین کپی را بنویس!

کپی رایتینگ سئو ، برای اطمینان از اینکه وب سایت شما در بخش شما بهترین است، متن وب سایت شما باید زیبا و خوانا باشد. بدون دادن هیچ گونه امتیازی به کیفیت محتوای خود، باید متن خود را با نیازهای خاص موتورهای جستجو تنظیم و تنظیم کنید.

فرآیند کپی‌رایتینگ سئو بسیار شبیه به فرآیند نوشتن هر چیز دیگری است، بنابراین کار سختی است و به ناچار برخی از ما استعداد بیشتری نسبت به دیگران داریم.

کپی رایتینگ سئو ، متأسفانه، همه ما نمی‌توانیم ارنست همینگوی باشیم، اما با کمی آموزش، هر کسی باید بتواند کپی SEO بهتری بنویسد.

قبل از نوشتن: همیشه با تحقیق کلمات کلیدی شروع کنید

کپی رایتینگ سئو ، اولین مرحله کپی رایتینگ سئو ارتباط چندانی با نوشتن ندارد. ابتدا باید تصمیم بگیرید که در مورد چه چیزی بنویسید. برای کدام موضوعات می خواهید پیدا شوید؟ شما باید از کلمات کلیدی که می خواهید برای آنها رتبه بندی کنید در کپی خود استفاده کنید،

بنابراین اولین گام کپی رایتینگ SEO، تحقیق در مورد کلمات کلیدی است. تحقیق کلمات کلیدی کاری است که شما برای فهرست کردن کلمات کلیدی و عبارات کلیدی که می خواهید برای آن ها رتبه بندی کنید انجام می دهید.

تحقیق صحیح کلمات کلیدی شامل این چهار مرحله است:

1. بیانیه ماموریت را تدوین کنید

کپی رایتینگ سئو ، قبل از شروع تحقیق کلمه کلیدی واقعی، باید در مورد بیانیه ماموریت خود فکر کنید. این چیزی است که شما را از بقیه متمایز می کند. هنگام تدوین بیانیه ماموریت خود، باید به سؤالاتی مانند این که: شما کی هستید و وبلاگ شما در مورد چیست؟

چه چیزی آن را منحصر به فرد می کند؟ برای تدوین و نوشتن بیانیه ماموریت خود وقت بگذارید. برای اطلاعات بیشتر در مورد ایجاد بیانیه ماموریت، پست ما را در مورد نحوه نوشتن بیانیه ماموریت برای وب سایت خود بخوانید.

2. فهرستی از کلمات کلیدی مرتبط تهیه کنید

کپی رایتینگ سئو ، هنگامی که یک بیانیه ماموریت واضح را تنظیم کردید، می توانید شروع به تهیه لیستی از تمام عبارات جستجو (کلمات کلیدی) کنید که می خواهید وب سایت شما برای آنها پیدا شود.

اگر ماموریت شما مشخص است، برای یافتن عبارات جستجویی که در بازار تخصصی شما و نقاط فروش منحصر به فرد شما کاربرد دارند، مشکل کمی خواهید داشت. اینها کلمات کلیدی هستند که می خواهید برای آنها پیدا شوید.

برای اینکه بتوانید اصطلاحات خوبی به دست آورید، واقعاً باید به ذهن مخاطبان خود وارد شوید. به احتمال زیاد چگونه شما را پیدا می کنند؟ چه چیزی را در گوگل جستجو می کنند؟

این مقاله را مطالعه کنید  18 ابزار سئو برای بهینه سازی وب سایت

در پایان تحقیق کلمه کلیدی خود، باید فهرستی از تمام عبارات جستجوی مرتبطی که افراد ممکن است استفاده کنند داشته باشید. همچنین به ترکیبات و تغییرات این اصطلاحات فکر کنید.

شایان ذکر است که می توانید از ابزارهایی نیز برای کمک به شما در فرآیند تحقیق کلمات کلیدی استفاده کنید. به عنوان مثال، ما ابزار تحقیق کلمات کلیدی مرتبط Yoast SEO و Semrush را داریم.

بعد از اینکه فهرستی تهیه کردید، ممکن است در تصمیم گیری برای استفاده از عبارت کلیدی مشکل داشته باشید. اگر اینطور است، پست ما را در مورد نحوه انتخاب کلمه کلیدی فوکوس کامل خود بخوانید.

کپی رایتینگ سئو ، 4 مرحله - کالج نوین
کپی رایتینگ سئو ، 4 مرحله – کالج نوین

یک نمای کلی ایجاد کنید
کپی رایتینگ سئو ، در نهایت، شما باید یک نمای کلی مفید داشته باشید، که کمک بزرگی در فرآیند کپی‌رایتینگ سئوی شما خواهد بود. به ایجاد جدولی از کلمات کلیدی خود برای خلاصه کردن اطلاعات کمک می کند.

سعی کنید ترکیبی از کلمات کلیدی را نیز ایجاد کنید، سپس کلمات کلیدی را بر اساس نوعی اولویت ترتیب دهید. کدام یک از این کلمات کلیدی برای رتبه بندی و نزدیک به بیانیه ماموریت شما اهمیت ویژه ای دارند و کدام یک کمتر؟ هنگام انتخاب کلمات کلیدی برای اولین بار، باید در نظر بگیرید که چقدر احتمال دارد که صفحات شما برای آن کلمه کلیدی خاص رتبه بندی شوند.

در بسیاری از موارد، تمرکز بر کلمات کلیدی کمتر محبوب و کم رقابت می تواند در ابتدا استراتژی خوبی باشد. اگر می خواهید در مورد اهمیت کلمات کلیدی کم رقابت بیشتر بدانید، پست های ما را در مورد اینکه چرا باید روی کلمات کلیدی دم بلند تمرکز کنید، بخوانید.

3. به هدف جستجو نگاه کنید

امروزه استراتژی های سئو باید تا حد زیادی حول پاسخ به سوالاتی که افراد دارند بچرخد. هر زمان که شخصی یک درخواست جستجو را در موتور جستجو وارد می کند، در جستجوی چیزی است. 4 نوع هدف وجود دارد که جستجوگرها می توانند داشته باشند:

. هدف اطلاعاتی: برای یافتن اطلاعات در مورد یک موضوع خاص.

. هدف ناوبری: برای دسترسی به یک وب سایت خاص با وارد کردن عبارت در موتور جستجو.

. نیت تجاری: به زودی چیزی را بخرید و قبل از خرید در حال تحقیق هستید.

. قصد معامله: برای خرید چیزی پس از انجام جستجوهای قصد تجاری خود.

در تحقیق کلمات کلیدی خود، باید دریابید که کدام نوع قصد برای کلمات کلیدی شما اعمال می شود و سعی کنید با این اهداف جستجو مطابقت داشته باشید.

می‌توانید از نتایج جستجو برای یافتن اینکه کدام هدف در مورد کلمات کلیدی شما صدق می‌کند استفاده کنید و محتوای فوق‌العاده‌ای ایجاد کنید که با این هدف مطابقت دارد.

هدف شما باید بر سبک نوشتن شما نیز تأثیر بگذارد، ما بعداً در این راهنما به آن خواهیم پرداخت.

4. صفحات فرود برای جستجوگران ایجاد کنید

مرحله نهایی تحقیق در مورد کلمات کلیدی ایجاد پست ها یا صفحات عالی برای کلمات کلیدی است که می خواهید آنها را پیدا کنید. محتوا باید طوری تنظیم شود که بازدیدکنندگانی را که وبلاگ شما را از طریق یک کلمه کلیدی خاص پیدا کرده اند جذب کند.

کپی رایتینگ سئو ، این می تواند یک صفحه اختصاصی یا یک پست وبلاگ باشد که برای یک کلمه کلیدی خاص بهینه شده است. مطمئن شوید که بازدیدکنندگان شما می توانند وبلاگ شما را از آنجا، از طریق منو یا پیوندهای داخلی مرور کنند.

و مطمئن شوید که برای هر کلمه کلیدی مرتبطی که پیدا می کنید یک صفحه دارید.

اگر فرمت عالی برای این نوع پست ها یا صفحات پیدا کرده اید، می توانید از Yoast Duplicate Post برای استفاده از آن قالب برای صفحات مشابه استفاده کنید. با استفاده از آن، می توانید یک پست را شبیه سازی کنید و به راحتی آن را با محتوای صفحه خود پر کنید.

تحقیق در مورد کلمات کلیدی شما به شما ایده خوبی می دهد که در مورد چه چیزی باید وبلاگ داشته باشید. سپس، باید قفل محتوا را حول یک کلمه خاص باز کنید.

هر چند کلمه یک موضوع نیست. در کنار یک کلمه کلیدی (یا عبارت کلیدی)، به یک زاویه، یک داستان خاص در اطراف آن کلمه کلیدی نیاز دارید. اگر مایلید بیشتر بدانید، نکات ما را در مورد چگونگی ارائه ایده برای وبلاگ خود بخوانید.

سه مرحله نوشتن مقاله

کپی رایتینگ سئو ، هنگامی که در مورد موضوع یا داستانی که می خواهید بنویسید تصمیم گرفتید، کپی رایتینگ واقعی SEO شروع می شود! فرآیند نوشتن سئو شامل سه مرحله است: آماده سازی، نوشتن و تصحیح (یا ویرایش).

مرحله 1 فرآیند نوشتن: آماده سازی متن شما

کپی رایتینگ سئو ، اولین مرحله از فرآیند واقعی کپی رایتینگ سئو، برنامه ریزی قطعه شما است. قبل از اینکه قلم را روی کاغذ بگذارید (یا انگشتان خود را روی صفحه کلید)، کمی وقت بگذارید و به آنچه می خواهید بنویسید فکر کنید.

در حال حاضر موضوعی را در ذهن دارید، اما قبل از شروع نوشتن، باید به سوالات زیر نیز پاسخ روشنی داشته باشید:

1. هدف مقاله شما چیست؟ چرا مینویسی شما می خواهید به چه جیزی برسید؟

2. پیام اصلی پست شما چه خواهد بود؟ سوال کلیدی که می خواهید به آن پاسخ دهید چیست؟

3. مخاطب شما کیست؟ آنها به دنبال چه می گردند؟

4. برای نوشتن قطعه خود به چه اطلاعاتی نیاز دارید؟

5. اطلاعات خود را به چه ترتیبی ارائه خواهید کرد؟ ساختار مقاله شما چگونه خواهد بود؟

در پست ما در مورد تهیه یک پست وبلاگ، می توانید همه چیز را در مورد چگونگی دستیابی به پاسخ های مناسب و واضح برای این سوالات بخوانید.

هدف متن و هدف جستجوی شما

کپی رایتینگ سئو ، اولین سوال در لیست این است: هدف مقاله شما چیست. مهم است که از قبل در مورد آن فکر کنید زیرا بر نحوه نوشتن مقاله شما تأثیر می گذارد.

آیا می خواهید به کاربران اطلاع دهید؟ آنها را سرگرم کنم؟ یا آنها را متقاعد کنید که کاری در سایت شما انجام دهند؟ مرحله آماده سازی همچنین زمانی است که باید قصد بازدیدکننده خود را در نظر بگیرید.

اگر تحقیقات کلمه کلیدی شما به وضوح نشان داد که هدف پشت یک جستجوی خاص اطلاعاتی است، و می خواهید یک صفحه متقاعد کننده و متمرکز بر فروش برای آن کلمه کلیدی بنویسید، این تطابق خوبی نیست.

این مقاله را مطالعه کنید  5 نکته قبل از ایجاد استراتژی سئو

البته، اگر به استراتژی کلمه کلیدی خود فکر کرده باشید، این مشکلی نخواهد بود.

در هر صورت، قبل از شروع نوشتن باید در مورد هدف کاربر خود فکر کنید، زیرا یک متن آموزنده متفاوت از متن متقاعد کننده نوشته شده است.

زبانی که هنگام نوشتن یک متن آموزنده استفاده می کنید باید واضح و متمرکز باشد، در حالی که زبان متقاعد کننده معمولاً بسیار مثبت است و تمرکز بیشتری بر خواننده دارد. و متون سرگرم کننده بیشتر از زبان غیر رسمی، بازی با کلمات یا اغراق استفاده می کنند.

مرحله 2 فرآیند نوشتن: نوشتن متن شما

کپی رایتینگ سئو ، اکنون می توانید فرآیند نگارش SEO واقعی را شروع کنید! این تنها 20 درصد از کل زمانی را که صرف مقاله خود می کنید، می گیرد.

فقط بنویس!

کپی رایتینگ سئو ، مهمترین نکته برای این مرحله از کپی رایتینگ سئو این است که فقط بنویسید. مردم اغلب در آوردن اولین جمله (یا اولین پاراگراف برای آن موضوع) مشکل دارند. اما، در این مرحله، می توانید از نوشتن آن پاراگراف اول به طور کلی صرف نظر کنید.

کافی است چند کلمه با اشاره به محتوایی که پاراگراف اول شما باید حاوی آن باشد را یادداشت کنید و شروع به نوشتن پاراگراف دوم کنید. هنگامی که بدنه اصلی پست خود را کامل کردید، نوشتن شروع و پایان آسان تر است.

اگر جمله ای از نظر گرامری صحیح نیست یا به نظر ناخوشایند می رسد، فقط به راه خود ادامه دهید و هنوز نگران آن نباشید. شما می توانید این موارد را در فاز بعدی که ویرایش است بازنویسی کنید. در مرحله نوشتن، ماندن در جریان نوشتن مهم است.

به ساختار متن خود پایبند باشید

کپی رایتینگ سئو ، در حین نوشتن از ساختاری که در مرحله آماده سازی ایجاد کردید به عنوان طرح کلی استفاده کنید و پاراگراف ها را مطابق آن طرح بنویسید. مطمئن شوید که پاراگراف های واضحی می نویسید.

هر پاراگراف را با مهمترین جمله شروع کنید، سپس آن را توضیح دهید یا توضیح دهید. خوانندگان شما تنها با خواندن اولین جملات پاراگراف شما می توانند مهمترین مطالب مقاله شما را درک کنند.

مطمئن شوید که متن شما قابل خواندن است

کپی رایتینگ سئو ، خواندن از روی صفحه نمایش سخت است، بنابراین اگر می خواهید خوانندگان شما کل پست وبلاگ شما را بخوانند، باید خواندن آن را آسان کنید.

پست هایی که خوب و خواندنی هستند باعث بازگشت بازدیدکنندگان بیشتر و نرخ تبدیل بالاتری می شود. مهمتر از همه، مطمئن شوید که متن شما برای مخاطبی که برایش می نویسید درست باشد.

برای خواندن نکات بیشتر در مورد نوشتن متون خوانا، پست ما را با نکاتی در مورد نحوه خواندن بیشتر پست های وبلاگ و پست ما را با نکاتی در مورد بهبود تایپوگرافی وبلاگ خود بخوانید.

این نکات واقعاً به شما کمک می کند تا روند کپی رایتینگ SEO خود را به خوبی تنظیم کنید.

چند راه برای بهبود سبک نوشتاری

کپی رایتینگ سئو ، برخی از افراد نویسندگان طبیعی هستند و برای کپی‌رایتینگ سئوی خود نیازی به راهنمایی ندارند – آنها می‌توانند یک مقاله جذاب، سرگرم‌کننده و خواندنی در چند دقیقه بنویسند.

دیگران فاقد آن مهارت هستند. اما، در حالی که نوشتن جذاب یک موضوع استعداد است، تمرین مطمئنا کمک می کند! بیایید به چند نکته برای بهبود سبک نوشتاری خود و همچنین دو سبک نوشتاری برای آزمایش نگاه کنیم.

نکته: زیاد بخوانید!

کپی رایتینگ سئو ، اگر می خواهید سبک نوشتاری جذابی ایجاد کنید، خواندن آن واقعاً به شما کمک می کند. خواندن (رمان، وبلاگ، مجلات، هر چیز دیگری) به شما انگیزه می دهد که مقاله های عالی خود را بنویسید.

به شما یاد می دهد که دیگران چگونه جملات خود را تشکیل می دهند و پاراگراف های خود را می سازند. به شما یاد می دهد که چگونه از طنز استفاده کنید و چگونه با زبان بازی کنید.

بعلاوه، به شما امکان می دهد در مورد آنچه که یک مقاله خوانا را به خوبی می سازد، احساس خوبی داشته باشید.

اگر می خواهید نکات بیشتری در مورد چگونگی توسعه سبک نوشتاری خود داشته باشید، پست وبلاگ ما را در مورد چگونگی دستیابی به یک سبک نوشتاری جذاب بخوانید.

سبک هرم معکوس

کپی رایتینگ سئو ، هرم وارونه، یک سبک نوشتاری شناخته شده در روزنامه نگاری، اساساً به این معنی است که مهم ترین اطلاعات خود را در ابتدا قرار می دهید.

شما نکته کلیدی خود را در نیمه پاراگراف سوم دفن نمی کنید، بلکه داستان کامل را در پاراگراف اول بگویید.

البته می‌توانید در پاراگراف‌های زیر توضیح دهید. اما شما بلافاصله پیام اصلی خود را دریافت می کنید. این سبک نوشتاری برای برخی از انواع مقاله ها بسیار خوب است.

به خصوص اکنون که محتوای وب به طور فزاینده ای برای پاسخ به هر نوع سؤالی که جستجوگر ممکن است داشته باشد استفاده می شود مفید است.

کپی رایتینگ سئو ، 4 مرحله - کالج نوین
کپی رایتینگ سئو ، 4 مرحله – کالج نوین
داستان سرایی

کپی رایتینگ سئو ، همه عاشق یک داستان خوب هستند، و بیشتر مردم احتمالاً می توانند یک داستان خوب را نیز تعریف کنند – به خصوص از تجربه شخصی.

خبر عالی: می توانید از قدرت داستان ها در کپی سئوی خود استفاده کنید! چه در پست های وبلاگ باشد و چه در صفحات محصول، از جمله یک داستان (مرتبط) تا حد زیادی علاقه خواننده شما را جلب می کند.

داستان ها می توانند وضوح بیشتری ارائه دهند و حتی می توانند به خوانندگان شما کمک کنند که شما را راحت تر به خاطر بسپارند.

هر از چند گاهی استراحت کنید

کپی رایتینگ سئو ، کپی‌رایتینگ سئو می‌تواند یک فرآیند نسبتاً فشرده باشد. اگر برای مدت طولانی بنویسید، متوجه خواهید شد که تمرکز سخت تر می شود.

با این حال، بازه زمانی دقیق برای هر فردی متفاوت خواهد بود. اگر متوجه شدید که ذهن شما شروع به سرگردانی کرده است، وقت آن است که استراحت کنید.

من شخصاً نمی توانم بیش از 20 دقیقه در یک زمان بنویسم. اما صادقانه بگویم، دامنه توجه من بسیار کوتاه است. در آن لحظه، بلند می شوم تا قدم بزنم، به جدول زمانی فیسبوکم نگاه کنم یا یک فنجان چای درست کنم.

حتی یک دقیقه وقفه می تواند کافی باشد تا با تمرکز و خلاقیت تازه و جدیدی به نوشته خود بازگردید.

این مقاله را مطالعه کنید  سئو چیست؟ تعریف و نکات ، 4 ارکان
کپی رایتینگ سئو
کپی رایتینگ سئو – کالج مدیریت

مرحله 3 فرآیند کپی رایتینگ SEO: ویرایش متن شما

کپی رایتینگ سئو ، پس از پایان نوشتن مقاله خود، اولین پیش نویس مقاله خود را خواهید داشت. این پیش نویس اول چیزی است که در مرحله نهایی نوشتن آن را بهبود خواهید داد. مرحله نهایی هنوز زمان زیادی را می طلبد.

مرحله ویرایش، مرحله‌ای از فرآیند کپی‌رایتینگ سئو است که در آن باید «عزیزان خود را بکشید». از بیرون ریختن وسایل نترسید شما باید پست خود را بخوانید و دوباره بخوانید و دوباره بخوانید و جملات ناخوشایند، عبارت‌های نامشخص، و ساختار پاراگراف درهم ریخته را اصلاح کنید.

در اینجا پنج مرحله برای ویرایش کامل مقاله خود آورده شده است.

مرحله 1: به آرامی (و با صدای بلند) بخوانید

کپی رایتینگ سئو ، می توانید این مرحله را با خواندن آهسته قطعه خود شروع کنید (و حتی با صدای بلند، این واقعا می تواند کمک کند). هر جمله باید از نظر گرامری صحیح باشد و املای آن بی عیب و نقص باشد. شما باید نسبت به کار خود بسیار انتقاد کنید.

مرحله 2: روی جملات تمرکز کنید

با اطمینان از صحیح بودن هر جمله شروع کنید. روی املای کلمات تمرکز کنید و فرمول‌های نامناسب را دوباره بیان کنید. مطمئن شوید که جملات از نظر گرامری صحیح هستند و خوانایی را بررسی کنید: مطمئن شوید که جملات شما خیلی طولانی نباشند.

مرحله 3: روی پاراگراف ها تمرکز کنید

کپی رایتینگ سئو ، اگر تمام جملات یک پاراگراف تأیید شد، به ساختار داخل یک پاراگراف نگاه کنید و بر همان جمله اول تمرکز کنید.

آیا اولین جمله اصلی واقعاً چیزی را که می خواستید در آن پاراگراف خاص بگویید را نشان می دهد؟ آیا جملات داخل یک پاراگراف به ترتیب منطقی ارائه می شوند؟ آیا از کلمات انتقالی برای روشن کردن ارتباط بین جملات استفاده می کنید؟

مرحله 4: ساختار متن را بررسی کنید

کپی رایتینگ سئو ، بررسی کنید که آیا ساختار بین پاراگراف ها واضح است یا خیر. آیا موضوعات مقاله شما به ترتیب منطقی ارائه شده اند یا نیاز به ایجاد تغییراتی دارید؟

همچنین باید عناوین و زیرعنوان های خود را بررسی کنید. مطمئن شوید که کلمه کلیدی تمرکز شما در یکی از آن عناوین و زیرعنوان ها قرار دارد.

اما به همان اندازه مهم، مطمئن شوید که عنوان ها به خوانندگان شما کمک می کنند تا ساختار متن شما را درک کنند. در مقاله نحوه استفاده از سرفصل ها در سایت، نحوه استفاده از آنها را توضیح می دهیم.

مرحله 5: بازخورد بخواهید

کپی رایتینگ سئو ، آخرین مرحله در فرآیند کپی رایتینگ سئو، دریافت بازخورد است. پس از ویرایش متن خود، باید از افراد بازخورد بخواهید. در Yoast، تمام پست هایی که می نویسیم توسط حداقل دو نفر از همکاران ما قبل از انتشار آنها خوانده می شود.

بازخورد اجازه می دهد تا دیدگاه شخص دیگری غیر از نویسنده وجود داشته باشد و تقریباً همیشه منجر به پیشرفت های گسترده در پست می شود.

همچنین مفید است که به شخصی از مخاطبان خود اجازه دهید پست شما را تصحیح کند تا بررسی کند که آیا پیام به درستی ارسال شده است یا خیر.

همچنین، بازخورد شخصی با مهارت های نوشتاری و گرامر حرفه ای، مانند یک ویرایشگر، به شما کمک می کند تا پست وبلاگ خود را حتی بیشتر بهبود بخشید.

از Yoast SEO استفاده کنید

کپی رایتینگ سئو ، هنگام ویرایش متن خود، افزونه Yoast SEO ما را برای کپی‌نویسی SEO واقعاً مفید خواهید یافت زیرا به بهینه‌سازی متن شما برای موتورهای جستجو و خوانایی بیشتر متن شما کمک می‌کند.

برای بررسی دقیق نحوه استفاده از Yoast SEO هنگام بهینه سازی محتوای خود، باید پست ما را در مورد ویژگی تجزیه و تحلیل محتوا در Yoast SEO بخوانید.

این افزونه محتوا را به زبان های مختلف تجزیه و تحلیل می کند، بنابراین شما می توانید از استفاده از افزونه بهره مند شوید، حتی اگر به زبان انگلیسی نمی نویسید!

کپی رایتینگ سئو برای سایت های بین المللی

کپی رایتینگ سئو ، خوب نوشتن سخت است، خوب نوشتن به چندین زبان حتی سخت تر! اگر صاحب وب سایت هایی برای چندین منطقه و زبان هستید، می دانید که این درست است.

ترجمه محتوا به دلیل پدیده دوستان کاذب به زبان های مختلف می تواند یک تجارت دشوار باشد. دوستان کاذب به کلماتی اطلاق می شود که در دو زبان مختلف شبیه هم هستند، اما در واقع معنای متفاوتی دارند.

ایجاد محتوا برای سایت های چند زبانه شما آسان نیست. هر چند این کار شدنی است، و ما فکر می کنیم 3 راه برای این کار وجود دارد:

. ترجمه مطالب؛

. ایجاد محتوای جدید برای آن بازار؛

. ایجاد محتوا: ترکیبی از هر دو.

دریافت ترجمه احتمالاً ساده ترین کار است. اما مشکل ترین آنها نیز هست. آیا مطمئن هستید که ترجمه شما همان پیام را ارسال می کند و لحن صدایی مشابه مقاله اصلی شما دارد؟

اگر زبان مادری نباشید قضاوت در این مورد سخت است. بنابراین: همیشه از یک زبان مادری بخواهید کپی را بررسی کند. حداقل.

ایجاد محتوای جدید توسط تیم محلی شما مطمئن ترین انتخاب است که احتمالاً بالاترین کیفیت را دارد. با این حال، بسیار وقت گیر است و شما از محتوایی که در حال حاضر وجود دارد استفاده کامل نمی کنید.

بنابراین توصیه می کنیم “تبدیل” کنید: آنچه را که از قبل دارید به عنوان مبنایی در نظر بگیرید، اما آن را طوری کار کنید که متناسب با گروه هدف محلی باشد.

اطمینان حاصل کنید که افراد بومی که بازار محلی را می شناسند این محتوا را ایجاد می کنند. اگر می خواهید در مورد این موضوع بیشتر بدانید، مقاله من در مورد ایجاد نسخه عالی به چندین زبان را بخوانید.

نتیجه گیری: کپی رایتینگ سئو یک فرآیند است

کپی رایتینگ سئو ، کپی‌رایتینگ سئو زمانی بهترین کار را انجام می‌دهد که یک فرآیند تعریف‌شده را دنبال کنید و مطمئن شوید که متن شما تا حد امکان خوب است.

در حالی که همه یک نویسنده طبیعی نیستند، نوشتن سئو چیزی است که همه می توانند با تمرین در آن بهتر شوند. فراموش نکنید که محتوای خود را در طول زمان حفظ کنید تا از قدیمی شدن و کهنه شدن آن جلوگیری کنید!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفده − 6 =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟