SEO برای کسب و کار محلی ، 3 اهمیت

SEO برای کسب و کار محلی ، 3 اهمیت

SEO برای کسب و کار محلی ، چه یک کسب و کار کوچک باشید یا یک امپراتوری ساخته باشید، مهم است که ابتدا بازار محلی خود را هدف قرار دهید.

شما دوست دارید که کسب و کار شما اولین فروشگاهی باشد که مشتریان وقتی به دنبال محصولی در جایگاه شما هستند، آن را ببینند. با توجه به مزایای رتبه اول در جستارهای موتورهای جستجو، اطمینان از عملکرد خوب سئو برای کسب و کار محلی مهم است.

SEO برای کسب و کار محلی ، با این حال، شما باید استراتژی های سئو را ایجاد کنید که به طور خاص موقعیت جغرافیایی شما را هدف قرار دهد.

ما در این مقاله چندین نکته را ارائه خواهیم داد که به شما امکان می دهد سئو کسب و کار خود را بهبود بخشید. علاوه بر این، در مورد اهمیت و مزایای سئو برای مشاغل محلی نیز صحبت خواهیم کرد. در مقاله زیر در مورد این موضوع بیشتر بدانید.

این مقاله را مطالعه کنید  نحوه نوشتن محتوای وبلاگ مبتنی بر سئو ، 10 روش

SEO برای کسب و کار محلی ، 3 اهمیت - کالج نوین
SEO برای کسب و کار محلی ، 3 اهمیت – کالج نوین

سئو چیست؟- SEO برای کسب و کار محلی

SEO برای کسب و کار محلی ، سئو یا (SEO) مخفف عبارت Search Engine Optimization یا بهینه سازی موتوهای جست و جو می‌باشد. همگی می‌دانیم که موتور جست و جوی گوگل به یک منبع اصلی برای جست و جو و یافتن پاسخ پرسش‌های مردم در کل کره‌ی زمین تبدیل شده است.

هر کسی نیاز به کسب اطلاعات در هر زمینه‌ای دارد، یکی از ساده‌ترین راه‌هایی که می‌تواند او را به پاسخ برساند، جست و جوی “کلمه‌ی کلیدی” مد نظرش در گوگل می‌باشد.

دقیقا همینجاست که اهمیت گوگل در دنیای بازاریابی مشخص می‌شود: اگر بتوانیم در جست و جوهایی که مشتریان بالقوه‌ی ما در گوگل انجام می‌دهند خود را به آنها نشان دهیم، یا به عبارت بهتر کاری کنیم که در صفحه‌ی نتایج گوگل در جست و جوهای مشتریانمان حضور داشته باشیم، عملا فرصتی بزرگ برای جذب مشتریان از طریق موتور جست و جوی گوگل را خواهیم داشت.

SEO برای کسب و کار محلی ، بنابراین حوزه‌ای تخصصی به اسم “بهینه سازی موتورهای جست و جو” ایجاد شده است که به دنبال بهبود رتبه‌ی کلمات کلیدی مهم برای کسب و کارها در صفحه‌ی نتایج جست و جوهای گوگل می‌باشد.

یک سئوکار همواره به دنبال یافتن پاسخ این سوال است که چه کارهایی باید انجام دهیم تا در جست و جوهای مشتریانمان در وبسایت گوگل، در کلمات کلیدی مد نظرمان، وبسایت ما نسبت به وبسایت رقبایمان، جایگاه بهتری پیدا کند.

SEO برای کسب و کار محلی ، 3 اهمیت - کالج نوین
SEO برای کسب و کار محلی ، 3 اهمیت – کالج نوین

 

اهمیت سئو برای کسب و کار محلی

SEO برای کسب و کار محلی ، وقتی کسب و کاری دارید، ممکن است با نگرانی ها و سوالات زیادی پر شوید. انجام اقدامات سئو ممکن است آخرین چیزی باشد که به ذهن شما می رسد. با این حال، نباید اینطور باشد زیرا انجام سئو برای پیشرفت در هر کسب و کاری بسیار مهم است.

نیاز به حضور آنلاین کسب و کار شما نباید فقط در داشتن یک وب سایت متوقف شود. مهم است که وب سایت شما بتواند به شما کمک کند تا از رقبای خود پیشی بگیرید.

SEO برای کسب و کار محلی ، درست است که سئو قبل از دیدن نتایج به زمان، صبر و تلاش نیاز دارد. با این حال، نتایج به رشد کسب و کار شما منجر خواهد شد.

الف. اقدامات خوب سئو باعث بهبود رتبه در نقشه های گوگل می شود

SEO برای کسب و کار محلی ، اگر می خواهید فروش خود را با کمک موتورهای جستجوی اصلی بهبود بخشید، مهم است که در Google Maps رتبه بالایی داشته باشید. وقتی در مورد خدمات و محصولات پرس و جو می کنید، Google Maps سه فروشگاه برتر مرتبط با سؤال شما را نشان می دهد.

اگر کسب و کار شما در رتبه بندی نقشه های گوگل قرار دارد، مشتریان بالقوه شما را سریع تر پیدا خواهند کرد. علاوه بر این، کسانی که زمان انجام تحقیق را ندارند، به آنچه که گوگل ابتدا به آنها نشان می دهد تکیه می کنند. از آنجایی که امروزه همه چیز سریع پیش می رود، بیشتر مردم ترجیح می دهند با آنچه راحت است پیش روند.

مثلاً بگویید که یک آرایشگاه دارید و چندین آرایشگاه دیگر در محل شما وجود دارد. رقابت بین کسب و کارهای این منطقه بسیار شدید است.

SEO برای کسب و کار محلی ، این بدان معنی است که تنها راه برای پیشرفت این است که مطمئن شوید که دید آنلاین بیشتری دارید. اگر زمانی که مردم «بهترین آرایشگاه در [ورود به منطقه]» را تایپ می‌کنند، اولین جستجوگر هستید، احتمالاً مشتریان ابتدا در فروشگاه شما صف می‌کشند.

ممکن است خدماتی مشابه با رقبای خود ارائه دهید و رقابت سخت ممکن است شکست ناپذیر به نظر برسد. با این حال، عملکرد خوب سئو باعث بهبود رتبه شما در گوگل می شود و می تواند منجر به درآمد بالاتر شود. شما می توانید سرنخ های بیشتری را تبدیل کنید که رقبای شما ممکن است به آنها نفوذ نکرده باشند.

زمانی که شما در بازی سئو پیشرو هستید، احتمال اینکه در کسب و کار نیز پیشرو باشید، زیاد است. جدای از این، رتبه بالا در موتورهای جستجوی اصلی منجر به افزایش دید و حضور بهتر آنلاین می شود.

SEO برای کسب و کار محلی ، شما ممکن است نیاز به صرف زمان و تلاش در سئوی خود داشته باشید، اما این می تواند منجر به سود و درآمد بیشتر شود.

ب. اقدامات خوب SEO منجر به افزایش ترافیک سایت می شود

SEO برای کسب و کار محلی ، هیچ کس نمی خواهد وب سایتی داشته باشد که هیچ ترافیکی جذب نکند. اگر صفحه شما بازدید کننده ای ندارد، صفحه شما به چه درد می خورد؟ با این حال، اگر صفحه شما برای خوانندگان قابل مشاهده نباشد، نمی توانید ترافیک سایت خود را افزایش دهید.

SEO برای کسب و کار محلی ، 3 اهمیت - کالج نوین
SEO برای کسب و کار محلی ، 3 اهمیت – کالج نوین

بدون استفاده از استراتژی های سئو مناسب نمی توانید به ترافیک بالایی برای سایت خود برسید. به همین دلیل مهم است که اطمینان حاصل کنید که وب سایت شما دارای استراتژی های بازاریابی است که منجر به رتبه بالا در موتورهای جستجوی اصلی می شود. هرچه بیشتر برای خوانندگان خود قابل مشاهده باشید، شانس بیشتری برای کلیک روی صفحه شما وجود خواهد داشت.

SEO برای کسب و کار محلی ، مهم است که صفحه شما شامل کلمات کلیدی از بالا به پایین باشد. این مهم است اگر می خواهید خوانندگان بدانند جایگاه شما در مورد چیست. زمانی که عنوان یا توضیحات متا با سوالات مشتریان بالقوه شما مرتبط باشد، احتمالاً از صفحه شما بازدید خواهند کرد.

نکته مهم دیگری که باید روی آن تمرکز کرد محتوایی است که از نرخ پرش پایین اطمینان حاصل می کند. شما نمی خواهید مشتریان را با صفحه ای که برای آنها ارزشمند است ناامید کنید.

SEO برای کسب و کار محلی ، یک وب سایت عالی حاوی محتوای عالی است زیرا می تواند ارزش ارائه دهد. علاوه بر این، این تصور را ایجاد می کند که صفحه شما قابل اعتماد است. بنابراین، این تصور را نیز به وجود می‌آورد که کسب‌وکار شما در جایگاهی که در آن هستید، یک مرجع است.

ج. بهبود هدف گذاری جغرافیایی

SEO برای کسب و کار محلی ، اگر می خواهید رتبه خود را در یک مکان جغرافیایی خاص بهبود بخشید، باید سئو را برای مشاغل محلی انجام دهید که برای یک مکان خاص هدف گذاری شده است. چندین مزیت برای هدف گذاری جغرافیایی برای سئو وجود دارد که در زیر ذکر شده است:

از آنجایی که بیشتر جستجوهای آنلاین با جستجوی محلی هدف قرار می‌گیرند، بهینه‌سازی هدف‌یابی جغرافیایی در مورد کلمات کلیدی مهم است.

وقتی کلمات کلیدی که استفاده می‌کنید روی یک مکان متمرکز می‌شوند، رتبه‌بندی بالاتر آسان‌تر است زیرا کاربرانی که به دنبال یک سرویس یا محصول خاص در یک منطقه هستند، در مقایسه با زمانی که کلمات کلیدی مورد استفاده شما هدف‌گذاری نشده‌اند، صفحه شما را سریع‌تر پیدا می‌کنند.

SEO برای کسب و کار محلی ، یکی دیگر از عوامل جغرافیایی که باید در نظر بگیرید، محل میزبانی IP شما است. وقتی محل میزبانی IP شما و سایت کسب و کار شما در یک شهر باشد، رتبه بالاتر در گوگل راحت تر است.

نکاتی در مورد بهبود سئو برای مشاغل محلی

SEO برای کسب و کار محلی ، با توجه به راحتی که تکنولوژی مدرن فراهم می کند، اکنون به راحتی می توانید خدمات و محصولات مورد نظر خود را پیدا کنید. هنگامی که به دنبال یک فروشگاه رفاه در منطقه خود هستید، فقط باید درخواست خود را در Google تایپ کنید.

هنگامی که درخواست خود را انجام دادید، Google Maps سه جستجوی مرتبط با سؤال شما را نمایش می دهد. این مفهوم ساده به نظر می رسد، اما راه رسیدن به اوج قسمت سخت آن است. چندین روش سئو وجود دارد که می توانید برای رسیدن به صدر موتورهای جستجوی اصلی انجام دهید.

الف. آدرس فیزیکی برای کسب و کار شما

SEO برای کسب و کار محلی ، زمانی که می خواهید کسب و کار محلی خود را بهبود ببخشید، ثبت یک آدرس فیزیکی در گوگل بسیار مهم است. اگر آدرس تجاری فیزیکی ثابتی با نام فروشگاه خود داشته باشید، پیدا کردن شما برای مشتریان آسان تر است.

علاوه بر این، حتی می توانید اطلاعات دیگری در مورد کسب و کار خود مانند ساعات کاری فروشگاه و شماره تماس خود اضافه کنید.

SEO برای کسب و کار محلی ، به منظور بهبود رتبه صفحه خود در یک منطقه خاص، آدرس فیزیکی مرتبط با Google باید در مکانی که شما هدف آن هستید قرار گیرد.

حتی می‌توانید از نزدیک‌ترین مکان‌های دیدنی معروف، مسیرهایی را به کسب‌وکار خود اضافه کنید. این به مشتریان این امکان را می دهد که به راحتی کسب و کار شما را از جهت خاصی پیدا کنند.

اگر ساعات کاری فروشگاه خود را درج کنید، برای مشتریان آسان تر می شود که بدانند کسب و کار شما در طول زمان جستجوی آنها کار می کند یا خیر.

SEO برای کسب و کار محلی ، علاوه بر این، اگر ساعت فروشگاه شما در گوگل مشخص نشده باشد، مشتریان به فکر رفتن به فروشگاه شما خواهند بود. این به این دلیل است که آنها مطمئن نیستند که آیا فروشگاه شما در زمان خاصی باز است یا خیر.

همچنین مهم است که اطلاعات تماس خود را با آدرس فیزیکی خود وارد کنید. این به مشتریان بالقوه شما کمک می کند تا در صورت داشتن هرگونه سوال، فوراً با شما تماس بگیرند.

ب. از «Google برای کسب و کار من» استفاده کنید

SEO برای کسب و کار محلی ، با اهمیت فزاینده ای که در «Google برای کسب و کار من» قائل شده است، مهم است که از GMB خود به نفع خود استفاده کنید. بسیار مهم است که تمام اطلاعات مورد نیاز GMB را تکمیل کنید تا اطمینان حاصل کنید که می توانید از آنها به نفع خود استفاده کنید.

شما باید GMB خود را با اطلاعات مناسب تکمیل کنید تا از ارتباط با هر درخواست مرتبط با صفحه خود اطمینان حاصل کنید. علاوه بر این، می توانید عکس هایی را به حساب خود اضافه کنید تا کسب و کار خود را متمایز کنید. این حتی به کسب و کار شما اجازه می دهد تا زمانی که با تصویر یا لوگوی کسب و کار شما همراه است، متمایز شود.

SEO برای کسب و کار محلی ، نکته دیگری که می توانیم به شما بدهیم اضافه کردن کلمات کلیدی مرتبط برای بهبود سئو صفحه GMB است. می توانید عبارات جستجوی کلی را اضافه کنید تا انعطاف بیشتری در برابر عبارات خاص داشته باشید.

با یک حساب Google برای کسب و کار من دقیق، می‌توانید ارتباط خود را در جایگاه خود بهبود بخشید. علاوه بر این، به شما این فرصت داده می شود تا به دیده شدن کسب و کار خود در جامعه آنلاین بیفزایید.

ج. محتوای با کیفیت بالا با کلمات کلیدی مرتبط ایجاد کنید

SEO برای کسب و کار محلی ، ستون فقرات هر استراتژی بازاریابی سئو، استفاده از کلمات کلیدی مناسب و مرتبط با کسب و کار شما است. هنگامی که از کلمات کلیدی استفاده می کنید که برای یک مکان خاص هدف قرار می گیرند، می تواند رتبه شما را در یک صفحه خاص بهبود بخشد.

مانند محتوای معمولی، مهم است که کلمات کلیدی مرتبط را وارد کنید. این به این دلیل است که الگوریتم گوگل قادر خواهد بود کلمات کلیدی را که در صفحه خود استفاده می کنید شناسایی کند. این تمرین می تواند به شما کمک کند تا به رتبه بالاتری در گوگل برسید.

با این حال، شما نباید فقط به قرار دادن کلمات کلیدی در صفحه خود بسنده کنید. همچنین باید محتوای باکیفیت ایجاد کنید، زیرا گوگل می‌تواند تشخیص دهد که آیا محتوای شما ارزشمند است یا خیر.

علاوه بر این، کلمات کلیدی باید به طور طبیعی بر روی محتوا قرار داده شوند تا از اشتباه رایج SEO که افراد تازه کار مرتکب می شوند جلوگیری شود.

SEO برای کسب و کار محلی ، گرامر تنها مبنایی برای داشتن محتوای باکیفیت نیست. محتوای باکیفیت محتوایی است که منطقی باشد و برای خوانندگان ارزش ایجاد کند. علاوه بر این، زمانی که محتوای شما با کلمات کلیدی اجباری بسیار فشرده باشد، ممکن است توسط گوگل جریمه شوید.

D. از سایر مشاغل محلی بک لینک دریافت کنید

SEO برای کسب و کار محلی ، وقتی وب سایت های دیگر صفحه شما را ذکر می کنند، به صفحه شما ارزش می بخشد. انواع مختلفی از بک لینک وجود دارد، اما اگر می خواهید صفحه شما در یک محیط محلی رتبه بندی شود، مهم است که سایر مشاغل محلی به صفحه شما لینک دهند.

این به گوگل سیگنالی را ارائه می دهد که نشان می دهد شما در محل کسب و کار خود یک مرجع هستید. این می تواند رتبه شما را در موتورهای جستجوی اصلی اطراف منطقه شما بهبود بخشد.

SEO برای کسب و کار محلی ، وقتی صحبت از سئو برای مشاغل محلی می شود، می توانید کسب و کارهای همسایه را مرتبط با بک لینک در نظر بگیرید.

E. از استراتژی پیوند داخلی استفاده کنید

SEO برای کسب و کار محلی ، افراد دیگر فکر می کنند که بک لینک ها تنها لینک هایی هستند که در صورت انجام سئو برای مشاغل محلی اهمیت دارند. با این حال، باید برای پیوند داخلی صفحه شما نیز ارزش قائل شود.

پیوندهای داخلی به گوگل این امکان را می دهند که ببیند کدام یک از محتوای صفحه شما دارای ارزش بیشتری است. برای درک بهتر پیوندهای داخلی، یکی از مقالات ما آن را به این صورت تعریف می کند:

“بک لینک ها لینک هایی از سایر وب سایت ها هستند که به صفحه شما هدایت می شوند. پیوند داخلی ایجاد محتوا با پیوندی است که به سایر صفحات در همان وب سایت هدایت می شود.

SEO برای کسب و کار محلی ، پیوندهای داخلی فقط به گوگل این ایده را می دهد که در کدام سایت ها ارزش بیشتری دارند تا به آنها در ایجاد رتبه بندی صفحات در سایت شما کمک کند. وقتی لینک های بیشتری داشته باشید، ارزش بالاتری در سایت شما قرار می گیرد.”

اگر می خواهید در مورد استراتژی اصلی لینک سازی داخلی و سایر نکات سئو اطلاعات بیشتری کسب کنید، می توانید به این مقاله مراجعه کنید: نکاتی برای نوشتن محتوای SEO

پس از دانستن اهمیت سئو برای کسب و کار محلی، ما آموخته ایم که از زمان و تلاشی که وب سایت های برتر در کسب و کار خود می گذارند قدردانی کنیم. قرار گرفتن در بالای رتبه بندی موتورهای جستجوی اصلی کار آسانی نیست. این به این دلیل است که رقیب شما همان کاری را انجام می دهد که شما انجام می دهید.

با این حال، شما نمی توانید با انجام کارهایی که همه انجام می دهند، پیش بروید. شما می توانید با اطمینان از اینکه همه زمینه های بازاریابی را تحت پوشش دارید، به جلو حرکت کنید. برای به دست آوردن سرنخ های بیشتر و جذب مشتریان بیشتر، مهم است که دید آنلاین خود را افزایش دهید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هشت + 13 =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟