بهترین راه ها برای بهبود سئو سایت ، 15 راه

بهترین راه ها برای بهبود سئو سایت ، 15 راه

بهترین راه ها برای بهبود سئو سایت ، در دنیای پرپیوند امروزی و محیط تجاری بسیار رقابتی، برای یک کسب و کار بسیار مهم است که بتواند به صورت آنلاین با پیام اصلی، محصولات و خدمات یا آخرین تبلیغات خود به مخاطبان هدف خود دست یابد.

اینجاست که بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) وارد می شود. اگر به درستی انجام شود، و در ترکیب با سایر استراتژی های بازاریابی و فنی، سئو می تواند به کسب و کار شما کمک کند تا رتبه خوبی کسب کند و در صفحه اول جستجوی گوگل قرار بگیرد.

و از آنجایی که صفحه اول گوگل 95 درصد از کل ترافیک وب را دریافت می کند، در حالی که صفحات دیگر 5 درصد یا حتی کمتر را دریافت می کنند، شما واقعاً نیاز دارید که سازمان خود تا حد ممکن رتبه بندی کند.

این مقاله را مطالعه کنید  9 نکته برای نوشتن محتوای دوستدار سئو

برای کمک، 15 عضو شورای کارآفرین جوان برخی از بهترین راه‌های بهبود سئو را به اشتراک می‌گذارند و اینکه چرا باید در اسرع وقت برای بهبود حضور آنلاین خود اقدامی انجام دهید.

بهترین راه ها برای بهبود سئو سایت ، 15 راه
بهترین راه ها برای بهبود سئو سایت ، 15 راه – کالج نوین

سئو چیست؟

بهترین راه ها برای بهبود سئو سایت ، سئو مخفف سه کلمه‌ Search Engine Optimization است و در زبان فارسی به سئو معروف شده است، در زبان انگلیسی اس‌ای‌او تللظ می‌شود و به معنی بهینه‌سازی برای موتورهای جستجو است، در واقع مجموعه‌ای از عملیات‌های پیوسته که منجر می‌شوند یک سایت برای کلمه‌کلیدی هدف رتبه‌های خوبی در گوگل کسب کند را سئو می‌گویند.

این کلمه انگلیسی زمانی ساخته شد که فرآیند رسیدن یک سایت به رتبه‌های اول گوگل تبدیل به عملیاتی شد که می‌توان با اجرای آن رتبه‌های خوبی در گوگل کسب کرد.

می‌توان گفت سئو، راهکاری برای افزایش ترافیک وب سایت و کسب جایگاه بهتر در نتایج جستجوی گوگل است که با رعایت دستورالعمل‌ها و تکنیک‌هایی که در بخش فنی سایت و تولید محتوا و همچنین عملیاتی که خارج از سایت بر روی آن انجام می‌شود به افزایش آمار بازدید سایت و درنتیجه فروش سایت کمک می‌کند.

بهترین راه ها برای بهبود سئو سایت و چرا باید این کار را انجام دهید

1. یک استراتژی بازاریابی محتوای متنوع ایجاد کنید

بهترین راه ها برای بهبود سئو سایت ، گوگل هنگام رتبه بندی وب سایت ها از فاکتورهای زیادی استفاده می کند، بنابراین هیچ ترفندی وجود ندارد که سایت شما را در رتبه اول نگه دارد. شما باید روی ایجاد محتوای اصلی و مرتبط با خوانندگان خود تمرکز کنید.

همچنین به داشتن لینک محتوای رسانه های اجتماعی به وب سایت شما کمک می کند. چه در حال ایجاد پست‌های وبلاگ، ویدئو، پست‌های رسانه‌های اجتماعی یا هر چیز دیگری باشید، به دنبال موضوعات و کلمات کلیدی باشید که در حال حاضر پرطرفدار هستند.

2. محتوای معتبر تولید کنید

بهترین راه ها برای بهبود سئو سایت ، محتوای مرتبط با بازار خود را ایجاد کنید که بهتر از محتوای موجود برای مجموعه خاصی از کلمات کلیدی باشد. این اغلب به معنای نوشتن محتوای معتبر طولانی مدت است، محتوایی که می تواند برای عمق و دقت با نشریات حرفه ای رقابت کند.

هر چیز دیگری – عملکرد، بهینه‌سازی روی صفحه، بهینه‌سازی فنی، تبلیغ رسانه‌های اجتماعی – باید بر اساس آن دارایی اصلی باشد.

3. با ارسال محتوای خود سازگار باشید

بهترین راه ها برای بهبود سئو سایت ، یکی از بهترین راه هایی که من پیدا کردم اضافه کردن محتوای با کیفیت ثابت به وبلاگ شما است. در مورد آنچه که مردم در جستجوی آن هستند فکر کنید و برخی از تحقیقات کلیدی اساسی را انجام دهید و یک وبلاگ با کیفیت در مورد موضوع ارائه ارزش ارائه دهید. این به چندین روش به شما کمک می کند، از جمله ایجاد ترافیک رایگان اضافی برای کسب و کار شما، به علاوه ارائه ارزش به خوانندگان شما.

4. در یک ابزار SEO سرمایه گذاری کنید

بهترین راه ها برای بهبود سئو سایت ، این روزها رقابت با رتبه بندی سئو سازمان های دیگر می تواند بدون کمک نرم افزار سئو یک چالش و تقریبا غیرممکن باشد.

شرکت من روی تعدادی ابزار سرمایه گذاری می کند که کار ما را بسیار آسان می کند و زمان تحقیق و بهینه سازی کلمات کلیدی ما را کاهش می دهد. برخی از موارد مورد علاقه ما Moz، ابزار کلمات کلیدی HubSpot و Yoast هستند.

5. رقابت خود را حسابرسی کنید

بهترین راه ها برای بهبود سئو سایت ، رتبه بندی یک وب سایت در موتورهای جستجو بر اساس سه چیز تغییر می کند. اول، این بهینه سازی خود سایت است. دومین مؤلفه که اغلب نادیده گرفته می شود، موقعیت سایت نسبت به رقبای آن است.

در نهایت، رتبه بندی به قصد جستجوگر بستگی دارد. اگر بتوانید راه‌هایی برای بهینه‌سازی وب‌سایت خود در برابر رقبا پیدا کنید تا سایت خود را با ذهن در حال تکامل جستجوگر مرتبط‌تر کنید، به ناچار در رتبه‌های بالاتر خواهید رفت.

بهترین راه ها برای بهبود سئو سایت ، 15 راه - کالج نوین
بهترین راه ها برای بهبود سئو سایت ، 15 راه – کالج نوین

6. یک استراتژی روابط عمومی برای بک لینک ها ایجاد کنید

بهترین راه ها برای بهبود سئو سایت ، برای افزایش اعتبار دامنه سایت خود باید بک لینک های قوی بسازید. می‌توانید این کار را با پست کردن مهمان در وبلاگ‌های مربوطه انجام دهید و در سایت‌های روابط عمومی رایگان مانند Help A Reporter Out ثبت نام کنید، که روزانه ایمیل‌های نشریات مربوطه را برای شما ارسال می‌کند.

7. محتوای طولانی ایجاد کنید

بهترین راه ها برای بهبود سئو سایت ، صفحه اول گوگل برای هر عبارت جستجو شده از قطعات محتوای طولانی با میانگین 1800 کلمه تشکیل شده است.

بهترین راه برای بهبود ملموس و سریع استراتژی سئو و بازاریابی، از طریق اجرای جامع محتوای طولانی است، که شامل پرسش‌های متداول و سرصفحه‌ها در مضامین کلیدواژه‌های هدفمند می‌شود. اطمینان حاصل کنید که کلمات کلیدی که استفاده می کنید به خوبی تحقیق شده اند.

8. صفحات را برای جایگاه خود بهینه کنید

بهترین راه ها برای بهبود سئو سایت ، برای اکثر وب‌سایت‌های تجاری، به‌ویژه برای سایت‌های خرید تجارت الکترونیک، یکی از ملموس‌ترین روش‌ها برای بهبود استراتژی سئو، انجام تحقیقات گسترده کلمات کلیدی در سایت و سایت‌های رقبایتان است.

در این فرآیند ارزیابی، واقع بین بودن بسیار مهم است. مطمئن شوید که صفحاتی با محتوای خوب و متا تگ های مرتبط با آن عبارات جستجوی ایده آل دارید.

برای عبارات کلیدی که سایت شما رتبه بندی نمی کند، صفحات باورنکردنی با محتوای عالی و متا تگ های بهینه سازی شده نیز بسازید.

9. کلمات کلیدی Long-Til را اضافه کنید

بهترین راه ها برای بهبود سئو سایت ، افزودن کلمات کلیدی طولانی به محبوب ترین صفحات به گوگل این امکان را می دهد که شما با کلمه کلیدی اصلی خود مرتبط تر هستید و به مشتریان بالقوه امکان می دهد سایت شما را بیشتر پیدا کنند.

شکل دیگری از این نمایه سازی معنایی پنهان (LSI) نامیده می شود. وقتی در گوگل جستجو می کنید می توانید کلمات کلیدی LSI را در پایین صفحه پیدا کنید.

اطمینان حاصل کنید که از آنها در جمله ای استفاده می کنید که ارزش ارائه می دهد، فقط آنها را در سایت خود فهرست نکنید.

10. بازاریابی محتوا و اینفلوئنسر را با هم ترکیب کنید

بهترین راه ها برای بهبود سئو سایت ، بک لینک های با کیفیت به طور ملموس رتبه بندی سئو را بهبود می بخشد. تحقیق اصلی یکی از بهترین راه ها برای دریافت لینک است. با این حال همه مشاغل دارای پهنای باند نیستند.

در چنین مواردی، مشارکت تأثیرگذاران در تولید محتوای خود بهترین گزینه بعدی است. اینفلوئنسرها را با استفاده از ابزارهایی مانند Tapinfluence یا Upfluence پیدا کنید. با آنها روابط واقعی ایجاد کنید و آنها را در فرآیند تولید محتوا مشارکت دهید.

11. مقالات ستونی را با فهرست مطالب ایجاد کنید

بهترین راه ها برای بهبود سئو سایت ، وقتی محتوای زیادی می نویسید، گاهی اوقات گوگل در مورد اینکه چه چیزی را در اولویت قرار دهد دچار سردرگمی می شود. به همین دلیل است که مقالات ستونی مهم هستند.

اینها مقالات بسیار مفصلی هستند که نشان می دهند چگونه کاری را انجام دهید. برای برداشتن یک قدم جلوتر و تبدیل شدن به یک مورد دلخواه گوگل، فهرستی از مطالب را در ابتدای مقاله ایجاد کنید که به بخش‌های مختلف پست پیوند دارد.

12. بر محتوای واقعی و خوانا تمرکز کنید

بهترین راه ها برای بهبود سئو سایت ، ناگفته نماند که با توجه به دستورالعمل های فعلی گوگل، همیشه باید مطمئن شوید که کلمات کلیدی شما مناسب و مناسب هستند. پس از یافتن تراکم صحیح، بر روی نوشتن واضح و مختصر تمرکز کنید.

زیاد درگیر الزامات فنی نشوید، زیرا بسته به محصول شما، خوانایی نوشته شما ممکن است چیزی باشد که فروش را تبدیل می کند — نه فقط یک صفحه بهینه شده با کلمات کلیدی.

بهترین راه ها برای بهبود سئو سایت ، 15 راه - کالج نوین
بهترین راه ها برای بهبود سئو سایت ، 15 راه – کالج نوین

13. بازار خود را درک کنید

کسب‌وکارها اغلب به سئو به عنوان مجموعه‌ای از تکنیک‌های استاندارد فکر می‌کنند، در حالی که در واقعیت، تلاش‌های سئوی شما به طور گسترده‌ای بر اساس بازار متفاوت است.

در سال 2018، گوگل فقط سه آگهی و ده نتیجه ارگانیک را ارائه نمی دهد: آنها جعبه های پاسخ، نتایج محلی، کارت های چرخ فلک و موارد دیگر را ارائه می دهند.

بهینه سازی برای هر نوع نتیجه متفاوت به نظر می رسد، بنابراین باید تلاش های خود را بسته به نحوه جستجوی مشتریان بالقوه خود سفارشی کنید.

14. به طور کامل عناوین و توضیحات متا

من مطمئن می شوم که محدودیت کاراکترها را برای همه برچسب ها و توضیحات متا به حداکثر برسانم. من این کار را با افزودن واجد شرایط به عناوین مقالات مانند “مهم” یا “تکان دهنده” و همچنین اضافه کردن سال جاری برای مقالات به روز انجام خواهم داد.

همچنین به اضافه کردن اعداد به عنوان و توضیحات متا کمک می کند. با عنوان قوی مانند این و توضیحات متا برای مطابقت، می توانم به راحتی به لیست دوم یا سوم در صفحه اول جستجوی گوگل برسم.

15. تمرکز بر تجربه کاربر

بسیاری از عوامل سئو سنتی مانند لینک ها و کلمات کلیدی هنوز مهم هستند. اما گوگل بیش از پیش بر تجربه کاربری تاکید می کند.

این شامل سرعت بارگذاری صفحه، طراحی جذاب، سازگاری با موبایل و داشتن منوی بصری است. شما واقعا نمی توانید با تمرکز بر UX ضرر کنید زیرا بازدیدکنندگان شما را خوشحال می کند و همچنین برای سئو مفید است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × 3 =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟