معنی سئو در بازاریابی کسب و کار

معنی سئو در بازاریابی کسب و کار شما ، 3 گام

معنی سئو در بازاریابی کسب و کار شما ، آیا اصطلاح سئو را شنیده اید اما فکر کرده اید که به چه معناست؟ شاید بدانید که مخفف “بهینه سازی موتور جستجو” است، اما آیا ارزش واقعی سئو در بازاریابی کسب و کار خود را می دانید؟

تصور کنید به چیزی نیاز دارید – یک محصول یا خدمات. چه کار می کنی؟ تو گوگلش می کنی، درسته؟ سپس، گوگل صفحه‌ای از نتایج جستجوی مرتبط با آنچه را که به دنبال آن هستید منتشر می‌کند تا بتوانید انتخاب کنید و خرید خود را ادامه دهید.

سئو روشی است که مطمئن می شوید وب سایت کسب و کار شما در آن صفحه نتایج جستجو نشان داده می شود. و این کاملاً کلیدی است که مطمئن شوید مشتریان بالقوه می توانند شما را پیدا کنند.

معنی سئو در بازاریابی کسب و کار شما ، کل کسب‌وکارهایی وجود دارند که به سئو اختصاص داده شده‌اند، و این فرآیند گاهی اوقات می‌تواند پیچیده و پرهزینه باشد، اما نگران نباشید! چندین روش DIY برای بالا بردن رتبه وب سایت شما در نتایج جستجو وجود دارد.

برای فهمیدن معنای واقعی سئو و نحوه استفاده از آن در بازاریابی کسب و کارتان، ادامه مطلب را بخوانید.

معنی سئو در بازاریابی کسب و کار - کالج نوین
معنی سئو در بازاریابی کسب و کار – کالج نوین

SEO مخفف چیست؟- معنی سئو در بازاریابی کسب و کار شما

SEO مخفف “بهینه سازی موتور جستجو” است، اما برای پاسخ کامل به سوال شما، معنای ساده سئو در بازاریابی کسب و کار شما، فرآیند بهبود وب سایت شما است به طوری که موتورهای جستجو مانند گوگل بیشتر احتمال دارد کسب و کار شما را در نتایج جستجوی کاربران نشان دهند. .

سئوی وب سایت شامل بهینه سازی فنی، و همچنین تحقیق در مورد کلمات کلیدی، پیاده سازی آن کلمات کلیدی در سایت شما، و بهبود مستمر محتوای شما برای تسهیل یافتن برای افراد است.

معنی سئو در بازاریابی کسب و کار شما ، اگر هنوز پیچیده به نظر می رسد، اشکالی ندارد. راه آسان تری برای مدیریت تلاش های سئوی کسب و کار شما وجود دارد.

معرفی ابزار سئوی ما برای مشاغل کوچک

معنی سئو در بازاریابی کسب و کار شما ، ما فکر می کنیم سئو باید در اولویت کسب و کار شما باشد و می خواهیم به شما کمک کنیم.

این مقاله را مطالعه کنید  9 نکته برای کپی نویسی SEO

به همین دلیل است که ما پلتفرم بازاریابی آنلاین خود را گسترش می دهیم تا ابزارهای SEO را در بر بگیرد که توصیه های شخصی را ارائه می دهند تا به شما کمک کنند در نتایج جستجو رتبه بالاتری داشته باشید و ترافیک بیشتری را برای وب سایت خود ایجاد کنید.

اگر مشتری تماس دائمی هستید، نگاهی به نحوه شروع کار با ابزار SEO ما و بهبود رتبه جستجوی خود امروز بیندازید! فقط در چند مرحله، وب‌سایت شما را اسکن و تجزیه و تحلیل می‌کنیم و دستورالعمل‌های واضح و گام به گام ارائه می‌کنیم که می‌توانید برای اطمینان از اینکه مشتریان بیشتری شما را آنلاین پیدا می‌کنند، دنبال کنید.

چگونه بهینه سازی موتور جستجو را بهبود بخشیم؟

معنی سئو در بازاریابی کسب و کار شما ، بیایید نگاهی به چند گام بیندازیم که می توانید برای بهبود چشمگیر سئوی وب سایت خود انجام دهید.

1. وب سایت خود را حسابرسی کنید

معنی سئو در بازاریابی کسب و کار شما ، قبل از اینکه بتوانید نحوه بهبود آن را بدانید، ضروری است که بدانید وب سایت شما از نظر سئو چگونه عمل می کند.

شما باید به صورت دوره ای سایت خود را با یک ابزار SEO اسکن کنید تا پیشرفت خود را در طول زمان پیگیری کنید و رتبه وب سایت خود را در نتایج جستجو بالا نگه دارید.

معنی سئو در بازاریابی کسب و کار شما ، برخی از مهمترین چیزهایی که می خواهید به آنها نگاه کنید عبارتند از:

. سرعت. آیا سایت شما سریع بارگذاری می شود یا بازدیدکنندگان باید منتظر بمانند تا زمانی که محتوا به آرامی روی صفحه می رود؟
سازگاری با موبایل آیا وب سایت شما در دستگاه های تلفن همراه به خوبی ظاهر و کار می کند؟ اکثر مردم از دستگاه های تلفن همراه برای مرور اینترنت استفاده می کنند.

. صفحات خطا و لینک های خراب. آیا وقتی روی یک پیوند کلیک می کنید و صفحه بدنام “خطای 404” را می زنید، خسته کننده نمی شوید؟ مشتریان شما و موتورهای جستجو نیز همینطور.

. امنیت. آیا سایت شما امن است؟ آیا گواهی SSL معتبر از ارائه دهنده دامنه خود دارید؟

. عنوان صفحات. آیا هر صفحه وب دارای عنوان واضح و مختصر است؟ آیا عنوان تکراری وجود دارد که بتواند با یکدیگر در نتایج جستجو “رقابت” کند؟

این مقاله را مطالعه کنید  کلمات کلیدی سئو ، 7 تحقیق

. بهینه سازی کلمات. کلیدی کلمات کلیدی کلماتی هستند که می خواهید وقتی شخصی آنها را در موتور جستجو تایپ می کند رتبه بندی کنید. بسیار مهم است که محتوای خود را بر اساس این کلمات بسازید.

معنی سئو در بازاریابی کسب و کار شما ،  آنها باید در سرتاسر سایت شما وجود داشته باشند، اما مهمتر از همه در موارد زیر مشخص می شوند:

. عنوان صفحات

. توضیحات متا و تگ های جایگزین (توضیحات تصویر)

. سرفصل ها

این فهرست به هیچ وجه جامع نیست، اما شامل برخی از مهم ترین عواملی است که می خواهید هنگام ممیزی سئو سایت خود در نظر بگیرید.

معنی سئو در بازاریابی کسب و کار شما ، اکنون که می دانید سایت شما چگونه کار می کند، بیایید نگاهی به نحوه بهبود سئو و رتبه بالاتر در نتایج جستجو بیندازیم!

معنی سئو در بازاریابی کسب و کار - کالج نوین
معنی سئو در بازاریابی کسب و کار – کالج نوین

2. صفحات وب خود را بهینه کنید

معنی سئو در بازاریابی کسب و کار شما ، هنگامی که حسابرسی خود را کامل کردید، وقت آن است که برای بهبود رتبه بندی جستجوی خود در مهمترین صفحات وب خود دست به کار شوید.

این بخشی از سئو است که در آن کلمات کلیدی وارد بازی می شوند. همانطور که در بالا ذکر شد، باید مطمئن شوید که آنها در چندین بخش مهم سایت شما گنجانده شده اند.

اگر از ابزار SEO ما استفاده می کنید، ما به طور خودکار اقداماتی را پیشنهاد می کنیم که می توانید برای بهینه سازی سریع سایت خود انجام دهید.

بهینه سازی فقط به برچسب گذاری، تمیز کردن و سازماندهی محتوای وب سایت شما نیست. بخش بزرگی از استراتژی سئوی شما باید تولید محتوا باشد.

هنگامی که به طور منظم وب سایت خود را با محتوای جدید و با کیفیت – پست های وبلاگ، ویدیوها، توصیفات مشتری و غیره – به روز می کنید، به احتمال زیاد در نتایج جستجو رتبه خوبی خواهید داشت.

3. محبوبیت خود را با بک لینک افزایش دهید

بک لینک چیست و چرا اهمیت دارد؟

معنی سئو در بازاریابی کسب و کار شما ، به عبارت ساده، بک لینک پیوندی در وب سایت دیگری است که به سایت شما اشاره می کند.

گوگل و سایر موتورهای جستجو دوست دارند بک لینک های زیادی را به وب سایت شما ببینند زیرا این یکی از راه های دیدن ارزشمند و معتبر بودن محتوای شما است. هر چه سایت های معتبرتر به سایت شما اشاره کنند، احتمالاً در نتایج جستجو رتبه بالاتری خواهید داشت.

این مقاله را مطالعه کنید  10 نکته سئو برای مشاغل کوچک

چگونه بک لینک های بیشتری دریافت کنم؟

معنی سئو در بازاریابی کسب و کار شما ، بهترین راه برای تولید تعداد زیادی بک لینک، ایجاد محتوای با کیفیتی است که مردم بخواهند به اشتراک بگذارند یا از وب سایت خود به آن ارجاع دهند.

یک راه ساده تر و به موقع برای دریافت بک لینک، ارسال مهمان در یک وبلاگ معتبر است. در ازای یک پست وبلاگ سنجیده، صاحب وبلاگ احتمالاً یک یا دو بک لینک از سایت خود در اختیار شما قرار می دهد.

معنی سئو در بازاریابی کسب و کار شما ، در اینجا چند راه دیگر برای افزایش سریع تعداد بک لینک ها وجود دارد:

. سایت های شخصی خود را به وب سایت شرکت خود پیوند دهید

. اطمینان حاصل کنید که کسب و کار شما با اطلاعات دقیق در سایت‌های مختلف فهرست‌بندی و بررسی، مانند Yelp و نمایه کسب‌وکار Google، فهرست شده است.

. از پوشش خبری کسب و کار خود بخواهید تا به وب سایت خود پیوند داده شود

. مطمئن شوید که وب سایت و محتوای خود را در رسانه های اجتماعی به اشتراک می گذارید و دیگران را به انجام این کار تشویق می کنید.

ماندن در صدر سئو

معنی سئو در بازاریابی کسب و کار شما ، بهینه سازی موتورهای جستجو یک کار “یک و تمام” نیست. این چیزی است که شما می خواهید در طول زمان نظارت کنید و به طور مداوم بهبود دهید. این کار را با یک ابزار با کیفیت در نظر بگیرید تا مطمئن شوید که از زمان و پول خود بهترین استفاده را می‌کنید.

می‌توانید ابزارهای جدید سئو را در حساب Constant Contact خود با کلیک بر روی برگه «وب‌سایت» و سپس روی «SEO» بیابید. در اینجا برخی از اقدامات اضافی وجود دارد که توصیه می‌کنم هر چه سریع‌تر در بخش SEO حساب Constant Contact خود برای نظارت و بهبود SEO خود انجام دهید:

برنامه اقدام برای شروع سریع سئو

1. ابزار SEO را در حساب Constant Contact خود باز کنید

2. مهمترین کلمات کلیدی SEO خود را برای ردیابی رتبه خود اضافه کنید

3. رقبای SEO خود را اضافه کنید تا بتوانید آنها را نیز پیگیری کنید و مطمئن شوید که نتایج جستجوی شما با نتایج آنها رقابتی است

4. برای به روز رسانی ایمیل ماهانه در سئو وب سایت خود ثبت نام کنید

5. حساب خود را با Google Analytics متصل کنید تا اطلاعات دقیق بازدیدکنندگان را از داشبورد SEO خود مشاهده کنید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × 5 =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟