تکنیک های نوشتن سئو ، 10 نکته - کالج نوین

تکنیک های نوشتن سئو ، 10 نکته

تکنیک های نوشتن سئو ، بدون سئو ممکن است محتوای شما در جایی در صفحه 50 نتایج جستجو گم شود. و همه ما می دانیم که ترافیک در آن صفحات کمتر از رضایت بخش است.

به همین ترتیب، رتبه بندی صفحه اول شما تنها زمانی می تواند کارهای زیادی انجام دهد که پس از کلیک محتوای شما ضعیف باشد. به همین دلیل است که یک رابطه خوب بین سئو و محتوای عالی ضروری است!

در اینجا 10 نکته در مورد نحوه نوشتن محتوای سئو وجود دارد تا محتوای شما بیشتر پیش برود و در عین حال تلاش های سئوی خود را افزایش دهید.

دریافت ترافیک ارگانیک بخش مهمی از هر استراتژی بازاریابی دیجیتال است. و بهترین راه برای افزایش ترافیک، کسب رتبه بهتر در گوگل است.

تکنیک های نوشتن سئو ، یک استراتژی قوی سئو به شما در این امر کمک می کند، اما چیزی بیشتر از اعمال قوانین سئو داخلی و خارجی در وبلاگ شما وجود دارد.

نوشتن سئو امری ضروری است و تضمین می کند که از تجربه کاربری در صفحات خود غافل نشوید. به هر حال، تجربه صفحه یکی از مهمترین فاکتورهای رتبه بندی است. اگر می خواهید نوشتن سئو را بهتر درک کنید، به خواندن ادامه دهید!

تکنیک های نوشتن سئو ، 10 نکته
تکنیک های نوشتن سئو ، 10 نکته – کالج نوین

SEO مخفف «بهینه سازی موتور جستجو» است. این تمرین بهینه سازی صفحات وب شما برای رسیدن به جایگاه بالایی در نتایج جستجوی گوگل و سایر موتورهای جستجو است.

این بدان معناست که مردم هنگام جستجوی آنلاین با وب سایت شما بیشتر مواجه خواهند شد. سئو بر روی بهبود رتبه بندی در نتایج جستجوی ارگانیک – با نام غیر پولی – تمرکز دارد.

اگر وب‌سایتی دارید و می‌خواهید ترافیک بیشتری دریافت کنید، شکی در آن نیست: سئو باید بخشی از تلاش‌های بازاریابی شما باشد.

چرا نوشتن برای سئو مهم است؟- تکنیک های نوشتن سئو

سئو نویسی برای کمک به رتبه بهتر محتوا در گوگل انجام می شود. اگر محتوا بهینه نشده باشد، چندین صفحه در جستجو ظاهر می شود.

و چرا ورود به آن صفحه اول اینقدر مهم است؟

تکنیک های نوشتن سئو ، یک مطالعه نشان داد که تعداد کلیک‌هایی که صفحات دریافت می‌کنند نه تنها به ورود به آن صفحه اول نتایج جستجو بستگی دارد، بلکه تا حد زیادی به بالا رفتن هرچه بیشتر آن صفحه نیز بستگی دارد.

اولین نتیجه در صفحه اول توسط بیش از 28٪ از افرادی که جستجو را انجام می دهند کلیک می شود. پس از اولین نتیجه، درصدها با هر نقطه در صفحه کاهش می یابد. بنابراین باید سایت شما یکی از اولین نتایجی باشد که مردم می بینند.

نوشتن برای سئو نیز مهم است زیرا این یک تکنیک بازاریابی است که در طول عمر وب سایت شما ادامه می یابد.

بسیاری از افراد با تبلیغات PPC به خوبی عمل می کنند، اما اگر هزینه آن تبلیغات را متوقف کنند، دیگر ترافیکی را به همراه نخواهد داشت.

این مقاله را مطالعه کنید  کلمات کلیدی سئو ، 7 تحقیق

محتوای سئو خوب برای وب سایت شما کار می کند، مهم نیست که چه کارهای دیگری برای بازاریابی سایت خود انجام می دهید.

اصول نوشتن سئو چیست؟- تکنیک های نوشتن سئو

تکنیک های نوشتن سئو ، نوشتن سئو نسبتاً ساده است، اما انجام آن همیشه آسان نیست.

هیچ فرمول جادویی برای رتبه بندی بهترین ها در نتایج موتورهای جستجو وجود ندارد، اما چندین بخش از الگوریتم گوگل وجود دارد که ما درباره آن ها می دانیم. محتوا باید با در نظر گرفتن این جنبه ها نوشته شود تا رتبه بهتری کسب کند.

یکی از مهمترین جنبه های نوشتن سئو، استفاده از کلمات کلیدی مناسب است. این به این معنی است که بدانید مردم وقتی به دنبال سایت هایی مانند سایت شما هستند، چه چیزی را جستجو می کنند.

این امر مستلزم آن است که کپی رایتر سئو جستجوی کلمات کلیدی را انجام دهد و لیستی از کلمات و عباراتی را که باید گنجانده شود ایجاد کند.

همچنین استفاده از کلمات مرتبط زیاد در محتوا مهم است. این به معنای کلماتی است که به خوبی با کلمات کلیدی مورد تحقیق مطابقت دارند.

گوگل بررسی می کند که آیا تعداد زیادی کلمات مرتبط با کلمات کلیدی اصلی وجود دارد تا مطمئن شود که محتوا در مورد چیست.

استفاده از این کلمات مرتبط را نمایه سازی معنایی پنهان می نامند و به سئو کمک زیادی می کند.

خزنده ها همچنین ارزیابی می کنند که آیا محتوا برای مخاطبان نوشته شده است یا صرفاً برای SEO.

به همین دلیل است که کپی‌نویسان سئو باید از پر کردن کلمات کلیدی اجتناب کنند – یا کلمات کلیدی مشابه را بارها و بارها درج کنند تا محتوا برای مخاطبان انسانی مناسب نباشد.

تعادلی که باید رعایت شود این است که محتوا برای خوانندگان انسانی و همچنین عنکبوت های موتورهای جستجو جذاب باشد.

استفاده از زبان پیچیده یکی دیگر از عوامل در خزیدن موتورهای جستجو است. اگر زبان خیلی ساده باشد و از کلمات منحصر به فرد بسیار کمی استفاده کند، به عنوان ارزش بالایی ارزیابی نمی شود.

نوشتن سئو باید به خوبی جریان داشته باشد و به اندازه کافی پیچیده باشد تا در عین استفاده طبیعی از زبان، اطلاعات زیادی را در مورد موضوع خود منتقل کند.

تکنیک های نوشتن سئو ، 10 نکته - کالج نوین
تکنیک های نوشتن سئو ، 10 نکته – کالج نوین

سئو کپی رایتر چیست؟

یک کپی رایتر سئو یک متخصص نوشتن است که از جنبه های شناخته شده رتبه بندی موتورهای جستجو برای ایجاد محتوایی استفاده می کند که به خوبی برای آن ها بهینه شده باشد.

آن‌ها باید فاکتورهای رتبه‌بندی گوگل و همچنین بهترین شیوه‌های استفاده در یک متن را عمیقاً درک کنند. همچنین دانش فنی سئوی درون صفحه نیز مورد انتظار است زیرا این شخص مسئول بهینه سازی مقالات خواهد بود.

تکنیک های نوشتن سئو ، زبان مورد استفاده باید به اندازه کافی ساده باشد تا خوانندگان انسانی بتوانند با آن ارتباط برقرار کنند. کپی رایتر باید از کلمات کلیدی در همه جا استفاده کند، اما از آنها به شکل طبیعی استفاده کند.

یک کپی رایتر سئو چه مهارت هایی باید داشته باشد؟

یک کپی رایتر سئو باید بداند که چگونه محتوا را با صدایی منحصر به فرد و سبک نوشتاری بنویسد که به خوبی جریان داشته باشد.

آنها باید دقیقا بدانند که مخاطب مورد نظر چه کسانی خواهند بود تا بتوانند آن را در نحوه نگارش کپی لحاظ کنند.

کپی‌رایتر باید بداند که رقیب با نسخه‌اش چه می‌کند، و باید بتواند یک تحقیق سریع انجام دهد و ببیند برای رتبه‌بندی خوب یک صفحه محتوا چه چیزی لازم است.

آنها باید بتوانند با لحنی متقاعدکننده بنویسند تا کپی تبدیل شود، و همچنین باید خلاقیت کافی برای ارائه ایده‌های موضوعی جدید به خصوص برای وبلاگ‌ها داشته باشند.

این مقاله را مطالعه کنید  9 نکته برای نوشتن محتوای دوستدار سئو

یک کپی‌رایتر سئو خوب همچنین اصول نمایه‌سازی معنایی پنهان را برای تقویت بیشتر موقعیت محتوا درک می‌کند. آنها باید بتوانند متن را با حداکثر اطلاعات بسته بندی کنند تا تجربه خوبی را هم برای خوانندگان و هم برای خزنده های موتورهای جستجو فراهم کنند.

یک کپی رایتر سئو همچنین باید از همه تغییرات جدید در الگوریتم های موتور جستجو که اعلام می شود مطلع باشد.

تکنیک های نوشتن سئو ، به طور دوره ای، تغییراتی در الگوریتم ایجاد می شود تا یکی از جنبه های محتوا مهم تر از قبل شود. یک کپی رایتر سئو باید از این تغییرات مراقبت کند تا بتواند در کارش ادغام شود.

نکاتی در زمینه سئو نویسی برای پیشبرد محتوای شما

1. ابتدا برای مخاطبان خود بنویسید

این نکته نوشتن محتوای SEO به دلایلی شماره یک است. به نظر می رسد به اندازه کافی آسان است، اما بسیاری از شرکت ها به دلایل اشتباه محتوا تولید می کنند. محتوایی بنویسید که مطابق با علایق بازار هدف شما باشد یا به سوالات آنها پاسخ دهد.

لازم نیست همه پست ها در مورد محصول یا خدمات شما باشند، اما همه آنها باید مرتبط با صنعت باشند. با نوشتن محتوای سئو پسند که جالب و آموزنده است، خود و شرکتتان را به عنوان یک متخصص در صنعت خود مطرح کنید و آن را بهتر از رقبای خود انجام دهید.

2. همه را زیر یک سقف نگه دارید

با نگه داشتن محتوای اصلی خود تحت نام دامنه خود، اعتبار و ترافیکی را که وب سایت شما شایسته آن است به دست آورید.

این بدان معناست که اگر وبلاگی دارید از میزبانی با وردپرس یا بلاگر انصراف دهید و وبلاگ را در یک زیرپوشه در دامنه خود (به عنوان مثال: www.example.com/blog ) میزبانی کنید.

هر زمان که فرصتی برای نمایش سایر اشکال محتوای اصلی مانند ویدیوها، اینفوگرافیک ها یا کاغذهای سفید دارید، مطمئن شوید که آنها را نیز در وب سایت خود جاسازی کرده و از آنجا به اشتراک بگذارید.

تکنیک های نوشتن سئو ، 10 نکته - کالج نوین
تکنیک های نوشتن سئو ، 10 نکته – کالج نوین

3. تیترهایی را بسازید که بسیار جذاب هستند

تکنیک های نوشتن سئو ، شما مقدار بسیار کوتاهی از متن دارید تا تاثیر بسیار زیادی داشته باشید. بنابراین قدرت یک عنوان موثر در سئو را دست کم نگیرید! عناوینی بنویسید که واضح، جالب باشند و از کلمات کلیدی غنی استفاده کنند.

علاوه بر یک عنوان عالی، همچنین مطمئن شوید که توضیحات متا شما جالب باشد و موضوع مقاله شما را بیشتر توضیح دهد.

به خاطر داشته باشید که عنوان و توضیحات متا شما همان چیزی است که در نتایج جستجو نشان داده می شود، بنابراین آنها را به حساب بیاورید!

4. از عبارات غنی از کلمات کلیدی استفاده کنید

از عبارات مرتبط و غنی از کلمات کلیدی در سرفصل ها و همچنین در سرتاسر محتوای خود استفاده کنید تا هم خوانندگان و هم موتورهای جستجو بدانند پست شما در مورد چیست.

اما مراقب باشید، تعداد زیاد کلمات کلیدی نه تنها خوانندگان شما را خاموش می کند، بلکه می تواند منجر به جریمه موتورهای جستجو برای پر کردن کلمات کلیدی شود. از کلمات کلیدی متفکرانه و با احتیاط استفاده کنید و حس طبیعی تری داشته باشید.

علاوه بر استفاده از کلمات کلیدی در سراسر پست خود، از برچسب های وبلاگ با برچسب گذاری چند کلمه کلیدی مرتبط برای هر پست استفاده کنید. اکثر وبلاگ‌های عمومی دارای قابلیت برچسب‌گذاری از قبل هستند.

5. ساختار پست های خود را تنظیم کنید

محتویات پست شما ممکن است عالی باشد، اما می تواند به راحتی در قالبی ناسازگار و ناکارآمد گم شود. تقسیم کردن محتوای خود به پاراگراف‌های کوچک‌تر با سرفصل، خواندن آسانی را برای خوانندگان شما ایجاد می‌کند.

برای موتورهای جستجو، سازماندهی پشتیبان نیز کلیدی است. استفاده از سلسله‌مراتب تگ مناسب هنگام برچسب‌گذاری سرفصل‌ها (H1 برای عنوان، H2 برای زیرنویس) برای حفظ ساختار مناسب مقاله مهم است.

این مقاله را مطالعه کنید  چگونه سئو بنویسیم؟ ، 6 نکته

6. تصاویر را ترکیب کنید

تکنیک های نوشتن سئو ، پست های خود را با تصاویر برجسته کنید! مردم بصری هستند. افزودن یک تصویر به همراه پست وبلاگ شما می تواند تاثیر زیادی بگذارد. حساب پینترست دارید؟

علاوه بر تبلیغ وبلاگ‌های شما در سایر کانال‌های رسانه‌های اجتماعی، پست‌های حاوی تصاویر نیز می‌توانند پین شوند و راه دیگری برای ترافیک به وب‌سایت شما اضافه کنند.

7. محتوا را با رسانه های اجتماعی به حرکت درآورید

رسانه های اجتماعی ابزار قدرتمندی هستند که می توانند به افزایش دسترسی به محتوای شما و ترویج اشتراک گذاری کمک کنند. هر مقاله جدید را در سایت‌های رسانه‌های اجتماعی و در انجمن‌ها، با استفاده از توضیحات جذاب و دعوت به اقدام ارسال کنید.

از آنجایی که قدرت رسانه های اجتماعی در اشتراک گذاری نهفته است، داشتن دکمه های اشتراک گذاری در هر یک از پست های وبلاگ خود نیز مهم است.

اگر می‌خواهید کنترل بیشتری بر نحوه نمایش پیوندهایتان در هنگام اشتراک‌گذاری داشته باشید، پیاده‌سازی کارت‌های Twitter برای توییتر یا Open Graph برای فیس‌بوک (فنی) می‌تواند پیوندهای به اشتراک‌گذاشته شده شما را تقویت کند و ممکن است به نرخ کلیک شما کمک کند.

8. Google Authorship را پیاده سازی کنید

Google Authorship یک راه سریع و آسان برای پیوند دادن محتوا به یک نویسنده خاص است، تنها چیزی که نیاز دارید یک حساب +Google است.

در نتیجه، مقالات شما به‌عنوان تکه‌های غنی در نتایج جستجو ظاهر می‌شوند که شامل عکس نویسنده همراه با عنوان مقاله است. Google Authorship برای ارتقای شخصی عالی است،

اما همچنین می‌تواند نرخ کلیک روی مقالات شما را افزایش دهد. اگر نویسنده هستید، بیاموزید که چگونه نویسندگی را برای وب سایت خود تنظیم کنید.

9. ایجاد پیوند طبیعی را ارتقا دهید

لینک بیلدینگ از زمان خرید لینک و مزرعه پیوند راه طولانی را پیموده است، اما لینک ها هنوز یک فاکتور مهم رتبه بندی برای سئو هستند.

پیوند دادن به مقالات یا وب سایت خود در پست شما تضمین می کند که اگر مقاله شما توسط سایت دیگری انتخاب شود، به وب سایت شما پیوند داده شود.

اگر با انواع دیگر محتوا مانند اینفوگرافیک ها و ویدیوها خلاق هستید، افزودن کد جاسازی شده در سایت به ترویج اشتراک گذاری محتوا کمک می کند و همچنین پیوندی را به منبع اصلی اضافه می کند.

ایجاد محتوای عالی SEO به افزایش اشتراک‌پذیری و احتمال لینک دادن سایر وب‌سایت‌ها به آن کمک می‌کند، بنابراین کیفیت را هدف قرار دهید!

10. بر فعالیت خود نظارت داشته باشید

تکنیک های نوشتن سئو ، با نظارت بر تلاش های خود از محتوای سئو دوستانه خود مطلع باشید. گوگل آنالیتیکس یک راه آسان و رایگان برای ردیابی بازدید از صفحه و میانگین زمان صرف شده در یک صفحه است.

مواردی مانند نرخ پرش و زمان حضور در سایت را بررسی کنید تا ایده ای از نحوه تعامل کاربران با وب سایت شما پس از ورود به محتوای شما داشته باشید.

اگر شاهد افت زیاد علاوه بر میانگین کم زمان صرف شده در صفحه هستید، این نشانه آن است که محتوای شما با چیزی که به دنبال آن بودند مرتبط نبوده یا بدتر از آن جالب نبوده است.

همچنین، نگاهی به تعداد تعاملات اجتماعی (اشتراک گذاری، لایک و غیره) بیندازید تا از ویروسی بودن پست خود مطلع شوید.

فقط نگاه کردن به این معیارهای ساده می تواند به شما ایده خوبی بدهد که کدام قطعه محتوا به خوبی مورد استقبال قرار گرفته و پسندیده شده است تا بتوانید آن نوع محتوا را در ادامه راه تکرار کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سیزده − 12 =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟