خدمات ارائه شده توسط آژانس دیجیتال مارکتینگ

خدمات ارائه شده توسط آژانس دیجیتال مارکتینگ

خدمات ارائه شده توسط آژانس دیجیتال مارکتینگ ، یک آژانس دیجیتال مارکتینگ می تواند به افزایش تقاضای شرکت شما کمک کند. آنها دلیلی هستند که برخی از کسب و کارها همیشه درگیر هستند و صف مشتریانی دارند که در اطراف بلوک قرار دارند. اتکا به یک آژانس دیجیتال سودمند خواهد بود زیرا آنها استراتژی هایی را که به بهترین وجه برای کسب و کار شما مناسب هستند را تجزیه و تحلیل، درک و به کار می برند و نتایج عالی را به روش صحیح به ارمغان می آورند.

در این مقاله قصد داریم نقش آژانس دیجیتال مارکتینگ و خدماتی که برای رشد یک کسب و کار ارائه می دهند را به اشتراک بگذاریم.

خدمات ارائه شده توسط آژانس دیجیتال مارکتینگ
خدمات ارائه شده توسط آژانس دیجیتال مارکتینگ – کالج نوین

دیجیتال مارکتینگ چیست؟- خدمات ارائه شده توسط آژانس دیجیتال مارکتینگ

تمام تلاش‌های بازاریابی که در اینترنت انجام می‌شود را می‌توان به عنوان «بازاریابی دیجیتال» که به عنوان «بازاریابی آنلاین» نیز شناخته می‌شود، نام برد. با کمک کانال‌های دیجیتالی مانند سئو، رسانه‌های اجتماعی، ایمیل و موارد دیگر، کسب‌وکارها با مشتریان بالقوه خود در ارتباط هستند و این امر با استراتژی‌های مختلف بازاریابی به طور موثر امکان‌پذیر است. این استراتژی ها همچنین شامل ارتباط از طریق پیام های متنی یا چند رسانه ای است.

نقش آژانس دیجیتال در رشد کسب و کار چیست؟

هدف اولیه یک کسب و کار جذب مشتریان، مشتریان بیشتر است و عامل کلیدی برای تولید سرنخ بازاریابی است. اجرای استراتژی بازاریابی مناسب در زمان مناسب می تواند به نتایج عالی کمک کند. اگرچه کسب‌وکارهایی وجود دارند که از روش‌های بازاریابی سنتی پیروی می‌کنند، اکثر کسب‌وکارها استراتژی‌های بازاریابی دیجیتال را انتخاب می‌کنند، زیرا ما کاملاً وارد عصر دیجیتال شده‌ایم. ارزش دیجیتال مارکتینگ از این واقعیت ناشی می شود که راه حل های متنوعی را ارائه می دهد و کسب و کارها در سال های آینده از این روند سود خواهند برد.

اجازه دهید بدانیم آژانس های بازاریابی دیجیتال چگونه می توانند به کسب و کارها کمک کنند:

. مهارت های SEO از بازاریابان خبره می تواند به افزایش دید کسب و کار شما کمک کند
. موارد حیاتی وب را تجزیه و تحلیل کنید و هر جا که لازم باشد تغییراتی را در طراحی UX پیشنهاد دهید
. ترفندهایی برای تعامل در رسانه های اجتماعی که مشتریان را حفظ می کند

این مقاله را مطالعه کنید  شخصی سازی در دیجیتال مارکتینگ

از تیم بازاریابی دیجیتال بهره مند شوید زیرا آنها استراتژی های متعددی را برای رشد کسب و کار اجرا می کنند و همچنین مقرون به صرفه هستند

خدمات ارائه شده توسط آژانس دیجیتال مارکتینگ
خدمات ارائه شده توسط آژانس دیجیتال مارکتینگ – کالج نوین

لیست خدمات آژانس دیجیتال مارکتینگ- خدمات ارائه شده توسط آژانس دیجیتال مارکتینگ

بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO)

بهینه سازی موتورهای جستجو عامل اصلی هر لیست خدمات بازاریابی دیجیتال است. سئو همه چیز در مورد افزایش دید وب سایت شما با بهینه سازی پیکربندی فنی وب سایت، محتوا، ساخت لینک است. این امر باعث محبوبیت وب سایت شما در بین موتورهای جستجو و رتبه بهتر آنها می شود.

استفاده از خدمات هر آژانس دیجیتال مارکتینگ بسیار مهم است، زیرا کارشناسان سئو در وب سایت شما کار می کنند، نیازهای شما را تنظیم می کنند و آنها را در مقابل مشتریان مناسب قرار می دهند. خدمات ارائه شده توسط هر آژانس بازاریابی دیجیتال به کسب و کار شما کمک می کند تا با تغییر دادن هر جنبه ای از وب سایت خود به نفع موتورهای جستجو، در بین رقبای شما منحصر به فرد باشد.

استراتژی وب سایت

استراتژی وب سایت یک نقشه راه است که به شما کمک می کند تا بفهمید کجا هستید و کجا باید باشید. این چیزی بیش از یک چک لیست است و به عنوان یک سند زنده برای استفاده روزانه در نظر گرفته می شود. این به عنوان پایه و یک برنامه تجاری بلند مدت در توسعه حضور آنلاین یک شرکت در راستای استراتژی دیجیتال در نظر گرفته می شود.

این مهمترین بخش از تلاش های بازاریابی شما است و دریافت این خدمات از یک آژانس بازاریابی دیجیتال به تولید عملکرد بهتر وب سایت شما کمک می کند.

آژانس دیجیتال می تواند با تجزیه و تحلیل دقیق و درک هر جنبه ای از وب سایت شما در ایجاد استراتژی های وب سایت کمک کند. فقط یک استراتژی وب سایت می تواند به بهبود عملکرد و عملکرد کلی وب سایت شما کمک کند.

تبلیغات پرداخت به ازای کلیک (PPC).

پرداخت به ازای هر کلیک نوعی بازاریابی اینترنتی است که تنها در صورتی پرداخت می‌کنید که واقعاً روی تبلیغ شما کلیک شده باشد. در اینجا، PPC به تبلیغاتی اطلاق می‌شود که در بالا و کناره‌های صفحه نتایج جستجو، تبلیغات قبل از ویدیوهای YouTube، تبلیغات در برنامه‌های تلفن همراه و غیره نمایش داده می‌شوند.

بزرگترین تفاوت بین SEO و PPC این است که در اینجا فقط برای نتایج هزینه پرداخت می کنید. نزدیک شدن به یک آژانس بازاریابی دیجیتال به نمایش تبلیغات در مکان مناسب در زمان مناسب کمک می کند. در PPC، شما این امکان را دارید که کسب و کار خود را به همه کاربران در سراسر جهان یا برای کاربران مناطق خاص تبلیغ کنید. هزینه این استراتژی بستگی به رقابت کلمات کلیدی مورد استفاده برای تبلیغ کسب و کار شما دارد.

این مقاله را مطالعه کنید  6 مرحله طرح دیجیتال مارکتینگ

بازاریابی از طریق رسانه های اجتماعی

بازاریابی رسانه های اجتماعی شامل هر کاری است که یک کسب و کار در کانال های رسانه های اجتماعی انجام می دهد. رویکرد بازاریابان به رسانه های اجتماعی همیشه استراتژیک است. برای مؤثر بودن، رسانه های اجتماعی چیزی فراتر از ایجاد پست و پاسخ دادن به نظرات است. اطمینان حاصل کنید که تلاش‌هایی که در کانال‌های رسانه‌های اجتماعی انجام می‌شود، سازگار است، این را می‌توان با استفاده از برخی ابزارهای اتوماسیون که پست‌های رسانه‌های اجتماعی را خودکار و زمان‌بندی می‌کنند نیز به دست آورد.

تکیه بر یک آژانس دیجیتال مارکتینگ می تواند تلاش های مستمر و اختصاصی را در کانال های رسانه های اجتماعی به شما بدهد. بازاریابان همچنین مشتاق بررسی عملکرد پست های رسانه های اجتماعی هستند و همچنین استراتژی هایی را بر اساس داده های تحلیلی ایجاد می کنند.

خدمات ارائه شده توسط آژانس دیجیتال مارکتینگ
خدمات ارائه شده توسط آژانس دیجیتال مارکتینگ – کالج نوین

بازاریابی ایمیلی

ایمیل مارکتینگ قدیمی ترین شکل استراتژی بازاریابی دیجیتال است، اما همچنان سرنخ های معتبری ایجاد می کند. با استفاده از این استراتژی، بازاریابان می توانند شخصی سازی ایمیل را مدیریت کنند، لیست تماس های ایمیل را مدیریت کنند، و همچنین قادر به تجزیه و تحلیل تعاملات و داده های مشتری هستند.

با کمک آژانس دیجیتال مارکتینگ می توان تمامی فعالیت های فوق را به نحو بهتری انجام داد. آنها همچنین به بهبود لیست ایمیل، ایجاد کمپین های جذاب و کمک به افزایش تبدیل کمک می کنند. نرم افزار ایمیل مارکتینگ همچنین معیارهای تحلیلی را ارائه می دهد که با استفاده از آنها بازاریابان می توانند برای بهبود نرخ باز کمپین های ایمیل تلاش کنند. بازاریابان می‌توانند کارهایی انجام دهند که باعث شود ایمیل‌ها به مشتریان احساس زیبایی داشته باشند.

ویدئو / بازاریابی یوتیوب

این روش بازاریابی کسب و کار شما با استفاده از پلتفرم یوتیوب است. با ایجاد محتوای ویدیویی ارزشمند در کانال YouTube شرکت شما یا با ارسال محتوای ویدیویی در پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی، به حضور جهانی کمک می‌کند. اتکا به یک آژانس دیجیتال مارکتینگ معتبر به شما کمک می کند تا پس از انجام تجزیه و تحلیل عمیق در مورد کسب و کار و مشتریان خود، محتوای مناسب و ارزشمندی ایجاد کنید.

آژانس دیجیتال مارکتینگ می تواند در ایجاد محتوای ویدیویی و بهترین استراتژی برای به اشتراک گذاشتن آنها با مخاطبان شما کمک کند.

هدف گیری مجدد

هدف گذاری مجدد، که به عنوان بازاریابی مجدد نیز شناخته می شود، نوعی تبلیغات آنلاین است که به شما این امکان را می دهد تا برند خود را در مقابل بازدیدکنندگانی که پس از خروج از سایت خود را ترک کردند، نگه دارید. تنها 2 درصد از ترافیک وب در اولین بازدید به اکثر وب سایت ها تبدیل می شود. هدف گذاری مجدد یک استراتژی بازاریابی است که به کسب و کارها این امکان را می دهد تا به 98 درصد از کاربرانی که بلافاصله تبدیل نمی شوند دسترسی پیدا کنند. هنگامی که با سایر تکنیک های دیجیتال مارکتینگ همراه باشد، نتایج بیشتری به ارمغان می آورد.

این مقاله را مطالعه کنید  هدف کاربر در استراتژی بازاریابی

هدف گذاری مجدد به عنوان یکی از ابزارهای تبدیل قدرتمند در نظر گرفته می شود، زیرا به بازگرداندن مشتریانی که پس از بازدید از وب سایت شما را ترک کرده اند، کمک می کند. یک آژانس دیجیتال مارکتینگ می‌تواند به شما کمک کند تا استراتژی هدف‌گیری مجدد را در زمان مناسب اجرا کنید. از آنجایی که بازاریابان قادر به درک بازدیدکنندگان/مشتریان شما هستند و سعی می کنند به روشی مناسب تر به آنها نزدیک شوند.

تولید و بهینه سازی محتوا

برای افزایش آگاهی از برند، بازاریابی محتوا فضا را برای توضیح جزئیات کسب و کار شما اختصاص می دهد. هدف آن ایجاد ارتباط با مشتریان بالقوه و قرار دادن برند شما به عنوان شریک در رفع نیازهای آنهاست. این یک راه ظریف برای جذب مشتری بدون نیاز به تبلیغات مستقیم است. محتوای اطلاعاتی نوعی از بازاریابی محتوا است که هدف آن پاسخگویی به سوالات مشتریان بالقوه است.

هدف بازاریابی محتوا ارائه ارزش به مشتریان و در عین حال ارائه خدمات شما به عنوان راه حلی برای مشکلات آنها به شیوه ای غیر سرزده است.

لینک سازی با کیفیت

کیفیت، ارتباط و اصالت امروزه اهمیت بیشتری دارد. هنگامی که وب سایت های دیگر به وب سایت شما پیوند می زنند، این به افزایش اعتبار شما در موتورهای جستجو کمک می کند. در حالی که تکنیک‌های ایجاد لینک اسپم با کیفیت پایین نباید به عنوان بخشی از استراتژی جستجوی ارگانیک بلندمدت برای یک سازمان استفاده شوند. گوگل می تواند لینک های هرزنامه را شناسایی کند و حتی ممکن است در صورت مشکوک بودن به بازی نادرست، وب سایت شما را به حالت تعلیق در آورد.

بازاریابی وابسته

در این مدل تبلیغاتی، شما یک ناشر شخص ثالث را برای تبلیغ محصولات/خدمات خود استخدام می کنید.

این یک نوع بازاریابی عملکردی است که در آن به جای ترافیک برای تبدیل هزینه می پردازید. هر بار که از طریق این کانال ها فروش انجام می دهید، درصدی از سود را به آنها پرداخت می کنید.

استراتژی های یکپارچه بازاریابی آنلاین

دیجیتال مارکتینگ یکپارچه، ترکیبی از چندین استراتژی بازاریابی دیجیتال با هدف ایجاد حضور تاثیرگذار است. اکثر آژانس‌های بازاریابی دیجیتال از استراتژی‌های بازاریابی دیجیتال یکپارچه استفاده می‌کنند تا مطمئن شوند که در همه زمینه‌ها تحت پوشش هستید. این استراتژی، به جای اینکه یک استراتژی جامع باشد، تضمین می کند که تمام تلاش های بازاریابی شما به خوبی هماهنگ و مکمل هستند.

زمان برون سپاری فرا رسیده است

آیا فکر نمی کنید وقت آن رسیده است که به یک آژانس بازاریابی دیجیتال برون سپاری کنید تا از ارتقای کسب و کار شما و رسیدن به سطح جهانی مراقبت کند؟

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفده − هشت =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟