ساده کردن استراتژی دیجیتال مارکتینگ

ساده کردن استراتژی دیجیتال مارکتینگ

ساده کردن استراتژی دیجیتال مارکتینگ ، به دلیل همه گیری کووید-19 و همچنین در تلاش برای کنترل هزینه ها، بسیاری از سازمان ها تیم های بازاریابی خود را بازسازی کرده اند. علاوه بر این، آنها هزینه کلی خود را با شرکت های خارجی کاهش داده اند. از آنجایی که افراد بیشتری از راه دور کار می کنند و زمان بیشتری را به صورت آنلاین سپری می کنند، دیجیتال مارکتینگ به اولویت بسیاری از مشاغل تبدیل شده است. از آنجایی که بازاریابان با واقعیت های جدیدی در کار با تعداد کارکنان کوچکتر و کاهش بودجه روبرو هستند، تخصیص منابع مناسب به بازاریابی دیجیتال در این زمان ضروری است.

اگر چیزی وجود دارد که می تواند در کسب و کار بسیار طاقت فرسا باشد، آن بازاریابی است – به ویژه بازاریابی دیجیتال. در حال حاضر – بیش از هر زمان دیگری – شرکت ها باید ارزیابی کنند که بازاریابی دیجیتال در برنامه های بازاریابی آنها کجا قرار می گیرد.

برای تیم‌هایی که در حال حاضر در این موقعیت هستند، ممکن است مدیریت کل استراتژی‌های بازاریابی دیجیتال برای شروع کار دشوار به نظر برسد، زیرا بازاریابی دیجیتال یک رویکرد یکسان نیست. همه چیز از بهینه سازی برای موتورهای جستجو – درست تا رسانه های اجتماعی – در این دسته قرار می گیرد. با این حال، بسته به کسب و کار، برخی از تاکتیک ها ممکن است ثابت شود که هزینه زیادی ندارند، غیرعملی یا ضروری نیستند. با رویکرد صحیح، تیم های بازاریابی قادر خواهند بود استراتژی هایی را که برای آنها کار می کند مدیریت کنند.

این مقاله را مطالعه کنید  یک قیف دیجیتال مارکتینگ
ساده کردن استراتژی دیجیتال مارکتینگ
ساده کردن استراتژی دیجیتال مارکتینگ – کالج نوین

ماهیت در حال تغییر بازاریابی دیجیتال- ساده کردن استراتژی دیجیتال مارکتینگ

بازاریابی دیجیتال به سرعت تغییر می کند و استراتژی های زیادی دارد که می توانید از آنها استفاده کنید. نه تنها این، بلکه یک قطعه حیاتی برای تجارت است. به همین دلیل است که چند استراتژی ساده می تواند به برند شما کمک کند تا کنترل بازاریابی دیجیتال شما را حفظ کند و در آن برتری یابد.

تعداد انگشت شماری از کسب و کارها باید در هر کانال رسانه اجتماعی وجود داشته باشند. این بسیار درست است – اکثر افرادی که “همه کار را انجام می دهند” در واقع همه آن را به تنهایی انجام نمی دهند. آنها افرادی را دارند که در بخش‌های مختلف فرآیند به آنها کمک می‌کنند تا بتوانند در حیاتی‌ترین قطعات شرکت کنند، اما همچنین مطمئن شوند که توپ را در حرکت نگه می‌دارند.

ممکن است برای کمک به اجرا و استراتژی در تولید محتوا، مدیریت بازاریابی رسانه های اجتماعی، تبلیغات، مدیریت وب سایت و همچنین بسیاری از جنبه های دیگر، لازم باشد شخصی را همراه خود بیاورید. شما به‌عنوان مالک شرکت، می‌توانید علاوه بر محصولات نهایی، در تصمیم‌گیری‌های مهم پیام‌رسانی نیز مشارکت داشته باشید، اما این بدان معنا نیست که باید تک تک مراحل این فرآیند را انجام دهید.

در مورد تولید محتوا هوشمند باشید
افرادی را در سازمان خود که متخصص موضوعی در طیف وسیعی از موضوعات مختلف هستند، شناسایی کنید. وقت خود را صرف مصاحبه با آنها و همچنین پرسیدن سوالات مرتبط کنید. از این مطالب برای ایجاد وبلاگ ها، مقالات سفید، کتاب های الکترونیکی و موارد دیگر استفاده کنید.

این مقاله را مطالعه کنید  4 گام برای ایجاد طرح دیجیتال مارکتینگ

در طول یک سال یا یک ربع، مطمئن شوید که این محتوا را با استراتژی بازاریابی بیشتر هماهنگ می کنید. پس از این، آن را از طریق کانال های بازاریابی دیجیتال که برای سازمان مهم تشخیص داده اید، تبلیغ کنید. هنگامی که یک مخزن اولیه محتوا ایجاد می‌کنید، تیم‌های بازاریابی می‌توانند بعداً برای استفاده در کمپین‌های دیگر به مطالب دسترسی پیدا کنند و سایر تلاش‌های بازاریابی را بدون استرس ایجاد محتوای جدید متعادل کنند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 − 2 =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟