طراحی وب سایت کسب و کارهای کوچک

طراحی وب سایت کسب و کارهای کوچک

طراحی وب سایت کسب و کارهای کوچک ، برای یک کسب و کار کوچک، شروع به سفر به دست آوردن یک وب سایت می تواند یک تجربه دلهره آور و طاقت فرسا باشد. به چه نوع سایتی نیاز دارید؟ چه نوع محتوایی را در سایت قرار می دهید؟ چگونه مطمئن می شوید که سایت شما از بقیه متمایز است؟ در اینجا چند نکته طراحی وب کسب و کار کوچک وجود دارد که به شما کمک می کند تا وب سایت خود را طوری برنامه ریزی کنید که مؤثر باشد، نیازهای کسب و کار شما را برآورده کند و محتوا را به روشی جذاب به بازدیدکنندگان ارائه دهد تا بتوانید به صورت آنلاین پیشرفت کنید.

نکاتی برای طراحی وب سایت کسب و کارهای کوچک موثر

1. کسب و کار خود را بشناسید
کارکردهای اصلی کسب و کار شما چیست، چه کاری انجام می دهد؟ هنگامی که این موارد را درک کردید، می توانید شروع به تولید محتوایی برای وب سایت خود کنید که به طور مؤثر با تجارت شما صحبت کند. آیا کسب و کار شما: الف) خدمات ارائه می دهد؟ ب) فروش محصولات؟ ج) ساخت یا ایجاد کار (به عنوان یک عکاس/هنرمند/طراح)؟ د) ارائه آموزش/مشاوره؟ دانستن اینکه کسب و کار شما چه کاری انجام می دهد به شما کمک می کند تعیین کنید که وب سایت شما چه کاری باید انجام دهد. تعیین دلیل اساسی برای داشتن سایت شما آن را بسیار مفیدتر و در نتیجه یک دارایی برای تجارت شما می کند.

طراحی وب سایت کسب و کارهای کوچک
طراحی وب سایت کسب و کارهای کوچک – کالج نوین

2. هدف خود را بشناسید
مخاطب هدف شما کیست؟ این می تواند به تعیین ظاهر، احساس و عملکرد سایت و همچنین یافتن “لحن” مناسب برای نسخه مطابق با نیازها و انتظارات هدف شما کمک کند. برخی از سوالاتی که می توانید بپرسید عبارتند از: – سن، جنسیت، وضعیت اقتصادی، رفتار اجتماعی هدف شما چیست؟ – عادات آنها چیست؟ – چه نوع شغل هایی دارند – آیا حتی شغلی دارند؟ – کجا می گذرند – آنلاین است یا در مکان های خاصی؟ – وقتی مردم در وب سایت شما قرار بگیرند انتظار دارند چه کاری انجام دهند؟ انجام برخی تحقیقات برای درک واقعی مخاطبان به تعیین رویکرد کاربر متمرکزتر به وب سایت شما کمک می کند و نیازهای مخاطبان شما را با عملکرد سایت مطابقت می دهد. این باعث ایجاد تعامل و تبدیل بهتر می شود.

این مقاله را مطالعه کنید  14 روند طراحی وب

3. روی مزایا تمرکز کنید نه ویژگی ها
برای استراتژی‌های طراحی وب کسب‌وکارهای کوچک، به‌جای ویژگی‌ها، بر مزایای کسب‌وکارتان تمرکز کنید. این به شما کمک می کند مخاطبان خود را درگیر کنید و توضیح دهید که چرا محصول یا خدمات شما چیزی است که آنها می خواهند از آن استفاده کنند. به عنوان مثال، اگر یک فروشگاه آنلاین دارید که ضمانت بازگشت وجه را در انتخاب های اشتباه ارائه می دهد، مطمئن شوید که مزایای آن را بیان کرده اید. این بدان معناست که بازدیدکنندگان شما می توانند محصولات شما را با اطمینان خاطر خریداری کنند که حتی اگر تصمیم اشتباهی بگیرند یا نظر خود را تغییر دهند، این گزینه را دارند که پول خود را پس بگیرند. این امر برخی از نگرانی های رایج در مورد خرید آنلاین را کاهش می دهد و بین آنها و کسب و کار شما اعتماد ایجاد می کند.

4. داستان خود را بگویید
شما می خواهید متمایز شوید درست است؟ به جای صفحه معمول «درباره ما»، از یک داستان برای بیان تاریخچه کسب و کار خود استفاده کنید. البته صادق باشید، اما اجازه دهید خوانندگان شما جنبه جالب کسب و کار شما را ببینند. مردم داستان‌ها را دوست دارند و مردم را علاقه‌مند نگه می‌دارند، که به مردم کمک می‌کند خیلی راحت‌تر با کسب و کار شما ارتباط برقرار کنند.

5. تصاویر مهم هستند
آخرین اما به هیچ وجه کمترین، در عکاسی کوتاهی نکنید! از تصاویری استفاده کنید که جالب هستند اما به طور دقیق نشان دهنده کسب و کار شما هستند (تبلیغات دروغین نکنید). اگر عکس‌های باکیفیت ندارید، یک عکاس پیدا کنید، خودتان این کار را نکنید مگر اینکه یک ژن عکاسی مخفی داشته باشید. پولی که برای عکاسی حرفه ای خرج می کنید سرمایه ای است که تاثیر زیادی بر نحوه عملکرد آنلاین وب سایت شما خواهد داشت. یک وب سایت بدون عکس مانند یک غذای بدون طعم است. این کارکردی است، کار را انجام می دهد اما جالب نخواهد بود و مردم مجبور نخواهند شد در سایت شما بمانند تا بیشتر بدانند، نکته درست چیست؟

این مقاله را مطالعه کنید  7 مورد ضروری طراحی وب

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 − سه =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟