تأثیر رسانه‌های اجتماعی در مقابل دسترسی

تأثیر رسانه‌های اجتماعی در مقابل دسترسی ، 3 مورد

تأثیر رسانه‌های اجتماعی در مقابل دسترسی ؛ بیایید در مورد معیارهای رسانه های اجتماعی صحبت کنیم. هنگام شمارش نامزدی، دو عبارت وجود دارد که باید بدانید: رسیدن و برداشت.

Reach برای تعیین اینکه چه کسی محتوا را می بیند استفاده می شود. این تعداد کل افرادی است که توییتی که شما ایجاد می کنید، استوری اینستاگرامی که پست می کنید یا صفحه رویداد فیس بوک را می بینند.

تأثیر رسانه‌های اجتماعی در مقابل دسترسی ؛ فرض کنید تبلیغی دارید که 500 بار در صفحات شبکه های اجتماعی نمایش داده شده است. اگر 200 نفر روی تبلیغ شما کلیک کنند، دسترسی شما به 200 خواهد رسید.

تأثیر رسانه‌های اجتماعی در مقابل دسترسی ؛ Impressions تعداد کل دفعاتی است که مرورگرهای رسانه های اجتماعی محتوای شما را نشان داده اند. برداشت‌ها با دسترسی متفاوت است، زیرا افرادی که روی محتوای شما کلیک می‌کنند یا با آن درگیر می‌شوند، حساب نمی‌شوند، فقط کسانی که در معرض آن هستند.

اگر تبلیغ شما 500 بار در شبکه های اجتماعی نمایش داده شود، برداشت شما 500 خواهد بود.

در حالی که هر دو معیار تقریباً مشابه هستند، چند الگوی کلیدی وجود دارد که باید به آنها توجه کرد. در بیشتر موارد، برداشت‌ها بیشتر از حد دسترسی خواهند بود. این به این دلیل است که برداشت‌ها میزان قرار گرفتن در معرض را به حساب می‌آورند، و میزان دسترسی، تعامل را محاسبه می‌کند.

بنابراین، برداشت ها اغلب می تواند به تعداد فالوورهایی که حساب های شما دارد نزدیک باشد.

این مقاله را مطالعه کنید  راهنمای کامل بازاریابی دیجیتال

تأثیر رسانه‌های اجتماعی در مقابل دسترسی
تأثیر رسانه‌های اجتماعی در مقابل دسترسی – کالج نوین

به اندازه کافی آسان برای درک، درست است؟ تعداد بازدیدها میزان قرار گرفتن در معرض، تعداد بازدیدها تعداد کلیک ها.

تأثیر رسانه‌های اجتماعی در مقابل دسترسی ؛ با وجود اینکه این دو عبارت بسیار کوتاه و خشک هستند، سایت‌های رسانه‌های اجتماعی مختلف قوانین خاص خود را برای نحوه شمارش برداشت‌ها و دسترسی دارند، و اگر می‌خواهید یکی را بر دیگری بسنجید، مهم است که بدانید به چه چیزی نگاه می‌کنید.

اکنون، بیایید نگاهی به نحوه در نظر گرفتن اهداف در سایت های مختلف رسانه های اجتماعی بیندازیم. اول: فیس بوک.

 

برداشت های فیس بوک

تأثیر رسانه‌های اجتماعی در مقابل دسترسی ؛ فیس‌بوک برای کسب و کار، برداشت‌ها را به‌عنوان «تعداد دفعاتی که تبلیغات شما روی صفحه نمایش داده می‌شود» تعریف می‌کند و در ادامه توضیح می‌دهد که آنها چه چیزی را اندازه‌گیری می‌کنند.

برداشت‌های فیس‌بوک به این صورت تجزیه می‌شوند: اگر آگهی‌ای را در فیس‌بوک ببینم، یا در ابتدا از یک تبلیغ عبور کنم، اما نظرم تغییر کند و دوباره به آن پیمایش کنم، این یک نمایش محسوب می‌شود.

تأثیر رسانه‌های اجتماعی در مقابل دسترسی ؛ اگر در عرض 24 ساعت دوباره فیس بوک را بررسی کنم و دوباره با همان آگهی اسکرول کنم، به عنوان دو نمایش حساب می شود.

تأثیر رسانه‌های اجتماعی در مقابل دسترسی ؛ این با استانداردهای صنعتی برای تبلیغات متفاوت است. به طور کلی، اگر یک تبلیغ در جدول زمانی یک کاربر ظاهر شود، یک برداشت است. فیس بوک کمی دقیق تر می شود. علاوه بر این، نمایش‌ها برای تبلیغات ویدیویی و تصویری به همین ترتیب شمرده می‌شوند.

معنی آن این است که برای اینکه یک ویدیو به عنوان یک برداشت حساب شود نیازی به پخش ندارد. برای اینکه ببینید آیا کاربران محتوایی را که پست می‌کنید مشاهده کرده‌اند، به بخش «نمایش‌های مشاهده‌شده» Facebook for Business مراجعه کنید.

اکنون که در مورد تأثیرات فیس بوک و دسترسی به آن ها می دانید، بیایید به برداشت های دیگر برنامه های رسانه های اجتماعی بپردازیم.

همانطور که قبلاً گفته شد، برنامه های مختلف برداشت ها را می شمارند و به روش خاص خود دسترسی پیدا می کنند.

تأثیر رسانه‌های اجتماعی در مقابل دسترسی ؛ اگر از یک ابزار تجزیه و تحلیل رسانه های اجتماعی برای پیگیری معیارهای خود استفاده می کنید، از تغییرات کوچک برنامه به برنامه دیگر آگاه باشید. این کار تجزیه و تحلیل شما از گزارش های نتایج را بهبود می بخشد.

نحوه شمارش نمایش‌ها برای هر برنامه به عملکرد اصلی برنامه‌ها یا نحوه عملکرد آنها مربوط می‌شود.

تأثیر رسانه‌های اجتماعی در مقابل دسترسی
تأثیر رسانه‌های اجتماعی در مقابل دسترسی – کالج نوین

توییتر

تأثیر رسانه‌های اجتماعی در مقابل دسترسی ؛ من دوست دارم توییتر چگونه به شما تجزیه و تحلیل رایگان می دهد. اگر قبلاً وارد سیستم شده اید، نتایج بلافاصله ارائه می شود. هر زمان که یک کاربر توییتی را که شما ایجاد کرده‌اید می‌بیند، یک برداشت کسب کرده‌اید.

نخ ها برداشت های فردی خود را دارند. اگر یک توییت اولیه 400 بازدید کسب کند، و یک پاسخ به آن توییت 200 بازدید کسب کند، مجموع برداشت های شما برای آن رشته 600 است. همه این موارد در سایت ارائه شده است.

تأثیر رسانه‌های اجتماعی در مقابل دسترسی ؛ اگر روی برگه “توییت ها” در سایت کلیک کنید، می توانید نمودار میله ای برداشت های خود را مشاهده کنید. توجه داشته باشید که دسترسی یک معیار قابل ردیابی نیست.

با نگه داشتن ماوس روی هر نواری در نمودار، تعداد توییت‌هایی که ایجاد کرده‌اید و تعداد برداشت‌های ارگانیکی که کسب کرده‌اید را مشاهده خواهید کرد.

توییتر تعامل را حساب می کند – کلیک هایی که روی یک توییت اتفاق می افتد – و در یک نمودار خطی در همان صفحه نمایش داده می شود.

اینستاگرام

Reach و impressions در اینستاگرام موجودیت های جداگانه ای هستند و به این صورت تعریف می شوند.

برداشت های اینستاگرام از تعداد دفعاتی که کاربر یک استوری، ویدیو IGTV یا پست می بیند به دست می آید. دسترسی با تعداد کاربران منحصر به فردی که با پست های شما تعامل دارند، تعریف می شود.

“منحصر به فرد” در این مورد به معنای ترکیبی از فالوورها و افرادی است که محتوای شما بر اساس علایق مشترک برای آنها ظاهر می شود.

به عنوان مثال، از آنجایی که من پست‌های کسب‌وکارهای تحت مالکیت زنان را دوست دارم و دنبال می‌کنم، جدول زمانی من مملو از پیشنهادات مشاغل متعلق به زنان است. من یک کاربر منحصر به فرد در آن دسته هستم.

اگر برداشت ها بیشتر از حد دسترسی باشد، احتمالاً دنبال کنندگان یا مخاطبان شما چندین بار به پست های شما نگاه می کنند، مثلاً هر چند بار که برنامه را باز می کنند.

تأثیر رسانه‌های اجتماعی در مقابل دسترسی
تأثیر رسانه‌های اجتماعی در مقابل دسترسی – کالج نوین

کدام مهمتر است؟

تأثیر رسانه‌های اجتماعی در مقابل دسترسی ؛ وقتی تصمیم می‌گیرید کدام معیار برای پیگیری مهم‌تر است، به اهداف تجاری خود فکر کنید. در حالی که هر دو معیار ارزشمند هستند، اگر تبلیغات چیزی است که می‌خواهید به آن توجه زیادی داشته باشید، نزدیک به برداشت‌ها شوید.

این به این دلیل است که تمام محتوای تبلیغاتی و حمایت شده شما با تعداد افرادی که تبلیغ شما را می بینند اندازه گیری می شود.

به عنوان مثال، اگر برای یک توییت تبلیغاتی در توییتر هزینه کنید، سایت آن اعداد را در گزارش تحلیلی شما به شما می دهد. این همچنین نشان‌دهنده این است که توییتر و فیس‌بوک ممکن است برنامه‌هایی باشند که می‌توانید روی آن‌ها تمرکز کنید، زیرا آنها توسط برداشت‌ها هدایت می‌شوند.

تأثیر رسانه‌های اجتماعی در مقابل دسترسی ؛ اگر افزایش آگاهی از برند و تعامل اولویت اصلی شماست، دستیابی ممکن است معیاری باشد که می‌خواهید بیشتر روی آن تمرکز کنید.

این اعداد با ارائه جزئیات مربوط به تعامل با برند شما، گزارش آب و هوا را از تعداد سرنخ هایی که به دست آورده اید ارائه می کنند. اینستاگرام ممکن است پایگاه اصلی شما برای آن باشد.

تأثیر رسانه‌های اجتماعی در مقابل دسترسی ؛ ردیابی تعامل یک راه مهم برای محاسبه ROI کل با حساب های تجاری شما است. در صورت شک، برداشت‌ها و دسترسی معیارهای کلیدی هستند که باید روی آنها تمرکز کنید و اعدادی را در مورد مشتریان و افرادی که پست‌ها را می‌بینند به شما می‌دهند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × چهار =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟