اینفلوئنسرهای رسانه های اجتماعی در اینستاگرام

اینفلوئنسرهای رسانه های اجتماعی در اینستاگرام ، 9 تا از بزرگترین اینفلوئنسرها

اینفلوئنسرهای رسانه های اجتماعی در اینستاگرام ؛ از زمان معرفی بیش از یک دهه پیش، اینستاگرام به یک رسانه اجتماعی اصلی در سراسر جهان تبدیل شده است که به دلیل وابستگی آن به فیس بوک تقویت شده است.

اما، فقط دانستن بهترین روزها و زمان‌ها برای پست گذاشتن در اینستاگرام کافی نیست، نکته کلیدی این است که بدانید چگونه از استعدادهای خود برای تبدیل شدن به یک کلیک ضروری استفاده کنید!

این یک پلتفرم رسانه اجتماعی است که در آن مردم یا یک شبه به افراد مشهور تبدیل شده‌اند یا به لطف دنبال‌کنندگان روزافزونشان به برندهای آشکار تبدیل شده‌اند.

با گذشت زمان، این افراد و کسب‌وکارها به یک لیگ خاص خود می‌رسند و «اینفلوئنسر رسانه‌های اجتماعی» یا «اینفلوئنسر» نامیده می‌شوند.

و این اصطلاح با راه‌اندازی TikTok، پلتفرمی که به عنوان یک تغییر دهنده بازی مورد استقبال قرار گرفته، معنای جدیدی پیدا کرد. در دنیای رسانه های اجتماعی به دلیل دسترسی، ویژگی ها و قابلیت اشتراک گذاری آن.

هر یک از اینفلوئنسرهای زیر به عنوان الهام‌بخشی برای کسب‌وکار در مورد اینکه چگونه می‌توانند برند خود را در اینستاگرام بسازند، عمل می‌کنند و نمونه‌ای از خودارضایی هستند.

اینفلوئنسرهای رسانه های اجتماعی در اینستاگرام
اینفلوئنسرهای رسانه های اجتماعی در اینستاگرام – کالج نوین

اینفلوئنسر رسانه های اجتماعی کیست؟

اینفلوئنسرهای رسانه های اجتماعی در اینستاگرام ؛ اینفلوئنسر رسانه اجتماعی کسی است که در یک صنعت خاص اعتبار ایجاد کرده است، به مخاطبان زیادی دسترسی دارد و می تواند دیگران را متقاعد کند که بر اساس توصیه های آنها عمل کنند.

در واقع، اینفلوئنسر مارکتینگ به سرعت در حال تکامل است تا زمانی که به درستی انجام شود به ابزاری کلیدی در زرادخانه یک شرکت تبدیل شود.

به هر حال، اینفلوئنسرها ابزار و اعتبار لازم برای جذب بازدیدکنندگان را دارند و می توانند دیگران را برای گسترش دامنه اجتماعی خود برانگیزند.

آنها ممکن است هرکسی از یک وبلاگ نویس گرفته تا یک سلبریتی تا یک کارآفرین آنلاین باشند و از یک جایگاه برای دستیابی به اعتبار گسترده سرمایه گذاری کنند.

از آنجایی که محتوای اینستاگرام به راحتی به صورت تصویر یا ویدیوی کوتاه هضم می‌شود، اشتراک‌گذاری همتا به همتا را بیشتر تشویق می‌کند، که به برندها کمک می‌کند تا از داستان‌گویی از طریق Stories برای بهبود دسترسی به مخاطبان هدف خود استفاده کنند.

مخاطبان آنها به دنبال کنندگان واقعی آنها محدود نمی شود.

آنها می توانند با فالوورهای فالوورهای خود که محتوای آنها را به اشتراک می گذارند ارتباط برقرار کنند. در نتیجه، آن‌ها در بسیاری از پست‌های حمایت‌شده شرکت می‌کنند و به آنها اجازه می‌دهد برای آنچه در اینستاگرام به اشتراک می‌گذارند پول دریافت کنند.

از زمان آغاز به کار، تعداد پست های اینفلوئنسر تحت حمایت برند در اینستاگرام به طور قابل توجهی از 1.26 میلیون در سال 2016 به 6.12 میلیون در سال 2020 افزایش یافته است.

یک اینفلوئنسر می‌تواند در عمودهای مختلف کار کند و از پست‌ها، داستان‌ها و حلقه‌ها استفاده کند تا در طول زمان نامی برای خود دست و پا کند.

اگر محتوا و مخاطبان آنها با آنچه شما به دنبال تبلیغ آن هستید یا آنچه که برند شما تبلیغ می کند مطابقت داشته باشد، ممکن است یک ابزار بازاریابی قوی باشد.

شراکت با اینفلوئنسر، کسب‌وکار شما را به روی راه‌هایی که قبلاً کاوش نکرده‌اند باز می‌کند و بسیاری از برندها اکنون KPI را برای کمپین‌های بازاریابی اینفلوئنسر خود تعیین می‌کنند تا تأثیر خود را اندازه‌گیری کنند.

به عنوان فردی که می‌خواهد یک بازاریاب موفق و متخصص رسانه‌های اجتماعی باشد، این ۹ نامی است که باید در اینستاگرام دنبال کنید تا الهام‌بخش موفقیت خود باشید.

اینفلوئنسرهای رسانه های اجتماعی در اینستاگرام
اینفلوئنسرهای رسانه های اجتماعی در اینستاگرام – کالج نوین

1. ادیسون رائه

اینفلوئنسرهای رسانه های اجتماعی در اینستاگرام ؛ برای کسانی که تا به حال به این فکر کرده اند که یک شخصیت اینترنتی برای یک معامله تلویزیونی باشند، ادیسون رای زنی است که باید دنبال شود.

ویدیوهای همگام سازی لب او با انتشار در TikTok طوفانی ایجاد کرد و این موفقیت – همراه با 38.7 میلیون دنبال کننده در اینستاگرام برای پست های متمرکز بر زیبایی او – باعث شد تا او یک برنامه نتفلیکس را تضمین کند و اولین تک آهنگ را منتشر کند.

دوستی او با کورتنی کارداشیان (یکی دیگر از اینفلوئنسرهای بزرگ اینستاگرام) به او کمک کرد تا بین مخاطبان درگیر محبوبیت پیدا کند.

نکته برتر: راز موفقیت ادیسون رای در پست کردن محتوایی است که با آن راحت است و در آن استعداد دارد.

به نقاط قوت خود نگاه کنید تا بفهمید چه محتوایی با شخصیت برند شما مطابقت دارد و پست هایی ایجاد کنید که منعکس کننده آن باشد.

2. Huda Kattan/Huda Beauty

اینفلوئنسرهای رسانه های اجتماعی در اینستاگرام ؛ متخصص آرایش متولد اوکلاهاما یکی از تأثیرگذارترین متخصصان زیبایی در جهان است که در رسانه های اجتماعی فعالیت گسترده ای دارد.

او به عنوان یک وبلاگ نویس شروع کرد و صفحه اینستاگرام خود به نام hudabeauty@ را تغییر داد تا برای آموزش های آرایشی که ارائه می دهد، 49 میلیون دنبال کننده به دست آورد.

اگر در بخش آرایش و زیبایی فعالیت می کنید، اینستاگرام خروجی ایده آلی برای تبلیغ برند شما است. به هر حال، زیبایی تا حد زیادی مربوط به ظاهر است .

به Glossier نگاه کنید، یک برند زیبایی مدرن که از اینستاگرام به عنوان کانال اصلی رسانه اجتماعی خود استفاده می‌کند و محتوای تولید شده توسط کاربر را با تأثیرگذاری عالی ارائه می‌کند.

و خط ریحانا Fenty Beauty که بر ارائه آرایش برای “تمام رنگ پوست” تمرکز دارد، 10.8 میلیون دنبال کننده در اینستاگرام دارد و بنیانگذار آن را میلیاردر کرده است.

کلیدهای موفقیت هدی نشان دادن برنامه های آرایش موفق، ایجاد روندها، به اشتراک گذاری نظرات و ایجاد روش های لازم بوده است.

او اکنون خط آرایش مخصوص به خود را دارد و نمایه‌اش پر از ویدیوهایی است که در آن افرادی که آرایش می‌کنند، پلاگین‌های محصول، توصیه‌های گاه به گاه مد و موارد دیگر را نشان می‌دهد.

اینفلوئنسرهای رسانه های اجتماعی در اینستاگرام
اینفلوئنسرهای رسانه های اجتماعی در اینستاگرام – کالج نوین

3. خبی لم

اینفلوئنسرهای رسانه های اجتماعی در اینستاگرام ؛ افزایش نمودارهای اینفلوئنسر اینستاگرام یک کارگر کارخانه ایتالیایی است. Khaby Lame پس از از دست دادن شغل خود به دلیل همه‌گیری ویروس کرونا، ابتدا به TikTok رفت تا محتوای اصلی را پست کند.

او صدای خود را در اینستاگرام پیدا کرد که 35.7 میلیون دنبال کننده جمع کرد و در حال افزایش است.

راز موفقیت او در اینستاگرام؟ او هک زندگی می‌کند و ویدیوهایی می‌سازد که واکنش‌های او را با کمک حالات خنده‌دار صورت و کنایه‌هایش نشان می‌دهد!

معروف ترین ویدیوی او روشی پیچیده برای پوست کندن موز با چاقو را نشان می دهد که او به سادگی با پوست کندن موز دنبال می کند. پست های دیگر تصاویر دوست دختر و دوستان او هستند.

نکته برتر: رمز موفقیت لِم اصالت اوست (مانند کاری که دو برند شکلات برای عید پاک انجام دادند!).

او ممکن است ارزش تولید برخی از اینفلوئنسرهای برتر در اینستاگرام را نداشته باشد، اما شخصیت و شوخ طبعی او بیش از آن است که آن را جبران کند.

4. Kayla Itsines

اینفلوئنسرهای رسانه های اجتماعی در اینستاگرام ؛ یک مربی شخصی، نویسنده و کارآفرین استرالیایی با بیش از 13 میلیون دنبال کننده، Itsines مرتباً ویدیوهای تمرینی، پیام های الهام بخش و نکات رژیم غذایی را در صفحه خود پست می کند.

او یکی از بنیانگذاران Sweat و یکی از خالقان High Impact با Kayla (که قبلا راهنمای بدن بیکینی بود) است که دارای تمرینات 28 دقیقه ای برای کمک به زنان برای ایجاد قدرت و تناسب اندام است.

نکته برتر: تناسب اندام یک صنعت فوق العاده قابل دوام برای تبلیغ در رسانه های اجتماعی است زیرا فیلم های تمرینی و گزینه های رژیم غذایی را می توان در رسانه های اجتماعی به راحتی دنبال کرد، حتی بیشتر در طول همه گیری کووید-19.

دیدن نتایج در رسانه های اجتماعی تنها می تواند انگیزه ای برای اهداف تناسب اندام شما باشد. از اینستاگرام برای رشد پایگاه مشتریان خود استفاده کنید تا نشان دهید مشتریان چگونه از محصولات یا خدمات شما سود برده اند.

5. سلنا گومز

اینفلوئنسرهای رسانه های اجتماعی در اینستاگرام ؛ گومز که سال ها بیشترین فالوور را در اینستاگرام داشت تا زمانی که ستارگانی مانند «راک» و کریستیانو رونالدو او را غصب کردند، گومز یک تأثیرگذار مشهور فوق العاده است.

این خواننده برنده جوایز با بیش از 249 میلیون دنبال کننده، اغلب از پروفایل های اجتماعی خود برای ترویج اهداف خیریه مانند ابتکار خود در برابر قاچاق انسان، حقوق زنان و محافظت از کودکان در برابر خشونت استفاده کرده است.

جدا از پلاگین های حرفه ای آشکار، او همچنین عکس ها و ویدیوهای شخصی زیادی را برای تعامل با طرفداران عظیم خود ارسال می کند.

نکته برتر: معروف شدن برای اینفلوئنسر رسانه‌های اجتماعی کمک می‌کند، اما گومز نشان می‌دهد که اگر می‌خواهید در اینستاگرام خوب عمل کنید، باید یک تماس خام یا شخصی داشته باشید و با فالوورهای خود تعامل داشته باشید.

6. کایلی جنر

اینفلوئنسرهای رسانه های اجتماعی در اینستاگرام ؛ کایلی جنر به لطف 252 میلیون فالوور خود به یک اینفلوئنسر قدرتمند تبدیل شده است.

او که یک زن همه کاره است، امپراتوری مدلینگ، موقعیت اجتماعی و آرایش خود را از طریق پست های اینستاگرام خود به رخ می کشد.

او همچنین از پست های حمایت شده پول زیادی به دست می آورد و تا زمانی که توسط یک تخم مرغ غصب شد، رکورد بیشترین لایک شدن پست اینستاگرام را داشت! در میان این لیست محترم از تأثیرگذاران رسانه های اجتماعی، هیچ شاهکار بدی نیست!

بر اساس فهرست ثروتمندان اینستاگرام Hopper HQ، جنر در هر پست حمایت شده در اینستاگرام بیش از یک میلیون دلار درآمد دارد و او را به یکی از پردرآمدترین اینفلوئنسرهای اینستاگرام تبدیل می کند.

نکته برتر: جنر خط تولید محصولات زیبایی خود را تبلیغ می کند و همیشه در حال نمایش جدیدترین کیت های آرایش خود دیده می شود.

نشان دادن افرادی که پشت برند شما هستند، با استفاده از محصولات شما یا نمایش آنها، می تواند برای کسب و کار شما مفید باشد.

شما می توانید با یادگیری مهارت ها و تکنیک های جدید با یک دوره بازاریابی رسانه های اجتماعی، یاد بگیرید که چگونه این کار را به طور موثر انجام دهید.

7. کریستیانو رونالدو

اینفلوئنسرهای رسانه های اجتماعی در اینستاگرام ؛ هیچ کس در جهان به اندازه ستاره فوتبال یوونتوس و برنده پنج توپ طلا در رسانه های اجتماعی حضور ندارد.

رونالدو با درآمد 1.6 میلیون دلاری به ازای هر پست حمایت شده، در صدر فهرست پردرآمدترین اینفلوئنسرهای اینستاگرام قرار دارد.

318 میلیون دنبال کننده او از چندین پست حمایت شده، از جمله شراکت های پولی او، از نایک گرفته تا خط تولید لباس زیر خود، مطلع هستند. او همچنین پست های مختلف بازی و تمرین و همچنین عکس های خانوادگی را به اشتراک می گذارد.

هرجا رونالدو برود، دنیا مطمئناً دنبال خواهد شد.

نکته برتر: یکی از کارهایی که رونالدو در اینستاگرام به خوبی انجام می دهد این است که اغلب پست می گذارد.

او با به‌روزرسانی‌های منظم زندگی‌اش، طرفدارانش را به محتوایش متعهد نگه می‌دارد. با استفاده از اینفلوئنسر مارکتینگ برای تقویت استراتژی محتوای خود، به طور مداوم پست و اشتراک گذاری کنید تا دنبال کنندگان خود را به محتوای خود علاقه مند کنید.

8. زک کینگ

اینفلوئنسرهای رسانه های اجتماعی در اینستاگرام ؛ یکی دیگر از شخصیت‌های اینترنتی، توهم‌پرداز و فیلم‌ساز دیگری که از طریق وبلاگ‌ها و ویدیوهای دیگر به شهرت رسید، زک کینگ به لطف داستان‌های مثبت و «انگورهای جادویی» خود که باعث لبخند مردم می‌شود، بیش از 24 میلیون دنبال کننده دارد.

او ویدیوهای تصادفی، ویدیوهای کمدی و سایر تصاویر سرگرم کننده را پست می کند. همه چیزهایی که او پست می‌کند به گونه‌ای طراحی شده است که شما را به خنده یا لبخند وادار کند و مقابله با استرس‌های زندگی را آسان‌تر کند.

نکته برتر: زک کینگ بر بازی محتوای معمولی تسلط دارد.

مردم می‌خواهند محتوای ساده و سرگرم‌کننده را در فید خود ببینند. سعی کنید گاه به گاه میم یا نقل قولی را که به کسب و کار شما مربوط می شود و جنبه سرگرم کننده شما و کسب و کارتان را نشان می دهد، به اشتراک بگذارید.

9. نایک

اینفلوئنسرهای رسانه های اجتماعی در اینستاگرام ؛ آخرین اما نه کم‌اهمیت، نایک است، برندی که در اینستاگرام تسلط دارد و موفق می‌شود همیشه جلوتر از منحنی‌ها بماند.

نایک با 168 میلیون دنبال کننده، از مشارکت خود با تیم های ورزشی و ستارگان سرمایه گذاری می کند. پست‌های این برند بر روی شخصیت‌های ورزشی الهام‌بخش و برجسته مانند رافائل نادال و کریستیانو رونالدو در لباس‌های نایک تمرکز دارد.

نایک همچنین از این پلت فرم برای برانگیختن اشتهای طرفداران برای عرضه محصولات جدید استفاده می کند.

نکته مهم: لازم نیست که یک سلبریتی یا حتی یک فرد باشید تا در اینستاگرام نفوذ داشته باشید. به برند خود شخصیتی بدهید که مخفف چیزی است، یعنی «فقط انجامش بده» و تماشا کنید که تعداد فالوورهایتان افزایش می‌یابد!

از اینفلوئنسرها در صنعت خود بیاموزید

اینفلوئنسرهای رسانه های اجتماعی در اینستاگرام ؛ هر اینفلوئنسر اینستاگرام آگاهی از برند خود را با لمس شخصی و پست‌های ثابت ترکیب می‌کند تا کاربران را به سمت خود بکشاند.

برای تبدیل شدن به یک بازاریاب موفق رسانه‌های اجتماعی، باید در اینستاگرام کاملاً جامع باشید و از اینفلوئنسرهای بالا به همراه افراد پیشرو در صنعت خود یاد بگیرید.

موسسه دیجیتال مارکتینگ می تواند شما را با ابزارهایی مسلح کند تا به یک تأثیرگذار در صنعت تبدیل شوید. اکنون در دوره آموزشی رسانه های اجتماعی ما ثبت نام کنید.

با تبدیل شدن به یک متخصص معتبر بازاریابی رسانه های اجتماعی، ابزارها و فناوری های مورد نیاز برای رویارویی با چالش های امروز و فردا را در اینستاگرام بیاموزید. برای شروع امروز یک بروشور دانلود کنید!

این مقاله را مطالعه کنید  ضرورت دیجیتال مارکتینگ برای برندسازی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × 2 =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟