سرمایه قوی از طریق دیجیتال مارکتینگ

سرمایه قوی از طریق دیجیتال مارکتینگ

سرمایه قوی از طریق دیجیتال مارکتینگ ، برای شرکت‌های کوچک و متوسط که تلاش می‌کنند با شرکت‌های بزرگ‌تر رقابت کنند، هیچ چیز مانند دیجیتال مارکتینگ، زمین بازی را یکدست نمی‌کند. در واقع، با چند منبع حیاتی که به استراتژی بازاریابی مناسب اختصاص داده شده اند، می توان یک SMME را در بالای شرکت های بسیار بزرگتر در SERP ها نشان داد.

تنها چیزی که واقعاً برای رقابت بالاتر از رقبا نیاز دارید، محتوای دیجیتال عالی برای مخاطبان هدف خود و همچنین راهی برای ارزیابی اثربخشی آن محتوا است. بازاریابی دیجیتال بازگشت سرمایه (ROI) برای ارزیابی اثربخشی محتوای شما و گردآوری محتوای مؤثرتر برای افزایش بازگشت سرمایه (ROI) کسب و کار کوچک شما بسیار مهم است.

برخلاف تبلیغات سنتی که سعی می‌کند شرکت‌کنندگان بی‌میل را مجبور به خرید یک محصول کند، بازاریابی دیجیتال هدفش جمع‌آوری محتوایی است که مردم به آن نیاز دارند و عموماً می‌خواهند.

سرمایه قوی از طریق دیجیتال مارکتینگ
سرمایه قوی از طریق دیجیتال مارکتینگ – کالج نوین

چگونه با ROI بازاریابی دیجیتال شروع کنیم؟

اینترنت یک پله بسیار مهم در سفر مصرف کنندگان و خریداران تجاری در سراسر مکان است. بیش از 70 درصد از افراد در حال حاضر قبل از تصمیم گیری برای تبدیل شدن به مشتری، در مورد یک شرکت تحقیق می کنند. به همین دلیل است که مشاغل در هر اندازه، از استارت آپ گرفته تا شرکت، در بازاریابی دیجیتال سرمایه گذاری می کنند.

مانند هر استراتژی بازاریابی، اگرچه، می خواهید بازده سرمایه گذاری (ROI) خود را از کانال های آنلاین اندازه گیری کنید. خوشبختانه، دیجیتال مارکتینگ داده های زیادی را ارائه می دهد که می تواند به شما کمک کند تا بازده بازاریابی اینترنتی خود را محاسبه کنید.

این مقاله را مطالعه کنید  تأثیر روانشناختی رنگ در دیجیتال مارکتینگ

اصول ROI بازاریابی دیجیتال چیست؟- سرمایه قوی از طریق دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ می تواند سرمایه گذاری قابل توجهی برای شرکت های کوچک و متوسط ​​باشد. با این حال، اگر ROI هزینه های بازاریابی دیجیتال خود را اندازه نگیرید، هیچ ایده ای در مورد نحوه اندازه گیری یا ارزیابی اثربخشی سرمایه گذاری خود نخواهید داشت. متأسفانه، 45 درصد از SMB ها موفقیت بازاریابی دیجیتال را صرفاً به شانس واگذار می کنند.

تقریباً یک قرن کامل از زمانی می گذرد که جان وانامیکر، پیشگام بازاریابی و تبلیغات، گفت: «نیمی از پولی که برای تبلیغات خرج می کنم هدر می رود. مشکل این است که نمی دانم کدام نیمه.» برای 45 درصد از صاحبان SME، به نظر می رسد که در واقع چیز زیادی تغییر نکرده است.

همانطور که گفته شد، ارزیابی ROI بازاریابی دیجیتال می تواند بسیار چالش برانگیز باشد، زمانی که فکر می کنید شرکت های کوچک و متوسط ​​در حال حاضر به طور متوسط ​​از 7.8 کانال مختلف برای تبلیغ خود استفاده می کنند. این رقم هر دو فعالیت بازاریابی سنتی و دیجیتال را در نظر می گیرد، اما همچنان پیچیدگی فزاینده بازاریابی SME را نشان می دهد.

مزایای اندازه گیری بازگشت سرمایه دیجیتال مارکتینگ شما هر گونه اشکال احتمالی را تحت الشعاع قرار می دهد. بسته به نوع کمپین های بازاریابی دیجیتالی که در SME خود اجرا می کنید، راه اندازی ردیابی تبدیل ممکن است تنها چند ساعت طول بکشد. اندازه گیری ROI پایه و اساس تصمیم گیری های بازاریابی آگاهانه تر را ارائه می دهد. در پایان روز، داده های بهتر به تصمیم گیری بهتر کمک می کند، که باعث افزایش درآمد می شود.

این مقاله را مطالعه کنید  اهمیت دیجیتال مارکتینگ برای کارآفرینان

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

12 + 12 =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟