مطالعه یک دوره دیجیتال مارکتینگ

مطالعه یک دوره دیجیتال مارکتینگ

مطالعه یک دوره دیجیتال مارکتینگ ، جهان امروز با ضرب یک طبل دیجیتال می رقصد. نیمی از جمعیت کره زمین از اینترنت استفاده می کنند (این تعداد بیش از چهار میلیارد نفر است). مصرف کنندگان به طور فزاینده ای از تلفن های هوشمند، تبلت ها و همچنین دستگاه های تلفن همراه خود استفاده می کنند تا:

. انجام تحقیق،
. با همسالان خود و همچنین
. در هر کجای دنیا که هستند تصمیم خرید بگیرند.

همانطور که فناوری‌هایی که در حال ظهور هستند، همچنان خود را نشان می‌دهند، دنیای دیجیتال در حال تکامل است. این بدان معناست که برندها، کسب‌ و کارها و بازاریاب‌های دیجیتالی جدید باید با زمان حرکت کنند. شما باید با آخرین روندهای صنعت همراه باشید و در عین حال مهارت های خود را به طور منظم افزایش دهید.

در حال حاضر، 76 درصد از کسب‌وکارها رابطه خود را با فناوری و تحول دیجیتال به‌عنوان «متوسط» یا «بالاتر از میانگین» تعریف می‌کنند. این نه تنها دلیلی بر قدرت روزافزون دیجیتال است، بلکه نشان می‌دهد که هر کسی که عجله ندارد مهارت‌ها یا استعدادهای دیجیتالی مناسب را بپذیرد، احتمالاً در دراز مدت زنده نخواهد ماند.

این بیانیه که صنعت دیجیتال مارکتینگ در حال افزایش است، مناقشه ای ندارد. این بدان معنی است که دیجیتال مارکتینگ به عنوان یک رشته تحصیلی هم در برنامه های درسی دانشگاهی و هم در دوره های حرفه ای ظهور کرده است. در اینجا چند دلیل عالی برای مطالعه یک دوره دیجیتال مارکتینگ وجود دارد.

مطالعه یک دوره دیجیتال مارکتینگ
مطالعه یک دوره دیجیتال مارکتینگ – کالج نوین

مشتریان آنلاین هستند

جمعیت آفریقای جنوبی 56.72 میلیون نفر است. در مجموع 20.9 درصد از مردم از اینترنت به شکل یا شکلی استفاده می کنند. بنابراین واضح است که مشتریان کاربران فعال اینترنت هستند. این بدان معناست که بازاریابان مدرن باید نحوه ارتباط دیجیتالی با مشتری خود را تشخیص دهند.

این مقاله را مطالعه کنید  چگونه در TikTok ویروسی شوید ؛ 5 نکته برتر

رسانه های اجتماعی یک پلت فرم دیجیتال مارکتینگ دائما در حال رشد هستند

با رسانه های اجتماعی، می توانید با مشتریان بالقوه و همچنین مشتریان فعلی همکاری و ارتباط برقرار کنید. هیچ کانال دیگری این توانایی را ندارد. بخش خوبی از جمعیت آفریقای جنوبی در شبکه های اجتماعی فعال هستند. محبوب ترین پلتفرم ها عبارتند از:

. WhatsApp (49%)،
. فیس بوک (46%)، و
. یوتیوب (45 درصد).

موبایل یک ابزار بازاریابی دیجیتال شبانه روزی است

فراگیر شدن دستگاه های تلفن همراه در آفریقای جنوبی در حال افزایش است. این بدان معنی است که برای کسب و کارها بسیار مهم است که تلفن های همراه را در استراتژی تجارت الکترونیک خود بگنجانند. در حال حاضر، حدود 90 میلیون کاربر گوشی هوشمند در آفریقای جنوبی وجود دارد که در سال 2016، این تعداد 16.42 میلیون نفر بود.

تجارت الکترونیک
چهل و نه درصد از کاربران اینترنت آفریقای جنوبی از فروشگاه‌های خرده‌فروشی آنلاین بازدید می‌کنند، 47 درصد از کاربران اینترنت آفریقای جنوبی به جستجوی آنلاین محصول یا خدماتی برای خرید می‌پردازند و 29 درصد از این کاربران با استفاده از هر دستگاهی مانند تلفن هوشمند یا تبلت، چیزی را به‌صورت آنلاین خریداری کردند.

این آمار بر اهمیت تجارت الکترونیک و همچنین نیاز روزافزون مصرف کنندگان آفریقای جنوبی به خرید و فروش آنلاین به دلیل نرخ رشد و دسترسی اینترنت تاکید می کند. به عنوان یک بازاریاب دیجیتال، به خوبی مجهز خواهید بود تا به کسب و کارها در مدیریت این تجارت مجازی در آینده کمک کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × 4 =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟