4 ابزار برای یک کمپین سوپر دیجیتال مارکتینگ

4 ابزار برای یک کمپین سوپر دیجیتال مارکتینگ

4 ابزار برای یک کمپین سوپر دیجیتال مارکتینگ ، ایجاد یک کمپین تبلیغاتی یک کار دلهره آور برای هر کارآفرینی است. زمانی به کمک نویسندگان کپی، گرافیست ها، آژانس های بازاریابی مستقیم و سایر مشاوران برای انجام یک تلاش موفق نیاز داشت.

خوشبختانه، اکنون نرم افزارهای زیادی برای کمک به صاحبان مشاغل با خبرنامه ها، کمپین های رسانه های اجتماعی و موارد دیگر وجود دارد. تنها با چند ابزار می توان به نتایج قوی دست یافت. در اینجا برخی از بهترین گزینه های موجود وجود دارد:

4 ابزار برای یک کمپین سوپر دیجیتال مارکتینگ
4 ابزار برای یک کمپین سوپر دیجیتال مارکتینگ – کالج نوین

4 ابزار برای یک کمپین سوپر دیجیتال مارکتینگ

شامپانزه پستی

Mail Chimp یک ابزار بازاریابی ایمیلی است که به لطف حمایت مالی از سریال پادکست محبوب NPR، طرفداران زیادی دارد. اما هفت میلیون کاربر آن را به دلیل رابط کاربری آسان و توانایی تعامل با سایر نرم افزارها دوست دارند. MailChimp به شما امکان ارسال و ردیابی ایمیل، مدیریت اشتراک، مشاهده تجزیه و تحلیل و ایجاد الگوهای ایمیل را می دهد.

رتبه اجتماعی

SocialRank به شناسایی، سازماندهی و مدیریت فالوورها در توییتر و اینستاگرام کمک می کند. فالوورهای شما را بر اساس نمایه، تعامل و تعداد افرادی که در رسانه های اجتماعی به آنها توجه می کنند مرتب می کند. همه این داده ها هنگام ترسیم کمپین های هدفمند مفید هستند.

4 ابزار برای یک کمپین سوپر دیجیتال مارکتینگ
4 ابزار برای یک کمپین سوپر دیجیتال مارکتینگ – کالج نوین

Moz

Moz نقطه شروع عالی برای کارآفرینی است که با توجه به منابع آموزشی فراوانش می خواهد به تنهایی در مورد SEO بیاموزد. این نرم افزار به افزایش دید سئوی کسب و کار شما کمک می کند و ابزارهای ردیابی را همراه با برنامه هایی برای کمک به ایجاد لینک و بازاریابی برند ارائه می دهد. Moz همچنین از همان ابزارهای تجزیه و تحلیل برای جمع آوری اطلاعات در مورد رقبای شما استفاده می کند.

این مقاله را مطالعه کنید  چرا دیجیتال مارکتینگ بسیار مهم است؟

LeadSquared

LeadSquared با ردیابی بازدید از بازدیدهای وب سایت، باز شدن ایمیل ها و حتی تماس های تلفنی، به ایجاد سرنخ های بیشتر برای یک تجارت کمک می کند. همچنین قدرت سرنخ ها را تعیین می کند تا مشخص شود کدام یک از آنها بیشتر به پرورش نیاز دارند. یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد، امکان اجرای کمپین های بازاریابی پیامکی است. در دوران اوج اپلیکیشن‌ها، این ویژگی می‌تواند به شما در راه جدیدی که مشتریان می‌خواهند اطلاعات دریافت کنند، شروع کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوزده − دو =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟