مزیت های دیجیتال مارکتینگ برای مشاغل کوچک

مزیت های دیجیتال مارکتینگ برای مشاغل کوچک

مزیت های دیجیتال مارکتینگ برای مشاغل کوچک ، بنابراین بسیاری از ما نه تنها یک بار بلکه هر روز چندین بار در اینترنت جستجو می کنیم. نه تنها برای آخرین اخبار، بلکه زمانی که در تلاش برای کشف و منبع یک محصول یا خدمات خاص هستیم.

این بدان معناست که وب سایت و بازاریابی آنلاین کسب و کار شما برای دستیابی به مشتریان و فروش بیشتر برای کسب و کار شما بسیار مهم است. بدون حضور آنلاین موثر، اطلاع از وجود شرکت شما برای مشتریان بالقوه بسیار دشوار است. اگر واقعاً نمی خواهید محصولات و خدمات کسب و کار شما از دید مشتریان بالقوه پنهان بماند، دیجیتال مارکتینگ به میزان قابل توجهی آگاهی شما را از محصول و خدمات افزایش می دهد.

مزیت های دیجیتال مارکتینگ برای مشاغل کوچک
مزیت های دیجیتال مارکتینگ برای مشاغل کوچک – کالج نوین

4 مزیت استفاده از دیجیتال مارکتینگ برای رشد کسب و کار کوچک

1) راه اندازی پرسش های جدید، فروش و مشتریان
به دست آوردن مشتریان جدید و اضافی به طور مداوم برای کسب و کار شما ضروری است تا درآمد فروش و سودآوری شما را افزایش دهد. فقط یک راه وجود ندارد که بتوانید مشتریان را از طریق دیجیتال مارکتینگ هدایت کنید، بلکه راه های مختلفی وجود دارد. این را می توان از طریق وب سایت ها، رسانه های اجتماعی، بازاریابی موبایلی و ویدیویی و موارد دیگر به دست آورد.

هنگامی که مشتریان را از طریق بازاریابی دیجیتال تشویق می کنید، مطمئن شوید که گروه های مختلف مشتری خود را به وضوح تقسیم بندی کنید، اگر بیش از یک نفر دارید. این به ویژه هنگام ایجاد پیشنهادات ویژه که در آن فقط می خواهید یک نوع مشتری خاص را هدف قرار دهید، به نفع شما خواهد بود. با این حال گاهی اوقات ممکن است بخواهید چندین نوع مشتری را هدف قرار دهید. فقط باید مطمئن شوید که پیشنهادات یا تبلیغات ویژه شما به عنوان مثال با ویژگی های مختلف انواع مشتریان شما مرتبط است.

این مقاله را مطالعه کنید  الگوریتم برای کمپین دیجیتال مارکتینگ

Candy Cupcakes یک کسب و کار کوچک در لستر، قابلیت های کیک خود را مستقیماً از طریق وب سایت و پروفایل های رسانه های اجتماعی خود تبلیغ می کند. این را می توان از طریق وب سایت آنها در اینجا و نمایه های فیس بوک و توییتر آنها مشاهده کرد. در اینجا می توانید ببینید که چگونه کیک های خود را در فیس بوک تبلیغ می کنند

فروش برای همه مشاغل بسیار مهم است و بازاریابی دیجیتال به شما بستری را می دهد تا توضیح دهید چرا مشتریان بالقوه باید کسب و کار شما را انتخاب کنند و چرا محصولات شما برای آنها مفید است.

2) از رقبای خود پیشی بگیرید- مزیت های دیجیتال مارکتینگ برای مشاغل کوچک
با سرمایه گذاری بیشتر و بیشتر کسب و کارها در بازاریابی دیجیتال به جای روش های تبلیغات سنتی، استراتژی های دیجیتال مانند SEO، Google Adwords و رسانه های اجتماعی رقابتی تر و بیشتر می شوند.

هوش رقبا ضروری است تا بتوانید موقعیت کسب و کار خود را در صنعت خود تعیین کنید. بسیاری از کسب‌وکارها رقبای خود را ردیابی نمی‌کنند و فکر می‌کنند که زمان زیادی را می‌گیرد. با این حال، با انجام چند مرحله ساده می توان این موضوع را به سرعت و به طور موثر کنترل کرد.

Google Alerts روشی واضح برای یافتن آخرین اخبار رقبا و آخرین محصول و استراتژی های بازاریابی آنها است. می‌توانید Google Alerts رقیب خود را در اینجا تنظیم کنید و انتخاب کنید که آیا می‌خواهید هر روز یا یک بار در هفته آنها را دریافت کنید.

این مقاله را مطالعه کنید  میم مارکتینگ بین دیجیتال مارکتینگ

3) وب سایت شما قابلیت های تجاری شما را نشان می دهد- مزیت های دیجیتال مارکتینگ برای مشاغل کوچک
ممکن است فکر کنید چرا یک وب سایت برای کسب و کار من بسیار مهم است؟ در واقع دلایل زیادی وجود دارد. یک دلیل این است که این اولین برداشتی است که مشتریان بالقوه در مورد کسب و کار شما دارند. مشتریان، تامین کنندگان و کارمندان بالقوه، همگی وب سایت شما را قبل از همکاری با شما بررسی می کنند، و اگر تصور درستی از خود نداشته باشید، ممکن است برای شما هزینه داشته باشد.

امروزه تقریباً همه از اینترنت برای جستجو استفاده می کنند تا محصول یا خدمات دقیق مورد نظر خود را بیابند، بنابراین اگر وب سایت شما در موتورهای جستجو رتبه خوبی داشته باشد، می تواند منبع بزرگی برای جستجوها و فروش های جدید باشد. همچنین می‌تواند در همه موارد تبلیغاتی شما مانند تبلیغات تبلیغاتی آنلاین، آفلاین و بسیاری موارد دیگر گنجانده شود.

مزیت های دیجیتال مارکتینگ برای مشاغل کوچک
مزیت های دیجیتال مارکتینگ برای مشاغل کوچک – کالج نوین

وب سایت شما همچنین در تمام ساعات شبانه روز و از هر نقطه از جهان قابل دسترسی است. این بدان معنی است که شما می توانید (اگر یک تجارت الکترونیکی هستید) به هر کسی، در هر مکان و در هر زمانی از روز ارتباط برقرار کنید و بفروشید – هیچ ساعت کاری و محدودیت جغرافیایی وجود ندارد.

در نهایت، وب سایت شما می تواند طیف کاملی از محصولات و خدمات شما را به نمایش بگذارد. اگر تا به حال از مشتری داشته اید که بگوید “من هرگز متوجه نشدم که شما X را انجام داده اید” (جای خالی را پر کنید)، آنگاه می دانید که این چقدر مهم است.

این مقاله را مطالعه کنید  8 سوال در مورد دیجیتال مارکتینگ

4) برای کسب و کار خود شهرت خوبی بسازید
مشتریان بالقوه اکنون راه های زیادی برای یافتن اطلاعات شما دارند – از طریق وب سایت شما، اما همچنین از خواندن آنچه دیگران در مورد شما در رسانه های اجتماعی و نظرات آنلاین می گویند. اگر در رسانه‌های اجتماعی و دریافت نظرات در Google، Yelp و سایر وب‌سایت‌های شخص ثالث فعال هستید (به عنوان مثال Tripadvisor در بخش مسافرت/مهمان‌نوازی)، این به کسب‌وکار شما کمک می‌کند تا توسط بسیاری از مشتریان بالقوه مشاهده و مورد توجه قرار گیرد و به شما امکان می‌دهد کسب و کار برای به دست آوردن شهرت گسترده تری در صنعت خود. همچنین قابلیت های محصول و خدمات شما را بسیار گسترده تر نشان می دهد.

یک عنصر کلیدی که باید برای کسب و کار خود به خاطر بسپارید این است که انواع مختلفی از بازاریابی دیجیتال وجود دارد که به شما کمک می کند تا مشتریان جدید، پرس و جوها و فروش را به دست آورید.

مهم است که به یاد داشته باشید که بازاریابی آنلاین در وب سایت شما متوقف نمی شود! بیشتر کسب‌وکارها فقط در بازاریابی دیجیتال «مسلط» می‌کنند – آنها یک وب‌سایت راه‌اندازی می‌کنند، چند توییت ارسال می‌کنند و شاید برای سئو یا Google Adwords پول خرج کنند. اما برای اینکه بازاریابی دیجیتال واقعاً کار کند، به استراتژی نیاز دارید که مشتریان بالقوه شما را در مرکز قرار دهد و شامل تمام امکانات موجود برای جذب آنها باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهارده + 14 =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟