هنر دیجیتال مارکتینگ در لینکدین

هنر دیجیتال مارکتینگ در لینکدین

هنر دیجیتال مارکتینگ در لینکدین ، لینکدین با میلیون ها کاربر به سرعت به یکی از محبوب ترین پلتفرم های رسانه های اجتماعی برای حرفه ای های کسب و کار تبدیل شده است. این یک راه عملی برای ارتباط با متخصصان دیگر، به اشتراک گذاشتن کار خود و یادگیری در مورد فرصت های جدید است.

لینکدین ابزارها و گزینه های مختلفی را ارائه می دهد که می تواند کمک کند. اما دانستن نحوه استفاده موثر از لینکدین برای اهداف بازاریابی می تواند دشوار باشد. اما بازاریابی یک هنر است. این فقط در مورد اعداد نیست. همچنین یک عمل متعادل کننده بین شهود، منطق و احساسات است.

دیجیتال مارکتینگ در لینکدین به خلاقیت، تجزیه و تحلیل و تحقیق نیاز دارد تا مناسب شخصیت یا محصول شرکت شما را بیابید. شما باید بدانید که چگونه در جمعیت های مختلف از رقبای خود پیشی بگیرید. بیایید در مورد استراتژی ها بحث کنیم!

هنر دیجیتال مارکتینگ در لینکدین
هنر دیجیتال مارکتینگ در لینکدین – کالج نوین

چرا LINKEDIN برای کسب و کار مهم است؟- هنر دیجیتال مارکتینگ در لینکدین

لینکدین یک پلتفرم رسانه اجتماعی بیهوده است که بسیار مورد توجه حرفه ای ها قرار گرفته است. در اینجا چند دلیل برای آوردن کسب و کار خود به لینکدین آورده شده است:

این به شما کمک می کند تا شهرت محصول خود را ایجاد کنید.
این به شما کمک می کند تا در سطح جهانی سرنخ ایجاد کنید.
نام برند خود را در گوگل رتبه بندی کنید.
وبلاگ های مربوط به کسب و کار خود را در LinkedIn Pulse منتشر کنید.
در مورد رقبای خود و تیم های آنها بدانید.

چگونه از LINKEDIN برای بازاریابی دیجیتال استفاده کنیم؟- هنر دیجیتال مارکتینگ در لینکدین

در اینجا نکاتی وجود دارد که به شما کمک می کند به اهداف بازاریابی خود در لینکدین برسید.

این مقاله را مطالعه کنید  اهمیت اتوماسیون محتوا در دیجیتال مارکتینگ

فعال باش

لینکدین یک پلتفرم عالی برای ایجاد ارتباط است. با این حال، شما مسئول فعال بودن در درخواست توصیه ها و مراجع هستید. پس از همه، سازگاری با پست ها کلید اصلی است. چند هفته اول برای جذب فالوور چالش برانگیز خواهد بود.

به این دلیل است که لینکدین سیاست های سختگیرانه ای دارد که از ارسال هرزنامه به کاربران جلوگیری می کند. این ویژگی کاربر جدید را از نزدیک شدن به افراد زیادی در یک زمان محدود می کند. اما، اگر سطوح فعالیت شما روزانه ثابت بماند، الگوریتم لینکدین شروع به توصیه نمایه شما برای افزایش دسترسی شما می کند.

یک نمایه چشمگیر ایجاد کنید

نمایه لینکدین شما معادل نمایشگاه دیجیتال شماست. اولین تاثیر را روی افرادی که از نمایه شما بازدید می کنند ایجاد می کند. این موارد را حتما رعایت کنید:

یک عکس پروفایل حرفه ای تنظیم کنید. لینکدین یک پلتفرم رسانه اجتماعی معمولی نیست. نمایندگانی دارد که برای نامزدهای بالقوه جمع شده اند. از پست سلفی یا عکس های گروهی به عنوان عکس پروفایل خود خودداری کنید. باید با کیفیت خوب و با حداقل رنگ زمینه باشد.
صلاحیت های خود را ثبت کنید تحصیلات و تجربه کاری خود را نادیده نگیرید. شامل تحصیلات، دوره های کارآموزی، مسئولیت های مهم پروژه و مشاغل قبلی خود باشید. لینکدین مکانی عالی برای ایجاد نمونه کارها عالی است.
یک URL سفارشی ایجاد کنید. URL بزرگ پیش فرض را با یک URL تمیز با نام و نام خانوادگی خود جایگزین کنید.
درباره خودتان. یک عنوان کوتاه و مستقیم بنویسید که شامل یک کلمه کلیدی باشد. یک بخش منحصر به فرد، جذاب و کوچک درباره خودتان بنویسید.
پیوندها را اضافه کنید. صفحه شما باید شامل پیوندهایی به وب سایت شما، یک صفحه شرکت در لینکدین و شناسه ایمیل شما باشد.

هنر دیجیتال مارکتینگ در لینکدین
هنر دیجیتال مارکتینگ در لینکدین – کالج نوین

همیشه نفروشید

هیچ کس کسی را دوست ندارد که به معرفی محصول خود ادامه دهد. در عوض، برای مخاطبان خود ارزش قائل شوید. همیشه اطلاعاتی را ارسال کنید که بتواند به مخاطب هدف شما در حل مشکلاتشان کمک کند. به عنوان مثال، پست های وبلاگ را در مورد موضوعاتی بنویسید که با «چگونه» یا «بهترین راه ها» شروع می شود. این باعث می‌شود که شما در حوزه کاری خود متخصص به نظر برسید و مشتریان آینده خود را افزایش دهید.

این مقاله را مطالعه کنید  زمینه دیجیتال مارکتینگ

نکته مهم دیگر: از تصاویر و ویدیوهای باکیفیت استفاده کنید. تصاویر پیکسلی یا عکس های عمومی شما را غیرحرفه ای جلوه می دهند. منابع تصویر رایگان زیادی وجود دارد که باید در نظر بگیرید. با این حال، برجسته شدن به معنای سرمایه گذاری بر روی آثار هنری دیجیتال منحصر به فرد است.

با مخاطبان خود درگیر شوید

همیشه برای پست کردن هر چیزی یک زمان پربیننده انتخاب کنید، از جمله زمان‌بندی بعد از دفتر زمانی که افراد آزاد هستند تا درگیر شوند. پس از ارسال هر چیزی حداقل 30 دقیقه فعال باشید. به این ترتیب، می‌توانید ارتباط فعالی با مخاطبان خود را حفظ کنید. به نظرات آنها پاسخ دهید و ارتباطات خود را ایجاد کنید.

بخشی از گروه ها باشید

پیوستن به گروه های لینکدین می تواند به شما کمک کند تا بازار خود را بهتر بشناسید. افرادی دارد که می توانند دانش را منتقل کنند و برخی از ترفندهای تجاری را به اشتراک بگذارند. شما حتی می توانید مخاطبان هدف خود را پیدا کنید و ارتباطات خود را با آنها تقویت کنید. پیوستن به گروه های لینکدین مرتبط با جایگاه شما برای گوش دادن به مکالمات مشتریان و ارائه ایده ها و راهنمایی های مفید تعیین کننده است. اگر این اقدامات به درستی انجام شود، منجر به فروش در آینده و مشتریان خواهد شد.

راه اندازی یک گروه جدید نیز یک گزینه عالی است. مردم را دعوت کنید و بخشی از چیزی باشید که به رشد شما کمک می کند. فقط حواستان باشد که آن را به شدت در جایگاه خود نگه دارید. عضویت در بسیاری از گروه ها ارزش شما را کاهش می دهد و مردم شما را در هیچ کاری متخصص نمی دانند.

در صدر بازی LINKEDIN بمانید- هنر دیجیتال مارکتینگ در لینکدین

اینترنت یک راه عالی برای رشد بازار شما و ایجاد مشتری است. متأسفانه، در حالی که لینکدین سرزمینی حاصلخیز برای ارتباطات و فرصت‌ها است، همیشه در دسترس نیست. به عنوان مثال، مدیران شبکه می توانند دسترسی به وب سایت های انتخابی خود را مسدود کنند.

این مقاله را مطالعه کنید  4 تا از اشتباهات دیجیتال مارکتینگ

همچنین، متخصصان می توانند برای تجارت به مناطق مختلف سفر کنند. وضعیت دسترسی به اینترنت ممکن است متفاوت باشد، به این معنی که در برخی موارد، برای دریافت آخرین اطلاعات در مورد روندهای تجاری، باید لینکدین را رفع انسداد کنید. اگر از ابزارهایی مانند پروکسی یا شبکه های خصوصی مجازی برای تغییر آدرس IP خود استفاده کنید، این استراتژی کار می کند. سپس، ترافیک کاربران از طریق سرورهای راه دور هدایت می شود و نهادهای آنلاین مکان دیگری را با هویت خود مرتبط می کنند. برخلاف اکثر پروکسی ها، VPN ها همچنین ترافیک اینترنت را رمزگذاری می کنند و سفرهای کاربران را ایمن تر می کنند.

هنر دیجیتال مارکتینگ در لینکدین
هنر دیجیتال مارکتینگ در لینکدین – کالج نوین

صفحه شرکت را ایجاد کنید

صفحه یک شرکت به اندازه صفحه شما مهم است. می توانید تم رنگ، تصاویر، سبک بازاریابی و محتوای صفحه خود را برای ایجاد نام تجاری خود سفارشی کنید. می تواند ارزش محصول، رشد فروش، خدمات ارائه شده و کارمندان شما را منعکس کند. علاوه بر این، به طور منظم ارائه ها و رویدادها را پست کنید تا سرنخ ها بتوانند درباره شرکت شما اطلاعات بیشتری کسب کنند.

تبلیغات را اجرا کنید

لینکدین نیز تبلیغاتی را اجرا می کند که می تواند به شما کمک کند محتوای خود را از طریق مخاطبان قابل توجه تری تقویت کنید. مخاطبان 160 میلیونی را در ایالات متحده فراهم می کند. این تبلیغات در بالاترین زمان جذب مخاطبان هدف شما نمایش داده می شود و آنها را تشویق می کند تا عمل کنند.

نتیجه

لینکدین می تواند بستری برای فرصت ها باشد، چه برای جویندگان کار یا شرکت ها. کسب و کارها باید یاد بگیرند که چگونه از این محیط برای یافتن این امکانات و ایجاد حضور خود استفاده کنند. علاوه بر این، لینکدین به طور مداوم ویژگی های جدیدی را معرفی می کند و خود را به عنوان یک پلت فرم جدایی ناپذیر در بازار کار معرفی می کند. بنابراین، کسب و کارها باید نام تجاری خود را در آنجا قرار دهند و شروع به ایجاد ارتباطات و همکاری های معنادار کنند. به گروه ها بپیوندید، محتوای با کیفیت را به اشتراک بگذارید و فرصت های ارزشمندی برای رشد پیدا کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

15 + 16 =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟