بهترین دفاع دیجیتال مارکتینگ

بهترین دفاع دیجیتال مارکتینگ

بهترین دفاع دیجیتال مارکتینگ ، در حالی که منطق کم عمقی در این مورد وجود دارد، ادعای معروف هنری فورد مبنی بر اینکه فردی که تبلیغات را برای صرفه جویی در هزینه متوقف می کند، مانند مردی است که ساعت را متوقف می کند تا در زمان صرفه جویی کند. تقویت کمپین های بازاریابی ما در مواقع بحران چقدر می تواند حیاتی باشد.

همه گیری COVID-19 به هیچ وجه یک ساعت متوقف شده نیست. اغلب، سازمان‌هایی که در این زمان‌های سخت رشد می‌کنند، سازمان‌هایی هستند که از این زمان برای پیشرفت استفاده می‌کنند، سئوی خود را اصلاح می‌کنند تا دید گوگل خود را افزایش دهند و همچنین در بازاریابی چند کاناله سرمایه‌گذاری می‌کنند. به عنوان وسیله ای برای باقی ماندن در جلوی منحنی.

در ماه‌های آینده، سازمان‌ها بیش از هر زمان دیگری به استراتژی دیجیتال خود وابسته خواهند شد. بدون اینکه بخواهیم خیلی غم انگیز به نظر برسند، در بسیاری از موارد این عامل تعیین کننده برای عبور از زمان های چالش برانگیز آینده خواهد بود. ناپدید شدن بی‌نظیر و تقریباً کامل همه کانال‌های مرتبط با رویدادها و کنفرانس‌های زنده، و افزایش موانع در تجارت حضوری، چالش مهمی را ایجاد می‌کند. کلید تاب آوری، توسعه موارد احتمالی مستمر به منظور کاهش این ضرر است.

بهترین دفاع دیجیتال مارکتینگ
بهترین دفاع دیجیتال مارکتینگ – کالج نوین

مزایای افزایش شناخت و اعتبار برند- بهترین دفاع دیجیتال مارکتینگ

یکی از نگران‌کننده‌ترین ویژگی‌های رکود، فقدان ثبات در دنیای اطراف ما است که می‌تواند هم برای صاحبان مشاغل و هم برای مصرف‌کنندگان ناسازگار باشد. با این حال، شایان ذکر است که در مواجهه با جو اقتصادی به سرعت در حال تغییر، مصرف کنندگان از آشنایی سازمان های اطراف خود قدردانی می کنند.

این مقاله را مطالعه کنید  آژانس دیجیتال مارکتینگ مناسب

برخی از معتبرترین برندها در سراسر جهان کمپین های رسانه های اجتماعی را به طور خاص برای همه گیری COVID-19 ایجاد کردند تا به مصرف کنندگان در سراسر کره زمین حس عادی بودن را ارائه دهند. پیام‌های پشت این کمپین‌ها همیشه به طور خاص درباره همه‌گیری نبود، زیرا بسیاری از شرکت‌ها با ایده کار از خانه بازی می‌کردند و همچنین بر حس اتحاد جهانی تکیه می‌کردند. از آنجایی که بیشتر مصرف کنندگان در خانه منزوی شده بودند و برای راحتی به تلفن های خود روی می آوردند، این پیام ها توانستند با قدرت کامل ارسال شوند.

شما همچنین می توانید از زمان عدم اطمینان اقتصادی به عنوان فرصتی برای توسعه بیشتر برند خود و افزایش آگاهی از برند استفاده کنید تا سازمان شما بتواند به محض اینکه اقتصاد شروع به بهبود کرد، اگر نه زودتر، به زمین بزند.

استفاده از بازاریابی ایمیلی برای حفظ مشتری

آخرین کاری که می خواهید در زمان عدم اطمینان اقتصادی انجام دهید بی توجهی به مشتریان یا مشتریانی است که در گذشته به آنها خدمت کرده اید. این زمان زمانی است که شما می توانید ارتباط خود را با پایگاه مشتریان قبلی خود و همچنین جامعه گسترده تر حفظ کنید، درست به همان اندازه که زمانی است که با مشتریان بالقوه ارتباط برقرار کنید.

باور کنید یا نه، یکی از قدرتمندترین ابزارهایی که در اینجا در اختیار دارید، در واقع کمپین بازاریابی ایمیلی فروتن است. می‌توانید برای مشتریانی که در لیست پستی شما ثبت‌نام کرده‌اند یا اخیراً از شما خرید کرده‌اند، ایمیل‌های سفارشی ارسال کنید تا مطمئن شوید که در این زمان‌های پرفراز و نشیب همچنان در اطراف هستید. اگر پیام‌های شما موضوعی هستند و به شرایط آب و هوایی توجه می‌کنند، احتمال اینکه این توجه به جزئیات پاسخ‌های مثبتی را از سوی مشتریان شما برانگیزد، زیاد است، که ممکن است به نوبه خود منجر به تجربه نرخ بالاتری از تبدیل سازمان شما شود.

این مقاله را مطالعه کنید  یک قیف دیجیتال مارکتینگ

از آنجایی که کمپین های بازاریابی ایمیلی به طور کلی به بودجه زیادی نیاز ندارند، این تبدیل ها می توانند ارزش مضاعفی برای سود شما در زمان رکود اقتصادی داشته باشند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دوازده − 4 =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟