بهترین روندهای دیجیتال مارکتینگ

بهترین روندهای دیجیتال مارکتینگ

بهترین روندهای دیجیتال مارکتینگ ، دیجیتال مارکتینگ که اغلب به عنوان بازاریابی آنلاین از آن یاد می شود، به معنای استفاده از اینترنت و سایر اشکال ارتباطات دیجیتال برای ارتقای کسب و کار و تعامل با مصرف کنندگان بالقوه است. پیام‌های متنی و چندرسانه‌ای و ایمیل، شبکه‌های اجتماعی مبتنی بر وب و تبلیغات را به عنوان کانال‌های بازاریابی پوشش می‌دهد. با کمال تعجب، تلویزیون با تبلیغات موثر گروه بندی شده است. بنابراین، در این مقاله، یک مرجع مفید به مزایای برتر روندهای بازاریابی دیجیتال که در سال 2022 سر و صدا خواهند کرد، دریافت خواهید کرد. نادیده گرفتن آنها سخت است و شما نمی خواهید. همراهی با این الگوها موثرترین رویکرد برای رقابتی ماندن، گسترش و تضمین وفاداری مصرف کننده خواهد بود.

بهترین روندهای دیجیتال مارکتینگ
بهترین روندهای دیجیتال مارکتینگ – کالج نوین

بهترین روندهای دیجیتال مارکتینگ

چندین روند بازاریابی دیجیتال در بازار وجود دارد. تعدادی از آنها عبارتند از:

ویدیوهای مختصر DIY

TikTok محیط رسانه های اجتماعی را به دور از به روز رسانی وضعیت یا شبکه های تصویر ویرایش شده و بیشتر به سمت پخش های ویدیویی کوتاه تحت تأثیر قرار داده است. طولی نکشید که سایر سایت‌ها این روند را دنبال کردند، اینستاگرام با Reels خود و یوتیوب روی «شورت‌های کوتاه» تمرکز کردند. بهترین بخش در مورد چنین ویدیوهای کوتاه این است که هر کسی می‌تواند یک ویدیوی فوری بسازد. برای این کار لازم نیست خیلی حرفه ای باشید.

این مقاله را مطالعه کنید  13 اصل دیجیتال مارکتینگ

روی مخاطب هدف خود تمرکز کنید.

در طول یک سال، کاربران رسانه‌های اجتماعی خسته، عصبی و گهگاهی غمگین شده‌اند و به همین دلیل سیل مداوم مطالب در فیدهای آنها وجود دارد. برخی حتی تا آنجا پیش رفته اند که حساب های خود را لغو کرده اند. کسانی که رگبار تبلیغات، کمپین‌ها و اخباری را ارائه می‌کنند که هر روز فیدهای اجتماعی آنها را پر می‌کند، و اینکه بگوییم اشباع شده است، دست کم گرفته شده است.

سلیقه ای

شخصی‌سازی در سال 2022 واقعاً مهم خواهد بود. ایجاد تبلیغات هدفمند که برای جمعیت شناسی شما جذاب باشد، نتایج سودمندتری ارائه می دهد. اما این فقط محتوا نیست که باید کامل باشد. شما نه تنها باید تلاش های بازاریابی خود را با هر پلت فرم رسانه های اجتماعی تنظیم کنید، همانطور که مجله امروزی نیز پیشنهاد می کند.

بهترین روندهای دیجیتال مارکتینگ
بهترین روندهای دیجیتال مارکتینگ – کالج نوین

تقسیم بندی محتوا

تقسیم بندی برای مدت طولانی وجود داشته است. اکثر آنها آنها را برای تقسیم بندی مشتری، که شامل هدف قرار دادن مصرف کنندگان با جمعیت شناسی مشابه یا علایق مشترک است، اعمال می کنند. همچنین روش معمول جداسازی اشکال ارتباطی مانند خبرنامه های الکترونیکی، به روز رسانی اخبار، یا پیشنهادات تبلیغاتی است.

شفافیت، حریم خصوصی و اعتمادسازی

بسیار مهم است که بدانیم تبلیغات دیجیتال بازار را بیش از حد اشباع می کند و مصرف کنندگان را به طور فزاینده ای نسبت به اطلاعات افشا شده مشکوک می کند. در نتیجه، بازاریابان دیجیتال باید خود را برای قوانین سختگیرانه‌تر حفظ حریم خصوصی در سال 2022 آماده کنند، که روشی را که آنها می‌توانند فعالیت‌های مصرف‌کنندگان خود را ردیابی کنند، بهبود می‌بخشد. علاوه بر این، گوگل اعلام کرده است که کوکی های شخص ثالث را تا سال 2023 حذف خواهد کرد. این به این معنی است که چندین بازاریاب و تبلیغ کننده باید در استراتژی خود تجدید نظر کنند، که شروعی مثبت برای حفظ موقعیت آنها است.

این مقاله را مطالعه کنید  اهمیت نظارت بر معیارهای دیجیتال مارکتینگ

نتیجه

بازاریابی دیجیتال باید جزء کلیدی برنامه بازاریابی کلی هر شرکت باشد، زیرا می توانید از طریق یک مجله اینترنتی آنلاین از این موضوع مطلع شوید. هرگز پیش از این امکان برقراری ارتباط منظم با مشتریان خود وجود نداشته است، و هیچ چیز دیگری نمی تواند شخصی سازی را که داده های دیجیتال انجام می دهد، ارائه دهد. هرچه پتانسیل بازاریابی دیجیتال را بیشتر بپذیرید، پتانسیل توسعه شرکت شما بیشتر به واقعیت نزدیک می شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفت + 2 =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟